Pardubice
20.2.2020, 18:00, (Čtvrtek), KD Hronovická

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Cimburek Daniel plavání Klub potápěčů Pardubice

"• 2. místo SP ploutvové plavání Lignano - junioři • 6. místo finále SP ploutvové plavání Poznaň - junioři • 2 x 2. a 1 x 3. místo EP mládeže Gliwice-kategorie C • 6 x mistr republiky v ploutvovém plavání-kategorie C • 1 x mistr republiky v ploutvovém plavání senioři • vítěz Českého poháru dálkové plavání s ploutvemi-kat. C"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Doležálek Jan atletika Hvězda Pardubice

"• Halové mistrovství ČR dorostu – vrh koulí 1. místo • Mistrovství ČR dorostu – hod kladivem 1. místo • Mistrovství ČR dorostu – hod diskem 1. místo • Mistrovství ČR dorostu – vrh koulí 3. místo • Mezistátní utkání dorostu – hod kladivem 2. místo • Mezistátní utkání dorostu – hod diskem 3. místo • Reprezentoval na Evropském festivalu olympijských nadějí "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šanda Jiří atletika Hvězda Pardubice

"• Halové mistrovství ČR dorostu – vrh koulí 4. místo • Mistrovství ČR dorostu – vrh koulí 1. místo • Mistrovství ČR dorostu – hod diskem 2. místo • Mezistátní utkání dorostu – vrh koulí 6. místo • Mezistátní utkání dorostu – hod diskem 5. místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pospíšilová Ema, TJ Sokol Pardubice - tanec na šálách

"Kategorie Junior: • ME ve vzdušné akrobaciii, Praha 09/2019 2. místo jednotlivci • 2. místo kategorie dvojice Kategorie dospělý: • MČR a SR, Praha 10/2019 1. místo jednotlivci"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Vítězslav, motokros Automotoklub Holice v ČR

"1. místo v MS v Motokrosu juniorů do 65 ccm( 8 – 12 let) 1. místo v ME v Motokrosu juniorů do 65 ccm 1. místo v MČR juniorů do 65 ccm (8 – 12 let) 1. místo v MČR juniorů do 85 ccm (10 – 15 let)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ročková Beáta, Beach service klub, plážový volejbal

"• Mistryně ČR do 17 let v plážovém volejbalu"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rotrekl Filip, ČAATS – z.s. Klub technických sportů Pardubice, střelba

"• Mistr.ČR Vzduch.puška - 7.místo • Mistr.ČR Libovol.malorážka – 3.místo • World Junior- Německo Suhl – Lib.malor. 5.místo • Vel.cena Středoč.kraje Vzd.puška 6O – 2.místo • Vel.cena Semil celost.soutěž – Lib.malor. 3.místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kubeš David, TJ Tesla Pardubice, sjezdové lyžování

"U18 - 3x titul Mistra ČR - obří slalom, Super-G, Alpská kombinace, vícemistr ČR - sjezd U21 - 2x 3. místo - obří slalom a Super-G Dospělí - 5. místo na MČR - Super-G účast na MSJ (U21, 2. nejmladší účastník) EYOF - 16. místo - obří slalom (první z ročníku 2002 a se ztrátou na vítěze 1,29 sekundy)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Čejka Jan, SC Plavecký areál Pardubice, plavání

"• Mistr světa juniorů 50m znak • Mistr Evropy juniorů 200m znak • 3. místo na mistrovství Evropy juniorů na 100m znak"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpánková Lydie, SC Plavecký areál Pardubice, plavání

"• 6. místo na mistrovství Evropy juniorů na 100m prsa • 6. místo na mistrovství Evropy juniorů na 50m prsa • 16. místo na mistrovství světa juniorů na 100m prsa • 10. místo na mistrovství světa juniorů na 50m prsa"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rychtaříková Nikola, Krasobruslařský klub Pardubice, krasobruslení

"• 1. místo na Mistrovství ČR 2019 (juniorky) • 1. místo v Českém poháru 2018/19 (juniorky) • 33. místo na Mistrovství světa 2019 (juniorky)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Haleš Martin, Sokol Pardubice, florbal

