Lomnice nad Popelkou
7.2.2023, 18:00, (Úterý), Divadlo

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Adéla Bakešová - SH ČMS Semily

požární sport, 1. místo v krajském kole.

Karolína Bláhová - LSK Lomnice nad Popelkou

sverská kombinace,

1. a 2. místo z MČR

Josef Buchar - LSK Lomnice nad Popelkou

severská kombinace,

2. místo z MČR

Lucie Burešová - TSC Turnov

judo, 

3. místo z Přeboru České republiky žákyň, 3. místo z MČR dorostenek, 2. místo z krajského přeboru, 3. místo na Olympiádě dětí a mládeže

Daniela Dlouhá - LSK Lomnice nad Popelkou

bežecké lyžování,

3. a 4. místo v Českém poháru.

Aneta Erlebachová - TJ Turnov Musher club

1. místo z MS IFSS v Hamaru kategorie skijöring, 1. místo z MS IFSS v Hamaru kategorie kombinace, 1. místo z juniorského MČR v Canicrossu.

Petr Hák - KB Jilemnice

biatlon,

vítěz sprintu na Evropském olympijském festivalu (EYOF), 2. místo ve smíšené štafetě, dvakrát 2. místo z MČR (sprint a stíhací závod), vítěz celkového hodnocení Českého poháru v sezoně 21/22 (M19).

Jáchym Hrdina - LSK Lomnice n.Popelkou

skok a sev.kombinace, 1., 2. a 3. místo z MČR.

Matěj Hyka - TSC Turnov

judo,

9. místo z MČR, 1. místo na Českém poháru v Ostravě, 3. místo na Českém poháru v Hranicích.

Štěpán Janata - LSK Lomnice n.Popelkou

skoky na lyžích, 2. místo z MČR

Lucie Jandurová - KB Jilemnice


dvakrát 1. místo z MČR v biatlonu na kolečkových lyřích (září) kategorie W16.

Idmar Janele - KB Jilemnice

1. místo z MČR v biatlonu na kolečkových lyžích (září) kategorie M16, vítěz celkového hodnocení Českého poháru v letním biatlonu v sezoně 22/23

Anna Karlová - OK Jilemnice

3. místo z MS juniorů v Portugalsku, navíc tamtéž 3. místo ve sprintových štafetách, 3. místo z MČR na krátké trati, 2. místo z MČR v nočním orientačním běhu, 1. místo v žebříčku A – nejvyšší celostátní soutěž v ČR (10 závodů)

Tommy Kazda - OB TJ Turnov

kickbox,

dvakrát 1. místo z MS (WMAC a WKA) v kategorii do 30 kg.

Jan Krejčí - Ski klub Masters Rokytnice

horská kola, 

1. místo z Evropského poháru juniorů Downtown Mad of Lake, 2. místo v juniorském závodě Českého poháru Downhill, 2. místo v juniorském Downhill Rock It Nice Hannah Race, celkové 4. místo mezi juniory v Českém poháru Downhill.

Lukáš Kroupa - KB Jilemnice

biatlon,

dvakrát 2. místo z MČR žáků ve Vrchlabí (březen) kategorie M15, 4. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v zimní sezoně 21/22 (M15).

Valerie Křížová - KB Jilemnice

biatlon,

2. a 3. místo z MČR v biatlonu na kolečkových lyžích (září) kategorie W17, 2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v zimní sezoně 21/22 (W16).

Lukáš Kulhánek - ČKS SKI Jilemnice

běh na lyžích, 

třikrát 1. místo z MČR, 1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Anna Kulhánková - KB Jilemnice

dvakrát 1. místo z MČR v biatlonu na kolečkových lyžích kategorie W17, účast na MS v letním biatlonu (Ruhpolding), 26. místo v supersprintu, 30. místo ve stíhacím závodě, 31. místo ve sprintu.

