Hradec Králové - krajské kolo
31.3.2020, 19:00, (Úterý), KD Aldis

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Jan BÁRTA Elkov Author Cycling Team Hradec Králové , cyklistika silniční

1. místo MČR Elite časovka jednotlivců; 3.místo Evropské hry časovka jednotlivců 9.místo Evropské hry závod silnice s hromadným startem, ME týmová časovka 7.místo Tour de Loir SP Francie 1.místo v etapovém závodě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lucie CHARVÁTOVÁ SKP Kornspitz Jablonec n.N., lyžování biatlon kolečkové lyže

1. místo MS biatlon – sprint; 2.místo MS biatlon-supersprint; 6.místo MS biatlon-stíhací závod;

1. místo M ČR biatlon-sprint; 3. místo štafeta SP Oberhof

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš NÝDRLE ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba-broky skeet

1. místo MS Lonato; 1. místo MS Lonato družstva (člen dr.); 2. místo Evropské hry Minsk

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David KOSTELECKÝ ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba-broky trap

1. místo Evropské hry Minsk + zisk účastnického místa na OH 2020 v Tokiu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stanislava PRECLÍKOVÁ Skibob klub Dobruška, skiboby

1. místo ve Světovém poháru; MS Nassfeld:1.místo slalom, 2.místo kombinace, 3. místo obří slalom

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora BUKÁČKOVÁ SK Karate Spartak Hradec Králové, karate

5. místo MS SKIF Kata ženy; 5. místo MS Skif kumite ženy+60 kg; 1. místo M ČR SKIF kumite ženy+60 kg; 1. místo NP ČSKe 1kumite ženy-68 kg; 1. místo NP ČSKe 2 kumite ženy -68 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martina ELHENICKÁ TJ Lokomotiva Trutnov, plavání

3x1.místo na M ČR 800 a 1500m VZ; 2.místo M ČR200 a 400m VZ; 3. místo ČP žen 2019;

3. místo M ČR VZ ; 20. místo ME Glasgow 800m VZ

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít MÜLLER TJ Sokol Hradec Králové, atletika

11. místo MS Doha štafeta 4x400m; 18. místo MS Doha 400m př.; SP štafet 10. místo 4x400m; Svět.Univerziáda: 5.místo 4x400m, 8-místo 400m př. 15. místo HME 400m; MČR 2x1.místo 400m př. +4x400m; HMČR 1.místo 4x200m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš HODBOĎ TJ Sokol Hradec Králové, atletika

Světová univerziáda: 3.místo běh 800m+5.místo štafeta 4x400m; ME 17.místo 800m; 1.místo štafeta na HMČR 4x200m; MČR na dráze: 1.místo štafeta 4x400m,3.místo 400m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Denisa KOSOVÁ OK 99 Hradec Králové, orientační běh

5.místo MS štafet ženy; 8.místo krátká trať ; 16.místo klasická trať; SP štafet 3. místo+4.místo;

6.místo SP na krátké trati; SP v celkovém pořadí 10.místo; M ČR 2x 1.místo-klasická+ krátká; 2x1.místo MČR štafety ženy; 1.místo MČR klubů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Otruba Elkov Author HK-cyklistika

Mistrovství ČR kat. U23 v časovce jednotlivců – 1.místo
Evropské hry, časovka jednotlivců – 8.místo
ME týmová časovka – 7. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zuzana Holíková Ski Skuhrov n.B.-běž.lyžování

14.MSJ, 1.MČR sprint

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Klinský Sokol Deštné-alpské lyžování

- na M ČR ve Špindlerově Mlýně získal 4. místo mezi  dospělými ve sjezdu, mezi juniory získal dvě stříbrné medaile v super G a ve sjezdu

- v žebříčku ČR je na 1. místě v super G

- na Univerziádě v ruském Krasnojarsku získal stříbrnou medaili v obřím slalomu (jediná medaile pro ČR z alpského lyžování) a 6. místo v kombinaci

- v únoru 2019 se zúčastnil MS dospělých v Are ve Švédsku, kde obsadil 39. místo v super G – jako nejlepší z Čechů