"• Juniorský mistr světa 2019 ve florbale • Nejlepší brankář MS 2019 ve florbale v kanadském Halifaxu • Člen All Star týmu MS 2019 ve florbale"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šrutová Magdaléna, Kentaur - Pardubice, 3D lukostřelba

"1. místo MČR v halové lukostřelbě dorostu - divize olympijský luk, kategorie kadetky • 4. místo MČR v halové lukostřelbě dospělých – divize olympijský luk, kategorie ženy * • 5. místo Mistrovství Evropy v terénní lukostřelbě IFAA (Nizozemsko) – divize olympijský luk, kategorie ženy * - v označených soutěžích startovala o dvě věkové kategorie výše, na MČR v Hradci Králové to umožňují vnitřní řády ČLS, ME v Nizozemsku nebyla příslušná věková kategorie obsazena (Young Adult – 17 ÷ 21), po dohodě s organizátory soutěže byla Magdaléna přehlášena do kategorie Adult (od 21 let)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Malý Matyáš, HBC Svítkov Stars Pardubice, hokejbal

"• 5. místo na MS v hokejbale do 16let (startoval ve výběru hráčů do 15 let) • 1. místo MČR kategorie starší žáci (obhajoba z roku 2018) • 1. místo liga starších žáků Čechy-východ (postup na finálový turnaj) • 4. místo extraliga dorostu • První start v 1. lize mužů (ve 14 letech!)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Novotný Lukáš, HBC Svítkov Stars Pardubice, hokejbal

"• 3. místo MS v hokejbale do 16 let • 4. místo extraliga dorostu • 5. místo 1.liga mužů"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šťovíček Jiří, HBC Svítkov Stars Pardubice, hokejbal

"• 3. místo MS v hokejbale do 16 let • 4. místo extraliga dorostu"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Flekač Tomáš, Atletický klub AC Pardubice, atletika

"• 1.místo MČR 60m př./8,04/hala Praha 23.2. 2019 • 2.místo MČR 110m př./14.12/ Olomouc 29.6. 2019 • 2.místo MČR 4x200m/1:32,4/ hala Praha 23.2. 2019 • 3. místo Olympic Hopes 110m př./14,70/Brno 1.6. 19"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Franěk Matyáš, Atletický klub AC Pardubice, atletika

"• 1.místo MČR 7-boj/5099/ víceboje hala Praha 8.2. 19 • 3.místo MČR dálka/692/hala Praha 23.2. 2019 • 5.místo MU 7-boj/4863/Cardiff 26.1. 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hynková Veronika, Atletický klub AC Pardubice, atletika

"• 1. místo MČR 3000m/10:40,8/hala Praha 23.2. 2019 • 1.místo MČR přespolní běh 10:43/Ml. Boleslav 30.3. 19 • 1.místo MČR 2000m př./6:57,3/Olomouc 28.6. 2019 • 2.místo MU 2000m př./7:05,69/ Trnava 13.7. 2019 • 1.místo Olympic Hopes 2000m př./7:16,53/Brno 1.6. 19 • 11.m Evropský festival olympijských nadějí /Baku"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Socha František, Atletický klub AC Pardubice, atletika

"• 2.místo MČR žactva 5-boj /2624/ Zlín 31.5. 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krpatová Lucie, TJ Sokol Pardubice, badminton

"• 1.místo MČR U19 čtyřhra a mix • 1.místo MM Maďarska dorost čtyřhra • 17 místo družstva Mistrovství světa juniorů Kanada • 2.místo MČR družstev dorostu • 1.místo MM Slovinska ,Slovenska čtyřhra juniorů"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Moravec Adam, TJ BMX Pardubice, bikros

"• 13. místo na Mistrovství světa BMX 2019 v Belgii • 13. místo na Mistrovství Evropy BMX 2019 v Lotyšsku • 9. místo na Evropském poháru BMX 2019 ve Francii"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ráliš Dominik, TJ BMX Pardubice, bikros

"• 2. místo MS Zolder (Belgie) - kategorie B8 • 1. místo ME Valmiera (Lotyšsko) – kategorie B8 • 1. místo Mistrovství ČR – kategorie B8 • 2. místo Český pohár – kategorie B8 • 1. místo Česká liga – kategorie B8"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpánková Zuzana, ČVK Pardubice, veslování

