Plzeň - jih
12.3.2020, 18:00, (Čtvrtek), Dobřany Káčko

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

TJ Tymákov – národní házená mladší žačky

Mladší žačky – neustále se obměňující kolektiv, několik děvčat v reprezentaci Plzeňského kraje, 3. místo na Poháru ČR, 3. místo v oblastní soutěži.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tymákov – národní házená, mladší žáci

Mladší žáci – 2. místo na Poháru ČR, 3. místo v oblastní soutěži

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – fotbal – mladší žáci

Největším úspěchem loňského roku bylo druhé místo v Poháru hejtmana Plzeňského kraje, kterého se zúčastnilo celkem 28 týmů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Dobřany – fotbal Družstva mladších i starších žáků

Družstva mladších i starších žáků vyhrála Okresní soutěže a stala se tak Přeborníky okresu Plzeň-jih pro sezónu 2018/2019.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – basketbal Školní basketbalový team

Školní basketbalový team Přeštice – postup mezi 16 nejlepších družstev Jr. NBA League v České republice.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tymákov – národní házená – starší žačky

Vítězky Poháru ČR, 2. místo v oblasti, několik děvčat v reprezentaci Plzeňského kraje, bojovnice, dobře trénují, mnohé jsou oporami v dorostu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – národní házená Družstvo starších žaček

Družstvo starších žaček získalo stříbrné medaile na Mistrovství České republiky ve Vracově u Hodonína.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Nepomuk – starší žáci – fotbal

Nejlepší střelec mezi střelci III. nejvyšší soutěže uvedené v kategorii v ČR (KP starších žáků).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rybářský spolek Nepomuk

rybolovná technika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šachový oddíl Nepomuk – šachy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – K2 žačky 500 m 7. místo – Kočandrlová Johana, Kočandrlová Nella, Kočandrlová Johana

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 1. místo K2 benjamínky B+C 500 m 1. ( 5 ) CZE SED Divišová Adéla (08) SED, Knížková Eliška (08)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 2. místo K1 benjamínky – B 2km Knížková Eliška (08)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 3. místo K1 benjamínky - B 3km Knížková Eliška (08)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 1. místo K2 benjamínky 2km - Divišová Adéla (08) SED, Knížková Eliška (08)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 1. místo K1 benjamínky - C 3,5km Kůsová Barbora (09

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 3. místo Vávrová Emanuela (08), SED Kůsová Barbora (09)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 2. místo K1 benjamínci - C 3 km Holub Ondřej (09)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky

Mistrovství České republiky – 1. místo K2 benjamínci A 1000 m Kůs Filip - Šindel Jakub (07)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – národní házená Družstvo dorostenek

Družstvo dorostenek obhájilo zlaté medaile na Mistrovství České republiky v Bakově.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – fotbal – starší dorost

Hráči české divize dorostu, třetí nejvyšší soutěže ČR, po podzimní části soutěže se mezi 16 týmy prozatím drží na skvělém 4. místě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tymákov – národní házená, dorost

Největší úspěch hráček v roce 2019 – 2. místo v celorepublikové zimní lize mládeže, 1. místo na Poháru ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky, dorost

Mistrovství České republiky – 2. místo K2 dorostenci 5 km Niebauer Jakub (04) SED, Jahoda Filip (04)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky, dorostenci

Mistrovství České republiky – 1. místo K4 dorostenci 500 m Niebauer Jakub (04) TSE, Valsa Radek (03) SED, Jahoda Filip (04) KOJ, Kapoun Miroslav (03)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky, dorostenci

Mistrovství České republiky – 3. místo K2 dorostenci 1000 m SED Niebauer Jakub (04), SED Jahoda Filip (04)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky, dorostenci

Mistrovství České republiky – 3. místo K1 dorostenci 3,5 km Jahoda Filip (04)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Spartak Sedlec z. s. – oddíl kanoistiky, dorostenci

