Vsetín
27.2.2020, 18:00, (Čtvrtek), Dům kultury Vsetín

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Štěpán Zeman

2. Členství v TJ/SK: Handball club Zubří ……………oddíl: házené...........

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Strabag rail Extraliga mužů – 9. místo

....................................................................................................................................................

Člen reprezentace mužů – kvalifikace o ME – postup na ME 2020

Bursas Charalambos ( alias Karel Fokos)

2. Členství v TJ/SK: Tělovýchovná jednota Police- spolek, oddíl kopané

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Dne 8.5.2019 světový rekord v žonglování s míči. Zapsán v Guinnessově knize rekordů. V současné době je držitelem 25 světových a 350 českých rekordů na které má certifikáty. Od r. 1981 je členem Tělovýchovné jednoty Police. Od roku 1994 do současné doby vystupuje jako míčový žonglér po různých akcích po celé České republice.

Eva Maliňáková

2. Členství v TJ/SK: SKOB Kobra Vsetín oddíl: orientačního běhu

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1. místo ve světovém poháru masters v MTBO (orientační závody horských kol) v kategorii W50 (ženy 50 let) ve sprintu v 9.závodě

3. místo ve světovém poháru masters v MTBO v kategorii W50 na krátké trati v 10. závodě

3.místo ve sprintu na Mistrovství světa masters v Německu (Rabenberg) MTBO

5.místo v závodě na klasické trati na Mistrovství světa masters v Německu (Rabenberg)

5.místo v závodě na krátké trati na Mistrovství světa masters v Německu (Rabenberg)

5.místo v závodě s hromadným startem na Mistrovství světa masters v Německu (Rabenberg)

1.místo v celkovém pořadí žebříčku Českého poháru MTBO v kategorii W50

1.místo na mistrovství ČR na klasické trati MTBO v kategorii W50

1.místo na mistrovství ČR na krátké trati MTBO v kategorii W50

3.místo na mistrovství ČR ve sprintu MTBO v kategorii W50

4. Trenér navrženého sportovce:

Vladimír Maliňák

Natálie Kozubíková

2. Členství v TJ/SK: Fighters Box Spartakus Vsetín, z.s. oddíl: box

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

v průběhu 12 měsíců 20 zápasů, z toho 17 výher,

účast na memoriálu Júlia Torny Ústí nad Labem – zlato,

účast na OH juniorů v Praze – zlato,

účast na reprezentačních soutěžích mládeže Maďarsko, Bulharsko, Slovensko, Polsko – vše zlato,

mistrovství ČR – zlato

4. Trenér navrženého sportovce:

Martin Hon a Tomáš Miček

Aneta Jurygáčková

2. Členství v TJ/SK:……………………………………………oddíl:…........…….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Akce Kata Kumite Enbu Kata team

Světový pohár dětí 2019 3.místo 2.místo x x

Mistrovství ČR 2019 1.místo 2.místo x 3.místo

Kayaku challenge cup 2019 3.místo 1.místo x 1.místo

3.národní pohár 1.místo 1.místo x 2.místo

2.národní pohár 1.místo 1.místo x 3.místo

1.národní pohár 1.místo 1.místo 2.místo 1.místo

4. Trenér navrženého sportovce:

Radek Kleibl

Kateřina Seidlová

2. Členství v TJ/SK:……………………………………………oddíl:…........…….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Mistrovství ČR Hlinsko – 2. místo

....................................................................................................................................................

Český pohár – celkově 3. míst ( 2., 11., 1., 4., 4.)

....................................................................................................................................................

BLOCK Valašský pohár MTB – celkově 1. místo ( 1., 1., 1.)

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Roman Seidl

Tereza Petrošová

2. Členství v TJ/SK: SKM Valašské Meziříčí z.s. ……………oddíl: Biatlon….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

3. místo Mistrovství ČR žactva v letním biatlonu - sprint

2. místo Letní olympiáda dětí a mládeže – závod s hromadným startem

2. místo Český pohár v letním biatlonu kategorie W 13

členka vítězné štafety Mistrovství ČR mladších žákyň

členka vítězné štafety na Letní olympiádě dětí a mládeže

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Jiří Kadla

Tereza Reidlová

2. Členství v TJ/SK: SKM Valašské Meziříčí…………………oddíl: Biatlon….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1. místo Mistrovství ČR žactva v letním biatlonu - sprint

3. místo Mistrovství ČR žactva v letním biatlonu - závod s hromadným startem

2. místo Český pohár v letním biatlonu kategorie W 12

členka vítězné štafety Mistrovství ČR mladších žákyň

členka vítězné štafety na Letní olympiádě dětí a mládeže

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Jiří Kadla

Michal Kocián

2. Členství v TJ/SK: SKM Valašské Meziříčí…………………oddíl: Biatlon….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

