Tachov
30.1.2020, 18:00, (Čtvrtek), Bor u Tachova

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Karolína Šperlová

snowboardcross 3. místo Mistrovství ČR v kategorii Rookies, nominace na zimní ODM 2020 za Plzeňský kraj, (atletika Baník Stříbro - členka stříbrného družstva mladších žákyň z Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Jaša

canniscross MS - 2. místo jednotlivci a 2. místo štafeta

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Davidík TJ Baník Stříbro

atletika Letní evropské OH mládeže Baku - 1. místo 800m
MČR mužů do 22 let - 800m
MČR dorostu - kros
rekord ČR dorostu na 800m a 1500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Denisa Hrušková TJ Baník Stříbro

atletika 1. místo Animus Youth Games (koule)

4. místo Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (disk)
9. místo Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (koule)
10. místo Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (koule)

1. místo Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (koule)
1. místo Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (koule)
2. místo Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (kladivo)
2. místo Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (disk)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Záhořová TJ Baník Stříbro

atletika 1. místo krajský přebor v hale 60m, 150m
2. místo krajský přebor v hale štafeta 4x200m
1. místo krajský přebor 60m, 4x60m
2. místo krajský přebor 150m
2. místo Letní olmypiáda dětí a mládeže ČR na 60m
7. místo Letní olmypiáda dětí a mládeže ČR na 300m
3. místo Letní olmypiáda dětí a mládeže ČR ve smíšené štafetě 4x60m
Účast jako mladší žákyně na MČR starších žáků v hale na 60m - rozběh
Účast jako mladší žákyně na MČR starších žáků venku na 60m - semifinále

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Hudler E.H.security kick-box gym, z.s.

kick box Wako-World Cup Hungary 2x třetí místo, Mistrovství ČR 2x 1.místo a 1x 3.místo, NP-Advent cup 2x 1.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Bedeš E.H.security kick-box gym, z.s.

kick box Mistrovství ČR 2x 3.místo, NP Lovosice 2x 3.místo, NP Vysoké Mýto 1x 2.místo a 1x 3.místo,NP Advent Cup 1x třetí místo a 1x čtvrté místo, Christmas cup 1x 3.místo a 1x 4.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Drapáková Lukostřelecký klub Tachov

Lukostřelba 1. místo v Terčové lukostřelbě v kategorie mladší žákyně holý luk
1. místo v Terénní lukostřelbě v kategorii mladší žákyně holý luk
2. místo v Halové lukostřelbě v kategorii mladší žákyně holý luk
1. místo v řebříčku ČLS v halové, terčové a terénní lukostřelbě v kategorii mladší žákyně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta Andrlová Lukostřelci Českého lesa Dlouhý Újezd

Lukostřelba 1.místo halová lukostřelba mladší žákyně - 27.MČR hala žactva Kostelec na Hané - 9.2.-10.2.
5.místo terčová lukostřelba mladší žákyně - 1.MČR holých luků Votice 29.6.2019
3.místo terénní lukostřelba mladší žákyně - 20.MČR v terénní lukostř.- 28.9.2019
1.místo lukostřelecký biatlon - MČR LK Cere Praha 5.10.2019
3.místo lukostřelecký biatlon - Evropský pohár Nové Město nad Metuji - 11.-13.10.2019
1.místo lukostř.biatlon družstvo - Evropský pohár Nové Město nad Metuji - 11.-13.10.2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Tolar TJ Baník Stříbro

Nohejbal Trojnásobný mistr ČR v nohejbalu starších žáků v kategorii jednotlivců, dvojic a trojic. Vítěz ankety "Nohejbalista roku" v kategorii starších žáků, kapitán reprezentačního výběru "U 15" a člen širší nominace reprezentačního výběru "U 19" v nohejbalu ČR. Dále je Lukáš hostujícím hráčem SK Liapor Witte Karlovy Vary, kde byl jedním z lídrů dorosteneckého týmu , který letos dokráčel až do čtvrtfinále dorostenecké extraligy, a úspěšně nastupoval i za tým B mužů, s kterým obsadil třetí místo v druhé lize dospělých.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Ludvík SSK Staré Sedlo