Mistrovství České republiky – účast na Olympic Hopes 2019 Jahoda – Niebauer

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – muži A – fotbal

Již třetí rok hrají muži divizi (4. nejvyšší soutěž v ČR), v sezóně 2018-2019 skončili na 4. místě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – muži A – národní házená

Družstvo mužů obhájilo zlaté medaile a byl to pro tento kolektiv třetí titul Mistrů České republiky v řadě za sebou a celkově 12. pro TJ Přeštice.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Snack Dobřany – muži

Vítěz 1. ligy a postup do Extraligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tymákov – ženy – národní házená

Ženy získaly pátý titul Mistra ČR v řadě, 4x vítěz Poháru ČR, omlazený kolektiv, který se opírá o individuality.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zbyněk Holeček a Magdaléna Drábiková – posádka ZP – ručně ovládané automobily

vítězství v kategorii do 150 kW a zároveň absolutní mistři ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Řehořová

Mimořádný talent posledních let, nejlepší hráčka žaček i dorostenek, všestranná, poctivá s vynikající tréninkovou morálkou.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Fišer

Vicemistr Poháru mladých nadějí České kuželkářské asociace pro sezónu 2018/2019 v mladším dorostu, ve věkové kategorii mladší žáci obsadil 2. místo v Poháru mladých nadějí České kuželkářské asociace pro sezónu 2018/2019.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Fořt - TJ Přeštice,

Začínal jako brankář fotbalového klub Přeštice a poslední roky se snaží prosadit u vrstevníků v klubu FCVP, třetím rokem jezdí také na brankářskou akademii FCVP, pravidelně se účastnil turnajů výběrů OFS za Plzeňský kraj.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Šmídová

1. místo na Zimním MČR 2019, starší žactvo 14. letí ročník 2005 ve štafetě 4x50 m volný způsob, 1. místo na Zimním MČR 2019, starší žactvo 14.letí ročník 2005 ve štafetě 4x50 m, polohový závod, účastnice Letní olympiády dětí a mládeže 2019 v triatlonu, reprezentovala Plzeňský kraj.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Provazníková

2. místo v celorepublikovém poháru mladých nadějí (mladší žákyně), 1. místo v celorepublikovém poháru mladých nadějí (starší žákyně), 2. místo mistrovství republiky (starší žákyně), účast na světovém poháru v Detenheimu (starší žákyně) – talent roku 2017.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šimon Voller Judo Dobřany

závodnická kategorie v roce 2019 U11 (mláďata), úspěchy: 1. místo Jarní turnaj mláďat Sušice, 1. místo Velká cena Teplice, 1. místo Memoriál Ing. Radoše (Domažlice), 1. místo Pohár města Berouna, 3. místo Vánoční turnaj města Blovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Hančík Judo Dobřany

závodnická kategorie v roce 2019 U 13 (mladší žáci) – 1. místo Turnaj ml. a st. žáků Tábor, 1. místo Memoriál Ing. Radoše (Domažlice), 1. místo Vánoční turnaj města Blovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Simona Šmídová Triatlon

2. místo na MČR v aquatlonu (kombinace plavání a běh – 100 m plavání a 1000 metrů běhu) žákyň v dubnu 2019 v Jablonci nad Nisou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Javůrek /U11/ 9 – 10 let, DDM Blovice – judo

přeborník Moravy – Veselí na Moravě, na soutěžích doma v České republice během roku 2019 našel pouze 2x přemožitele a tedy 2x se umístil na 2. místě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Hodek/U15 Starší žák – DDM Blovice – judo

