Plzeň - sever
14.2.2020, 17:00, (Pátek), KD Nýřany

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Ondřej Niedermayer

stolní tenis TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Polcarová

fotbal TJ Sokol Dobříč

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslava Pavlíčková

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

PhDr. Jiří Horník, PhD.

silový trojboj Horník powerlifting klub Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslav Šoukal

silový trojboj TJ Sokol Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miluše Kepková

ASPV TJ Zruč sportovní gymnastika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Horník

silový trojboj Horník powerlifting klub Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Bercha

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Kastl

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominik Čermák

taekwon-do I.T.F. Panter Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Tupý

turistický závod KČT Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Kotva

fotbal SK Slavia Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zuzana Šmákalová

ASPV TJ Dioss Nýřany - sportovní gymnastika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kryštof Boháč

ASPV TJ Zruč - lehká atletika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Janoušková

šachy ŠK Líně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Janoušková

šachy ŠK Líně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Šlégl

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Routschková

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Knop

turistický závod KČT Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Šmíd

turistický závod KČT Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Denisa Bodurková

orientační běh Kometa Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta Zemanová

turistický závod KČT Kralovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Robin Říha

fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kolektiv mužů TJ Sokol Vejprnice

oddíl silového trojboje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Horní Bříza

Volejbalový oddíl žen

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Meteor Třemošná

Družstvo dorostu hokejového klubu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tlučná

Fotbalové družstvo starších žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kolektiv dorostu TJ Sokol Vejprnice

silový trojboj

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Slavia Vejprnice

Fotbalové družstvo dorostu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

František Horník

trenér silový trojboj TJ Sokol Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Blanka Vrábelová

cvičitelka ASPV TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mgr. Lenka Švíglerová

cvičitelka ASPV TJ Zruč

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Juraj Rajčáni

trenér fotbal TJ Sokol Kozolupy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Routschka

trenér fotbal TJ Dioss Nýřany

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav Svoboda

trenér hokejbal TJ Tatran Třemošná

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mgr. Jiří Horník

trenér silový trojboj Horník powerlifting klub

Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bohuslav Hrubý

trenér fotbal SK Slavia Vejprnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta Nyklesová

Markéta Nyklesová – biatlon – BK Elán Zruč

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Denisa Brunátová

Denisa Brunátová – biatlon – BK Elán Zruč

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavla Šmídová

Pavla Šmídová – biatlon –BK Elán Zruč

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!