- v sezoně 2019 debutoval ve Světovém poháru ve sjezdu a to v legendárním  Lauberhornu ve Wengernu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Leoš Roušavý SKRN HK-kvadriatlon; Miroslav

3.SP v kvadriatlonu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miroslav Zapletal-IPSC HK-dynamická střelba

MS - Světové policejní hry (Miláno, IT) – 5. místo a 2. místo týmy, ME (Bělehrad, Srbsko) – 8. místo a 2. místo týmy, MČR (Hodonice) – 1. místo

1. kolo SP – „Extreme Euro Open 2019“ (Hodonice, Česko) – 7. místo, 2. kolo SP – „EURASIA EXTREME OPEN 2019“(Jekaterinburg,Rusko) – 8. místo,

Mezinárodní závod „Liberation Open 2019“ (Plovdiv, Bulharsko) – 1. místo, Mezinárodní závod „Bathory Cup 2019“ (Čechtice, Slovensko) – 1. místo, MZ „Kings Cup II 2019“ (Bohnia, Polsko) – 1.místo, MZ „Arsenal Cup“ (Debrecen, Maďarsko) – 1. místo, MZ „Slovakia Open 2019“ (Čechtice, Slovensko) – 1. místo, MZ „Cerakote BG open 2019“ (Plovdiv, Bulharsko) – 1. místo,

Na MZ „ Czech superleague I a II 2019“; „Kings Cup I 2019; „REBELS TROPHY 2019“; HOTSHOTS DRAGONS 2019“ – 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaromír Lang ASO Dukla HK-brok.střelba

7.SP v Lahti, 1.ME družstva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Medvedyk Extrif PT HK

Mrtvý tah
5.5. 2019 MČR v mrtvém tahu v Novém Boru (asociace WUAP)
Umístění: 1.místo v kategorii dorostenců do 90kg
3. místo v Absolutním pořadí dorostu + juniorů (výkon 275kg – NÁRODNÍ
REKORD)
23.11.2019 WINTER CUP DEADLIFT v Trnavě (asociace WRPF)
Umístění: 3. místo v kategorii Junioři nad 90kg (výkon 290kg)
30.11.2019 MČR v mrtvém tahu v Podívíně (asociace GPC)
Umístění: 1. místo v kategorii Junioři do 90kg (výkon 291kg – NÁRODNÍ REKORD

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpánka Forejtková OnLine bruslení Luigino;

MČR Napajedla – půlmaratón . – půlmaratón . 1.místo
WORLD IN LINE CUP OSTRAVA - – půlmaratón . 1.místo
Mistrovství Slovenské republiky – maratón - . 1.místo
Šala Slovenská republika – - . 1.místo
OPEN VARŠAVSKÁ UHELNÁ MOST maratón - . 1.místo
MISTROVSTVÍ MOST maratón - . 1.místo
OPAVA – MISTR ŔK – OPAVA – půlmaratón . 1.místo
CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ V RÁMCI ČR – ELITA – bez věkových kategorií – 3.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Netopil OB Vamberk-orient. běh;

3x mistr ( ve sprintu, krátké a klasické trati) na ME policejních sborů, vítěz Východočeského
poháru 2019 v kategorii H 45 ( mistr VČO oblasti v H 45 ve sprintu a na krátké trati)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Janeček Delfín Náchod-plavání

1.MČR 400PZ, 2.MČR 200M a 200PZ, 3.MČR 100M.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Stránský Sportcentrum JC-orient.sport na MTB

3.MS hromadný start, 14.MS sprint, 2*1.MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Bahník Sokol HK-atletika

Sportovní úspěchy v roce 2019:
Mistrovství Evropy do 22 let Gavle 8. místo skok vysoký
MČR mužů a žen v hale Ostrava 1. místo skok vysoký
MČR mužů a žen na dráze Brno 3.místo skok vysoký
MČR mužů a žen do 22 let Praha 3. místo skok vysoký

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Gabriela Jašková Skibob Dobruška-skiboby

1.MS v OS, 3.MS v super-G. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matouš BEIER TJ Lokomotiva Trutnov, kanoistika na divoké vodě

