Chrudim
19.2.2020, 18:00, (Středa), Divadlo Karla Pippicha

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Adel Filip

Superio Velsbike Team MTB maraton - 6.na MČR, 11. na ME Kwam Norsko a 44. na MS Grachen Švýcarsko. 1. na UCI etapový závod dvojic 4 Island Chorvatsko, 2. na Carpathian MTB Epic Rumunsko a 17. na Garmin Titan Desert Maroko. Závody Českého poháru MTB maraton - celkově 2.místo.

Bača Jáchym

Plavecký klub Pardubice 2x4.místo na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci, MČR 4.místo v polohovém závodě 200 m, Krajský přeborník - 100 a 200 m prsa, 100 a 400 m polohový závod, 50 m motýlek

Holý David

USK Praha 3.místo na MČR mužů ve skodku o tyči (5,21 m), reprezentant ČR do 22 let na ME Gävle (v kvalifikaci 505 cm), vylepšený osobní rekord 535 cm.

Juliš Lukáš

AC Sparta Praha Člen širšího kádru A mužstva AC Sparta Praha - fotbal.

Lesák Luboš

Macak´s GYM Pce Mistr ČR K1, celkem 56 zápasů, pouze 7 porážek (20 vítěz KO), 3.místo Wako Kickboxing, 1.místo na DSF Kickboxing Challenge v Polsku, na MIG Fight Night 10 a na Legendary Fighting League

Malinský Tomáš

FC Slovan Liberec Opora ligového mužstva - nellépe hodnocený hráč v bodování deníku Sport po podzimní části soutěžního ročníku 2019/20 (průměr známek 5,88 za 17 utkání) - fotbal.

Fiedler Karel

Atletika Chrudim 2.místo na ME v Jessolu v kat. 70-74 let ve skoku o tyči s výkonem 2,90 m

Kyncl Michal

Oddíl karate Hlinsko 1.místo na MČR-CAOKK Kumite individuální a 2.místo Kumite team, MS-WUKF 2x3.místo kumite individuál a team, ME-WUKF - 1.místo Kumite team a 2.místo Kumite individuál 

Langr Tomáš

SK IHC Chrudim Mistr světa na veteránském MS v Asiagu a Roaně 1. gól a 3 nahrávky ve finále - 5 titul MS v řadě

Vladyka Petr

FK ERA-PACK Chrudim 1.místo na MČR veteránů ve futsalu, vítěz Poháru mistrů evropských zemí  v sálovém fotbalu, vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Zadina Tomáš

SK IHC Chrudim Mistr světa na veteránském MS v Asiagu a Roaně 1. gól ve finále - 2 tituly MS v řadě

Zdražil Miloslav

Oddíl karate Hlinsko 2.místo na MS-SKDUN v Karlových Varech

Peška Adam

TJ Léčebna Košumberk Boccia BC3 jednotlivci na ME 7.místo, 1.na SP v Kanadě a 3. v Portugalsku, 1. na MČR jednotlivci a 8.místo na světovém žebříčku, kvalifikován na LPH do Tokia.

Fotbalový oddíl SK Rváčov

SK Rváčov 1.místo po podzimní části OP  19/20, příkladný dlouholetý rozvoj sportovního areálu

Fotbalový oddíl SK Stolany

SK Stolany žákovské úspěchy, A mužstvo 2.místo po podzimu 2019 v 1.B třídě

BK Sokol Chrudim A mužstvo

BK Sokol Chrudim 2.místo v tabulce II.NL 2019/20 a semifinalist ročníku 2018/19

FK ERA - PACK Chrudim A mužstvo

FK ERA-PACK Chrudim 3. místo VARTA futsal liga 2018/2019, vítěz turnaj Futsal Masters 2019

MFK Chrudim A mužstvo

MFK Chrudim Udržení N:FL 1998/99 (2.nejvyšší soutěž)

SDH Morašice družstvo můžů

SDH Morašice Vítěz ligy okresu Chrudim, vítěz Super poháru hejtmana PK, celkově 2.místo v soutěžích Summer night Cup, účast na Lize okresu Pce, účast na Extralize v požárním sportu.

