Vyškov
13.2.2020, 18:00, (Čtvrtek), Kino - Sokolský dům

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Tereza Cibulková

(sport. lezení – TJ Pustiměř) – 21. na MS, 5. příčka ve světovém rankingu, 1. na MČR v lezení na rychlost,

reprezentantka v kat. juniorek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daren Dvořák

(Bike Team Vyškov) – 1. na MS, 2. na MČR, 1. v ČP, 2. v závodu EP ve Veroně v kat. žáků B8

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mario Hajzler

(atletika – AK AHA Vyškov) – 2. na MČR v hale, 5. na MČR, 2. MMaS v hale, 2. na MČR vše ve skoku o tyči, 2. na MMaS v halovém víceboji, 1. na Mistrovství Jihomoravské kraje družstev v kat. st. žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Horváthová

(atletika – AK Olymp Brno) – 4. na MČR žen v hale, 4. na MČR žen do 22 let, 1. na MČR a splnění limitu na Evropský olympijský festival mládeže, 2. na MČR v hale v kat. dorostenek, 1. v EP klubů, 2. na mezistátním utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko, 1. na MČR družstev juniorek, vše ve skoku do výšky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dana Hyláková

(triatlon – individuální) – 25. na MS ve Sprint triatlonu, 30. na MS v Olympijském triatlonu, 3. na ME ve Sprint triatlonu, 17. na ME v Olympijském triatlonu, 1. v ČP, 1. na MČR ve Sprint triatlonu v kat. žen 55 – 59 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Ivachov

(box – BC DTJ Prostějov) – 3. na MČR v boxu těžkých vah v kat. mužů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Kovář

(rugby – JIMI RC Vyškov) – kapitán extraligového „A“ mužstva, 5. v extralize, nejvíce bodující hráč, reprezentant ČR v kat. mužů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Müller

(nohejbal – MNK Silnice group Modřice) – 1. na MČR trojic, 2. v extralize družstev, 1. na mezinárodním turnaji trojic Austin Cup Vsetín, 8. v anketě Nohejbalista roku ČR v kat. mužů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Paludová

(mod. gymnastika – SK Trasko Vyškov) – členka reprezentačního družstva společné skladby juniorek, 18. na ME, 1. členka v historii oddílu, která se zúčastnila tak vrcholové akce v moderní gymnastice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jolana Šubová

(judo – TJ Sokol Dědice) – 2. na MČR, 1. na Přeboru ČOS, medailistka mezinárodních turnajů v kat. ml. žákyň

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Boris Trávníček

(stolní tenis – KST Dragon Vyškov) – 1. na MČR v kat. PARA, 1. na MČR ve čtyřhře, 2. na MČR OPEN (všech tělesných postižení), 2. na MČR družstev, medailista mezinárodních turnajů, 1. v žebříčku klubu v Krajské soutěži Jihomoravského kraje zdravých v kat. mužů, reprezentant Slovenské republiky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Veselá

(plavání – Klub plaveckých sportů Vyškov) – 2 x 1., 2. a 3. na letním a 2 x 1 a 2. na zimním Poháru Moravy 10ti letého žactva na 50, 100, 200 m polohový závod, znak a motýl, nejvyšší soutěže v rámci ČR v kat. žákyň

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Atletický klub AHA Vyškov – ženy

1. v II. lize, skupině E, 4. v barážové soutěži o postup do I. ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Basketbalový klub Vyškov – juniorky U19

1. v nadregionální soutěži, z kvalifikace postoupily do celostátní ligy, pro Vyškov to je ligová účast po 50 letech, po podzimní části soutěže 5. ve skupině C

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

JIMI Rugby Club Vyškov – muži „A“

5. v extralize, 6 reprezentantů ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kuželkářský klub Vyškov – muži „A“

1. v 2. kuželkářské lize, úspěšný postup po 13 letech do 1. ligy, po podzimní části jsou na 6. místě nejvyšší soutěže v rámci ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Městský fotbalový klub Vyškov – muži „A“

5. v Moravskoslezské fotbalové lize, 3. nejvyšší soutěži v rámci ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Trasko Vyškov – moderní gymnastika – juniorky

1. na MČR dvojic a trojic, 2. v Oblastním přeboru Jihomoravské soutěžní oblasti

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!