Tereza Marková - AC Turnov

1. místo z halového MČR žákyň v běhu na 300 metrů, 3. místo z dráhového MČR žákyň v běhu na 150 metrů

Lea Martanová - OB TJ Turnov

na ME dorostu 2. místo ve štafetách, 5. místo na klasické trati, na MČR dvakrát 1. místo ve štafetách, 2. místo na klasické trati a v družstvech, 3. místo ve sprintu.

Matěj Matura - LSK Lomnice n.Popelkou

skok, sev.kombinace,

dvakrát 1. a 2. místo z MČR.

Michaela Novotná - OB TJ Turnov

na ME dorostu 2. místo ve sprintu i ve štafetách, na MČR třikrát 1. místo (2x klasická trať, krátká i sprint, 3. místo ve sprintu, dvakrát 1. místo ve štafetách (smíšený sprint a dorostenky), 2. místo na MČR družstev

Štěpán Novotný - TJ Semily

4. místo z MČR v dlouhém sjezdu a 10. místo z MČR ve sprintu, oboje v kategorii K1 mladší dorostenci.

Ondřej Pilař - ČKS SKI Jilemnice

11. a 30. místo z juniorského MS v norské Lygne, 5., 7., 12. a 17. místo z EYOF ve finském Vuokatti, 2. místo z MČR a 3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Ilona Plecháčová - KB Jilemnice

dvakrát 1. místo z MČR v biatlonu na kolečkových lyžích (září) kategorie W17, vítězka celkového hodnocení Českého poháru v zimní sezoně 21/22 (W16).

Nikola Plecháčová - ČKS SKI Jilemnice

třikrát 2. místo z MČR

Ondřej Plecháček - AC Turnov

3. místo při mezinárodním utkání žactva v chůzi na 3 kilometry, 1. místo z halového MČR v chůzi na 3 kilometry, 2. místo z dráhového MČR v chůzi na 3 kilometry, opora družstva žáků AC Turnov (7. místo v semifinále MČR družstev)

Viktorie Půlpánová - TJ Turnov Musher club

2. místo z MS ICF v Plédranu kategorie Scooter juniorky.

Eduard Simbartl - ČKS SKI Jilemnice

1. a 2. místo z MČR.

Jakub Šafář - AC Turnov

3. místo při mezinárodním utkání juniorů ve skoku o tyči, 3. místo na MČR juniorů a 3. místo na MČR do 22 let (vždy skok o tyči), opora družstva mužů AC Turnov (2. místo ve II. národní lize).

Matěj Tauchman - KB Jilemnice

3. místo z MČR žáků ve Vrchlabí (březen) kategorie M14, vítěz celkového žebříčku letního biatlonu v sezoně 2022 (M15).

Štěpán Vytina - SH ČMS Semily

požádní sport,

1. místo v krajském kole.

Matěj Vodrážka - TJ Semily

4. místo z MČR v dlouhém sjezdu kategorie K1 dorostenci starší, 8. místo v celkovém hodnocení Českého poháru juniorských kajakářů.

Jáchym Zuna - TJ Semily

3. místo z MČR ve sprintu, 4. místo z MČR v dlouhém sjezdu vždy v kategorii K1 mladší žáci, 2. místo v hlídce na MČR v dlouhém sjezdu, 2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Markéta Brožová - OB TJ Turnov

kick box, 

1. a 2. místo z MS WKA v kategorii do 65 kg

Jonáš Gottstein - OK Jilemnice

4. místo z MČR v nočním orientačním běhu

Pavla Hrníčková - TJ Turnov Musher club

2. místo z evropského šampionátu IFSS v Leipě kategorie Bikejöring ženy elite, 1. místo z MČR Bikejöring ženy

Václav Hrouda - KB Jilemnice

biatlon, 

dvakrát 1. místo z MČR (sprint a hromadný závod), vítěz Českého poháru 2022 v kategorii mužů.

