Semily
29.1.2020, 18:00, (Středa), KD Jilemnice

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Dominik Bláha (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace
a skoky na lyžích: třikrát 2. místo
z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Buchar (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace:
2. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Burešová (TSC Turnov),

judo: 3. místo z MČR dorostu, 1. místo
v krajském přeboru, 2. místo na mezinárodním turnaji v Budapešti

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Dlabová (Klub biatlonu Jilemnice),

biatlon: dvakrát 3. místo
z ODM LB, 5. místo z MČR, 3. místo
v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Erlebachová (Musher klub TJ Turnov),

, individuální mushing:
3. místo z MS v kategorii Canicross
ženy junior

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jonáš Gottstein (OK Jilemnice),

orientační běh: 3. a 14. místo z MČR,
několik umístění v Top 10 republikových i krajských přeborů, člen reprezentace ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Hák (Klub biatlonu Jilemnice),

, biatlon: dvakrát 2. místo v závodu
olympijských nadějí, třikrát 1. místo
z MČR (sprint, pursuit, mix štafeta),
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Hanyk (AC Turnov)

atletika – běhy: 12. místo z EYOF v Baku
(2000 metrů překážek), mezinárodní
utkání dorostu 1. místo (2000 metrů
překážek), dvakrát 1. a dvakrát
3. místo z MČR, oddílový rekord
na 2000 metrů překážek (6:05,33)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Hanyk (AC Turnov)

, atletika – chůze: mezinárodní utkání
žactva 4. místo (3 km, 15:26,07),
1. místo z MČR (3 km).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Hlaváč (TJ Sokol Jablonec nad Jizerou)

skiboby: čtyřnásobný
mistr světa.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Amélie Hobelantová (AC Turnov)

, atletika – víceboje: 1. místo
z halového MČR (dálka 565cm), třikrát 4. místo (halový pětiboj, sedmiboj na dráze a dálka při ODM).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jáchym Hrdina (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace
a skoky na lyžích: dvakrát 1. místo
z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Hyka (TSC Turnov)

, judo:
2. místo z MČR staršího žactva,
1. místo v krajském přeboru, 2. a 3.
místo v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Chlumská (Musher klub TJ Turnov

, individuální
mushing: 3. místo z ME v kategorii
Bikejöring ženy junior, 4. místo
z MČR Bikejöring ženy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Chrástová (SK Studenec)

orientační sport: 6. místo z ME dorostu, 2. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Karlová (OK Jilemnice)

orientační běh: 1., 3. a 4. místo z ME
dorostu (klasika, sprint, štafeta),
dvakrát 1. místo, 2., 3., 4. a 14. místo
z MČR, několik medailových umístění
v republikových i krajských přeborech, členka reprezentace ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tommy Kazda (TJ Turnov

kbox: 5. a 7. místo na MS, 1. místo
z MČR, účast na mistrovství světa
v Bregenzu (kategorie do 25 kg).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Kocián (Klub biatlonu Jilemnice

, biatlon: 3. (individuální závod), 11. (pursuit) a 15. místo (sprint)
na MS dorostu, 6. místo v celkovém
hodnocení Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Koldovská (TJ Jiskra Harrachov),

severská kombinace
a skoky na lyžích: 1. místo (skoky),
dvakrát 2. místo (letní skoky a letní
severská kombinace).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Konvalinka (TJ Jiskra Harrachov),

severská kombinace a skoky
na lyžích: třikrát 1. místo z MČR (severská kombinace, letní skoky a letní
severská kombinace, 2. místo (skoky)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Valerie Křížová (SKP Harrachov)

biatlon: dvakrát 2. místo z MČR (hromadný start a sprint klasicky),
2. místo v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Lacina (TJ Semily)

kanoistika, vodní sjezd na divoké vodě:
účast na Světovém poháru ve Francii
jako předjezdec, 2. místo v dlouhém
sjezdu a 4. místo ve sprintu při MČR
juniorů, vyjetá první výkonnostní
třída ve sjezdu dospělých (17. místo).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zora Lehká (Musher klub TJ Turnov)

