Klatovy
19.2.2024, 17:00, (Pondělí), Divadlo

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Monika Drudíková - LTK Klatovy

Monika se nachází na 4.místě krajského žebříčku a na 97.místě celostátního žebříčku. Je vítězkou mnoha celostátních turnajů ve dvouhře i čtyřhře, čímž potvrzuje dlouhodobě svou velmi kvalitní formu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anežka Nová - Sokol Klatovy

Anežka je 13-ti letá šachistka Šachklubu Sokol Klatovy, které v loňském roce zaznamenala obrovský výkonnostní progres, když na Mistrovství České republiky dívek do 12 let vybojovala bronzovou medaili a ve stejné kategorii na zářijovém Mistrovství ČR v rapid šachu získala dokonce stříbro. Díky svým výsledkům dostala Anežka možnost reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa v Egyptu v kategorii dívek do 12 let, kde zaznamenala fantastický výsledek, když obsadila 15. místo v konkurenci 74 nejlepších šachistek světa.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sk Volejbal Klatovy - U16

V jarní části sezony se díky druhému místu v krajském přeboru probojovaly na Mistrovství ČR. Hlavní úspěchy ale přišly v podzimní části, kdy družstvo uspělo v několika kolech Českého pohár U16 a probojovalo se až mezi sedm nejlepších českých celků. V Krajské soutěži hrají žákyně opět na špičce a připravují se na mistrovství České republiky. Některé z hráček týmu jsou nominovány v krajském výběru Plzeňského kraje a připravují se na letní dětskou olympiádu 2024

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

OFS Klatovy U12

Okresní výběr v kategorii do 12 let dokázal v ročníku 2022 -2023 zvítězit ve všech krajských turnajích okresních výběrů v rámci Plzeňského kraje. Po následném postupu ze semifinálového kola postoupil tento výběr do republikového finále v Nasavrkách. Zde tento tým nestačil pouze na Pražský fotbalový svaz a skončil na velmi pěkném 2. místě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Julie Kubátová - Atletika Klatovy

Julie se pyšní 4. místem na akademickém mistrovství republiky na 800 metrů, dále 5. místem na halovém mistrovství ČR mužů a žen na 800 metrů. Nemůžeme opomenout další velký úspěch, kterým je 3. místo na mítinku Zlatá tretra Ostrava na 800 metrů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Tykalová - Sokol Klatovy

8-mi letá naděje klatovského šachu, která se v loňském roce stala Mistryní České republiky do 8 let. Dále je Bára mistryní České republiky v rapid šachu dívek do 10 let, kde soupeřila s většinou dívek, které byly o 2 roky starší. Svůj talent potvrdila i na Mistrovství Čech do 10 let, kde předčila všechny své soupeřky a získala zlatou medaili. Barbora je ve své kategorii republikovou jedničkou a dostala možnost reprezentovat Českou republika na Mistrovství světa, kde obsadila pěkné 34. místo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Janda - TJ SA Špičák

David dosáhl titulu mistra republiky i v obřím slalomu a druhý v republice skončil v super G. Nejhodnotnějších výsledků dosáhl jako reprezentant ČR na závodech evropského žákovského seriálu. V Andoře dosáhl druhého a čtvrtého místa a italském Abetone byl dvakrát osmý. Dalších výborných umístění dosáhl ve francouzském Val d‘Isaire a švédském Tarnäbi. Všechny tyto závody byly obsazeny téměř stovkou špičkových závodníků z celé Evropy i řadou borců z USA a Kanady. Samozřejmě radost a propagaci přinesly i dvě zlaté medaile na lednové Celostátní zimní olympiádě dětí a mládeže ČR ve Špindlerově Mlýně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Hurdzan - Sokol Klatovy

