Beroun
28.1.2020, 18:00, (Úterý), KD Plzeňka

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Bulava František

Lokomotiva Beroun – triatlon

Vyhrál závod Světového poháru Xterra v Číně ve své kategorii

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Halaburdová Nela

Golf - Beroun GC a GC Eden Beroun

Obsadila 2. místo na Akademickém mistrovství ČR, hraje první ligu družstev za Beroun GC.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Liehne Irena

dynamická střelba – Svaz branně technických sportů Městský klub Beroun

Vyhrála sérii závodů Eggenberg Cup a Superliga

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Liehne Jan

dynamická střelba - Svaz branně technických sportů Městský klub Beroun, p.s.

První místo v Severočeském poháru v divizi Standard

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Liehne Zdeněk

dynamická střelba - Svaz branně technických sportů Městský klub Beroun

Mistr Evropy ze srbského Bělehradu v kategorii týmů, bronzový z jednotlivců.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ludvík Tomáš

plavání – Lokomotiva Beroun

V roce 2019 se stal Tomáš prvním berounským plavcem v historii, který dokázal v seniorské kategorii získat titul Mistr ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rendlová Lenka

plavání

Na Světových hrách hasičů a policistů získala pět medailí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rozehnalová Adéla

Lokomotiva Beroun – atletika

Bronzová medailistka na juniorském mistrovství ČR ve skoku o tyči

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stejskalová Barbora

OCR - extrémní překážkové závody

Osmé místo ve štafetě žen Elite na MS, třetí v republice.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stýblová Bára

- Lokomotiva Beroun – atletika

Druhé a třetí místo na MČR do 22 let v atletice na 3000 metrů překážek a 5000 metrů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VABROUŠEK MICHAL

Lokomotiva Beroun – veslování

Dvojnásobný Mistr světa Masters.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BARTÁKOVÁ Adéla

veslování – Lokomotiva Beroun

První místo na skifu žaček do 14 let při MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dragounová Rozalie

softbal - Piranhas Beroun

Bronzová na Mistrovství světa U12 (Taiwan).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Folkmanová Olga Maria

jezdectví - Working Equitation

Na Mistrovství Evropy juniorů v Portugalském Ponte de Lima jako nejmladší účastnice se z 20 jezdců umístila na 16. místě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FOREJTOVÁ MARKÉTA

veslování – Lokomotiva Beroun

Na MČR žactva 3. místo na skifu žaček do 13 let.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jelínek Rafael

florbal - Eden Beroun

Čtyřikrát vyhlášen hráčem turnaje. 47 vstřelených gólů na přeborech v České republice.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kincl Jáchym

Sokol Králův Dvůr – rychlostní kanoistika + HC Cvočkaři Hořovice – inline hokej - 3 zlaté medaile na MČR, 8 zlatých z Českého poháru, letos v jeho kategorii neporažen. Současně Mistr ČR v Inline hokeji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

KINDLOVÁ Magdaléna

Lokomotiva Beroun – veslování

Na ME juniorů v Essenu 3. místo a bronzová medaile na osmě s kormidelníkem.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kováříčková Johana

Spartak Hořovice – moderní gymnastika

Sedmé místo na MČR jednotlivkyň.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krubová Natálie

Lokomotiva Beroun – atletika

Vyhrála mezinárodní meeting do 19 let Mladá Evropa v Jabloneci ve skoku o tyči.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Křížová Zuzana

plavání - TJ Lokomotiva Beroun z. s.

Šestkrát zlatá medaile na zimním mistrovství ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ludvík David

plavání – Lokomotiva Beroun

Úspěšný v bazénu i dálkovém plávání, člen reprezentace ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Malčeková Julie

softbal - Piranhas Beroun

Bronzová na Mistrovství světa U12 (Taiwan).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

MATĚJKOVÁ ZUZANA

veslování – Lokomotiva Beroun

Čtvrté místo na skifu dorostenek na MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Míková Barbora

atletika – Lokomotiva Beroun

Mistryně ČR v přespolním běhu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nejedlá Lucie

atletika

Čtrnácté místo na European Kids Athletics Games v Brně v běhu na 800 metrů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Neliba Tadeáš

Lokomotiva Beroun – plavání

Účastník ME juniorů v dálkovém plavání v Račicích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nováková Nathalie

LTC Beroun – tenis

Přebornice okresu Beroun 2019 v kategorii mladších žákyň ve dvouhře i čtyřhře.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Opatrná Adéla

Jezdecká stáj Opatrný Hořovice – jezdectví – parkur

Po přesunu z poníků na velké koně získala několik dílčích vítězství

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pacltová Kristýna

Lokomotiva Beroun – atletika

Mistryně ČR ve skoku vysokém v hale

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Palata Štěpán

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z. s. – plavání

Druhé a třetí místo z Olympiády dětí a mládeže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Slabihoudek Matěj

LTC Beroun – tenis

Přeborník okresu Beroun ve dvouhře mužů i dorostenců.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SMEJKAL Matěj