, individuální mushing: 1. místo
z MS v kategorii Canicross ženy junior, 2. místo z MČR Canicross ženy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Lengyelová (TJ Semily)

běh
na lyžích: 5. místo z MČR ve štafetě
na 3x2 km, 7. místo ze sprintu při
Českém poháru v Jablonci nad Nisou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Lukeš (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 9., 22. a 33. místo z MSJ
v Lahti, 16., 20. a 22. místo z FIS OPA
cupu, 1. místo, 2. místo a třikrát
3. místo z MČR v kategorii juniorů,
2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Malý (TJ Semily)

běh na
lyžích: 9. místo ve sprintu při Českém
poháru, 4. v poháru KSL LK, 5. místo
z MČR v atletice za AC Turnov

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Martínková (AC Turnov),

atletika – chůze: mezinárodní utkání
dorostu 1. místo (5 kilometrů v čase
24:46,70), dvakrát 1. místo z MČR
(hala 3 km i dráha 5 k), splněný limit
na EYOF v chůzi na 5 km

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Mařas (TJ Semily)

, běh na
lyžích: 4. a 6. místo z poháru KSL LK
(přespolní běh a běh na lyžích)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Polonská (Klub biatlonu Jilemnice)

biatlon: 3. místo z ODM LB,
1. a 2. místo z MČR, 1. místo v Českém
poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Půbalová (ČKL Harrachov)

běh na lyžích: čtyřikrát 1. místo z MČR
(sprint, volně, klasicky, štafeta), dvakrát 1. místo z MČR na kolečkových
lyžích (sprint a volně), celková vítězka Českého poháru v bězích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Magdaléna Rázlová (ČKL Harrachov),

běh na lyžích: 1. místo z Poháru
KSL Libereckého kraje, čtyřikrát
1. místo v závodech Poháru Libereckého kraje, 2. místo z atletického
trojboje SLZŠ juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Rygl (LSK Lomnice nad Popelkou)

skoky na lyžích: dvakrát
3. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marie Rysulová (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 21. místo na OPA
games, dvakrát 1. a třikrát 2. místo
z MČR v kategorii starších dorostenek, 1. místo v celkovém hodnocení
Českého poháru, coby dorostenka
zařazena do reprezentace juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Schilte (TJ Semily)

běh na
lyžích: 18. místo ze závodu na 2 km
volně při akci Hledáme nové talenty,
3. místo z poháru KSL LK.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Sudek (LSK Lomnice n. P.)

severská kombinace a skoky na lyžích: třikrát 2. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Sucharda (Klub biatlonu Jilemnice)

, biatlon: 3. místo z MČR,
3. místo v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Svatoš (TJ Spartak Rokytnice n. J.),

AD: 1. místo MČR GS
a 1. místo MČR SL.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Šafář (AC Turnov)

, atletika
– víceboje: mezinárodní utkání žactva
1. místo ve skoku o tyči, pětkrát
1. místo z MČR (tyč, sedmiboj, devítiboj, výška, tyč), 2. místo z halového
MČR (běh 150 metrů), 1. (dálka)
a 2. místo (100 metrů překážek)
z ODM, překonané čtyři národní rekordy (sedmiboj 4598 bodů, devítiboj
6493 bodů a skok o tyči 470 cm).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Škorpil (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace: dvakrát 1. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít Štefan (SK Studenec)

), orientační sport: 4. místo z ME dorostu,
2. místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Leontýna Tajčová (TJ Jiskra Harrachov)

, severská kombinace
a skoky na lyžích: dvakrát 1. místo
z letního MČR (skoky i severská
kombinace), ve všech závodech krajského přeboru na stupních vítězů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Renáta Trejbalová (Klub biatlonu Jilemnice)

biatlon: 10. (mixštafeta),
26. (individuální závod) a 28. místo
(sprint) z EYOF v Sarajevu, třikrát
2. místo z MČR, 2. místo v celkovém
hodnocení Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Tůmová (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 30. a 38. místo z EYOWF v Sarajevu, dvakrát
1. a dvakrát 3. místo z MČR v kategorii
starších dorostenek, 3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Vaníčková (AC Turnov)

, atletika – překážky: mezinárodní utkání žactva 6. místo (100 metrů překážek), 1. místo z MČR (100 metrů překážek 14.43) a 4. místo z halového
MČR (60 metrů překážek 9,08s),
2. místo z ODM (100 m přek. 14,34s)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Voborníková (Klub biatlonu Jilemnice)

biatlon: dvakrát
2. místo (individuální závod, pursuit)
a 11. místo (sprint) na mistrovství
světa, 1. místo v celkovém hodnocení
Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavlína Votočková (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 18., 27. a 48.
místo na MSJ v Lahti, 1. místo ve štafetě, dále 10., 12., 13., 14. a 15. místo
v individuálních závodech FIS OPA
cupu, třikrát 1. místo a dvakrát
2. místo z MČR v kategorii juniorek,
1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dana Butulová (SDH Poniklá),

požární sport: 2. místo z MS v Saratově, 2. místo z MČR, 5. místo z krajského přeboru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Čech (ČKS SKI Jilemnice),

