Mostecký klub s velkou členskou základnou patří k úspěšným celkům v Ústeckém kraji od přípravek až po mužské áčko.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Rožičová - Box klub Baník Most

Poslední mistryně České republiky ve váze do 57 kilogramů. Na mistrovství Evropy pak vybojovala bronzovou medaili

Judo 15.ZŠ Most

Úspěšný mládežnický klub z Mostu, jehož malí závodnici jsou výraznými postavami turnajů nejen v celém kraji. Na poslední závodech roku 2023 brali mostečtí judisté v Teplicích 35 medailí.

FK Baník Most-Souš, fotbal

Nováček třetí fotbalové ligy se v poslední sezoně pohodlně zachránil a v současné době, ve druhé sezoně ve třetí nejvyšší soutěži, si drží příjemné třetí místo v tabulce.

AK Most, mládež

Další z tradičních mosteckých klubů, který vychovává řadu úspěšných sportovců. Mostečané například zářili v Bánské Bystrici odkud přivezli medaile Zuzana Holá a Patrik Ďurčo.

SK LEON Most - kickbox mládež

Výrazným úspěchem je vítězství v národním kole Dětské ligy mezi 29 kluby z celé republiky. Úspěšný mostecký klub jak na tuzemské scéně, tak na evropské

Krušnoman Triathlon team Litvínov, mládež

Mládežníci litvínovského klubu jsou úspěšní a medailoví na závodech na českých tratích. Klub vychoval už generace Krušnomanů

Mostečtí Lvi, hokej

Ve třetí nejvyšší hokejové soutěži se Mostečané pravidelně umisťují na horních příčkách tabulky, procházejí do play off. Mají širokou a úspěšnou mládežnickou základnu, což ukázali na nedávném Christmas Lions Cupu.

Super Stars Most, badminton

Dospělí badmintonisté Super Stars Most doslova cestují po celém světě, kde dosahují zajímavých výsledků. Navíc v zahraničních týmech i hostují a pomáhají k medailím.

Michal Rjaska - FK Baník Most-Souš

Talentovaný mladý fotbalista, který se prosadil s mosteckým Baníkem ve třetí lize. Klub ho za poslední sezonu vyhlásil jako nejlepšího hráče

Vladimír Pátek - FK Baník Most-Souš

Kapitán mosteckého Baníku, který svůj tým dovedl z divize do třetí ligy. První sezonu s ním pohodlně zachránil, teď v zimní přestávce, drží se svými spoluhráči třetí místo v tabulce.

Billiard hochey club Most - stolní hokej

Úspěšný reprezentant Mostu na poli stolního hokeje. Má ve svém středu mistry republiky, ale také Evropy. Klub dlouhodobě spolupracuje se školami v regionu a s volnočasovými organizacemi.

Super Stars Most, badminton mládež

Úspěšný mostecký klub, který vozí medaile a přední umístění z turnajů po celé ČR, ale i ze zahraničí. Trenér Lukáš Kroc patří nejen v Mostě k velkým popularizátorům badmintonu.

Krušnoman Triathlon team Litvínov

Tradiční triatlonová značka ze severu Čech. Členové litvínovského klubu zanechávají výraznou stoupu v Česku, ale hodně je o nich slyšet i v dalších evropských zemích.

Lucie Švejkarová - Střelecký sportovní klub Meziboří

Dorostenka dala o sobě v roce 2023 výrazně vědět při mezinárodních závodech v Plzni, kde v konkurenci 47 střelců vybojovala zlatou medaili.

DHK Baník Most - házená ženy

V poslední sezoně stříbrný tým české části nejvyšší MOL ligy. Černí andělé v roce 2023 navíc také vybojovali zlato v Českém poháru v dramatu nad pražskou Slavií.

Veronika Dobiášová - Super Stars Most

Úspěšná mostecká badmintonistka a trenérka, která zaznamenává úspěchy nejen na tuzemské scéně, ale také v zahraničí

Dominika Müllnerová - DHK Baník Most

V roce 2023 nejúspěšnější mostecká házenkářka vyhrála stříbro v play off MOL ligy a zlato v Českém poháru. Poté ukončila kariéru, aby se vrátila pomoct, když klub řešil problém na gólmanském postu

Plavecký klub Litvínov - mládež

Dlouhodobě vychovává talentované sportovce, kteří se umisťují na předních příčkách tuzemských soutěží. Důkazem jsou úspěšní mládežníci Pavel Zícha a Markéta Kejřová.