2. místo Mistrovství ČR v letním biatlonu - sprint

3. místo Mistrovství ČR v letním biatlonu - závod s hromadným startem

4. místo Český pohár v letním biatlonu kategorie M 14

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Jiří Kadla

Vendula Kociánová

2. Členství v TJ/SK: SKM Valašské Meziříčí…………………oddíl: Biatlon….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1. místo Mistrovství ČR v letním biatlonu - závod s hromadným startem

…………………………………………………………………………………………………

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Jiří Kadla 

František Paťava

Aneta Vahalová

2. Členství v TJ/SK: Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1x 1. místo kata Mistrovství České republiky

1x 1. místo kata Mezinárodní turnaj Kayaku Challenge Cup

2x 1. místo Národní pohár

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Radoslav Januš

Vendula Krupová

2. Členství v TJ/SK: Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1x 1. místo kumite Mistrovství světa dětí v budo karate 1x 1. místo kata + 1x 1. místo kumite Mistrovství České republiky

3x 1. místo Národní pohár

3x 2. místo Národní pohár

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Radoslav Januš

Viktorie Vavříková

2. Členství v TJ/SK: Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1x 1. místo kata + 1x 2. místo kumite Mistrovství České republiky

1x 3. místo kata Mezinárodní turnaj Kayaku Challenge Cup

3x 1. místo Národní pohár

1x 2. místo Národní pohár 1x 3. místo Národní pohár

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Radoslav Januš

Pavel Mancl

2. Členství v TJ/SK: Handball club Zubří oddíl: házené.…….................

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Zlínská liga – starších žáků – 1. místo, nejlepší střelec soutěže

....................................................................................................................................................

Celostátní žákovská liga starších žáků – 1. místo, nejlepší střelec soutěže

....................................................................................................................................................

2.liga mladších dorostenců SM – 1. místo

1. liga mladších dorostenců – 1. místo (po podzimní části)

....................................................................................................................................................

Výběr krajů – 3 místo, Mezinárodní turnaj v NANTES (FRA) – 1. místo – nejlepší hráč turnaje, Mezinárodná turnaj v Linzi (AUT) – 1. místo – nejlepší hráč turnaje

....................................................................................................................................................

4. Trenér navrženého sportovce:

Josef Mazáč

Jakub Mikulaštík

2. Členství v TJ/SK: Tělovýchovná jednota Police- spolek

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Za celý rok 2019 vyhrál 6 medailí. První medaile za 3. místo byla z Challenge Cup Ostrava n enbu (sečvičný souboj). Druhou a třetí za 3. místo na národním poháru, 1. v enbu a 2. v kata teamu (sečvičný souboj v týmech). A další 3 jsou z mistrovství ČR. 1. medaile za 3. místo v kata teamu a další 2 stříbrné – 1. z katy (soustava technik) a 2 z enbu.

Mistrovství ČR 15.6.2019 Praha

Jakub: KATA – 2. místo

ENBU – 2. místo

KATA TEAM – 3. místo

3. kolo Národní pohár Brno 25.5.2019

Jakub: KATA TEAM – 3. místo

Challenge Cup Ostrava 4.5.2019

Jakub: ENBU – 3. místo

2. kolo Národní pohár 30.3.2019

1. kolo Národní pohár

Jakub: KATA TEAM – 3. místo

4. Trenér navrženého sportovce:

trenér je Radek Januš, další trenéři: Zuzana Galdová a Martin Galda.

Dominika Vojkůvková

2. Členství v TJ/SK: TJ Rožnov pod Radhoštěm oddíl: klasického lyžování

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

5.místo na 1.ČP v LB ve Starém Městě pod Landštejnem 1.6.19 ve vytrvalostním závodě v kategorii žákyně W11

1.místo na 1.ČP v LB ve Starém Městě pod Landštejnem 2.6.19 ve sprintu v kategrii žákyně W11

3.místo na MČR v LB v Břidličné 22.9.19 v závodě s hromadným startem v kategorii žákyně W11

3.místo na MČR v LB v Břidličné 21.9.19 ve štafetovém závodě v kategorii mix štafeta mladší

7.místo v celkovém žebříčku ČP v LB 2019 v kategorii žákyně W11

4. Trenér navrženého sportovce:

Zdeňka Holišová

Ella Mičolová

2. Členství v TJ/SK: TJ Rožnov pod Radhoštěm oddíl: klasického lyžování

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1.místo na 2.ČP v LB v Bystřici p.H. 16.6.19 ve sprintu se štafetovou střelbou v kategorii žákyně W11

