Karlovy Vary
21.4.2022, 18:00, (Čtvrtek), Hotel Richmond

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Rozálie Brožíková - Slovan Karlovy Vary

plavání, MČR - 2x 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nella Trinerová - Jiskra Nejdek

skicross, MČR - 1. místo; ČP - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jonáš Krauer - Local Parks

snowboarding, MČR - 1. místo; ČP - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Viktor Linhart - Hvězda Karlovy Vary

karate, MČR - 1. místo; NP - 1. místo + 2. místo; Přebor KV kraje - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Peřinová - LK Slovan Karlovy Vary

MČR - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Držíková - FB Hurrican

V roce 2021 účastníkem kempu brankářek talentované mládeže GU17. Brankářka nastupující v kategorii starších žáků, starších žákyň i dorostenek za FB Hurrican v první části sezony. V současné době se úspěšně prosazuje v nejlepším dívčím klubu v Čechách - FAT PIPE FLORBAL CHODOV v nejvyšší soutěžích dorostenek a juniorek.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Donda - SK OB Ostrov

orient.běh, MČR - 1. místo + 2x 6. místo; ČP celkově - 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Oskar Hozák - LK Slovan Karlovy Vary

běh na lyžích, MČR - 1. + 2. + 3. místo; ČP - 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Heidi Juránková - X-team BaNo Karlovy Vary

MS - 11. místo; ME - 20. místo; MČR - 1. místo; MČR Aquatlon - 1. místo; ČP - 1. + 2. místo + celkově 1. místo; EP 2. místo + celkově 6. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristina Bernatová - TopGym Karlovy Vary

MČR - 3. místo; Oblastní přebory - 2. místo; Carlsbad RG Cup - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Juránek - X-team BaNo Karlovy Vary

MS - 30. místo; ME - 12. místo; MČR - 2. místo; MČR Aquatlon - 1. místo; ČP - 2x 1. místo + celkově 2. místo; EP - 3. místo + celkově 7. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Vašina - VK Karlovarsko

ME - 8. místo; Extraliga - Mistr ČR; ČP - 2. místo; účast v Evropském poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Triatlet Karlovy Vary

Štafeta atletů: Hugo Macháček,Theodor Váša, Carla Bašistová, Michaela Buršíková - MČR - 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Slavia Karlovy Vary - fotbal muži

ČFL; Semifinále českého poháru Mol Cup. Jako jediný amatérský tým. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miroslav Petrásek - LK Slovan Karlovy Vary

Po návratu do mateřského klubu LK Slovan, kde převzal skupinu dorostu, se mu rychle podařilo připravit svěžence na takovou úrověň, že se pravidelně umísťují na stupních vítezů nejen v závodech Českého poháru, ale zejména na MČR. V roce 2021 byli 3 jeho svěřenci členy RDJ, Kryštof Zatloukal byl nominován na MSJ. Matyáš Bauer ještě jako dorostenec dosáhl na 2. místo v mezinárodním závodě OPA Cup v kategorii juniorů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vendula Dušková - SK Kontakt Karlovy Vary

LPH Tokio - 6. + 7. + 8. místo; ME - 2x 5. místo + 6. + 8. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslav Dobiáš - Sokol Útvina

Člen krajského i okresního výkonného výboru kuželkářského sportu od roku 1973, v roce 1975 zvolen do VV kuželkářské asociace. Dlouholetý kuželkářský rozhodčí, v současné době dosud hráč TJ Sokol Útvina v Západočeské divizi. Administrativní pracovník a organizátor krajských i okresních soutěží v kuželkách.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Alisa Samareva - TopGym Karlovy Vary

MČR - 1. místo; Oblastní přebory - 1. místo; Pohárové závody - 2x 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Miková - Hvězda Karlovy Vary

karate, MČR - 1. místo; NP - 2x 1. místo; Přebor KV kraje - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kryštof Štípek - FC Slavia Karlovy Vary

Výběrový kemp reprezentace ČR do 15 let ve fotbale

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Kvapil - TJ Slavia Karlovy Vary

MČR - 1. místo; Celkový vítěz ČP C1 ml. žáci, 4. místo ČP K1 ml. žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anita Adamcová - TJ Lokomotiva Karlovy Vary

šerm, MČR - 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Štěrba - Slovan Karlovy Vary

LOB, MS dorostu - 6.,7. a 9. místo; MČR - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Kubínová - Slovan Karlovy Vary

LOB, MTBO - ME - 1. + 2. místo; MČR - 1. místo; LOB - MČR - 2x 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kryštof Zatloukal - LK Slovan Karlovy Vary

MČR - 2x 1. místo; ČP - 2x 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lokomotiva Karlovy Vary - družstvo šermířů

MČR - 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

LK Slovan Karlovy Vary - smíšené družstvo dorostu

MČR smíšených družstev dorostu - 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VK Karlovarsko - muži

MČR - 1. místo; ČP - 2. místo; účast v EP - Liga Mistrů; Vítěz Superpoháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Pechan - Hvězda Karlovy Vary

MČR - 2x 1. místo kumite starší žáci; NP JKA - 2x 1. místo; 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Milan Karpíšek - Slovan Karlovy Vary

volejbal -Aktivní hráč volejbalu od 50. let minulého století až do svých 76 let v roce 2014, nejdřív ve Staré Roli a po 9leté pauze od svých 59 let až do konce kariéry ještě za TJ Slovan Karlovy Vary
- volejbalový rozhodčí II. a III. třídy, činný od roku 1970
- v letech 1980 - 1983 trenér karlovarských dorostenců, kteří pak v dospělosti hráli volejbal v nejvyšších celostátních soutěžích
- účastník bezpočtu volejbalových turnajů 1959-2014. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!