člen oddílu juda při SK judo Blovice, hostuje v barvách JC Plzeň. Krajský přeborník do 50 kg - 9. místo na přeboru ČR, stříbrná medaile za družstvo starších žáků JC Plzeň, kde byl také oporou, závodě v Differdange v Lucembursku obsadil 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Kozák Starší žák – DDM Blovice – judo

krajský přeborník do 60 kg, 13. místo na přeboru ČR, stříbrná medaile na přeboru ČR družstev za Judo club Plzeň, 1. místo na mezinárodním turnaji v Differdange v Lucembursku.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anežka Vokáčová Plavání – Nepomuk

v celorepublikovém žebříčku za r. 2019 je na: 3. místě znak 100 m, 6. místě znak 50 m, 7. místě polohový závod 100 m, 9. místě motýlek 50 m, 11. místě prsa 50 m.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Bláhová Nepomuk

odznak všestrannosti olympijských vítězů – 2. místo na celorepublikovém finále kat. dívky r. 2005.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kryštof Kotiš Nepomuk

odznak všestrannosti olympijských vítězů – 16. místo na celorepublikovém finále kat. chlapci r. 2008.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Drahoš Plavání – Nepomuk

1. místo na Mistrovství ČR v dálkovém plavání na 5 km kadeti.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Šmíd Fotbal Nepomuk

Fotbalista a účastník soutěže všestrannosti – Nepomuk – nejlepší střelec mezi střelci III. nejvyšší soutěž uvedené kategorie v ČR (KP starších žáků).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Anna Jiránková Nepomuk – sportovní tanec

1. místo v kvalifikaci o MS v německém Selbu a postup na MS (děti), CDM MČR 1. místo (junioři), SUT MČR 3. místo (junioři), TSR PČ 7. místo (junioři).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Řehořová TJ Tymákov – házená

mimořádný talent posledních let, nejlepší hráčka žaček i dorostenek, všestranná, poctivá s vynikající tréninkovou morálkou.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Rybár Oddíl silového trojboje TJ Přeštice, z. s.

2. místo v silovém trojboji ČR v equip – Zbýšov, Zastávka, 3. místo v silovém trojboji Evropy equip, 2. místo v benchi v jednotlivých disciplínách – Plzeň, 1. místo v mistrovství Čech v silovém trojboji RAW – Staňkov, 3. místo v mistrovství ČR v trojboji RAW – Sedlčany, 2. místo v mistrovství ČR v benchi – Zlín.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Šperl Člen TJ Dobřany, oddíl stolního tenisu,

titul Krajského přeborníka v kategorii jednotlivců a ve čtyřhře společně s Filipem Umnerem, vítěz Regionálních přeborů dorostu v kategorii jednotlivců a ve čtyřhře s Filipem Umnerem, vítěz prestižního turnaje TOP 12 pořádaného Plzeňským krajským svazem stolního tenisu, 2. místo ve finálovém turnaji Západočeského poháru jednotlivců.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Šlais /U18 Člen oddílu juda při SK DDM Blovice

2. místo na mistrovství ČR do 55 kg juniorů, 9. místo na přeboru ČR DOROSTENCŮ 55 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Flajšman Nepomuk – šachy

mezinárodního ratingu (ELO) 2227 bodů, čímž získal doživotní šachový titul „Kandidát mistra“. Stal se rovněž nejsilnějším hráčem (napříč věkem) v Nepomuku. Podle zmíněného ratingu se v žebríčku do 18 let v ČR pohybuje do 15. místa. Ve světovém žebříčku do 18 let je pak kolem 450 místa.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Vejvančický Nepomuk – rybolovná technika

vítěz lovu ryb udicí na plavanou v Národním kole Zlaté udice, 3. místo v lovu ryb udicí na plavanou na Mezinárodním kolem Zlaté udice, vítěz územního přeboru Západní Čech v lovu ryb udicí na plavanou v kategorii do 15 let.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Richterová, cyklistika

Cyklistika, členka oddílu COPR od roku 2016. V sezoně 2019 přešla z horských kol na enduro a hned v první závodní sezoně ČESKÁ ENDURO SÉRIE vyhrála ve své kategorii.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavla Šmídlová TJ Tymákov – útočnice,

