Hradec Králové
12.2.2020, 18:00, (Středa), Filharmonie

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Bárta Jan, silniční cyklistika, Elkov Author cycling team

trenér Otakar Fiala

60th Tour du Loir et Cher E Provost (Blois, FRA) - 1. místo, Evropské hry časovka jednotlivců (Minsk) – 3. místo, Evropské hry - silniční závod s hromadným startem (Minsk) – 9. místo, MČR v časovce jednotlivců (Trnava) – kat. Elite 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bášová Alžběta, badminton, TJ Montas Hradec Králové

trenér Petr Báša

Úspěchy ve čtyřhře: účast na Evropských hrách v Minsku 2019 – čtyřhra žen, Czech Open 2019(Brno) – čtyřhra žen 1. místo, MČR Plzeň 2019 – čtyřhra žen 1. místo.

Mistrovství světa BWF World Championships 2019 (Basel) – smíšená čtyřhra – 17. místo, Účast na Evropských hrách v Minsku 2019, Czech Open 2019 (Brno) – smíšená čtyřhra 1. místo, MČR Plzeň 2019 – smíšená čtyřhra 1. místo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bukáčková Barbora, karate, SK Karate Spartak Hradec Králové

trenér Kamil Guzek

MS karate SKIF 2019 (HK) – kata ženy 5. místo, MS karate SKIF 2019 (HK) – kumite ženy +60 kg 5. místo, MČR SKIF 2019 (HK) – kumite ženy + 60kg – 1. místo, VC Trutnova – kumite ženy

-68kg 1. místo, Národní pohár ČSKe 1 (Česká Lípa) – kumite ženy -68kg 1. místo, Národní pohár ČSKe 2 (HK) – kumite ženy -68kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Fuchsová Michaela, badminton, TJ Montas Hradec Králové,

trenér Petr Báša

Účast na Evropských hrách v Minsku 2019, MČR Plzeň 2019 – čtyřhra žen 1. místo, Czech Open 2019 (Brno) – čtyřhra žen 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jankovič Daniel, zápas, TJ Sokol Hradec Králové,

trenér František Maňásek

MČR – mužů volný styl 3. místo, MČR – Juniorů volný styl 1. místo, M.T. VC (Plzeň) – juniorů volný styl 3.místo, M.T. Akvasalon (HK) – juniorů 3 místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kosová Denisa, orientační běh, OK 99 Hradec Králové

trenér Vojtěch Král

MS (Norsko) – krátká trať 8. místo, MS (Norsko) – štafety 5. místo,Světový pohár (Švýcarsko) – krátká trať 6. místo, Světový pohár (celkové pořadí) – 10. místo, MČR (Hraničná – Janov nad Nisou) – klasická trať 1. místo, MČR (Trutnov) – krátká trať 1. místo, MČR (Čáslav) – sprint 2. místo, Manufaktura Český pohár 2019 – 1. místo (nejvyšší dlouhodobá soutěž)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kostelecký David, sportovní střelba - TRAP, ASO Dukla Hradec Králové

, trenér Kamil Ploc

Evropské hry (Minsk) – 1. místo, zisk účastnického místa pro OH Tokyo 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kravčík Zbyněk, F2B upoutané akrobatické modely, MODELKUB Hradec Králové

trenér Jiří Pavlíček

World Cup (HK) – 3. místo, Mistrovství ČR (Svitavy) – 1. místo, Rakovnický upoutanec (HK) – 1. místo, F2B Svitavy – 1. místo; reprezentant ČR od juniorských let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lang Jaroslav, sportovní střelba - SKEET, ASO Dukla Hradec Králové

trenér Petr Luštický

ME Lonato (IT) – 44. místo a 1. místo družstva, SP Lahti (FIN) – 7. míst

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Madurkay Petr, lukostřelba, Bows club "Chiméra" Hradec Králové

, trenér Petr Dlesk

ME EFAC (Doorwerth, Holandsko) – terénní lukostřelba 1. místo, ME 3D HDH (Varín, Slovensko) – terénní lukostřelba na makety zvířat - 1. místo, MČR 3D WA (Kostelec u Zlína ČR) – 1. místo, Český pohár (celoroční, 15 závodů) – 1. místo, Moravský pohár (celoroční, 10 závodů) – 1. místo.