, běh
na lyžích: dvakrát 1. místo z akademického MČR, úspěch na Visma SKI
classics, 46. místo na Jizerské 50, 57.
místo z La Diagonella a La Sgambeda

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Egrt (AC Turnov)

, vrhy: 4.
místo z MČR do 22 let, hod kladivem
(55,05 metrů), 9. místo z MČR v hodu
kladivem

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdeněk Hák (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou)

horolezectví: Nepál, Chamlang (7319 metrů nad mořem, novou cestou severozápadní
stranou. Výstup alpským stylem
za osm dní

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vítězslav Hornig (Klub biatlonu) Jilemnice)

biatlon: 6. a 14. místo z MS
juniorů (štafeta a individuální závod), 7. a 11. místo z ME juniorů (SingleMix a individuální závod), 2. místo
v celkovém hodnocení Českého poháru juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šárka Jiroušová (SDH Poniklá)

požární sport: 1. místo z MČR, 1. místo
z krajského přeboru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Kazda (TJ Turnov)

kickbox:
2. a 3. místo z mistrovství světa, účast
na MS v Bregenzu v kat. do 90 kg.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Klár (Musher klub TJ Turnov)

, individuální mushing:
1. místo z ME v kategorii Bikejöring
muži, 4. místo z MČR v kategorii Scooter se dvěma psy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Koudelka (LSK Lomnice nad Popelkou)

skoky na lyžích: 15.
a 22. místo z MS, dvakrát 4. místo,
6., 7. a 9. místo v závodech Světového
poháru, 1. a 3. místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Čestmír Kožíšek (LSK Lomnice nad Popelkou)

skoky na lyžích:
34. místo z MS, 4., 15. a 19. místo
ze závodů Světového poháru, 3. místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Matouš (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 2. a 3. místo z MČR
ve štafetách, 3. místo z MČR na kolečkových lyžích, 1. místo v celkovém
hodnocení Českého poháru mužů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Navrátilová (Musher klub TJ Turnov)

individuální
mushing: 1. místo z MS v kategorii
Scooter se dvěma psy, 2. místo z ME
v kategorii Scooter ženy, 2. místo
z MČR (Scooter se dvěma psy).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Oma (TJ Turnov)

rádiový
orientační běh: dva tituly mistra Evropy (sprint a 3,5 MHz klasika), stříbro z ME (foxoring) v jednotlivcích
a titul mistra Evropy v družstvech.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Portyk (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace: 32.
a 34. místo z MS, 4., 16. a 22. místo
v závodech Světového poháru,
2. místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Pospíšilová (ČKL Harrachov)

lyžování, alpské disciplíny:
20. a 33. místo z MS juniorů, třikrát
1. místo z MČR, první účast na Světovém poháru ve Špindlerově Mlýně,
1. místo na FIS Rogla.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sandra Schützová (ČKS SKI Jilemnice)

, běh na lyžích: 3. místo z MS
v běhu na kolečkových lyžích,
11. místo (štafeta), 40. a 44. místo
(individuální závody) z MS v běhu
na lyžích, celkově 28. místo na Tour
de Ski, dvakrát 1., dále 2., 3. a 5. místo
z MČR, 1. a 2. místo z MČR na kolečkových lyžích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Fabián Štoček (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: 6., 20., 23. a 26.
místo ze Světové zimní univerziády
v Krasnojarsku, 2. místo z MČR v běhu na 15 km volnou technikou,
18. místo z Visma SKI classics, 67.
místo na Jizerské 50, Marcialonga

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Vančura (Musher klub TJ Turnov)

individuální mushing:
1. místo z ME v kategorii Scooter
muži, 3. místo z MČR v kategorii Scooter muži.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Biatlonistky SKP Harrachov (Valerie Křížová, Natalie Martínková)

biatlon: 2. místo z MČR
ve štafetovém závodě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dorostenci HC Lomnice nad Popelkou, lední hokej

: 2. po základní
části ligy dorostu, 5. místo v nadstavbě o účast v extralize dorostu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dorostenky AC Turnov (opory Velíšková, Martínková, Sajdlová, Zikmundová, Vundererová..), atletika