3x vyhlášena nej házenkářkou, 3x nej střelkyně 1. ligy (vždy cca o 1/3 více branek než další za ní), jednoznačně největší tahoun teamu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Soňa Zadražilová m.n.h., TJ Přeštice národní házená

Druhá nejúspěšnější národní házenkářka za rok 2019. Je to po dlouhé době takto vysoké umístění pro TJ Přeštice. Kromě tohoto cenného umístění byla jako brankářka členkou vítězného družstva Čech ve vrcholném utkání Čechy – Morava ve Studénce a byla vyhlášená nejlepší hráčkou tohoto zápasu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Gruszka Strongman Přeštice – Fitness Hrubý

Strongman Přeštice – Fitness Hrubý – největší úspěchy v roce 2019: 3. místo na Mistrovství světa v Logliftu (Litva), 3. místo na Mistrovství České republiky ve vzpírání, 4. místo na Mistrovství Evropy juniorů do 23 let (Slovensko), 5. místo na Mistrovství Evropy dvojic (Ukrajina).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Kalina Reprezentant dřevorubeckého sportu

úspěchy v sezóně 2019: vicemistr ČR ve Stihl Timbersports, 9. místo na světovém šampionátu Champions Trophy, vicemistr Mistrostrovství ČR Stihl Timbersports Frenštát pod Radhoštěm.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Šlehofer mladší TJ Dobřany, oddíl hokejbal

mistr ČR Extraliga s Kertem Praha, mistr ČR – 1. Liga s TJ Snack Dobřany

Reprezentant ČR, 4. místo na mistrovství světa v hokejbale v Košicích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bc. Michaela Štenglová SK CINDERELLA Dnešice – v disciplíně Lovecký parcour

1. místo v prestižním závodě s mezinárodní účastí GP Prague, 3. místo na mezinárodním mistrovství Německa v open kategorii i mezi muži, 1. místo na Mistrovství České republiky, celkové prvenství v seriálu závodů Českého poháru; v disciplíně Compak sporting: 1. místo na mistrovství České republiky; v disciplíně lovecká kombinace: 1. místo na Mistrovství České republiky v Ostravě, 2. místo na mistrovství Evropy v Estonském Tallinu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Vizingr Trenér fotbalového B družstva mužů TJ Přeštice

Trenér fotbalového B družstva mužů TJ Přeštice. Pod jeho vedením B – muži vedou tabulku 1. B. třídy s velkým náskokem a na podzim sezony 2019/2020 neokusili ani jednu porážku.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavlína Stehlíková Trenérka mladších žaček národní házené TJ Přeštice.

Ač je kolektiv mladších žaček složen převážně z nejmladších dětí v této kategorii, tak s nimi bojuje o první místo v tabulce Oblastního přeboru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Svoboda, trenér silového trojboje

Trenér silového trojboje. Již čtvrtým rokem se věnuje tréninku mladých závodníků a vede úspěšný oddíl Silového trojboje v Přešticích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Dobrý TJ Přeštice – fotbal

od loňského roku je držitelem nejvyšší trenérské licenace A, v současné době je trenérem staršího dorostu a šéftrenérem sportovního střediska mládeže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Šlehofer, trenér hokejbalu

Dovedl tým mužů TJ Snack Dobřany po 12 letech k postupu do Extraligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Luděk Reitšpies Dlouholetý trenér oddílu stolního tenisu

Dlouholetý trenér oddílu stolního tenisu mládežnických kategorií. V roce 2019 dovedl tým starších žáků na MČR. Svěřenci se pravidelně účastní a umisťují na krajských i republikových turnajích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václava Šmídlová, trenérka národní házené

Stála u všech medailí v ženské národní házené za celou historii tymákovské národní házené, 9x repre trenérka, 25 let praxe, 15 v Tymákově jako trenér. Dovedla tým házenkářek k 5. titulu mistra ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Přeštice – Stará garda

