Nový Jičín
25.2.2020, 18:00, (Úterý), Frenštát pod Radhoštěm

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Lenka Kuncová

lukostřelba

1. místo Novoměstský pohár – kladkový luk ženy

4. místo MČR zdravých Plzeň – kladkový luk ženy a MIX team

9. místo Dubaj – světový pohár žen – kladkový luk ženy

5. místo Dubaj – světový pohár žen – MIX team

9. místo Nové Město n.M. – evropský pohár žen – kladkový luk

3. místo Nové Město n.M. – evropský pohár družstev – kladkový luk

33. místo Holandsko – MS žen – kladkový luk

17. místo Holandsko – Mix team – kladkový luk

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Radek Rýpar

judo

mistr ČR 2019 – muži

mistr ČR – junioři

3. místo mez. turnaj Dánsko

3. místo mez. turnaj Polsko

3. místo Český pohár Praha

člen extraligového týmu Baník Ostrava

TJ Závišice, z.s.

 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Vahala

kulturistika

2. místo Mistrovství ČR juniorů kategorie do 70 kg

TJ Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Adámek

kulturistika

4. místo Mistrovství Moravy a Slezka, kategorie do 80 kg

6. místo Mistrovství ČR, kategorie 50-60 let

TJ Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Pítr

kulturistka

mistr světa kategorie juniorů do 75 kg

TJ Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Czyžová

jezdectví-voltiž

9. místo na Mistrovství světa juniorů

1. místo MČR ženy junior A

2. místo CVI Frenštát

3. místo CVI Ebreichsdorf

2. místo CVI Budapešť

kůň Aladin – alonžér Ondřej svoboda

TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Ulrichová

skoky na lyžích

Na závodech Fis Cup si vyskákala celkové vítězství za letní sezónu 2019 za výsledky:

5. a 6. místo Polsko

2. a 7. místo Slovinsko

2x 2. místo Rumunsko

5. místo Rakousko

Nominovala se na Continentální pohár do polského Szczyrku, kde obsadila krásné 8. a 15. místo a tím se ve svých 15 letech zajistila start ve Světovém poháru, který se konal v srpnu ve Frenštátu p.R. a kde si doskočila pro první body za 26. místo

 

TJ Dukla Frenštát p.R., z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Vaverka

skoky na lyžích

Mistr ČR v kategorii juniorů

Reprezentant juniorské reprezentace a účastník Mistrovství světa juniorů

TJ Dukla Frenštát, p.R., z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Číp

armwrestling (páka)

Mistr ČR

3. místo na Mistrovství Evropy v Řecku

3. místo na Mistrovství světa v Rumunsku

TJ Nový Jičín, z.s

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Rohan

kulturistika

Ve svém bohatém sportovním životě (lední hokej, házená) se upsal kulturistice, kde založil klub, kulturistické centrum, byl závodníkem a trenérem.

V roce 2019 se stal mistrem ČR v kulturistice Masters v kategorii Open nad 70 let

ASK Tatra Kopřivnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Manuel Hidalgo

box

Získal zlato na mistrovství ČR starších žáků

Na základě těchto výsledků byl zařazen do reprezentačního družstva ČR – startoval 2x v Německu. V srpnu byl nominován na ME v Gruzii, jehož se nezúčastnil pro pasové formality.

ASK Tatra Kopřivnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Hrančík

vzpírání

V rámci II. ligy 2x překonal české rekordy v hmotnosti do 96 kg – dvojboj 338 kg při posledním kole II. ligy, které družstvo ASK Tatra vyhrálo

ASK Tatra Kopřivnice

 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Koutný

plavání

Je členem reprezentačního výběru ČR v kategorii starších juniorů.

Výsledky v roce 2019:

Letní Mistrovství ČR, kat. mladšího dorostu:

      2. místo 400VZ, 2. místo 800VZ, 2. místo 1500VZ, 2. místo 100M, 2.  

      místo ve štafetě 4x100PZ, 2. místo ve štafetě 4x100VZ, 3. místo ve

      štafetě 4x200VZ

Zimní Mistrovství ČR v krátkém bazénu 25m, kat. mladšího dorostu:

      1. místo 200M, 1. místo 100M, 2. místo 1500VZ, 2. místo 400VZ, 2.

       místo 800VZ, 3. místo 200VZ

Plavecký klub Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šimon Vavřín

plavání

Zimní Mistrovství ČR v krátkém bazénu 25m, v kat. mladšího dorostu:

      1. místo v disciplíně 100P

      2. místo štafeta 4x50PZ dorostenci

      3. místo smíšená štafeta dorostu 4x50PZ

Plavecký klub Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Knesl

plavání

Zimní Mistrovství ČR v krátkém bazénu 25m, v kat. mladšího dorostu:

      1. místo 50m volný způsob

      1. místo štafeta 4x50VZ dorostenci

Plavecký klub Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Kratochvíl

plavání

Letní Mistrovství ČR, kat. staršího dorostu:

      2. místo v disciplíně 50M, 2. místo ve štafetě 4x100PZ, 2. místo ve

      štafetě 4x100VZ, 3. místo ve štafetě 4x200VZ

Zimní  Mistrovství ČR v krátkém bazénu 25m, kat. staršího dorostu:

       1. místo v disciplíně 50M, 1. místo ve štafetě 4x50VZ dorostenci, 2.

        místo ve štafetě 4x50PZ dorostenci, 3. místo ve smíšené štafetě

        dorostu 4x50VZ, 3. místo ve smíšené štafetě dorostu 4x50PZ

Zimní  Mistrovství ČR v krátkém bazénu 25m, kat. dospělých:

        3.  místo v disciplíně 50M

Plavecký klub Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Štěpánová

krasobruslení

Je reprezentantkou ČR v krasobruslení v kategorii juniorek a seniorek.

Výsledky za rok 2019:

19. místo EYOF (evropská mládežnická olympiáda) – juniorky

16. místo Lombardia Trophy – seniorky

17. místo Nebelhorn Trophy – seniorky

8. místo Halloween Cup – juniorky

9. místo Prague Ice Cup – juniorky

21. místo Warsaw Cup – seniorky

5. místo Bosphorus Cup – seniorky

2. místo MČR seniorů 2019 – seniorky

Obrovským úspěchem je nominace na Mistrovství Evropy seniorů, které se bude konat v lednu 2020.

Figure Skating Club Kopřivnice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Bittner

cyklistika

1. místo Mezinárodní etapový závod Trnava tour – 1. místo v celkovém pořadí

1. místo Grand Prix Forman

5. místo český pohár Škoda cup Kyjov

10. – celkové pořadí Českého poháru Škoda cup

1. místo O cenu města Krnov

SK Moravia Racing Team, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpánka Dubcová

cyklistika

1. místo MČR v časovce dvojic – silniční cyklistika

3. místo – Český pohár v silniční cyklistice

6. místo Olympijské hry mládeže – horská kola

SK Moravia Racing Team, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nikola Chovančeková

triatlon

Je součástí žákovského reprezentačního výběru A v triatlonu a současně je úspěšnou plavkyní

Triatlon:

Konečné 1. místo v Českém poháru pro rok 2019 (kat. 14-15 let)

1. místo MČR (14-15 letých)

1. místo Český pohár v aquatlonu

1. místo Moravskoslezský pohár v traitlonu

1. místo Dětský Albrechtiký aquatlon

1. místo Větřkovický triatlon

Plavání:

1. místo krajský přebor žactva – 100 m polohový závod

1. místo krajský přebor žactva – 100 m prsa

1. místo krajský přebor žactva – 200 m prsa

Účast: Letní olympiáda dětí a mládeže v Liberci 2019, MČR seniorů v Českých Budějovicích a Plzni, MČR žactva Zlín a Mladá Boleslav

Sportovní klub Kopřivnice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hynek Bartoň

tenis

1. místo ve čtyřhře a semifinále ve dvouhře Evropský olympijský festival mládeže (EYOF)

11. místo v celostátním žebříčku hráčů do 18-ti lez za rok 2019

Reprezentant hráčů do 16-ti let

V žebříčku ITF hráčů do 18-ti let k dnešnímu dni 1109 na světě

Vítěz oblastních přeborů mužů a postup na letní MČR mužů, prohra v prvním kole.

Vítěz nebo finalista několika turnajů v ČR ve dvouhře i čtyřhře

 

Tenisový klub Kopřivnice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Bílovec tým Tomira muži

muži

mölkky

tým Tomira z TJ , ve složení Antonín Kotrla, Pavel Tisovský a Radek Král excelují v Mölkkách již třetím rokem v domácích soutěžích i na mezinárodní úrovni. V Českomoravském poháru po dvou předešlých vítězství skončili druzí, ale už třikrát reprezentovali ČR na MS. V roce 2019 ve francouzském Samoëns obsadili 17. místo. Také na MS Evropy skončili na 6. místě.

TJ Spartak Bílovec, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Slovan Frenštát p. R. z.s. - jezdectví - voltiž

voltižní skupina

junioři

jezdectví - voltiž

Kysela Barbora, Kyselá Klára, Kyselá Kristýna, Czyžová Tereza, Mazochová Vanessa, Milatová Michaela,  Cábová Veronika

5. místo MS v Holandsku

1. místo CVI Pezinok

1. místo CVI Frenštát

1. místo CVI Budapešť

1. místo MČR

kůň Aladin – lonžér Ondřej Svoboda

TJ Slovan Frenštát p. R., z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ASK Tatra Kopřivnice vzpírání muži

družstvo vzpírání

muži

vzpírání

družstvo mužů ASK Tatra Kopřivnice v sezoně 2019 po několikaletém působení v II. lize získalo bronzové medaile, kdy v posledním kole II. ligy vyhrálo a celkově skončilo na 3. místě.