"MSJ 2019 Tokio. 7. místo párová čtyřka MEJ 2019 7. místo dvojskif Mistryně ČR v kat. juniorek na dvojskifu a párové čtyřce "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Činková Veronika, ČVK Pardubice, Veslování

"MEJ - 3. místo osmiveslice Mistryně ČR v kat juniorek na dvojskifu a párové čtyřce "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Oppitz Jiří ČVK Pardubice, veslování

"Mistr ČR na skifu dorostenců na dlouhé trati, 3. na klasické trati 2000m Závody OH nadějí 2019 - 2. místo dvojskif"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bundová Simona, TJ Synthesia , kanoistika

"MČR ve sprintu České Vrbné 3. místo - C1 ženy, 2. místo - C2 ženy MČR dlouhý závod Berounka 2. místo – C2 ženy, 4. místo – C1 ženy, 4. místo – 3xC1 muži Zařazena do reprezentačního družstva juniorů na rok 2020"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Holešínská Zuzana VSA, TK VS crossminton

"• 1. místo – MS jednotlivců dvouhra – kategorie U14 dívky"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krpálková Natálie Crossminton Pardubice, z.s. crossminton

"• 1. místo – MS jednotlivců – dvouhra – U12 dívky"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krupička Matěj VSA, TK VS crossminton

"• 1. místo – MS jednotlivců dvouhra – kategorie U14 chlapci • 3. místo – MS čtyřhra – kategorie U18 - chlapci"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Horníček Lukáš FK Pardubice fotbal

"• Odchovanec FK Pardubice - brankář • Absolvent Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje • V současné době hráč portugalského celku SC BRAGA"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vavrušková Kristýna Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS SKIF - ČR - kumite juniorky"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Beranová Gabriela Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS WSF - Rumunsko - kumite juniorky • 2. místo - ME WSF - Makedonie - kumite juniorky"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Řezníčková Karolína Karate Lions Pardubice karate

"• 3. místo - MS WSF - Rumunsko - kumite dorostenky • 2. místo - ME WSF - Makedonie - kumite dorostenky"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kasal Michal Karate Lions Pardubice karate

"• 2. místo - MS WSF - Rumunsko - kumite dorostenci"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filipi Filip Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - ME WSF 2019 - Makedonie - kumite muži -84 kg • 2. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko - kata muži • 3. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko - kumite muži -84 kg"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dušek Bohuslav Karate Lions Pardubice karate

"• 3. místo - MS WSF - Rumunsko - kumite dorostenci"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vaněk Daniel Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MČR CAOKK - kumite dorostenci • 3. místo - MS WSF - Rumunsko - kumite dorostenci +70 kg • 3. místo - ME WSF - Makedonie - kumite dorostenci +70 kg"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klecová Johana ROB Pardubice z.s. radiový orientační běh

"• 1.místo v pásmu 3,5 MHz MS dorostenců - Ukrajina • 3. Místo ve sprintu MS dorostenců - Ukrajina • 5.místo v pásmu 144 MHz MS dorostenců - Ukrajina • 2. Místo ve sprintu na ME juniorů - Slovinsko • 9. Místo v pásmu 3,5 MHz na ME juniorů - Slovinsko • 7.místo v pásmu 144 MHz na ME juniorů - Slovinsko"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Škranc David BK JIP Pardubice basketbal

"• v sezoně 2018/2019 se úspěšně vrátil do týmu Beksy po dlouhodobém zranění, kvůli němuž musel vynechat celou předchozí sezonu • v prosinci roku 2019 překonal hranici 1000 nastřílených bodů v Kooperativa NBL • v době uzávěrky nominací byl nejlepším tříbodovým střelcem celé Kooperativa NBL s úspěšností 47%! • do sezony 2018/2019 člen výběrové tréninkové skupiny Golden Talents"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zelenáková Nela Sport Břehy z.s. vzpírání

"ME Budapešť – 2. místo MS Nové Zámky – 1. místo http://www.powerliftingczech.cz/"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kricnar Vlastimil paragliding