3.místo na MČR v LB v Břidličné 21.9.19 ve sprintu v kategorii žákyně W11

8.místo na MČR v LB v Břidličné 22.9.19 v závodě s hromadným startem v kategorii žákyně W11

3.místo na MČR v LB v Břidličné 21.9.19 ve štafetovém závodě v kategorii mix štafeta mladší

5.místo v celkovém žebříčku ČP v LB 2019 v kategorii žákyně W11

4. Trenér navrženého sportovce:

Zdeňka Holišová

Nela Lušovská

2. Členství v TJ/SK: TJ Rožnov pod Radhoštěm oddíl: klasického lyžování

3. Dosažené výsledky v roce 2019, které sportovce řadí do výkonnostní špičky v ČR:

4.místo na 1.ČP v zimním biatlonu v Harrachově 19.1.19 ve sprintu klasicky v kategorii žákyně W12

5.místo na 1.ČP v zimním biatlonu v Harrachově 20.1.19 ve sprintu se skupinovým startem klasicky v kategorii žákyně W12

6.místo na 2.ČP v zimním biatlonu v Jablonci n.N. 2.2.19 ve sprintu skate v kategorii žákyně W12

6.místo na 2.ČP v zimním biatlonu v Jablonci n.N. 3.2.19 v biatloncrossu skate v kategorii žákyně W12

1.místo na 3.ČP v zimním biatlonu v Letohradě 16.2.19 ve vytrvalostním závodě klasicky v kategorii žákyně W12

4.místo na 3.ČP v zimním biatlonu v Letohradě 17.2.19 ve sprintu klasicky v kategorii žákyně W12

5.místo na MČR v zimním biatlonu v NMnM 9.3.19 v závodě s hromadným startem skate v kategorii žákyně W12

3.místo na MČR v zimním biatlonu v NMnM 10.3.19 ve sprintu klasicky v kategorii žákyně W12

4.místo v celkovém žebříčku ČP v zimním biatlonu 2019 v kategorii žákyně W12

15.místo v celkovém žebříčku ČP v LB 2019 v kategorii žákyně W13

4. Trenér navrženého sportovce:

Michal Bitala

VK Austin Vsetín, z.s. oddíl: ženy

1. Název kolektivu: VK Austin Vsetín, z.s. oddíl: ženy

2. Členství v TJ/SK: VK Austin Vsetín, z.s.

3. Jmenný seznam: Adéla Krchňáková, Anna Kabeláčová, Dagmar Jasná, Daniela Adamcová, Jana Mikulajová, Martina Žůrková, Michaela Klimešová, Natálie Štachová, Nikola Kostková, Petra Evjáková, Veronika Juřicová, Zuzana Bačůvková, Pavla Vavříková, Alena Veličková.

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

V sezóně 2018/2019 družstvo žen dosáhlo historicky nejlepšího umístění ve II. lize a to třetí příčky. S vítěznou Opavou mělo přitom vyrovnanou bilanci utkání a druhý celek tabulky Nový Jičín dokázalo ve všech čtyřech zápasech sezony porazit. Je tak dlouhodobě nejúspěšnějším ženským volejbalovým týmem ve Zlínském kraji. Řada hráček ženského týmu je také trenérkami mládežnických družstev VK Austin Vsetín a předává tak své zkušenosti mladé generaci. Zároveň je i vzorem pro začínající hráčky.

5. Kapitán navrženého kolektivu: Petra Evjáková

6. Trenér navrženého kolektivu: Jiří Žůrek

HC Robe Zubří (muži)...............oddíl: házené

1. Název kolektivu: HC Robe Zubří (muži)...............oddíl: házené....………….....….

2. Členství v TJ/SK: Handball club Zubří……………………………………………

3. Jmenný seznam: Milan Malina, Petr Orság, Štěpán Krupa, Tomáš Vlk, Filip Dořičák, Tomáš Cáb, Marek Hlinka, Martin Hrstka, Matěj Šustáček, Marek Korbel, Radomír Válek, Pavel Přikryl, Bohdan Mizera, Jiří Dokoupil, Lukáš Hybner, Štěpán Zeman, Martin Janíček, Michal Weber,

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

Strabag rail Extraliga (2018/2019 – 9. místo)

Strabag rail Extraliga (2019/2020 – průběžné 3. místo)

...............................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

5. Kapitán navrženého kolektivu: Matěj Šustáček

6. Trenér navrženého kolektivu: Dušan Poloz

Climax Vsetín nohejbal

1. Název kolektivu: Climax Vsetín nohejbal

2. Členství v TJ/SK: Tělovýchovná jednota Police – spolek, oddíl kopané

3. Jmenný seznam:............................................................................................

David Majštiník nar. 12.9.2000, bytem Valašské Meziříčí tel. 737 408 836

Tomáš Andris, nar. 14.6.2000 bytem Valašské Meziříčí tel. 604 175 010

Daniel Bílý nar. 10.6.2001 bytem. Valašské Meziříčí

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

....................................................................................................................................................