MS juniorů ve sjezdu na divoké vodě: 1. místo v individuálním klasickém sjezdu; 2. místo v klasickém sjezdu družstev; 3. místo v individuálním sprintu; 3. místo ve sprintu družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš DOLEŽAL Borský klub lyžařů Machov, lyžování - severská kombinace , běhy

1. místo na letním MČR; 1. místo na zimním MČR;

1. místo v Českém poháru; 3. místo v Českém poháru

7. a 10. místo Youth Cup Oberhof-neoficiální ME

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matyáš LEBEDA TJ Sokol Pražské Předm. Hradec Králové, stolní tenis

3. místo SP kadeti jednotlivci; 2. místo SP čtyřhra junioři; 3. místo SP družstva kadeti;

1. místi SP čtyřhra kadeti; 3. místo SP družstva kadeti; 8. místo ME družstva kadeti;

3. místo MČR čtyřhra kadetů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan JOHN Borský klub lyžařů Machov, lyžování - severská kombinace , běhy

Český pohár: 1. místo, 2. místo, 3. místo, 4. místo; Celkově Český pohár 2. místo

3. a 7. místo Youth Cup Oberhof-neoficiální ME; 2. místo sprint dvojic v Českém poháru a 3. místo sprint jednotlivců

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nora KORDÍKOVÁ MONA Náchod, mažoretkový sport

MS: 5x 1.místo -duo mix, duo pom pom,, miniformace mix, formace baton s týmem,

formace pom pom s týmem; 2., 3., 4. a 7. místo MČR : 5x 1. místo duo a formace; 2.místo solo baton,2x 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Zemánek Sports Team RK-plavání

4.LODM, 3.MČR v Kopřivnici 200 metrů PZ, 4. místo v závodě na 400 metrů PZ

- na mistrovství ČR staršího žactva v Plzni obsadil 6. místo na 400 metrů PZ

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Metelková OK 99 HK-orient. běh

2. místo na Mistrovství republiky štafet D18
2. místo na Mistrovství republiky ve sprintu v kategorii D16
2. místo na Mistrovství republiky v nočním orientačním běhu v kategorii D16

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominik HARNACH Skibob klub Dobruška, skiboby

MS: 1. místo obří slalom, 1. místo super-G, 2.místo kombinace

3. místo celkově Světový pohár muži; 3x1. místo na MČR(slalom, obří slalom ,super G)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin FLORIÁN TJ Jičín, atletika

5. místo na ME juniorů v oštěpu; 1. místo MČR juniorů do 22 let;

1. místo Pohár mistrů juniorů-družstv

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub CHALOUPSKÝ OK 99 Hradec Králové, orientační běh

2. místo na ME dorostu EYOC; 1. místo na ME dorostu ve štafetě;

1. místo na MČR na dlouhé trati; 1. místo na MČR ve sprintu; 1. místo v celostátním žebříčku

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj TUMA Sportcentrum Jičín , orientační sport na kolech MTB

1. místo na ME dorostu dlouhá trať; 2. místo na ME dorostu štafeta; 4. místo na ME dorostu sprint;

4. místo na ME dorostu krátká trať; 3x 1. místo na MČR krátká, dlouhá trať, sprint 1. místo celkově v Českém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lucie HERZÁNOVÁ TJ Černožice, rychlostní kanoistika

7. místo závod Olympijských nadějí (neoficiální MS mládeže) K1 1000m

1. místo na MČR K2 500m, 1. místo na MČR K2 200m; 2. místo na MČR K1 500m;

2. místo na MČR K4 500m; 3. místo na MČR K1 1000m; Český pohár jednotl. 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub BĚLÍK TJ Sokol Hradec Králové, atletika

1.místo MČR junioři na dráze; 1. místo MČR junioři v hale; 2. místo mezistátní utkání;

7. místo MČR mužů a žen na dráze; 7. místo MČR mužů a žen v hale.