Sportovní střelba VzPu 40 dorostenci : krajský přeborník 1 místo, Karlovarská liga 2 místo
SM 60 dorostenci :ČPTM 5 místo, Jarní cena Újezdu SV.Kříže 1 místo, Letní cena Klatov 1 místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Tvrdý SSK Staré Sedlo

Sportovní Střelba Mladší žáci do 12 let VzPu30 : MČR 3 místo, Krajský Přebor 3 místo, Karlovarská liga 1 místo, Klatovský pohár 1 místo 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Iva Gallerachová TJ Sokol Bor z.s.

Stolní tenis Krajská přebornice v kategorii starších žákyň 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Váňa Šachový klub Tachov

šachy 3.místo MEU mládeže H10
119.místo ME mládeže H10
10.místo MČR mládeže v rapid šachu H10
14.místo MČech H12
9.místo MČech H10

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Štěpán Stodola Zápas Stříbro

Zápas: Ř-Ř a VS 1.místo mezinárodní turnaj Velká cena Borohrádku řecko-římský styl
1. místo mezinárodní turnaj Lidice 2019 v Kladně řecko-římský styl
1.místo mezinárodní turnaj Memoriál Rešla v Novém Jičíně volný styl
2.místo mezinárodní turnaj Memoriál Volrába a Akvasalon v Hradci Králové volný styl
1.místo turnaj Memoriál Františka Kubici v Teplicích řecko-římský styl
1.místo 1.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních řecko-římský s.
1.místo 2.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních volný styl
1.místo 3.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Březové řecko-římský styl
1.místo 4.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Holýšově volný styl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Kratochvíl Plavecký klub Tachov

závodní plavání Nominace a účast na MS Paraswimming Finsko červen 2019, ME Paraswimming Berlín květen 2019 - umístění ve všech disciplínách 1-3 místo, absolutní vítěz ve své věkové kategorii, MČR-SR Bratislava říjen 2010 - umístění ve všech disciplínách 1-3 místo, absolutní vítěz ve své věkové kategoriii , krajské soutěže v rámci ČSPS v disciplínách Znak v Plzeňském kraji 2-3 místo, na republikové úrovni 40-50 nejlepší čas v disciplínách ZNAK

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Flaks Plavecký klub Tachov

závodní plavání Nominace a umístnění v Krajské soutěži v disciplínách Kraul, Znak a nominace a účast na letním a zimním poháru ČR s umístěním v disciplínách ZNAK 1-2 místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Adam Zápas Stříbro

Zápas: Ř-Ř a VS 3. místo Mistrovství ČR v Praze volný styl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bohuslav Pírka Zápas Stříbro

Zápas: Ř-Ř a VS 2. místo Mistrovství ČR v Hradci Králové volný styl
2. místo mezinárodní turnaj Velká cena Plzně volný styl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

žákyně starší LK Tachov

Lukostřelba 1. místo družstev na MČR v terénní lukostřelbě žactva holý luk

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

žákyně mladší TJ Baník Stříbro

Atletika 2. místo krajský přebor družstev Plzeňského a Karlovarského kraje mladších žákyň

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Starší a mladší žáci TJ Baník Stříbro

Nohejbal Vítěz krajského přeboru družstev žáků, Krajský přeborník dvojic a trojic v kategorii starší i mladších žáků, mistr ČR republiky ve dvojicích a trojicích starších žáků a třetí tým Poháru českého nohejbalového svazu v kategorii starších žáků.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Starší žáci TJ Baník Stříbro

Fotbal Vítěz krajské soutěže starších žáků PKFS 2018/2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mladší + starší žáci HC Tachov

Hokej 2. místo - Liga mladších žáků Karlovarského kraje      3. místo - Liga starších žáků Karlovarského kraje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mladí hasiči SDH Tachov SHČMS SDH Tachov