Mistroství Estonska 1. Místo Mistroství Estonska 1. Místo týmy PGAEC Trakai 1. Místo týmy PGAWC Taldyqorgan 2. Místo týmy PGAEC Uroi 3. Místo týmy PGAEC Vlora 1. Místo týmy Mistroství Kazachstánu 2. Místo týmy Předmistroství Asie 7. Místo Mistroství České republiky 1. Místo PGAEC Beskydy 3. Místo Krkonose open 2. Místo Krkonose opne 2. Místo týmy PGAWC Alanya 6. Místo Šumavská palačinka 2. Místo Šumavská palačinka 1. Místo týmy Liga přesnosti přistání 1. Místo Akademický mistroství České republiky 1. Místo Na začátku sezóny 4. Ve světovém rankingu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Teplá Kateřina HBC Svítkov Stars Pardubice hokejbal

"Hokejbal: • 3. místo na MS žen v hokejbale (Slovensko) • 9. Místo 2.liga- Čechy-východ muži hokejbal Hokej: • 1. Místo 1: hokejové ligy žen a následný boj o extraligu"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rejlová Lucie HBC Svítkov Stars Pardubice hokejbal

"• 3. místo na MS žen v hokejbale (Slovensko) • 4. místo extraliga dorostu (chlapci) • 8. místo extraliga juniorů (chlapci) • 9. Místo 2.liga- Čechy-východ muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jeřábek Jan FK Pardubice – A-tým muži fotbal

"• Dlouholetý kapitán mužstva, které se pravidelně umísťuje v horní polovině tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY • 7. příčka sezóna 2018/2019 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • Kapitán současného vedoucího celku F:NL"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zapletal Matyáš Golf club Kunětická hora golf

"• Mistr České Republiky ve hře na jamky • Mistr České Republiky – družstva (vítěz Extraligy 2019)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kopecký Ondřej Atletický klub AC Pardubice atletika

"• 2.místo MČR 22 tyč/512/ Praha 15.6. 2019 • 3.místo MČR 10-boj/7627/ Zlín 1.6. 2019 • 4.místo MČR 7-boj/5537/ hala Praha 9.2. 2019 • 4.místo MČR 22 110m př./14.62/ Praha 15.6. 2019 • 4.místo MČR tyč /506/ Brno 26.7. 2019 • 6.místo MČR 110m př./14.55/ Brno 26.7. 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kubeš Pavel HBC Autosklo-H.A.K. hokejbal

"• MS Košice 2019 – 4.místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Petr HBC Autosklo-H.A.K. hokejbal

"• MS Košice 2019 – 4.místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bílý Jan HBC Autosklo-H.A.K. hokejbal

"• MS Košice 2019 – 4.místo • Jan Bílý – navíc člen ALL STARS týmu MS 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Janů Jan Hvězda Pardubice atletika

"• MS v běhu do vrhu - 4. místo v jednotlivcích - 1. místo v družstvech • ME v běhu do vrchu – 21. místo • Mistrovství ČR v běhu do vrchu – 1. místo • Mistrovství ČR mužů a žen – 3000 m př. 5. místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Gdula Lukáš Hvězda Pardubice atletika

"• Mistrovství ČR v chůzi na 50 km – 1. místo • Mistrovství ČR v chůzi na 20 km – 1. místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vondráček Jiří Hvězda Pardubice atletika

"• Mistrovství Evropy družstev – dálka 12. místo • Mistrovství ČR mužů a žen – trojskok 2. místo • Mistrovství ČR mužů a žen – dálka 2. místo • Halové mistrovství ČR – trojskok 1. místo • Halové mistrovství ČR – dálka 4. místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vondrová Lada Hvězda Pardubice atletika

"• Mistrovství světa - 400 m 8. v semifinále • Reprezentovala na Halovém mistrovství Evropy - 400 m • Mistrovství Evropy do 22 let – 400 m 2. místo • Mistrovství Evropy do 22 let – 400 m př. 6. místo • Mistrovství Evropy družstev – 400 m 5. místo • Halové mistrovství ČR mužů a žen – 400 m 1. místo • Mistrovství ČR mužů a žen – 400 m 1. místo • Mistrovství ČR do 22 let – 400 m 1. místo • Mistrovství ČR do 22 let – 400 m př. 1. místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lesák Luboš Škola kickboxu - Macak's GYM, spolek bojové sporty