Lídr tabulek 2019 ve skoku vysokém výkonem 202cm

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdena BLAŠKOVÁ SK Dobré, stolní tenis

5. místo ME juniorů ve 2hře i 4hře; 3. místo ME v družstvech (členka družstva);

3x 1. místo na MČR dorostu jednotlivci (2hra, 4hra, smíšená 4hra), 1. místo Mezinár.mistr.Polska

ve 4hře; M ČR dospělí: 2. místo smíš. 4hra, 3. místo 2hra i 4hra; turnaj TOP 10-6.místo

Žebříčky. 1. místo dorostenky ČR, 3. místo v Evropě, 13. místo na světě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta VACKOVÁ MONA Náchod, mažoretkový sport

4x 1. míst na MS solo bato a 2x formace , 1x miniformace; 2. a 3. místo miniformace

4x 1. místo na MČR-solo baton, ,mix duo, solo 2 baton, miniformace mix;

2x 1. místo na MČR formace baton a pom pom;

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan BALÁČEK Skibob klub Dobruška, skiboby

MS : 1. místo ve slalomu, 1. místo v kombinaci, 2. místo super G a obří slalom;

MČR: 2. místo slalom, obří slalom, super G a v kombinaci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub KOSTELECKÝ ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba-broky trap

1. místo na MČR juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Rozálie Kuchařová Sportcentrum JC-orient. sport na MTB

Mistrovství Evropy dorostu (krátká trať): 2. místo
Mistrovství Evropy dorostu (štafeta): 2. místo
Mistrovství Evropy dorostu (dlouhá trať): 4. místo
Mistrovství světa juniorů (hromadný start): 11. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Klempererová Sokol Praž. Předm. HK-stolní tenis

1.SPJ družstva, 3.SPJ čtyřhra, 3.MEJ družstva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bohumil Vobr ASO Dukla HK-sp.střelba broky

1.MČR jun.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Alena Krausová Sokol HK-rychl. kanoistika;

Sportovní úspěchy v roce 2019: kategorie juniorek
Mistrovství České rep. (dále MČR) – dlouhé tratě: 2. místo – kanoe C1
a 2. místo C 2
MČR - krátké tratě: 2 x 3. místo kanoe C1
2 x 1. místo kanoe C 2
Český pohár 2019: 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Truhlář Sokol HK-rychl. kanoistika

1.MČR K2 na 1000m, 2.MČR K2 na 500m, 3.MČR K2 na 5km

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Tichý IPSC HK-sp. střelba dynamická

2*2.na MČR, vítěz závodů národního poháru, 8.SP juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Kloud Sokol HK-atletika;

1.MČR tyč, 3.MČR víceboj

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Vandasová OK 99 HK-orient. běh

1.MČR dlouhá trať, 1.MČR noční závod, 1.žebříček ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Metelka OK 99 HK-orient. běh

1.MČR na dlouhé trati, 2. v celostátním žebříčku

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Makovský TJ Černožice-rychl. kanoistika

1.MČR K2 na 1000m i na 500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hradecké lvice družstvo žen, TJ Sokél Hradec Králové , basketbal

Český pohár žen 1. místo; CEWL 2. místo; Ženská basketbalová liga 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo muži ELH HC Mountfield Hradec Králové, lední hokej.

4.v základní čísti Extraligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba-skeet

1. místo mistrovství Evropy družstev složení: Tomáš Nýdrle + Jaroslav Lang

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo žen Královéhr. kraj. svazu-sport. střelba

3.MČR družstva (Dlabková, Šabatová, Malá)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Smíšené dr.dospělých OK 99 HK-orient.běh;

1.MČR klubů, 1.MČR sprintových štafet, 1.Česká liga klubů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Výběr amatérů KFS-fotbal Regional Cup

5.v evropské finálové skupině Region´s Cupu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tým mužů HBC Ronal Jičín-házená

4.místo v Extralize ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kata team juniorky, SK Karate Spartak Hradec Králové, karate

2. místo na MS karate SKIF 2019; 1. místo SKIF Open; 2. místo MČR SKIF

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo starších žákyň TJ Sokol Hradec Králové, basketbal

1.místo v mistrovství České republiky 2018/2019 kategorie starší žákyně

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo starších žáků Slavia Hradec Králové, volejbal