Lokomotiva Beroun – veslování

Vyhrál Mezinárodní regatu v Brně na skifu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sobotková Stella

Lokomotiva Beroun – atletika

Na MČR dorostu a juniorů v Olomouci vybojovala v kategorii juniorek bronzovou medaili v chůzi na 10 km

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šindel Jakub

rychlostní kanoistika - Sokol Králův Dvůr - 4 zlaté medaile na MČR, 9 zlatých medailí z Českého poháru, letos ho v jeho kategorii neporažen

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ŠTOREK Michael

Lokomotiva Beroun – veslování

První místo na čtyřce s kormidelníkem na republice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Torová

TC R.A.K.,z.s. - Disco Dance + Freestyle

V italském Montecatini na European championship získala 16. místo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Trnka Filip

Sokol Králův Dvůr – rychlostní kanoistika - Reprezentant České republiky na Olympijských nadějích, 2 medaile v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Valečka Jan

LOKOMOTIVA BEROUN – plavání

Dvojnásobný mistr republiky na zimním mistrovství.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veverková Alžběta

Sokol Králův Dvůr – rychlostní kanoistika - Reprezentantka ČR na MEJ, 2 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile na MČR, 4 medaile v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vykysalá Barbora

letní biatlon, atletika - TJ Loko Beroun, atletika + Klub biatlonu Beroun

Vyhrála Středočeský pohár v přespolním běhu a pětkrát vystoupala na stupně vítězů při biatlonových závodech

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Komárov

fotbal

Vítěz I. A třídy a vítěz Středočeského krajského poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Králův Dvůr

fotbal

Páté místo po podzimní části České fotbalové ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klub biatlonu Beroun

letní biatlon

Tým vybojoval na MČR V Bystřici pod Hostýnem v letním biatlonu celkem sedm medailí.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

atletika – ženy

Ve druhé nejvyšší atletické soutěži družstev obsadilo celkové druhé místo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

UWR - Podvodní rugby Triton Beroun

Podvodní rugby Triton Beroun – podvodní rugby

Vicemistr České republiky a vicemistra Česko-Slovensko-Rakousko-Italsko-Maďarské ligy v podvodním rugby

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Cvočkaři Hořovice

– inline hokej – přípravka

Tým přípravky se na Mistrovství ČR stal Mistrem České republiky v kategorii přípravky v inline hokeji pro rok 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Cvočkaři Hořovice

inline hokej – mladší žáci

Tým mladších žáků se na Mistrovství ČR stal Mistrem České republiky v inline hokeji pro rok 2019.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

atletika – juniorky

Děvčata dlouho bojovala o medaile na MČR, ale nakonec obsadila čtvrté místo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

LOKOMOTIVA BEROUN

plavání – štafeta ročník 2007

1. místo štafeta 4x50 metrů polohový způsob na letním MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

veslování - juniorky dvojskif

Na Mistrovství ČR juniorů v Račicích vybojovala děvčata na dvojskifu bronzovou medaili.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

veslování - čtyřka s kormidelníkem žaček starších

Stříbrná medaile na MČR žactva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

veslování - PÁROVÁ OSMIVESLICE mix mladší žáci- žačky.

Mistři republiky po úžasném finiši.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Beroun

veslování – párové osmiveslice staršího žactva mix.

Mistři republiky způsobem start cíl.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Piranhas Beroun

softbal - U13 žákyně

Bronzové na Mistrovství ČR U13.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sport Eden Beroun

Tenis. Šesté místo na mistrovství ČR v minitenise družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokol Králův Dvůr/Prazdroj Plzeň C2-deblkánoe juniorky

Rychlostní kanoistika. Mistryně republiky na dlouhé trati 5000 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokol Králův Dvůr/SOP/PRV K4-čtyřkajak žáci

Rychlostní kanoistika.

Stříbrní na MČR v Račicích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokol Králův Dvůr/SLH/PRV - C4-čtyřkanoe žáci

Rychlostní kanoistika. Bronzová medaile na MČR v Račicích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

CINCIBUCH JAN

Dukla Praha – veslování

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nevelöš Tibor

Jachting/Windsurfing

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dlugoš Marcel

SK Doubravan Újezd B – fotbal

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Černý Martin

HK Králův Dvůr – lední hokej

Brankář patří k oporám celku krajské ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kraus Martin

fotbal – FK Králův Dvůr

Pátý nejlepší střelec České fotbalové ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Opatrný Aleš

jezdectví – JS Opatrný Hořovice

Získal už osmý titul šampiona České republiky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

T.B.C. Lucern Králův Dvůr

florbal

Čtvrtfinalista Národní florbalové ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Kelti 2008

hokejbal – dorost

Kluci dosáhli na třetí místo v České republice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Macháč Tomáš

TK Sparta Praha – tenis

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Růžička Martin

HC Oceláři Třinec – lední hokej

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Králův Dvůr – stolní tenis

1. liga dospělí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!