Tomáš je třiadvacetiletý šachista Sokola Klatovy, který v minulém roce zaznamenal největší úspěch své šachové kariéry, když se stal vítězem devítidenního, mezinárodního šachového festivalu O pohár města Klatov za účasti 200 šachistů z několika zemí. V soutěžích družstev pomohl Tomáš na 1. šachovnici vybojovat Šachklubu Sokol Klatovy 3. místo ve 2. lize mužů a jako host úspěšně nastupoval za ŠK Líně v nejvyšší domácí soutěži v Extralize družstev.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Dolejš - Sokol Mochtín

6 místo v závodu 2020 miles MTB. Výborného sportovního výkonu a výsledku dosáhl Jiří Dolejš na 13.ročníku 2020 Miles Adventure 2023. Jiří tento non-stop závod vlastní silou bez zabezpečení napříč Československem absolvoval na horském kole již po páté a letošní ročník byl poněkud odlišný. Oproti jiným ročníkům, kde se závodilo “jen” na 1000 mil, jel letos Jiří poprvé ročník dlouhý 2020 mil. Tento velice náročný závod přinesl Jirkovi celkové 6. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Lavička - HC Klatovy

Odchovanec klatovského hokeje, který v sezoně 2022/2023 patřil oporám družstva starších žáků. Svými výkony si zasloužil pozvánku na try-out do extraligové Plzně, kde letos pokračuje v družstvu devátých tříd.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Vlčková - terénní triatlon

Výborného výsledku dosáhla Veronika na podzim, kdy obsadila 4. místo na MS v Itálii v kategorii 25 - 29 let a celkově 19. místo v kategorii žen, kde startovalo téměř dvě stovky účastnic. Do cíle Veronika doběhla po 4 hodinách, což ji přineslo výše zmíněné umístění a radost na tváři.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Jánská - SK Volejbal Klatovy

Kapitánka a smečařka úspěšného týmu žákyň SK Volejbal Klatovy, který se mimo jiných úspěchů probojoval na konci loňského roku mezi sedm nejlepších českých týmů Českého poháru U16. Tereza je zároveň hráčkou základní sestavy a kapitánkou krajského výběru Plzeňského kraje, se kterým se zúčastnila již dvou vrcholných akcí a nyní se připravuje na letošní Letní olympiádu dětí a mládeže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šimon Janoušek - LTK Klatovy

Šimon se nachází na 3.místě v ČR v kategorii mladších žáků. Je zařazen v reprezentaci ČR, která letos na mistrovství Evropy družstev ve Francii skončila na 4.místě. Vyhrál mnoho celostátních turnajů, ale úspěchy slaví i na mezinárodních turnajích, kde se již čtyřikrát probojoval do semifinále turnaje Tennis Europe nejvyšší kategorie 1, ve čtyřhře dva turnaje vyhrál a jedenkrát byl ve finále a patří k talentům nejen v ČR ale i v rámci Evropy s velkým potenciálem do budoucna

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bára Galušková - KVS Sušice

Juniorská reprezentantka ČR. MS juniorů Krakow/Polsko/ -1 místo v individuální kategorii slalom, 1 místo v týmech, 4 místo nová olympijská disciplína kayak cross. Dále ME juniorů Bratislava/Slovensko/ - 1 místo nová olympijská disciplína kayak cross, 1 místo v týmech, 5 místo v individuální kategorii slalom.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Lukeš - SK Klatovy 1898

Michal je stálým členem kádru divizního mužstva mužů. Je univerzálním hráčem, který je schopen nastoupit na více postech v sestavě. Tímto je pro trenéry velkým přínosem. Vyznačuje se bojovností a touhou po vítězství, kterou strhává ostatní spoluhráče. V roce 2023 nastoupil ke všem mistrovským zápasům a vždy nechal na hřišti veškeré síly.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Machová - Atletika Klatovy

Karolína je dvojnásobná mistryně republiky v dorostu ve vrhu koulí, a to v hale i na dráze. Mezi další výborné výsledky patří například 4. místo na EYOF ve Slovinsku, 1. místo na vrhačském mítinku v Německu či několik prvních míst po velmi kvalitních závodech napříč Českou Republikou.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Čadek - AKR Železná Ruda