"• I. MČR • III. SP"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Knajbl Adam T.J. Sokol Pardubice I. - moderní sportovní karate moderní sportovní karate

"• Liga CZ- 1.,1.,1.místo • MČR- 1.,2.místo • MS Rumunsko- 6.místo • Mezinárodní soutěže- 1.,1.,1.,1.,2.,2.,3.,3.,3.místo • nejúspěšnější sportovec MSK Sokol Pardubice • nejúspěšnější sportovcem Východočeského kraje v mužské kategorii - závodník PuSKe"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rolenc Ondřej TJ Synthesia Pardubice kanoistika

"MS sprint - Seo de Urgel (Španělsko) 2.misto – C1 sprint, 5.misto – C2 sprint, 2. místo – 3xC1 sprint, 3. místo – 3x C2 sprint ME dlouhý + sprint Bovec (Slovinsko) 2.misto – C1 dlouhý závod, 1. místo – C2 dlouhý závod, 3. místo – C2 sprint, 1. místo – 3x C1 dlouhý závod, 2. místo – 3x C1 sprint"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Flamíková Pavlína ČVK Pardubice veslování

"MS U23 (Sarasota (USA) 10 místo párová čtyřka ME U23 (Ioannina ( Řecko) 4. místo – párová čtyřka Mistryně ČR na skifu v kat žen i U23 Mistryně ČR na párové čtyřce "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Friedrich Jonáš ČVK Pardubice veslování

"ME U23 (Ioannina, Řecko)- 3. místo párová čtyřka lehkých vah Mistr ČR na skifu lehkých vah v kat. dospělých i U 23 na dlouhé trati, 2. místo na skifu na klas. trati 2000 m "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Milík Václav AMK Zlatá přilba Pardubice plochá dráha

"• 1. místo MČR jednotlivci • 2. místo ME dvojic • účastník semifinále ME"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Paurová Adéla Kin-ball Pardubice kin-ball

"• 2. místo na světovém šampionátu ve Francii • vyhlášena jako nejúspěšnější hráčka celého šampionátu"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Makrlík Petr VSA, TK VS crossminton

"• 3. místo – MS jednotlivců - dvouhra -muži • 2. místo – MS jednotlivců – čtyřhra - muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Knoflíček Daniel VSA, TK VS crossminton

"• 2. místo – MS jednotlivců – čtyřhra - muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vlastník Jan SK Pretorian Pardubice BJJ

"CZECH NATIONAL PRO JIU-JITSU CHAMPIONSHIP Typ soutěže: Mistrovství České republiky Pod organizací: UAEJJF dle pravidel UAEJJF 1. místo – muži (18+), fialové pásy do 110 kg, GI 2. místo – muži (18+), fialové pásy, bez rozdílů vah, GI 1. místo – muži (18+), fialové pásy do 108 kg, NOGI  3RD CZECH CHAMPIONSHIP OPEN Typ soutěže: Mistrovství České republiky Pod organizací: Way of Warrior dle pravidel ADCC 2. místo – muži (18+), profesionál, nad 100 kg, NOGI  XV. BRAZILIAN JIU JITSU HUNGARIAN OPEN Typ soutěže: Mistrovství Maďarska dle pravidel IBJJF Pod organizací: Magyarországi Brazil Jiu Jitsu Sportszövetség 1. místo – muži (18+), fialové pásy, bez rozdílů vah, GI 1. místo – muži (18+), advanced nad 95 kg, NOGI 1. místo – muži (18+), advanced bez rozdílu vah, NOGI"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice lyžařský orientační běh