2. místo na MČR starších žáků; 1. místo v Českém poháru kadetů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Posádka žáků Sokol HK-rychl. kanoistika

Posádka kanoistů TJ Sokol Hradec Králové ve shora uvedeném složení získala titul Mistra
ČR v kategorii C4 500m žáci.
Shora jmenovaní získali v kategoriích C2 žáci 2x 2. místo na MČR a 2x 3. místo na MČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tým st. žákyň Sokol Pr. Předm HK-stolní tenis. HK;

3.MČR, vítěz krajského přeboru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo žákyň SKDobré-stolní tenis;

Mezinárodní turnaj družstev mládeže Austria Championships v Linci – 1.místo
Mezinárodní turnaj družstev mládeže v Bratislavě – 1. místo
Mistrovství ČR družstev staršího žactva 2019 – 2. místo
Olympiáda dětí a mládeže 2019, družstva mladších žákyň – 2.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo dorostenek OK 99 HK-orient. běh, Tým dorost

Sportovní úspěchy v roce 2019:
2. místo na Mistrovství republiky štafet v kategorii D18
1. místo v Českém poháru štafet v kategorii D18

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Mountfield HK-lední hokej

4. místo v základní části ELH Česká republika, účast v Poháru mistrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Seniorky Mona Náchod-mažoretkový sport

1.MČR pom pom, baton, miniformace mix. 1.MS miniformace mix a baton. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mgr. Petr LUŠTICKÝ ASO Dukla Hradec Králové, sportovní střelba

Úspěchy svěřenců v roce 2019:

Evropské hry 2.místo Tomáš Nýdrle; MS Lonato : Tomáš Nýdrle 1. místo, družstvo(2čl.)

1. místo; Jakub Tomeček(Olymp Brno) 1. místo; ME Lonato: junioři Daniel Korčák (Olymp

Brno) 1. místo; ME Lonato ženy Barbora Šumová (lymp Brno 3.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bc. Tomáš BŘEŇ+Ing. Pavel POKORNÝ TJ Lokomotiva Trutnov, plavání

V roce 2019 se podíleli na přípravě plavců:

Martina Elhenická ME Glasgow 20.místo na 800m VZ; 3x mistryně ČR; 3.místo celkově v

Českém poháru žen-hodnocení je v kategorii dospělí Tereza Bischofová 2x mistryně ČR st. žáci; vítězka ODM; 6x 3. místo na MČR

Matěj Havlík -6x vítězství v Poháru ČR 10ti letých žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna MERENUSOVÁ MONA Náchod, mažoretkový sport

Sportovní úspěchy trenérky mažoretkového sportu Na mistrovství světa: 3x 1. místo formace juniorky a seniorky; 2., 3., 4. místo formace,

miniformace, duo; 3x 1. místo na MČR , na MČR 3. a 2x 5. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Lebeda Sokol Pražské Předměstí HK-stolní tenis

Trenér - jeho svěřenci: 2.SP ve čtyřhře juniorů, 1.SP čtyřhra kadetů, 3.ME družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal ŘEHÁČEK TJ Nová Paka, plavecké sporty

Trenér úspěšných plavců a triatlonistů:

Mikuláš R.Cogan 5x titul mistra ČR v plavání letní mistrovství; 1x 2. místo v kategorii 14ti letých ; na zimním MČR 3x zisk mistra ČR; nejlepší výkon na 100m VZ (14ti letých); několika násobný vítěz ODM; Podíl na plavecké přípravě Petra Soukup úspěšného závodníka triatlonu který získall

8. místo na Ironman World Cup Havaj.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ing. Růžena RYGLOVÁ TJ SPV Malšovice-HK, sport pro všechny

Cvičitelka III. třídy, zdravotní TV cvičitelka II. třídypro rodiče+ děti a předškolní děti; Spoluautorka

úspěšných akcí pro celé rodiny i pro aktivní seniory (Seniorské sportovní hry). Patří mezi nestorky dobrovolné tělovýchovy, již přes 50 let je stále aktivní cvičitelkou.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karel BALÁČEK Skibob klub Dobruška, skiboby

Svěřenci Karla Baláčka dosahovali mimořádné úspěchy:

Na MČR v kategorii žen 4x tituly mistryň; Celkové prvenství ve Světovém poháru;

Junioři Harnach a Baláček získali 3. místo ve Světovém poháru, 4x tituly mistra ČR;

4x 2. místo na M ČR; na MS 4x 1.místo, 3x 2.místo;

4x titul mistra ČR získal Bohumil Flegl a na MS obsadil 3x 2.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš DOLEŽAL Borský klub lyžařů Machov, lyžování

trenér -

Úspěchy Lukáše Doležala ročník 2005:

Český pohár 1. místo a 3. místo; MČR 1.místo v letním i zimní mistrovství;

Youth Cup Oberhof (neoficiální mistrovství Evropy) 7. a 10. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mgr. Adam KŘEHKÝ Sports Team Rychnov n.Kn., plavání

Největší trenérské úspěchy v roce 2019: účast dvou plavců na LODM; Jakub Zemánek

3.místo na MČR 200m PZ;1.místo družstva v Krajské plavecké školní lize (Zemánek. Petrů, Červinková, Zemánková) vyšší soutěž není; Účast plavců na letním i zimním MČR. Celkem za rok 2019 zisk 116 medailí.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karla Hellingerová Spartak Trutnov-gymnastika

Trenérka a rozhodčí sportovní gymnatiky a teamgymu. Trénuje družstvo JUNIOR II, letos 2.MČR v teamgymu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stanislav Jirásek BK Machov-lyžování;

Trenér severské kombinace - jeho svěřenci 1*1., 1*2. a 1*3.místo ČP, celkově 2.ČP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hana Jarošová Lokomotiva Trutnov-gymnastika

Trenérka sportovní gymnastiky a teamgymu. Od mládí cvičila a trénuje od 18-ti let.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš PEŠEK SSK Třebeš-Hradec Králové, sportovní střelba

1. místo na MS vzd. pistole 10m; 3. místo na světovém poháru sport. pistole 25m;

5. místo na světovém poháru vzd. pistole 10m; 8. místo na světovém poháru vzd.pistole 10m;

3x 1. místo na MČR vzd., sportovní a libovolná pistole; Celkový vítěz Českého poháru ;

Držitel evropského rekordu vzd.pistole

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aleš KISÝ SK Nové Město nad Metují, atletika-vrh koulí

1. místo na mistrovství světa v para atletice vrh koulí 7,99m; 4. místo GP/SP vrh kulí;

3. místo GP/SP vrh koulí; 2.místo SP/GP hod oštěpem; 3x 1. místo na MČR: vrh koulí,

hod oštěpem, disk

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub NOSEK SK Nové Město nad Metují, atletika

2. místo na ME neslyšících v atletice hod oštěpem 59,98m; 7. místo na ME neslyšících vrh koulí 13,92m; člen úspěšné české reprezentace ve dvojbobu s účastí na EP/SP/

MS a ZOH

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Denisa MACUROVÁ SK Integra HK, lyžování+stolní tenis

MS ve sjezdovém lyžování: 1. místo slalom, 1. místo kombinace, 2. místo obří slalom; 3. místo super G MČR ve stolním tenisu: 1. místo dvouhra žen, 1. místo čtyřhra žen; účastnice Global Games

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin CHALOUPSKÝ SK Nové Město nad Metují, lukostřelba

1. místo MČR v para lukostřelbě hala-reflexní luk; 3. místo SP v para lukostřelbě, reflexní

luk muži; 2. místo Berlin Open v hale reflexní luk muži

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David KOLLÁTOR Slavia Hradec Králové, volejbal

Postup na ME kadetů U 17 – nejužitečnější hráč kvalifikace;

4. místo na ME kadetů U 17 v Bulharsku

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip FIRBACHER FC Hradec Králové, fotbal

Jako člen reprezentačního celku ČR U19 letos postoupil do elitní fáze ME U19 s datem konání v roce 2020; je stabilním členem kádru A mužstva FC Hradec Králové

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub NAAR + Tomáš PERIČKA HC Mountfield HK, lední hokej U17