: 6. místo na semifinále MČR,
2. místo v krajském přeboru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo ČKS SKI Jilemnice (žactvo, dorost, junioři), běh na lyžích

1. místo v Superpoháru pro nejúspěšnější klub sezony 2019/2020.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo žactva OK Jilemnice, orientační běh

: 2. místo z mistrovství
VČ oblasti žákovských družstev 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dvojice mladších žáků ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích

2. místo
v závodě Českého poháru v teamsprintu starších žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kanoisté TJ Semily (Jakub Lacina, Matěj Vodrážka, Pavel Hynek), sjezd na divoké vodě

: 2. místo
ve sprintu a 3. místo ve sjezdu na divoké vodě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štafeta starších dorostenek ČKS SKI Jilemnice (Marie Rysulová, Kateřina Tůmová, Kateřina Svobodová), běh na lyžích:

1. místo MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Žáci AC Turnov (opory Šafář, Hanyk, Malý, Bradáč..), atletika

6. místo na semifinále MČR, 2. místo
v krajském přeboru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Žačky TJ Jiskra Harrachov (Leontýna Tajčová, Alžběta Hamáčková, Barbora Štěpánková), severská kombinace a skoky na lyžích:

třikrát 1. místo a dvakrát 2. místo
z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích

1. místo z MČR (obhajoba prvenství v první lize smíšených
družstev).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Muži AC Turnov (opory Doubek, Egrt, Rejha, Vrbata, Hanyk, Šafář a další), atletika

1. místo ve II. národní lize, postup do I. národní ligy.
Po roce opět vítězství a postup do
vyšší ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Muži HC Turnov 1931, lední hokej

2. místo v Krajské lize mužů Libereckého kraje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Muži SDH Bozkov, požární sport

1. místo z MČR v požárním útoku
(Ústí nad Labem), 1. místo z krajského přeboru v Jablonci nad Nisou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Muži ŠK Zikuda Turnov, šachy

1. místo z MČR čtyřčlenných družstev, 4. místo v extralize ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ski Klub Masters Rokytnice nad Jizerou, alpské lyžování

čtyřikrát
1. místo, devětkrát 2. místo a třikrát
3. místo v závodech Světového poháru, 2. místo v celkovém hodnocení
Světového poháru Mastersglobus
kategorie žen (Hana Ledvinová).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štafeta mužů ČKS SKI Jilemnice (Michael Schütz, Adam Matouš, Tomáš Lukeš), běh na lyžích

3. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štafeta žen ČKS SKI Jilemnice (Pavlína Votočková, Hana Trojanová, Sandra Schützová), běh na lyžích

již počtvrté 1. místo z MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ženy AC Turnov (vedoucí družstva Čermáková, Bílek), atletika

2. místo ve II. národní lize, postup
do baráže o I. národní ligu. První rok
ve druhé lize a hned boj o postup
do vyšší soutěže. Skvělé zapracování
mladých atletek.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ženy SDH Poniklá, požární sport

2. místo z MČR v Ústí nad Labem,
1. místo z krajského přeboru v Jablonci nad Nisou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Čech (Klub biatlonu Jilemnice), biatlon:

: dvakrát 4. místo z MS
Masters v Kontiolahti, 1. a 2. místo
z MČR, 1. místo v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ilona Erlebachová (TJ Turnov)

individuální mushing:1. Místo z mistrovství Evropy v kategorii Bikejöring
ženy Master

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vladimíra Krejčí (Ski Klub Masters Rokytnice nad Jizerou)

, alpské
lyžování: 1. místo, šestkrát 2. místo
a dvakrát 3. místo v závodech Světového poháru Masters

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hana Ledvinová (Ski Klub Masters Rokytnice nad Jizerou

alpské
lyžování: dvakrát 1. místo, čtyřikrát
2. místo, třikrát 3. místo v závodech
Světového poháru. Globus za 2. místo
v celkovém hodnocení Světového
poháru Masters

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Miller (TJ Turnov, oddíl kanoistiky)

vodní slalom: 1. místo
v Českém poháru veteránů (kategorie C1), 2. místo na mistrovství ČR
veteránů (C1).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Milan Mlejnek (TSC Turnov)

, judo: 3. místo z MČR, úspěchy ve váze
do 90 kg)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Monika Strašáková (TJ Turnov)

individuální mushing: 3. místo z mistrovství Evropy v kategorii Scooter
ženy Master

