Kutná Hora
4.3.2020, 18:00, (Středa), Divadlo

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Martina Kopecká - Škola taekwondo ITF Silla

1.ME i MS - týmové speciální techniky, 1.MČR - sportovní boj

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Škalda - házená

Odchovanec kutnohorské házené, prošel mládeží v Dukle Praha a momentálně hraje extraligu mužů za HBC Ronal Jičín. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Ťok - PK Pandora Čáslav

Finalista MČT staršího dorostu na 50 a 100 volný způsob

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Brunclík - MMA (X Gym Praha)

Profesionální bojovník organizace I am fighter, v roce 2019 bilance dvě výhry a bez porážky, vyhrál zápasy na galavečerech v Humenném a Pardubicích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Vrbenský - Olympia Spartan Training Kutná Hora

1.ME Spartan v Dolomitech a 2.MS Spartan Trifecta ve Spartě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Brichová - lední hokej

reprezentantka ČR na olympiáde mládeže v Lausanne, ZODM rychlobruslení - 2 zlaté a dvě stříbrné medaile. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominika Nováková - SKP Kutná Hora

Atletka, účastnice LODM, 1.místo v kraji na 300m 43,69

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslav Valeš - házená Sparta Kutná Hora

Brankář mladšího dorostu, navíc hostuje v Lovosicích, kde chytá 1.ligu mladšího dorostu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Bartůňková - Fit Studio JB Kutná Hora

V sólových soutěžích ČR neskončila v roce 2019 nikdy na horším než 2.místě, další medaile záskávala ve dvojici se svým dvojčetem Martinou. 1.MČR v akrobatických závodech, účastnice ME i MS. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zuzana Zdychyncová - Fit studio JB Kutná Hora

Soutěží ve dvou sportovních odvětvích - ve fitness akrobacii loni 9 prvních a jedno druhé místo, účastnice ME i MS. 12.MČR v gymnastickém aerobiku. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Linda Leopoldová - Scarlett Kutná Hora

Vítězka Mia Dance v Teplicích a Bratoislave, druhá v České Krumlově, třetí v Chrudimi a ve Vídni. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matyáš Pospíšil - Sparta Kutná Hora

Brankář mladších žáků, kteří momentálně vedou krajský přebor Středočeského kraje. V soutěži dostal nejméně branek. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Šálená - Sparta Kutná Hora

Zimní pohár ČR v plavání - 3.místo na 200 prsa, 6.na 200 prsa a 200 polohový závod. Letní Pohár ČR 5.místo 200 prsa, 6.místo 200 polohový závod.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Franc - FBC Kutná Hora

Brankář, který se díky svým výkonům dostal do výběru STČ kraje a v turnaji krajských výběrů získal zlatou medaili.  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Doubrava - Olympia Spartan Training Kutná Hora

1.Gladiator Race Josefov, Šiklův Mlýn, Praha. 1.Spartan Race Kutná Hora (sprint + super).  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sebastien Macháček - Kick Box club Kutná Hora

Vítěz SP v kickboxu v Maďarsku, vítěz German Open, trojnásobný mistr ČR. 3.MS v jiu-jitsu v Gruzii, 3.MČR v boxu. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Milík - plochá dráha

1.MČR, 2.ME dvojic, 2. v německé lize a 2. v polské plochodrážní lize, účastník závodů Grand Prix (MS)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!