24.8.2019 vítězství mistrovství české republiky v kategorii dvojice 25.8.2019 2.místo na mistrovství české republiky v kategorii trojice 26.10.2019 vítězství finále botas dorostenecké ligy 15-17.11.2019 mistři světa v kategorii trojice (Neúčast Tomáše Andrise kvůli hokejové kariéře) ve finále porazili Francii.

....................................................................................................................................................

5. Kapitán navrženého kolektivu: Daniel Bílý

6. Trenér navrženého kolektivu: Lumír Gebel

Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s. mladší žákyně Biatlon

1. Název kolektivu: Mladší žákyně…………………................oddíl: Biatlon……….....….

2. Členství v TJ/SK: Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s. ……………………

3. Jmenný seznam:

Tereza Petrošová

Tereza Riedlová

Ema Švancarová

…………………………………………………………………………………….......................

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

....................................................................................................................................................

1. místo na Mistrovství ČR žactva v letním biatlonu v soutěži štafet

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

Tereza Petrošová

5. Kapitán navrženého kolektivu:...…………………………………………………………...

František Paťava

6. Trenér navrženého kolektivu: 

kanoistika TJ Valašské Meziříčí - Daniel Švéda – Jiří Smílek

1. Název kolektivu: Kanoistika Valašské Meziříčí oddíl: kanoistika TJ Valašské Meziříčí

2. Členství v TJ/SK: Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

3. Jmenný seznam: Daniel Švéda – Jiří Smílek

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

- mistři světa,

- mistři ČR 2019 na divoké vodě ve sprintu, trenér Radomír Fusek

Handball club Zubří (ml.dorost)...............oddíl: házené

1. Název kolektivu: Handball club Zubří (ml.dorost)...............oddíl: házené.....….

2. Členství v TJ/SK: Handball club Zubří……………………………………………

3. Jmenný seznam: Tomáš Chmela, Karel Čepica, David Michálek, Štěpán Cabák, Lukáš Mořkovský, Matěj Havran, David Mazurek, Vojtěch Svoboda, Tomáš Randýsek, Filip Šišák, Adam Miroš, Jonáš Jurajda, Štěpán Fiala, Kristian Uhriňák, Pavel Hrachovec, Josef Malina, Stanislav Skýpala, Vlastimil Tesař

…………………………………………...............................................................................

…………………………………………………………………………………….......................

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

1. liga mladšího dorostu (2018/2019) – 1. místo – bez ztráty bodu

Československý pohár – 1. místo

1. liga mladšího dorostu (2019/2020) – průběžné 1. místo – bez ztráty bodu

....................................................................................................................................................

5. Kapitán navrženého kolektivu: Matěj Havran

TJ Rožnov pod Radhoštěm klasické lyžování- štafeta v letním biatlonu v kategorii žákyně W13

1. Název kolektivu: štafeta v letním biatlonu v kategorii žákyně W13 oddíl: klasického lyžování TJ Rožnov pod Radhoštěm

2. Členství v TJ/SK: TJ Rožnov pod Radhoštěm oddíl: klasického lyžování

3. Jmenný seznam: Luisa Camfrlová 2007, Natálie Švecová 2008, Klára Rozkošná 2007

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

3.místo na Mistrovství České republiky v letním biatlonu v Břidličné 21.9.19 ve štafetovém závodě v kategorii W13

5. Kapitán navrženého kolektivu: Luisa Camfrlová

6. Trenér navrženého kolektivu:

Michal Bitala

TJ Rožnov pod Radhoštěm - štafeta v letním biatlonu v kategorii mix štafeta mladší oddíl

1. Název kolektivu: štafeta v letním biatlonu v kategorii mix štafeta mladší oddíl: klasického lyžování TJ Rožnov pod Radhoštěm

2. Členství v TJ/SK: TJ Rožnov pod Radhoštěm oddíl: klasického lyžování

3. Jmenný seznam: Dominika Vojkůvková 2009, Ella Mičolová 2009, Rozkošný Jakub 2009

4. Dosažené výsledky v roce 2019, které kolektiv řadí do výkonnostní špičky v ČR:

3.místo na Mistrovství České republiky v letním biatlonu v Břidličné 21.9.19 ve štafetovém závodě v kategorii mix štafeta mladší

5. Kapitán navrženého kolektivu:

Ella Mičolová

6. Trenér navrženého kolektivu:

Zdeňka Holišová