"• Zimní univerziáda Rusko: 3. (krátká trať), 4. (sprint) a 8. místo (stíhačka) – lyžařský orientační běh • 5. místo na mistrovství světa v lyžařském OB ve štafetách (Švédsko) • 5. a 7. místo ve štafetách. 10. místo na mistrovství Evropy v lyžařském OB • 2x mistryně ČR v lyžařském OB"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Charvát Ondřej Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko - kata tým muži (vylepšení loňského stříbra z MS) • 1. místo - MČR FSKA 2019 - kata tým muži (5. obhajoba titulu Mistr ČR) • 1. místo - MČR FSKA 2019 - kata duo • 3. místo MS WSF 2019 - Rumunsko - kumite tým muži • 3. místo ME WSF 2019 - Makedonie - kumite tým muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tesař Milan Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko - kata tým muži (vylepšení loňského stříbra z MS) • 1. místo - ME WSF 2019 - Makedonie - kumite muži • 1. místo - MČR FSKA 2019 - kata tým muži (5. obhajoba titulu Mistr ČR) • 1. místo - MČR FSKA 2019 - kata duo • 3. místo MS WSF 2019 - Rumunsko - kumite tým muži • 3. místo ME WSF 2019 - Makedonie - kumite tým muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vobruba Jan Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko - kata tým muži (vylepšení loňského stříbra z MS) • 1. místo - MČR FSKA 2019 - kata tým muži (5. obhajoba titulu Mistr ČR) • 3. místo MS WSF 2019 - Rumunsko - kumite tým muži • 3. místo ME WSF 2019 - Makedonie - kumite tým muži"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

GOLF CLUB KUNĚTICKÁ HORA golf

"• Mistři České Republiky - vítěz Extraligy 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokoli Pardubice florbal

"• Vítěz Poháru České florbalu 2019"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SPORT CLUB PLAVECKÝ AREÁL PARDUBICE - Družstvo žen plavání

"• 2. místo mistrovství ČR družstev v plavání"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krasobruslařský klub Pardubice - skupina synchronizovaného bruslení AVALANCHE krasobruslení

"• 1. místo v Českém poháru 2018/19 (Adult) • 1. místo - Přebor ČR 2019 (Adult) • 1. místo na ISU Adult Figure Skating Competition 2019 v Oberstdorfu (neoficiální MS dospělých v krasobruslení)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Pardubice fotbal

"• 7. příčka sezóna 2018/2019 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • V současné době vedoucí celek F:NL"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karate Lions Pardubice karate

"• 1. místo - MS WSF 2019 - Rumunsko (vylepšení loňského stříbra z MS) • 1. místo - MČR FSKA 2019 (5. obhajoba titulu Mistr ČR)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Polabiny Pardubice badminton

"• 2. místo MČR družstev dorostu - Grund. M.,Ehm A., Janoušek P., Krpatová L., Valentová K."

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pohybové studio HROCH tanec

3. místo ME ve street dance, hip hop dance

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HBC Svítkov Stars Pardubice - Starší žáci hokejbal

"• 1. místo mistrovství České republiky kategorie starší žáci (obhajoba z roku 2018) • 1. místo liga starších žáků Čechy-východ (pustup na finalový turnaj)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mašík Jiří HBC Autosklo-H.A.K. hokejbal

"• MS Košice 2019 – 4.místo"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hlavsa Martin HBC Svítkov Stars Pardubice hokejbal

"• 1. místo Liga starších žáků sk. Východ • 1. místo MČR starších žáků (obhajoba z roku 2018 stejným trenérem) – finálový turnaj"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Toušová Iva Hvězda Pardubice atletika

"• Je předsedkyní spolku Hvězdy Pardubice a vedoucí trenérkou Sportovního střediska. • Trenérka skvělých mládežnických reprezentantů Jana Doležálka a Jiřího Šandy (jejich konkrétní výsledky najdete výše). Její tréninková skupina má celkem 13 členů. Jmenovitě můžeme uvést např. medailistu z halového mistrovství ČR a extraligového závodníka, koulaře, Jana Touše, kladivářku Adélu Korečkovou medailistku z MČR do 22 let či medailistu juniorského šampionátu, kladiváře, Tomáše Větvičku. • Vedoucí „A“ družstva mužů a družstev dorostenců a starších žákyň."

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jón Jaroslav Hvězda Pardubice atletika

"• Je šéftrenérem sportovního gymnázia v Pardubicích. • Trenér skvělé reprezentantky Lady Vondrové (její konkrétní výsledky najdete výše). • Jeho tréninková skupina má 17 členů. Vedoucí družstva dorostenek."