Petr Kazda - OB TJ Turnov

kick-box, 

dvakrát 1. místo z MS (WMAC a WKA) v kategorii do 85 kg

Jakub Kocián - KB Jilemnice

biatlon, 

26. místo z juniorského MS v USA (Soldier Hollow)

Roman Koudelka - LSK Lomnice nad Popelkou

18. místo na olympijských hrách, dvakrát 18. místo v závodech Světového poháru, 2. místo z MČR

Jiří Lacina - Powerlifting Animals Semily

silový trojboj, 

1. místo z ME v Trutnově, 1. místo z MS v Trnavě.

Tomáš Lukeš - ČKS SKI Jilemnice

32. a 44. místo z juniorského MS U23 v norské Lygne, navíc 9. místo ve štafetě, 13., 15., 17. a 26. místo v závodech Evropského poháru FIS OPA, dvakrát 1. a jednou 2. místo v Českém poháru.

Eliška Martínková - AC Turnov

7. místo z mistrovství Evropy v Mnichově, 21. místo z MS v USA, 27. místo z týmového MS v Ománu, 1. místo z MČR žen v chůzi na 20 kilometrů, nejlepší výsledky v disciplíně 20 km chůze – osobní rekord 1:30:53 hod, 9. místo v anketě Atlet ČR

Jana Pekařová - OB TJ Turnov

na juniorském MS 5. místo ve štafetě a 12. místo na klasické trati, na juniorském MČR 1. místo na klasické trati a 3. místo ve sprintu, účast na Světových pohárech a 21. místo z akademického MS. Skyrunning: dvakrát 3. místo z juniorského MS (vertikal KM a kombinace).

Tomáš Portyk - LSK Lomnice n.Popelkou

20. místo na olympijských hrách, 3. místo z MČR.

Jan Schovánek - GC Semily

účast na Ski & Golf World Championship v Zell am See/Kaprun 2022, Mistr světa v kategorii MID, v celkovém pořadí pak 13. místo.

Ondřej Svěchota - TJ Turnov Musher club

2. místo z evropského šampionátu IFSS v Leipě kategorie Canicross muži elite, navíc zde i 2. místo s národní štafetou, 1. místo z MČR Canicross muži.

Kateřina Svobodová - ČKS SKI Jilemnice

29., 45. a 52. místo z juniorského MS v norské Lygne, 23., 24., 27. a 28. místo v závodech Evropského poháru FIS OPA, 2. a 3. místo v závodech FIS Slavic cupu, dvakrát 2. místo z MČR ve štafetě, 2. místo v celkové hodnocení Českého poháru.

Patrik Tomáš - Powerlifting Animals Semily

1. místo z ME v Trutnově, 3. místo z MS v Trnavě.

Václav Vančura - TJ Turnov Musher club

3. místo z mistrovství světa IFSS v Hamaru kategorie spřežení se šesti psy.

Pavlína Votočková - ČKS SKI Jilemnice

20. místo z juniorského MS U23 v norské Lygne, navíc 9. místo ve štafetě, 6., 10., 18., 19. a 20. místo v závodech Evropského poháru FIS OPA, 1. a 3. místo v Českém poháru.

Barbora Zoubková - TJ Turnov Musher club

1. místo z evropského šampionátu IFSS v Leipě kategorie Canicross ženy elite, 1. místo z MČR Canicross ženy

AC Turnov - dorostenky

4. místo v semifinále MČR družstev, 1. místo na krajském přeboru, družstvo jen těsně nepostoupilo do republikového finále, jeho vedoucím je Filip Horký, tým suverénně zvítězil v krajském přeboru, oporami jsou Veronika Marková, Kateřina Sajdlová, Anna Mikulová a Anna Pergerová.

TJ Semily kanoistika

tým ve složení Štěpán Novotný, Daniel Slavík (oba ročník 2006), Šimon Pleštil (2007) 1. místo z dorosteneckého MČR ve sprintu sjezdu na divoké vodě v Roudnici nad Labem.

TJ Semily kanoistika ml.žáci

tým ve složení Jáchym Zuna, Filip Šturc (oba ročník 2010), Šimin Mrůzek (2011) 2. místo z žákovského MČR v dlouhém sjezdu na divoké vodě.