TK Besta Chrudim - D4 dospělí

TK Besta Chrudim malá skupina jazz dance - 4. místo na Světovém finále dance dance world cup v Portugalsku, Vicemistryně ČR + 9. místo na ME + 9. místo na Mistrovství světa, velká formace Jazz dance I feel good - Vicemistryně Evropy, 3. místo na MČR a 6. místo na Mistrovství světa

TS Rideno Hlinsko

TS Ridendo Hlinsko Choreografie "Fleurs du mal" získala 1.místo na Festivalu tanečního mládí a na MČR Svazu učitelů tance v Plesových předtančeních, Ocenění za nejlepší latinsko americkou choreografii, za nejlepší kostým, 2.místo na mezinárodním Memoriálu B.Černého.

FBC Skuteč dorostenky

FbC Skuteč 2.místo v 1.lize dorostenek Pardubicko-Hradeckého kraje (hráčky byly ještě věkem žákyněmi)

FK ERA - PACK Chrudim U 17

FK ERA-PACK Chrudim 2. místo v Juniorské lize U-17 2018/2019

FK ERA - PACK Chrudim U 19

FK ERA-PACK Chrudim 2. místo v Juniorské lize U-19 2018/2019

Karate klub Lichnice kadeti

Karate klub Lichnice Mistři světa WUKF kumite team mini cadets

MFK Chrudim starší žáci U 14

MFK Chrudim 1.místo po podzimní části mistrovské sezony 2019/20 - ČDŽ sk. C

RONO II - Rondo Ronov n/D

Rondo Ronov n/D. Vícemistr Evropy a mistr ČR v Klasická mažoretka halových disciplín, Exhibition corps. Vícemistr Evropry, mistr Čech a I.vícemistr ČR v kat. junior v disciplíně Parade corp. 

SK Ježci Heřmanův Městec starší žáci

SK Ježci Heřmanův Městec 2.místo na MČR 2019 v hokejbale starších žáků - vícemistři ČR

TC Chrudim starší žáci

TC Chrudim Vítěz KP - historický úspěch tenisové mládeže, postup do nejvyšší soutěže st.žáků .

TJ Jiskra Heřmanův Městec starší žáci

TJ Jiskra Heřmanův Městec 8.místo na MČR družstev ve stolním tenise, Přeborník Pardubického kraje 

TK Besta Chrudim - D2 HAPPY Kids

TK Besta Chrudim jazz dance formace děti - 1. místo region HK, 3. místo Mistrovství Čech Chomutov, 3. místo Mistrovství České republiky Praha, 3. místo Mistrovství Evropy, 3. místo a titul II. vicemistr světa 

TK Besta Chrudim - D3 - Sing, sing, sing

TK Besta Chrudim jazz dance formace junioři - 1. místo region HK, 3. místo Mistrovství Čech Chomutov, 5. místo Mistrovství České republiky Praha, 5. místo Mistrovství Evropy a 7. místo ve finále Mistrovství světa v Polsku

Dostálek Tomáš

MFK Chrudim Udržení F:NL ročník 1998/99

Everton

FK ERA-PACK Chrudim 3. místo VARTA futsal liga 2018/2019, vítěz turnaj Futsal Masters 2019

Frič Dušan

Modelklub Chrudim 2.místo na MS volně létajících modelů kategorie F1A konané v Lost Hills (USA) - medaile v této kategorii pro ČR po 32 letech (letecké modelářství)

Kesner Ondřej

MFK Chrudim Udržení F:NL ročník 1998/99, kapitán mužstva.

Klika Vojtěch

FC Hlinsko Nejlepší střelec divizního mužstva po podzimu (7 branek) a vítěz v anketě "gól snu" za měsíc listopad

Koudelka Tomáš

FK ERA-PACK Chrudim český reprezentant, 3. místo VARTA futsal liga 2018/2019, vítěz turnaj Futsal Masters 2019

Sedláčková Ilona

TK Besta Chrudim Kategorie jazz dance sóla ženy - vítězka celé ktg. seniorů na kvalifikaci Dance world cup v Jihlavě za nejvyšší počet bodů, 3. místo na světovém finále Dance world cup v Portugalsku, finalistka MČR, semifinalistka Mistrovství Evropy, vítězka Prague dance open a zisk speciální ceny do Vídně

Škodný Jiří

SDH Morašice 1.místo na MČR v požárním sportu (národní rekord 20:54s.), člen repre mužů (4.místo Ukrajina Lutsk), 3.místo - 100 m překážek, TFA Třebosice - 2.místo, vítěz Ligy okresu Chrudim 2019

Slováček Matěj

FK ERA-PACK Chrudim český reprezentant, 3. místo VARTA futsal liga 2018/2019, vítěz turnaj Futsal Masters 2019