S reprezentací ČR 1. místo Evropský olympijský festival EYOF U 17

Reprezentace ČR U 17 v ledním hokeji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ivan BURKERT Hradec Králové, cyklistika na vysokém kole-ČR, Evropa

Propaguje akci Na kole dětem, ČR a náš kraj. Startuje vždy v Hradci Králové- Absolvoval cesty: Santigo de Compostela 3326 km r 2010; Istanbul, Atény, Řím 4181 km r.2012; Norsko Nordkapp 4089 km r.2015; Pobaltím do Petrohradu 3629 km r.2017;

Západní Evropou do Skotska 4200 km r.2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal SLANINA SKP Delfín Jičín, dálkové plavání: La Manche MČR, ČP , zimní plavání

Zdolání kanálu La Manche za 12 hodin 15 minut; Mistr ČR v dálkovém plavání na 15 km;

Absolutní vítěz Českého poháru v zimním plavání

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel POLMAN Ultra Paka Racing Team, ultra dlouhé cykl.závody a jízdy

Je extrémní sportovec, vytrvalec a podle sebe „ultrapako“. Obdivuhdné výkony předvádí

již od roku 2010 kdy v Schötzu (Švýcarsko) zdolal za 24 hodin 880 km a v r.2016 český

cyklistický rekord ve 24 hodinovce 911,68 km na Slovakiaringu. V roce 2017 s kvalifikoval

na nejtěžší silniční ultramaraton na světě Race Across America a od startu 11.6.2019 v Oceanside ho čekalo do cíle v Annapolis 4969 km s převýšením 46 tisíc metrů, při teplotách od 0 st. do 46st.C za větru deště při spánkovém deficitu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mikuláš Rudolf Cogan TJ Jičín+TJ Nová Paka plavání 6x zlatá

Na letním M-ČR 14-tiletého žactva ve Zlíně získal 5 titulů mistra ČR a 1x vícemistra ČR.
Na letní ODM v Liberci získal ze šesti individuálních startů 6 zlatých medailí.
Na zimním M-ČR v Mladé Boleslavi získal ze tří startů tři zlaté medaile.
Svými výkony v roce 2019 se kvalifikoval do reprezentačního výběru mladších juniorů.
Na zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých, které se konalo 12.-15.12.2019 v Plzni
zaplaval nejlepší výkon ČR 14-letého žactva na 100m VZ.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Antonín Hron BK Krkonoše biatlon

2x zlatá na MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Bischofová Lokomotiva Trutnov plavání 1x zl.1x stř.

1.LODM 200M, 2.LODM 400VZ, na MČR 2*1. a 6*3.místo, 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Polonská Spartak Vrchlabí biatlon

1x zlatá a  1x stříbrná na MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mladší žáci krajský výběr Královéhradecký kraj stolní tenis

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdena ČERNÁ Lokomotiva Borohrádek, sport pro všechny

Více jak 60 let v dobrovolné tělovýchově prochází nejen jako funkcionářka, ale hlavně cvičitelka a instruktorka mnoha odborností. Stále pomáhá na všech akcích jak v Borohrádku, tak i v kraji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef DONÁT Autoklub ČR Královéhradecký kraj, Caravan Club Hradec Králové

Zakládající člen Všesportovní kolegia, dlouholetý předseda Caravan klub Hradec Králové, který je krajským článkem Autoklubu ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kamil GUZEK SK Karate Spartak Hradec Králové, karate

Hlavní trenér a předseda klubu SK Karate Spartak HK, předseda Východočeského svazu karate, člen VV Českého svazu karate, prezident svazu SKIF CZ. Pořadatel Grand Prix HK, MČR SKIF, ME karate v roce 2017 a pořadatel MS karate v roce 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav NOVÁK Klub Českých turistů, značkaři

Dlouholetý člen KČT, značkař, ústřední instruktor značení

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miroslav TLAMKA Apache Lokomotiva Trutnov, cyklistika

Dlouholetý předseda cyklistického oddílu Apache LOKO Trutnov, rozhodčí 1. třídy a trenér cyklistiky 2.třídy. Je členem VV Svazu cyklistiky KHK pro MTB a mládež.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!