Na ME v Holandském Doorwerthu střeleny dva oficiální evropské a světové rekordy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Müller Vít, atletika, TJ SOKOL Hradec Králové,

trenér Jiří Kmínek

MS (Doha, Katar) – 4 x 400 m, dráha, 11. místo, MS (Doha, Katar) – 400 m př., dráha, 18. místo, Světová univerziáda (Neapol) – 4 x 400 m 5. místo, Světová univerziáda (Neapol) – 400 m překážek 8. místo, ME halové (Glasgow) - 400 m 15. místo, Světový pohár štafet (Jokohama) – 4 x 400 m 10. místo, MČR (Brno) – 400 m překážek, dráha, 1. místo, MČR (Brno) – 4 x 400 m, dráha, 1. místo, MČR halové (Ostrava) – 4 x 200 m, 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nýdrle Tomáš, sportovní střelba – SKEET, ASO Dukla Hradec Králové,

trenér Jan Sychra

MS (Lonato) – 1. místo, Evropské hry (Minsk) – 2. místo

Stal se prvním českým mistrem světa ve skeetu. Životní závod v italském Lonatu vyšperkoval bezchybným výkonem ve finále, čímž vyrovnal světový rekord.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Otruba Jakub, silniční cyklistika, Elkov Author cycling team,

trenér Otakar Fiala

Evropské hry (Minsk), časovka jednotlivců – 8. místo, MČR (Trnava), časovka jednotlivců kat. U23 – 1. místo, ME (Alkmaar), týmová časovka – 7. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petřikov Pavel, judo váha do 66 kg, JUDO Club Hradec Králové

trenér Pavel Petřikov st.

Evropské hry (Minsk) – 5. místo, GP (Düsselsdorf) – 9. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Prokop Radek, sportovní střelba – SKEET, ASO DUKLA Hradec Králové,

trenér Petr Luštický

ME juniorů (Lonato) - 12. místo a 1. místo družstva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roušavý Leoš, kvadriatlon, SK RN Hradec Králové

MS Kápošvár (HUN) – 4. místo, MS Brigg (GBR) – 6. místo, SP Bydgorodzs (POL) – 2. místo, SP Křetinka – 4. místo, ME Týn nad Vl. – 3. místo, ME Koberbachtal (DE) – 4. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Víšková Natálie, mažoretkové sporty, A- TEAM Hradec Králové,

trenérka Jana Koláčková

Kapitánka (středová tanečnice) a trenérka seniorského týmu. Ve skupině získala tato umístění:

ME (Chorvatsko) v disciplíně defilé s náčiním pom – 1. místo, ME (Chorvatsko) v disciplíně pódio s náčiním pom – 3. místo, ME (Chorvatsko) miniformace pom – 3. místo.

Další výsledky ve skupině:

Vítězka TSR (Taneční skupiny roku), (Praha) v disciplíně Cheerdance, Mistryně ČR v mažoretkovém sportu v disciplíně defilé s náčiním pom-pom, Mistryně ČR v disciplíně pódio s náčiním pom-pom,

Vítězka European Best Dance Group 2019 Cheerdance

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zapletal Miroslav, sportovní a dynamická střelba, SK dynamické střelby IPSC Hradec Králové

MS - Světové policejní hry (Miláno, IT) – 5. místo a 2. místo týmy, ME (Bělehrad, Srbsko) – 8. místo a 2. místo týmy, MČR (Hodonice) – 1. místo

1. kolo SP – „Extreme Euro Open 2019“ (Hodonice, Česko) – 7. místo, 2. kolo SP – „EURASIA EXTREME OPEN 2019“(Jekaterinburg,Rusko) – 8. místo,

