2.3.2020, 18:00, (Pondělí), Dům kultury Karviná

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Veronika Hrachovinová (plavání, Kosatky Karviná)

Letní Mistrovství ČR v plavání mladšího žactva 100m volný způsob – 4. místo, 200m, 400m volný způsob 5.místo, Hry IX. Letní olympiády dětí a mládeže 200m volný způsob – 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Hajdušíková (plavání, Kosatky Karviná)

Letní Pohár ČR v plavání 10 letého žactva 200m polohový závod – 3. místo

Ladislav Pastornický (judo, Moravskoslezský klub Karviná)

2. místo na mistrovství ČR v kategorii starší žáci

Adam Babič (judo TJ Baník)

3. místo na mistrovství ČR v kategorii mladší žáci

Josef Slepčík (box, TJ Baník Karviná)

1. místo na mistrovství ČR v boxu kadetů ve váze do 50 kg, člen sportovního centra mládeže, člen reprezentace ČR

Ladislav Plachetka (box, TJ Baník Karviná)

Jakub Klepek (box, TJ Baník Karviná)

2. místo na mistrovství ČR v boxu juniorů (mládež do 18 let) člen sportovního centra mládeže, člen reprezentace ČR

Eliška Adamovská (sportovní lezení, TJ Baník Karviná)

dvojnásobná mistryně ČR, 4x vítězství v Českém poháru, 2. místo mistrovství Evropy v lezení na obtížnost, 4. místo na Mistrovství světa mládeže v lezení na obtížnost konaném v Arcu

Adam Adamovský (sportovní lezení, TJ Baník Karviná)

1. místo na Mistrovství ČR v lezení na obtížnost, , vítězství v Českém poháru, 3., 4. a 5. místo v Evropském poháru mládeže, 6. místo na Mistrovství světa mládeže v lezení na obtížnost konaném v Arcu

Markéta Janošová (sportovní lezení, TJ Baník Karviná)

dvakrát získala 1. místo na MČR, 2x vítězství v Českém poháru, 2. a 3. místo Mistrovství Evropy mládeže, 9. místo na Mistrovství světa mládeže v Arcu

Daniel Galuška (sportovní lezení, TJ Baník Karviná)

na Mistrovství ČR v lezení na rychlost získal 1. místo, na Mistrovství Slovenska dětí v lezení na obtížnost 3. místo

Tereza Tobolová (taekwondo, kickbox, Škola Taekwon-Do ITF Karviná)

3. místo na Mistrovství Evropy v italské Rimini, 2. místo na Mistrovství světa v bulharském Plovdivu, 1. místo na Mistrovství ČR

Jakub Tvardek (taekwondo, kickbox, Škola Taekwon-Do ITF Karviná)

na Mistrovství Evropy v italské Rimini vybojoval titul mistra Evropy ve speciálních technikách (kopy do výšky), přidal titul mistra ČR v této disciplíně a druhé místo v boji v nejvyšší váhové kategorii, na mistrovství světa nevybojoval bohužel medaili, ale 2x se umístil na čtvrtém místě (jak v boji, tak i ve speciálních technikách)

Klaudie Štellnerová (taekwondo, kickbox, Škola Taekwon-Do ITF Karviná)

mistryně ČR v boji, v této disciplíně byla po celý rok neporažená, za rok 2019 se stala druhou nejúspěšnější starší žákyní v ČR

Anna Marie Tvrdíková (taekwondo, kickbox, Škola Taekwon-Do ITF Karviná)

mistryně ČR v boji, za rok 2019 se stala nejúspěšnější mladší juniorkou v ČR

Sofie Chmúrová (krasobruslení, SKK Karviná)

v kategorii nejmladších žaček zúčastnila několika závodů, kde v konkurenci závodnic z celé republiky dosáhla velmi pěkných výsledků. Byla nominována na mistrovství republiky, které se koná v březnu 2020

Markéta Dittmannová (karate, ŠSK při ZŠ Mendelova)

3. místo na MČR WKF kata tým juniorky , několikanásobná vítězka mezinárodních turnajů a krajského přeboru v kata a kumite v kategorii juniorek

Kristýna Sichová (karate, ŠSK při ZŠ Mendelova)

Patricie Škorpíková (hokejbal, HbK Karviná)

reprezentantka v hokejbalu žen, účast na Mistrovství světa, konečné umístění na 3. místě, zároveň členka hokejového družstva SK Karviná – 2. místo MČR

Klára Seroiszková (hokejbal, HbK Karviná)

Matyáš Vlk (basketbal, ZŠ a MŠ Majakovského Karviná

odchovanec TJ Sokol, v současné době hraje za BK NH Ostrava, kam přestoupil a byl uvolněn v rámci svého hráčského rozvoje a budoucí kariéry. Hraje žákovskou ligu U15 a také již extraligu kadetů U17 –TEDY NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ SOUTĚŽE V ČR V RÁMCI ČBF, v současné době je členem reprezentačního výběru U15 a v prosinci 2019 se účastnil mezinárodního turnaje v Chorvatsku.

Matyáš Molitorisz - (fotbal, MFK Karviná)

hraje na postu útočníka a k jeho nejlepším fotbalovým vlastnostem patří rychlost a schopnost překonávat soupeřové brankáře. Maty přešel v srpnu po pár zápasech v mladším dorostu, kam věkově patří, do staršího dorostu a stal se v karvinské devatenáctce nejlepším podzimním střelcem! V starších žácích také získal velice pěkné čtvrté místo v nejvyšší soutěži, a také jako Roman Fukala, obdržel na podzim 2019 pozvánku do národního týmu. V nejcennějším dresu se zúčastnil srazu v Anglii, ale také svou účastí na kvalifikačním turnaji přispěl k postupu české sedmnáctky do závěrečné fáze kvalifikace na EURO U17 2020.

Roman Fukala (fotbal, MFK Karviná)

hraje na postu pravého obránce, jeho talent a všestrannost mu dovolují zaskakovat také na jiných pozicích. Svou individuální kvalitu dokázal přetavit v kolektivní úspěch družstva už v starších žácích, kdy v roce 2018 s kategorií U15 obsadili v nejvyšší soutěži hezké čtvrté místo. Od léta 2019, jako stále ještě hráč mladších dorostu, se stal stabilní součástí týmu staršího dorostu U19 a co je úctyhodné, stal se nejvytíženějším hráčem v barvách Karviné v nejvyšší dorostenecké lize. Odměnou mu byla nominace do reprezentace České republiky U17 a s národním týmem vyjel na konci podzimu do Anglie na duely s Albionem a Dánskem.

Matěj Brychlec (házená, HCB Karviná)

člen širšího výběru reprezentace ml. dorost

Šimon Klus (házená, HCB Karviná)

Petr Široký (házená, HCB Karviná)

člen širšího výběru reprezentace st. dorost

TJ Sokol Karviná, družstvo mužů (basketbal)

Tým mužů hraje 2.ligu, v sezoně 2018-19 postoupil do semifinále play off (duben 2019). Ve čtvrtfinále vyřadil Renocar Podolí a v semifinále těsně podlehl SAM Brno, týmu, který vyhrál i dlouhodobou základní část 2.ligy.