SŠ Semily - požární sport

středoškolský mistr České republiky v hasičském sportu.

OB TJ Turnov - orient.běh

tým ve složení Kristýna Matyášová, Michaela Novotná, Lea Martanová (všechny ročník 2005) dvakrát 2. místo z dorosteneckého ME, třikrát 1. místo z MČR (štafety, smíšené sprintové štafety a Český pohár štafet)

ČKS SKI Jilemnice - dorostenci

tým ve složení Lukáš Kulhánek, Jakub Salaba, Eduard Simbartl (všichni ročníky 2006) 2. místo z MČR.

ČKS SKI Jilemnice - starší žačky

tým ve složení Nikola Plecháčová, Pavlína Salabová, Karolína Špicarová (všechny ročníky 2009) 2. místo z MČR

LSK Lomnice nad Popelkou - žáci

duo Matěj Matura a Lukáš Macák (oba ročník 2011) 2. místo z MČR.

ČKS SKI Jilemnice

2. místo z MČR (superpohár žactva, dorostu a dospělých).

Šk Zikuda Turnov "A"

1. místo z MČR čtyřčlenných družstev, 4. místo v extralize ČR 2021/22.

AC Turnov - muži

2. místo ve II. národní lize, popáté v řadě postup do baráže o I. ligu a v ní velké úspěchy, vedoucím družstva Jaromír Dědeček starší, oporami Jaku Šafář, František Doubek, Luboš Gaisl, Josef Egrt či Adam Malý

HC Lomnice nad Popelkou

hokej,

3. místo v Krajské lize Libereckého kraje

SDH Bozkov - muži

1. místo v krajském kole.

OB TJ Turnov - smíšená štafeta

tým ve složení Matyáš Štrégl, Kryštof Hájek, Jana Pekařová, Šárka Sokolářová 5. místo z MČR smíšených sprintových štafet

SDH Poniklá - ženy

1. místo v krajském kole.

Michal Brandtner - TJ Turnov

paddleboarding,

semifinálová účast ve všech disciplínách (sprint, technical race, long distance) v polské Gdyni, třikrát 1. místo (sprint, technical race, long distance) z MČR na Dalešické přehradě u Třebíče, nejlepší veterán českého rankingu

Petr Čech - KB Jilemnice

při MS Masters v Kontiolahti 2. místo ve sprintu, dvakrát 4. místo (Individuel a Relay).

Ilona Erlebachová - TJ Turnov Musher club

1. místo z evropského šampionátu IFSS v Leipě kategorie Bikejöring ženy masters, navíc zde i 2. místo s národní štafetou, 2. místo z MČR canicrossu mužů.

Matěj Ponocný - Ski klub Master Rokytnice

2. místo a třikrát 3. místo na Deaf Evropském poháru, dvakrát 1. místo z MČR.

Filip Horký - AC Turnov

vedoucí trenér družstva dorostenek 4. místo na semifinále MČR družstev, trenér vynikajících sprinterek – finalistek z MČR Veroniky Markové a Kateřiny Sajdlové. Terezu Markovou dovedl ke 3. místu z MČR žákyň v běhu na 150 metrů.

David Koreček - TSC Turnov

dvakrát 3. místo z MČR a 9. místo z MČR, 1. místo na Českém poháru v Ostravě, 3. místo na Českém poháru v Hranicích

Martin Břečka - LSK Lomnice nad Popelkou

jeho svěřenci

pět medailí z MČR.

Kateřina Čermáková - AC Turnov

vedoucí družstva žen – 4. místo ve II. národní lize, trenérka Elišky Martínkové – 7. místo z ME + 21. místo z MS, trenérka nejlepšího žákovského chodce v ČR Ondřeje Plecháčka, trenérka Romana Hanyka – dvakrát 4. místo z MČR juniorů v chůzi, reprezentační trenéra chůze a vedoucí trenérka SCM chůze ČR

Tomáš Portyk st.- LSK Lomnice n.Popelkou

jeho svěřenci

pět medailí z MČR.