Mezinárodní závod „Liberation Open 2019“ (Plovdiv, Bulharsko) – 1. místo, Mezinárodní závod „Bathory Cup 2019“ (Čechtice, Slovensko) – 1. místo, MZ „Kings Cup II 2019“ (Bohnia, Polsko) – 1.místo, MZ „Arsenal Cup“ (Debrecen, Maďarsko) – 1. místo, MZ „Slovakia Open 2019“ (Čechtice, Slovensko) – 1. místo, MZ „Cerakote BG open 2019“ (Plovdiv, Bulharsko) – 1. místo,

Na MZ „ Czech superleague I a II 2019“; „Kings Cup I 2019; „REBELS TROPHY 2019“; HOTSHOTS DRAGONS 2019“ – 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba

trenér Jan Sychra

ME družtev (Lonato) – 1. místo

Tříčlenné družstvo tvořili dva členové ASO Dukla Hradec Králové Tomáš Nýdrle, Jaroslav Lang a brněnský Jakub Tomeček.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

A-TEAM Hradec Králové, seniorky, mažoretkové sporty

trenérka Natálie Víšková

ME (Chorvatsko) disciplína defilé s náčiním pom – 1. místo, ME (Chorvatsko) disciplína pódio s náčiním pom – 3. místo, ME (Chorvatsko) miniformace pom – 3. místo, Vítězky TSR 2019 (Taneční skupina roku) v disciplíně Cheerdance, Mistryně ČR v disciplíně defilé s náčiním pom-pom, Mistryně ČR v mažoretkovém sportu v disciplíně pódio s náčiním pom-pom, Vítězsky European Best Dance Group 2019 (Praha) v disciplíně Cheerdance

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mountfield Hradec Králové, extraliga ledního hokeje

trenér Tomáš Martinec

ELH v sezoně 2018/19 – 4. místo po základní části

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

OK 99 Hradec Králové, družstvo dospělých, orientační běh,

trenér Jan Kamenický

Česká liga klubů – 1. místo, MČR klubů – Tis u Blata – 1. místo, MČR Pardubice – sprintové štafety 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Karate Spartak Hradec Králové, kata tým ženy,

trenér Kamil Guzek

(Barbora Bukáčková, Radka Dejdarová, Lucie Havrdová)

MS karate SKIF 2019 (HK) – 5. místo, MČR SKIF 2019 (HK) – 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Slavia Hradec Králové, družstvo žen, pozemní hokej

trenér Marek Machút

Extraliga žen v hale – 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Hradec Králové – „HRADECKÉ LVICE“, basketbal ženy

trenérka Romana Ptáčková

Ženská basketbalová liga v sezóně 2018/2019 - 3. místo, Český pohár žen – 1. místo, CEWL (Evropská liga) – 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krch Michal, bowling, BC Bowlingzone – Blinds,

trenér Vondráček Adam

Otevřené mistrovství ČR – 3. místo Singles, 1. místo Trios

Philippines World Para Bowling Championships 2019 (Manila) – 8. místo Singles, 4. místo Doubles;

Thailand World Para Bowling Championships 2019 (Bankok) – 10. místo Singles

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Macurová Denisa, lyžování, stolní tenis, SK Integra Hradec Králové,

trenér Andrea Macurová

MS ve sjezdovém lyžování (Lans an Vercors, FRA) – 1. místo slalom a kombinace, 2. místo obří slalom, 3. místo Super G; MČR stolní tenis (HK) – 1. místo dvouhra a čtyřhra žen, Global Games (Brisbane, AUS) – členka reprezentace ve stolním tenise

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pešek Tomáš, sportovní střelba, SPORTOVNĚ STŘELECKÝ KLUB TŘEBEŠ,

trenér Libor Kračmar

MS (Sydney) – vzduchová pistole 1. místo, Světový pohár (Al Ain, SAE) – vzduchová pistole 5. místo, Světový pohár (Al Ain, SAE) – stand. vzd. pistole 8. místo, MČR (Plzeň) – vzduchová pistole 1. místo, sportovní pistole 1. místo, libovolná pistole 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!