ASK Tatra Kopřivnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Plavecký klub Nový Jičín - štafeta na 4x50 VZ dorostenci plavání

štafeta na 4x50 VZ

dorostenci

plavání

štafeta na 4x50VZ Petr Jaroň, Matěj Knesl, Jan Sazovský, Josef Kratochvíl

1. místo na zimním MČR v krátkém bazénu 25m v disciplíně 4x50m volný způsob v kategorii dorostu.

Plavecký klub Nový Jičín, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Figure Skating Club Kopřivnice - Black Angels děvčata 13 - 26

Black Angels

děvčata 13 – 26 let

synchronizované bruslení

Skupina synchronizovaného bruslení Black Angels vznikla v roce 2013. Skládá se z 15 děvčat 13 – 26 let. Děvčata závodí za FSC Kopřivnice a pravidelně se zúčastňují závodů nejen v ČR, ale i v zahraničí.

V roce 2019 dosáhla úspěchů:¨

2. místo Santa Claus Cup v Brně

3. místo MČR Příbram

Během roku se děvčata zúčastnila několika exhibičních vystoupení v Kopřivnici a ve Vsetíně.

V Českém poháru v sezóně 2018/2019 skončila skupina celkově na 2. místě.

Figure Skating Club Kopřivnice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Moravia Racing Team - cyklistika muži

Team Forman Cinelli

muži

cyklistika

1. místo Trnava tour

1. místo Grand Prix Forman

1. místo Memoriál Aloise Dohnala

2. místo Slovenský pohár Spišská Nová Ves

5. místo Český pohár Kyjov

9. místo celkové pořadí Českého poháru, kategorie týmů

SK Moravia Racing Team, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Hazuka

stolní tenis

trenér mládeže stolního tenisu

v roce 2019 se jeho tři svěřenci stali okresními přeborníky, další tři skončili na druhých místech a tři obsadili třetí místa

15 let pracuje nepřetržitě s mládeží bez nároků na odměnu

v současné době je předsedou okresního svazu stolního tenisu

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dana Hortová

sport pro všechny

Navrhujeme ji za její celoživotní přínos v oblasti sportu u příležitosti jejího kulatého výročí narození. Od dětství byla členkou TJ Spartak Bílovec, kde od 18-ti let pomáhala cvičiteli gymnastiky, kterou se pak sama stala. Vedla žákyně, se kterými se zúčastnila krajských i okresních soutěží. Byla cvičitelkou III. a později II. třídy. Při spartakiádách nacvičovala skladby dorostenek a žen. Dodnes dělá cvičitelku žen a vede hodiny pilates. Je také členkou turistického oddílu, kde se svým manželem, krajským značkařem, značí stezky pro ostatní turisty.

TJ Spartak Bílovec, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Kahánek

judo

trenér judistů:

Radek Rýpar – 2x mistra ČR, 3. místo mez. turnaj Dánsko, 3. místo mez. turnaj Polsko, 3. místo ČP Praha

Václav Jašek – 3. místo na MČR juniorů,1. místo mez. turnaj Atény, 2. místo ČP Ostrava, 3. místo ČP Brno cup

Josef Babiář – Mistr ČR veteráni

Filip Hanzelka – 5. místo MČR dorostenců, 1. místo ČP Nový Bydžov, 3. místo ČP Jablonec, 3. místo pohár olympijských nadějí

TJ Závišice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

René Lakomý

plavání, triatlon

Je zakladatelem a trenérem SK Kopřivnice. Po dalších 23 let se aktivně této činnosti věnoval a v dnešní době je stále aktivním trenérem a zároveň předsedou klubu s téměř 600 aktivními členy. Vychoval řadu českých juniorských plaveckých reprezentantů, členů SCM.

Také k jeho největším úspěchům za jeho trenérské činnosti patří medailová účast družstva žen v MČR družstev (jednou 1. místo, jednou 3. místo). Rovněž družstvo mužů se probojovalo do finále a vždy skončilo na sedmém místě.

Kromě sportovního plavání pravidelně klub organizuje sportovní aktivity spojené s šířením dobrého jména kraje: MČR žáků, Velká cena Kopřivnice, krajské přebory a mnoho dalších sportovních plaveckých podniků, od r. 2019 i triatlonu – aquatlonu.

Každým rokem se podílí n na uskutečnění mnoha aktivit – Sportovní týdny, Hurá na prázdniny, Někdo ven, Hry bez hranic, plavecká štafeta měst 500*100m, Sportuj s námi apod., kterými podporuje širokou veřejnost o aktivní sport.

V dopoledních hodinách organizuje a uskutečňuje povinnou plaveckou výuku na krytém bazénu v Kopřivnici, Brušperku a Studénce, je předsedou Sportovní a volnočasové komise v Kopřivnici a místopředsedou České unie školního plavání.

Sportovní klub Kopřivnice, z.s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!