Tichá Bára

Atletika Chrudim Mistr ČR v kat. do 22 let - hod diskem - výkonem 46,47 m

Týlová Eliška

Karate klub Lichnice Mistr ČR WKF U21 - 61kg, Mistr světa WUKF kumite team juniors, 3.místo MČR WKF seniorky - 61 kg, vícemistr světa WUKF juniors 55-65 kg

Vašulín Daniel

MFK Chrudim Nejlepší střelec MFK Chrudim v sezoně 2018/2019

Bažoutová Klára

Atletika Chrudim Mistr ČR v sedmiboji dorostenek (5428 b.) a 3x3.místo na MČR dorostenek (hala pětiboj - 3621 b. a vrh koulí 13,24 m, na dráze skok daleký 568 cm), reprezentovala na Evropském festivalu olymp.nadějí do 17 let v Baku.

Bouška Jiří

Šachový oddíl Hlinsko 1.místo na MS v Minsku v kat. do 8 let (170 šachistů, zisk 8 bodů z 9 partií)

Brokl Michal

RK Skuteč 2.místo na MČR ve víceboji v kat. dorostenci (zimní), ve světovém žebříčku na všech tratích do 50.místa, v inline bruslení 3.místo MČR v půlmaratonu a vítěz Moravské inline tour (3.místo v celkovém pořadí všech kategorií), 4.místo v Slovenském poháru

Broklová Erika

RK Skuteč 2.místo na MČR ve víceboji v kat.juniorky (zimní) a 3.místo v inline bruslení v závodě světového poháru a 2x 1.MČR v maratonu a půlmaratonu, 3.místo ve Slovenském poháru a vítězska Moravské inline tour (2.mezi ženami).

Janáček Tomáš

Oddíl karate Hlinsko 1.místo kumite 14-15 let CAOKK Czech open, 10.místo na MS SKDUN v K.Varech (14-15 let do 57 kg), 3.místo Pardubice open kumite (14-15 let do 52 kg)

Klinecký Luboš

Fitness centrum Michal Sodomka 1.místo na MS a MČR v trojboji, 4x evropský rekord, účastník České strongman ligy

Kotvasová Adéla

FbC Skuteč Nejlepší hráčka dorosteneckého družstva (2.místo v 1.lize 2018/19) stále v žákovském věku, kapitánka Pardubického kraje na Olympiádě dětí v Liberci

Kratochvílová Barbora

Karate klub Lichnice Mistr Čr kumite SKIF BRH, Vícemistr ČR kumite WKF dorostenky +54kg, Vícemistr ČR kumite tým dorostenky, 3.místo na MS WUKF cadets +60kg a 3.místo MS SKIF kumite BRH

Lagronová Agáta

Rodinná stáj Kopista 2. MČR (Zduchovice - SPA**), 6x1.místo LP** a SP**(Spojil a Dolní Jelení), Oblastní mistrovství - ZLP 2.a 3.místo (Suchá u Litomyšle)

Loukota Radek

TK Besta Chrudim kategorie jazz dance sólo muži do 11 let - Mistr České republiky, Mistr Evropy 2019, 2. vicemistr světa 2019, po splnění kvalifikace na Světové finále Danceworld cup - 5. místo v Portugalsku, 2. místo na mezinárodní soutěži ve Vídni, 1. místo na mezinárodní soutěži v Rimini, 1. místo na mezinárodní soutěži v Praze, Dvě speciální ceny za výkon na zahraničních soutěžích

Růžička Jakub

Triathlon Team CR 1.místo X Duatlon Bára, 1.místa na Žďárském olympijském triatlonu a X Terra Hr.Králové ve své kategorii (celkově 10.místo).

Vašák Vojtěch

Karate klub Lichnice Mistr ČR SKIF kumite BRH, Mistr světa WUKF kumite mini cadets -45kg, Mistr světa team WUKF kumite mini cadets (Bratislava)

Volhejn Dan

TJ Jiskra Heřmanův Městec Vítěz bodovacího turnaje ČR mladších žáků ve stolním tenise, 2. místo na kontrolním turnaji pro 12 nejlepších mladších žáků ČR, Přeborník Pardubického kraje v kategorii mladší a starší žaci ve dvouhře, Přeborník Pardubického kraje v kategorii mladší žaci, starší žáci a dorost ve čtyřhře