Jakub dosahoval v loňském roce stabilně výborných výsledků. Tím nejlepším bylo 1.místo na MČR starších žáků a žákyň na dráze (16.9.2023 Břeclav) - 60m (čas 7,23s). Dále pak také 5.místo na Mezistátním utkání ČR - Chorvatsko - Maďarsko - Slovensko - Slovinsko žáků a žákyň (23.9.2023) - 100m (čas 11,36s)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Klatovy - 6.třída

Družstvo se umístilo na druhém místě v krajské lize mladších žáků "A", postoupilo do republikového finále v Brně, kde skončilo na třináctém místě. Během sezony dokázali kluci porazit týmy jako Sparta Praha, Oceláři Třinec, Škoda Plzeň nebo Rytíři Kladno.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta Rajalová - SK Klatovy 1898

Markéta je velkou osobností a kapitánka ženského divizního celku. Nejčastěji nastupuje na postu střední záložnice, ale je fotbalovou univerzálkou, která zvládne odehrát zápasy bravurně jak v defenzivních řadách, tak v útoku. Markéta nevynechala jediné mistrovské utkání a má lví podíl na úspěšném tažení týmu premiérovou divizní sezonou, a stejně tak i druhým účinkováním družstva v ženské divizní fotbalové soutěži.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Vyčichl - SK Klatovy 1898

Adam působí v klubu SK Klatovy od léta 2016. Nastupuje na pozici středního záložníka, kde vyniká přehledem, vytrvalostí a rychlostí. Věkem ještě dorostenec a opora dorostenecké U19 se ale již v jarní části sezóny probojoval do A-týmu mužů. V letní přípravě se osvědčil natolik, že několikrát nastoupil v divizi mužů v základní sestavě a vedl si velice dobře. Adam je povahou je skromný a pracovitý kluk a i díky těmto vlastnostem má velký potenciál uspět v dospělém fotbale.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sport Club Klatovy - florbal

V roce 2023 dosáhlo družstvo mužů postupu do celostátní soutěže, která je rozdělena na 4 divize. Poprvé v historii oddílu se tak povedlo vybojovat vyšší soutěž, o kterou hráči delší dobu bojují. Nováček divizní soutěže statečně bojuje s ligovými stálicemi a dal všem najevo, že do soutěže rozhodně patří.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Zelenková - BK Klatovy

Natálie je členem klubu BK Klatovy, týmu juniorek U19. Je oporou týmu a působí na postu rozehrávačky. Juniorky jsou v letošní sezóně na předních příčkách celostátní ligy. Díky jejímu nasazení a výkonu dostala v letošní sezóně možnost hrát v klubu BŠ Tygři Praha. V Praze, kam Natálie hostuje, nastupuje v nejvyšší soutěži kadetek (extraliga), kde je rovněž důležitou hráčkou pražského celku. Pražský celek zatím drží první místo v soutěži.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Baštařová - FotbalPark Klatovy

Největší Eliščin úspěch bylo mistrovství Evropy ve fotbalgolfu 2023, kde byla celková účast 233 hráčů a hráček a Eliška skončila na 4. místě v kategorii Juniors - smíšená kategorie včetně kluků do 16 let. Jednoznačně nejlepší hráčka. Další výborný výsledek bylo 4. místo v kategorii dvojic žen ve dvojici s Lenkou Dobešovou (23 párů) - zároveň nejlepší český pár

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Žatko - silový trojboj

Martin je mistr České Republiky v mrtvém tahu v kategorii Masters nad 120 kg, dále pak mistr České Republiky v silovém trojboji RAW také v kategorii Masters nad 120 kg a v neposlední řadě nesmíme opomenout jeho 2. místo na mistrovství České Republiky v silovém trojboji open nad 120 kg.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!