Charlotte Cholevová - DHK Baník Most

Poslední dvě sezony v Mostě zářila a svými góly pomohla ke stříbrným medailím. Její vystoupení v Lize mistrů jí vyneslo přestup do francouzského Brestu. Na prosincovém MS byla jednou z nejlepších hráček českého výběru a pomohla k 8. místu. Poté přestoupila do rumunského celku Ramnicu Valcea

Roman Durdis - Riding School Lukáše Peška

Talentovaný mostecký jezdec o sobě dává čím dál více vědět doma i v zahraničí. Účastnil se finále MiniGP World Series. Ze tří závodů skončil na desátém místě na světě. Pešek o něm mluví jako o velké české naději motosportu.

Mostecké Panterky - mažoretky

Miniformace baton junior tvoří 4 děvčata (Kristýna Kučerová, Sarah Lokvencová, Nela Šidlichovská, Daniela Vnenková), která dlouhodobě podávají vynikající výkony. Dvě z nich (Sarah Lokvencová a Nela Šidlichovská) vystupují rovněž jako sólistky a duistky. Ve všech svých kategoriích se na soutěžích umísťují na předních příčkách.

TSKH Most - Diamonds

Formace Tanečního studia Kamily Hlaváčikové vybojovala stříbrnou medaili na Festivalu tanečního mládí v Chrudimi (MČR – kategorie mládež) a bronzovou medaili na WADF Championship World European v Polsku (ME – kategorie junioři).

Markéta Kejřová - Plavecký klub Litvínov

Zlatá na Letním poháru ČR. Třikrát stříbrná na Zimním poháru ČR a šestinásobná přebornice Ústeckého kraje

Jana Johanová - AK Litvínov

Skvělé představení předvedla mladá atletka na Evropském olympijském festivalu mládeže, kde vybojovala zlatou medaili v závodě na 3 000 metrů.

Ondřej Kaše - HC Verva Litvínov

Útočník se zkušenostmi z NHL v současné sezoně táhne hokejový Litvínov. Navíc je momentálně třetí v tabulce extraligové produktivity, když ve 31 odehraných zápasech zaznamenal 32 kanadských bodů za 15 gólů a 17 asistencí

Pavel Zícha - Plavecký klub LItvínov

Třikrát stříbrný na Letní poháru ČR. Dvakrát bronzový na Zimním poháru ČR a dvojnásobný přeborník Ústeckého kraje.

TSKH Most - Rebels

Formace Tanečního studia Kamily Hlaváčikové vybojovala zlatou medaili na Festivalu tanečního mládí v Chrudimi (MČR – kategorie děti)

Anna Ptáčková - Taneční studio Kamily Hlaváčikové

Další z výrazných mosteckých taneční talentů. Stříbrná a bronzová na WADF Championship World Cup v Řecku

Painbusters Most - softball

Páté místo mezi 20 celky na největším evropském turnaji Super Cup v Holandsku je parádní vizitka.

Aneta Mrkvičková - Krasobruslení Most

Osmé místo na Zimní olympiádě dětí a mládeže. 17. místo na mistrovství ČR žactva. Bronzová na Krušnohorské brusli a bronzová na Příbramském kahanu. Kandidátka projektu Rozvoje talentované mládeže vybraná svazem

Matěj Maštalířský - HC Verva Litvínov

Mladý hokejista Litvínova dostává první šance v áčku a daří se mu. Vyhlédli si ho i trenéři juniorské reprezentace, se kterou Maštalířský oslavil čerstvý bronz na mistrovství světa.

Adam Buchner - Painbusters Most

Bratr Vojtěch Buchnera, opora české reprezentace a tahoun mosteckého celku Painbusters

Daniela Zemková - Taneční studio Kamily Hlaváčikové

První v celorepublikovém žebříčku v latinskoamerických tancích.

Vojtěch Buchner - Painbusters Most

Jeden z nejlepších pálkařů a nadhazovačů české extraligy v softballu. Rovněž účastník světového šampionátu.

Kateřina Weinfurtová - Baník Meziboří

vzpírání -

Stříbrná na mistrovství republiky. Ještě v juniorské kategorii ve váze do 55 kilogramů vybojovala osmé místo na mistrovství Evropy

Barbora Hnátková - Taneční studio Kamily Hlaváčikové

Jedna z výrazných dětských tváří mosteckého tance. Sbírá medaile na evropské i tuzemské úrovni. Bronzová z Prague Dance Festival for All (MČR), bronzová z WADF World Dance Championship

Veronika Strolená - silové sporty

Parádní rok zažila mostecká powerlifterka, když na MS v Maďarsku vybojovala zlato a trhala rekordy. V roce 2023 se jí ovšem dařilo i na tuzemské scéně odkud vozila medaile.

Matyáš Vítězslav Vítek - Kick box SK Leon Most

Vybojoval třikrát titul mistra světa během World Games WMAC jako kadet. Navíc je také dvojnásobným mistrem Evropy, dvojnásobným mistrem Rakouska a trojnásobný mistr Německa. Jako junior byl zlatý na mezinárodním Czech Open.