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hrdinová Eva Atletika bez bariér Pardubice atletika

"• Jaroslav Petrouš, Martin Zach, Michal Enge a Jan Vaněk, kteří získali v roce 2019: • 6., 7. a 12 místo na Mistrovství světa v atletice v Dubaji. • 1., 2., 3. a 4. místo na Světových hrách IWAS v Sharjahu • 15 medailí na mezinárodních mítincích včetně Světového poháru • 7 medailí na MČR včetně 3 titulů mistra ČR • Překonali 6 českých rekordů"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Holubíková Olga Krasobruslařský klub Pardubice krasobruslení

"Výsledky svěřence Nikoly Rychtaříkové: • 1. místo na Mistrovství ČR 2019 (juniorky) • 1. místo v Českém poháru 2018/19 (juniorky) • 33. místo na Mistrovství světa 2019 (juniorky)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kiacová Martina ČVK Pardubice veslování

trenérka úspěšných starších žákyň a dorostenek ČVK Pardubice, její svěřenkyně získaly 3 tituly mistrů ČR v kategoriích starších žákyň i dorostenek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kroulík Karel ČVK Pardubice veslování

trenér staršího žactva a Tomáše Panchártka,staršího žáka, který již 4 roky neprohrál na skifu ( viz kat. mimořádný výkon)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mejzlík Lumír ČVK Pardubice veslování

trenér mladšího žactva, Jeho svěřenci získali v r. 2019 tituly mistrů ČR na skifu a párové čtyřce, jsou vítězi Českého poháru ml. žá ků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kletečka Tomáš ČVK Pardubice veslování

trenér úspěšných mládežnických reprezentantů ČR Štěpánkové, Činkové i Oppitze

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Makrlík Petr Česká asociace Crossmintonu, TK Východočeská sportovní, Východočeská sportovní asociace crossminton

"• 1. místo – MS jednotlivců – dvouhra – U14 dívky • 1. místo – MS jednotlivců – dvouhra – U14 chlapci • 3. místo – MS jednotlivců – dvouhra - muži • 2. místo – MS jednotlivců – čtyřhra - chlapci"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Krejčí Jiří FK Pardubice fotbal

"• Trenér týmu, který se dlouhodobě pohybuje v horní polovině tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY • 7. příčka sezóna 2018/2019 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • V současné době vedoucí celek F:NL"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Baar Pavel Atletický klub AC Pardubice atletika - víceboje

"• Tomáš Flekač 1+2.místo na MČR, 3.místo Olympic Hopes • Matyáš Franěk 1+3 místo na MČR,5.místo MU Cardiff • Kateřina Tamchynová 3.místo na MČR 5-boj • Další 3 svěřenci na MČR do 8.místa (Raba, Ryba, Korec)"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Charvát Ondřej Karate Lions Pardubice karate

trenér dospělých i mládeže

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tesař Milan Karate Lions Pardubice karate

trenér dospělých i mládeže

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petrouš Jaroslav Atletika bez bariér Pardubice atletika

"• 12. na Mistrovství světa v Dubaji • 2 x 1. místo na MČR v hodu diskem a ve vrhu koulí • 1. vítěz Handi zlaté tretry • 1. a 2. na Světových hrách v Sharjahu • 2 x 1. na mezinárodním mítinku v Marrakéši • 1. na Světovém poháru v Bydhošti • 6 x překonal v sezóně český rekord vč. halového"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Enge Michal Atletika bez bariér Pardubice atletika

"• 6. na Mistrovství světa v Dubaji • 3. místo na Světových hrách IWAS v Sharjahu • 5. místo na Světovém poháru v Bydhošti • 2. místo na mezinárodním mítinku ve Freitalu • 2. místo na Pardubice Bez Bariér OPEN v kuželce • Vítěz Českého poháru ČATHS v atletice vozíčkářů"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zach Martin Atletika bez bariér Pardubice atletika