Tři sezóny po sobě absolutními vítězi soutěže starých gard Plzeň - jih, ale především skvělá parta nadšenců, kteří se aktivního fotbalu jen tak vzdát nehodlají

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslav Šmíd Vítěz Českého poháru v aquatlonu

Vítěz Českého poháru v aquatlonu (kombinace plavání a běh - 400 m plavání a 5000 metrů běhu), 2. místo MČR v aquatlonu (kombinace plavání a běh - 400 m plavání a 5000 metrů běhu), kategorie 40-49 let, který se uskutečnil v dubnu 2019 v Jablonci nad Nisou.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Brožík Reprezentant v disciplínách downhill a fourcross

v sezóně 2019 získal 2. místo v Evropském poháru v downhillu, 1. místo v Evropském poháru ve fourcrossu, celkové 3. místo v Českém poháru ve fourcrossu, 3. místo na Mistrovství České republiky v downhillu v kategorii Masters.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Provazník, hasičský sport

Získal 3. místo na MČR TFA v kategorii senioři (nad 45 let) v hasičském sportu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Frgal, rozhodčí

TJ Přeštice – mladý rozhodčí, který rozhoduje krajské zápasy mužů A1. Řídí utkání mužů na krajské úrovni (1.A třída) a chodí jako asistent na zápasy Krajského přeboru mužů Plzeňského kraje.
Mezi jeho významné zápasy a turnaje například patří:
•řízení přátelského utkání FCVP ženy (1. liga žen) - Příbram ženy (3. liga žen)
•řízení přátelského utkání FCVP-Bohemians Praha 1905 (U19)
•asistent na mezinárodním utkání žen U19 Česko-Bavorsko
•asistent na utkání FCVP-Slavia Praha (U21)
•asistent na utkání FCVP-Sparta Praha (U19)
•účast na mládežnických celorepublikových turnajích:
:celorepublikové finále 20.ročníku Mc Donald's (Doosan arena)
:Kouba cup
:Akademie cup

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stanislav Zadražil m.n.h., rozhodčí

TJ Přeštice – patří již přes 20 let k prvoligovým rozhodčím. Za svoji dlouholetou aktivní činnost byl v lednu letošního roku oceněn titulem Zasloužilý rozhodčí Svazu národní házené.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Hrubý TJ Dobřany – oddíl stolního tenisu – rozhodčí

TJ Dobřany – oddíl stolního tenisu – rozhodčí licence B, dlouholetý rozhodčí regionálních a krajských soutěží mužů, každoročně vykonává funkci vrchního rozhodčího na Regionálních přeborech mužů, žen a všech mládežnických kategorií.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Rauch, rozhodčí

Mladý, nadějný rozhodčí, již 5 let věnující se nejvyšší soutěži házené, řadí se i k nejlepším trenérům házené.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Zimmerman, rozhodčí

Nadějný, mladý rozhodčí, který píská nejvyšší soutěž v házené více, než 5 let, patří i k nejlepším trenérům házené.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavla Šmídlová Útočnice národní házené TJ Tymákov

3x vyhlášena nej házenkářkou, 3x nej střelkyně 1. ligy (vždy cca o 1/3 více branek než další za ní), jednoznačně největší tahoun teamu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Tymákov – ženy – národní házená

Pátý titul Mistra ČR v řadě, 4x vítěz Poháru ČR, omlazený kolektiv, opírá se o individuality.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Burlová – cyklistika – závodí za AC Dukla

-silniční cyklistika - účast na ME v Holandsku a MS v Anglii 

-dráhová cyklistika – 5 titulů mistra ČR za rok 2019 (5 různých dráhových disciplín) 

-nový republikový juniorský rekord ve stíhacím závodě na 2 km 

-5. místo v olympijském omniu na ME v Belgii 

-účast na MS v Německu 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!