Benešov
7.1.2020, 18:00, (Úterý), KD Karlov

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Nela Drábková

Čistý sport kids racing team - cyklistika MTB

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Kučerová

SK Benešov žije sportem - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petra Ludvíčková

SK Benešov žije sportem - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Táňa Ottlová

SK Benešov žije sportem - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Agáta Svobodová

TJ Sokol Senohraby - triatlon

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pravoslav Novák

SKP Benešov - judo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Špinar

LK Votice - lukostřelba

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Dvořáková

HC Lev Benešov - lední hokej

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Matějovská

SKST Vlašim - stolní tenis

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Magdalena Zídková

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lucie Bartůšková

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Králová

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Oto Moses

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Vojta

TJ Spartak Vlašim - šachy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Groček

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Adamec

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Svoboda

TJ Spartak Vlašim - atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Pikora

SKP Benešov - judo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpán Průcha

SK Shotbal Benešov - shotbal

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav Janda

FC SaB Vlašim - fotbal

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Kaňka

HC Lev Benešov - lední hokej

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Vítková

AČR - motokros

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Lebeda

TT Astra Benešov - triatlon

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Pilát

freestyle motocross

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Doubrava

SK Šacung Benešov - nohejbal

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Sellier Bellot Vlašim

fotbal - starší žáci U15

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Lev Benešov

lední hokej - mladší žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Florbal Benešov

florbal - žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ZŠ Benešov Dukelská atletika

atletika - starší žákyně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ZŠ Benešov Dukelská přesp.běh

přespolní běh - starší žákyně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Benešov

fotbal - starší dorost

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

LK Votice

lukostřelba - starší žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Vlašim

šachy - starší žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokol Ostředek

stolní tenis - muži B

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BC Benešov

basketbal - muži A

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Vlašim

atletika - družstvo žen

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Šacung Benešov

nohejbal - muži A

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Sellier Bellot Vlašim

fotbal - muži A

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Vlašim

šachy - družstvo dospělých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!