"• 7. na Mistrovství světa v Dubaji • 1. místo na MČR v hodu kuželkou • 4. místo na Světovém poháru v Bydhošti • 1. místo na mezinárodním mítinku ve Freitalu • 1. místo na Pardubice Bez Bariér OPEN v kuželce • 5 x během sezóny překonal hranici 28 m v hodu kuželkou"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šperk Miroslav Wheelchair Basketball Studánka Pardubice basketbal

"základní kolo Euroligy - vyhlášen mezi top 5 hráči - člen ALL STARS ME Sofie vyhlášen mezi top 5 hráči turnaje - člen ALL STARS "

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kárníková Jana Hvězda Pardubice atletika

"• Mistrovství světa veteránů – vrh koulí 2. místo • Mistrovství světa veteránů – hod diskem 2. místo • Evropské veteránské hry – vrh koulí 1. místo • Evropské veteránské hry – hod diskem – 1. místo • Halové mistrovství ČR mužů a žen – vrh koulí 3. místo • Mistrovství ČR veteránů – vrh koulí 1. místo • Mistrovství ČR veteránů – hod diskem 1. místo • Halové mistrovství ČR veteránů – vrh koulí 1. místo • Halové mistrovství ČR veteránů – hod diskem 1. Místo • Ve vrhu koulí předvedla v roce 2019 velmi kvalitní výkon, když překonala hranici 15-ti metrů, přesně 15,04 m"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Panchártek Tomáš ČVK Pardubice veslování

starší žák ČVK Pardubice- Mistr ČR na skifu v kategoriích ml. a st. žactva v posledních čtyřech letech- od 11 do 14 let - za 4 roky neprohrál na skifu ani jeden závod

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hynek Richard TJ Sokol Moravany OCR závody

Mistr světa ve Spartan Race TRIFECTA

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Choreograf Andrea Vernerová/ Taneční skupina T-BASS Pardubice z.s. – baby kategorie do 8mi let Taneční skupina T-BASS Pardubice z.s. tanec

"• Mistři ČR, mistři Evropy v kategorii Profi Baby hip hop a absolutní vítězové kategorie Baby napříč všemi tanečními žánry (děti ve věku 4-8 let) v seriálu postupových soutěží Taneční skupina roku / Best Dance Group European Championship 2019 – choreografie „PUMPED UP“"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Česáková Jana Atletický klub AC Pardubice atletika

"MS v hale - 60metrů překážek - 10,40 - 6. místo ( Český rekord v hale ve své věkové kategorii ) Evropské mistrovské hry - 80metrů překážek - 13,56 sec - 3. místo ( Český rekord pod širým nebem ve své věkové kategorii ) Mezistátní utkání družstev - skok daleký - 449 cm - 1. místo ME - 80metrů překážek - 13,37 sec - 3. místo ( vylepšený vlastní Český rekord pod širým nebem ), 300metrů překážek - 54,39 sec - 7. místo ( Český rekord pod širým nebem ve své věkové kategorii ) 24. ročník veteránských závodů Německo Chemnitz skok daleký - 431 cm - 1. místo ( Český rekord v hale ve své věkové kategorii )"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šťastný Jan TJ Synthesia Pardubice rafting

"Mistrovství Světa v raftingu R6 (Austrálie) Kategorie masters (Šťastný, Netopil, Hric M., Hric V., Pospíšil, Hajský), 2. místo – celkové pořadí (overal), 1. místo – sjezd , 3x 2. místo - slalom, H2H, sprint"

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Knoflíček Zdeněk Tenisový oddíl TESLA Pardubice tenis

Vítěz 9. Halového mistrovství České republiky seniorů 2019 konaného na LTC Modřany 2005 ve dnech 01.03.–03.03.2019, v kategorii M50+

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Richard Janák a Jan Cinert ČVK Pardubice veslování

MS masters ( Velence, Maďarsko) 1. místo na na dvojce bez kormidelníka v kat. 50- 55 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bláha Matyáš HBC Svítkov Stars Pardubice hokejbal

•             5. místo na MS v hokejbale do 16let (startoval ve výběru hráčů do 15 let)
•             1. místo MČR kategorie starší žáci (obhajoba z roku 2018)
•             1. místo liga starších žáků Čechy-východ (postup na finálový turnaj)
•             4. místo extraliga dorostu
•             8. místo extraliga juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!