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Tobiášek (TJ Turnov)

, individuální mushing: 3. místo z mistrovství Evropy v kategorii Scooter
muži Master, 1. místo z MČR v kategorii spřežení se čtyřmi psy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ivo Vacke (TJ Turnov)

, individuální mushing: 3. místo z mistrovství
Evropy v kategorii Bikejöring muži
Master III.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Kmochová (TJ Jiskra Harrachov)

, alpské disciplíny: 1. místo z MČR ve slalomu, třikrát 3. z MČR
(obří slalom, kombinace, Super G),
42. místo ze Světového poháru FIS
ve Špindlerově Mlýně (obří slalom),
1. místo ve slalomu FIS a 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Kožíšek (SKP Harrachov)

paragliding: 8. a 9. místo v závodě
Světového poháru v Argentině,
4. místo v celkovém hodnocení Turkish Champions open

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Ponocný (Ski Klub Masters Rokytnice nad Jizerou)

alpské disciplíny, fotbal, futsal, malá kopaná:
3. místo z Deaf Evropského poháru
juniorů, dvakrát 2. místo z MČR, nejlepší střelec MČR ve futsale i v malé
kopané, nominace na Deaf olympiádu neslyšících.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Hlaváč (TJ Sokol Jablonec nad Jizerou)

, skiboby: jeho svěřenci
získali deset zlatých a dvě stříbrné
medaile na mistrovství světa žactva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Julius Lengyel (TJ Semily, oddíl lyžování)

, běh na lyžích: pravidelná
umístění na předních místech z MČR,
trenér mládeže (svěřenci Adam Malý,
Filip Schilte, Klára Lengyelová, Matěj
Mařas, Tomáš Lengyel)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Mareš (TSC Turnov)

judo:
účast na ME (Zárybnická), 2. místo
z MČR (Hyka), 3. místo z MČR (Burešová), 2. a 3. místo v Českém poháru
(Hyka, Burešová), 3. místo z Evropského poháru dorostenců (Tula, Zárybnická).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miroslav Reichl (AC Turnov)

, atletika: 12. místo z EYOF (Hanyk),
1. místo z mezinárodního utkání
(Šafář, Hanyk), 6. místo z MU (Vaníčková), devětkrát 1., třikrát 2. a dvakrát 3. místo z MČR, Nejúspěšnější
trenér oddílu, jeho svěřenci patří
k naprosté špičce v republice a překonávají národní rekordy (4 x Šafář)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdeněk Vlastnik (OK Jilemnice)

orientační běh: 1., 3. a 4. místo z ME
dorostu, dvakrát 1., jednou 2. a 3.
místo z MČR, mnoho medailových
umístění v republikových žebříčcích,
svěřenci ve výběru reprezentace ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karel Čermák (SDH Bozkov)

požární sport: 1. místo z MČR v požárním útoku, 1. a 2. místo z krajských
přeborů, dlouhodobé vynikající výsledky ve všech kategoriích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Čermáková (AC Turnov)

atletika: 1. místo z mezinárodního utkání, dvakrát 1. z MČR, překonaný limit na EYOF (vše Martínková). Sekční trenérka ČAS chůze.
Vedoucí družstva žen (2. místo ve II.
národní lize) a starších žáků (6. místo
v semifinále MČR). Vedoucí tréninkové skupiny chodkyň a běžkyň.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Haman (ČKS SKI Jilemnice)

běh na lyžích: účast svěřenců na
všech vrcholných soutěžích – EYOWF (30. a 34. místo), MSJ (18. a 22.),
MS (40.), SP (28.) či závody FIS OPA
(1., 8. a 10.) a OPA games. Navíc 1.
místo v I. lize dospělých, 18 medailí z
MČR či 5 medailí v celkovém hodnocení Českého poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Holubec (Klub biatlonu Jilemnice)

biatlon: Zisk titulu Trenér
roku od ČSB, vedl přední české biatlonisty (Petr Hák, Vítězslav Hornig,
Tereza Voborníková, Jakub Kocián,
Renáta Trejbalová – dvakrát 1. místo,
dvakrát 2. místo a jednou 6. v celkovém hodnocení Českého poháru).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Portyk (LSK Lomnice nad Popelkou)

severská kombinace a
skoky na lyžích: 4. a 16. místo v závodech Světového poháru. Sedmkrát
1. místo, jedenáctkrát 2. a šestkrát 3.
místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!