Hasičský sport 1. místo - Okresní kolo Plamen 2019 , 5. místo - Krajké kolo Plamen 2019 , 2x  1.místo - TC Liga,1x  2.místo - TC Liga, 3x  3- místo - TC Liga

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

starší žáci TJ Baník Stříbro

Atletika 4.místo Mistrovství Čech, 2.místo Mistrovství Plzeňského kraje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

mladší žačky TJ Slavoj Tachov

házená obhájeno 1. místo v krajské soutěži  mladších žaček

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

mladší žáci + elévové TJ Slavoj Tachov

florbal Soutěž se hraje formou jednotlivých turnajů. Naše družstvo pravidelně obsazuje v těchto turnajích přední příčky a řadí se tak v našem regionu k nejlepším týmům ve své kategorii.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ženy TJ Baník Stříbro

Atletika Účast ve 4 kolech 2. ligy družstev žen České republiky a zajištění účasti v 2. lize pro příští atletický rok

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

muži TJ Sokol Bor

Stolní tenis konečné  3. místo ve 2. lize mužů v sezóně 2018/2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lenka Katonová PKTA

Závodní plavání plavecké výkony na medailových příčkách  Stely Kořínkové a Matěje Flakse na účasti v krajské a republikové soutěži

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rudolf Hutta PKTA

Závodní plavání Výsledky Davida Kratochvíla 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

PETR ORSÁG PKTA

Závodní plavání VÝSLEDKY DENISY KATONOVÉ, TOMÁŠE A JANA BARTHOVI

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Truksa ŠK Tachov

šachy 3.místo Jan Váňa na MEU mládeže
11.místo Sibyla Řezníčková na MČR D12

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav Hudler E.H.security

kick box Několik závodníků klubu dosáhlo v roce 2019 pod jeho vedením skvělých výsledků na domácích, ale i mezinárodních závodech ( účast na Národních pohárech, Mistrovství ČR, MS Waco, World Cup Hungary a dalsí). Vždy se umístili na medailových příčkách a nejednou vybojovali kov nejcenější. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jozef Simák SSK Staré Sedlo

Sportovní střelba viz. Úspěchy sportovců

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Kožíšek Zápas Stříbro 17.12. 1970 Zápas: Ř-Ř a VS

Marek Matúš
2. místo Mistrovství ČR v Hradci Králové volný styl
5. místo Mistrovství ČR v Chomutově řecko-římský styl
8. místo mezinárodní turnaj Lidice 2019 v Kladně řecko-římský styl
1.místo 1.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních řecko-římský s.
1.místo 2.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních volný styl
Jiří Štěpán Stodola
1.místo mezinárodní turnaj Velká cena Borohrádku řecko-římský styl
1. místo mezinárodní turnaj Lidice 2019 v Kladně řecko-římský styl
1.místo mezinárodní turnaj Memoriál Rešla v Novém Jičíně volný styl
2.místo mezinárodní turnaj Memoriál Volrába a Akvasalon v Hradci Králové volný styl
1.místo turnaj Memoriál Františka Kubici v Teplicích řecko-římský styl
1.místo 1.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních řecko-římský s.
1.místo 2.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Mar.Lázních volný styl
1.místo 3.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Březové řecko-římský styl
1.místo 4.kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje v Holýšově volný styl
Jakub Nikitinský
1. místo mezinárodní turnaj Memoriál Rešla v Novém Jičíně volný styl
1.místo mezinárodní turnaj Memoriál Volrába a Akvasalon v Hradci Králové volný styl
2. místo mezinárodní turnaj Josefa Svitače v Nitře (Slovensko) volný styl
2. místo mezinárodní turnaj Lidice 2019 v Kladně řecko-římský styl
5. místo mezinárodní turnaj Prague wrestling open v Praze volný styl
6. místo mezinárodní turnaj Jiřího Klepca v Ostravě volný styl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!