Slaný - Krajské kolo SČK
19.3.2020, 18:00, (Čtvrtek), Grand hotel Slaný

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Petr Třinecký HC Berounští Medvědi z.s. Lední hokej

Dlouholetý trenér mládeže již od roku 1990, od roku 1998, kdy začal
působit v klubu HC Berounští Medvědi jako šéftrenér vychoval
celou řadu úspěšných hokejistů pro mládežnické a seniorské reprezentační výběry. S družstvy žáků slaví pravidelné úspěchy v žákovských ligách. Hokej je jeho život, věnuje se mu naplno celou svou kariéru a hokejisté na něho s úctou a respektem vzpomínají!

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nikola Brejchová ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

Svěřenci:
Eliáš Motl - 1. Letní olympiáda dětí a mládeže - hod oštěpem
Michael Štefl - 4. místo na MČR žáků hod diskem, 8. místo na HMČR žáků vrh koulí, 9. místo na MCR žáků vrh koulí
Družstvo mladších žáků ASB - 1. místo v Krajském přeboru družstev (nejvyšší možná soutěž v této věkové kategorii)
Družstvo přípravky ASB - 2. místo v Krajském přeboru družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Linhart ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

Svěřenci:
Jakub Holec - 15. místo na Evropském olympijském festivalu mládeže 400 mpř., 1. na MČR dorostu v běhu 300 mpř.
Adam Raška - 7. na MČR dorostu  100 m, 9. místo na MČR dorostu - trojskok
Silvie Koudelková - členka úspěšných štafet 4x400 metrů
Družstvo juniorů ASB - 3. místo v Krajském přeboru družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Veselá ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

Svěřenci:
Kristýna Korelová - 10. ME Juniorů, 2. MČR juniorů 400 m př.
Bára Veselá - SF ME Juniorů, 1. MČR juniorů 400 m př.
Štafeta 4x400 metrů - 2. MČR juniorek, 3. MČR žen do 22 let
Družstvo juniorek ASB - 6. Mistrovství Čech družstev juniorek, 2. Krajský přebor družstev
Eliška Čechová - 7. MČR žen 400 m př.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Straka JUDO Příbram judo

Je trenérem starších žáků, dorostenců a juniorů JUDA Příbram, jeho svěřenkyně Tereza Bodnárová dosáhla v roce 2019 skvělých výsledků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Mišoň ADASTRA Cycling Team (AktivKid z.s.) Cyklistika

Úspěchy svěřenců:

I. Aneta Novotná – horská kola – olympijské cross-country (XCO), kat. U17 -  2. místo Mistrovství Evropy horských kol (MTB Cross Country), Mistryně ČR a vítězka Českého poháru horských kol, 9. Místo Mistrovství Evropy v cyklokrosu, 9. místo na Mistrovství Evropy MTB Cross Country ve štafetách

II. Magdalena Mišoňová – horská kola – olympijské cross-country (XCO), kat.  U19  –vítězka Českého poháru MTB Cross Country, 2. místo MČR MTB Cross Country ,  3. místo + XCO Jelenia Gora Světový pohár (kat. U19), 22. místo Mistrovství světa MTB Cross Country, Mistryně ČR orientační závody na horských kolech (kat. ženy do 20 let) , účast na ME MTB Cross Country

III. Filip Jech – horská kola – olympijské cross-country (XCO) + cyklokros - kat. U17 – Mistr ČR a  vítěz Českého poháru v cyklokrosu,  vítěz Českého poháru MTB Cross Country a 3. místo MČR na horských kolech (XCO),  9. místo na Mistrovství Evropy MTB Cross Country ve štafetách

IV. Richard Wohanka – orientační závody na horských kolech – kat. U19 - 1. místo Mistrovství světa juniorů M20 – štafeta, 3. místo MČR long

V. Tým závodníků ADASTRA Cycling Team - 5. místo týmů v Českém poháru horských kol XCO, MČR XCO + CX – 6 medailí, Mistrovství Středočeského kraje horská kola + cyklokros – 7x titul, celkem 13medailí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hana Větrovcová A.C. TEPO Kladno atletika

Svěřenci - Matěj Krsek 2. na ME juniorů v Boras na 4x400m, 4. na ME na 400m, 5x mistr ČR, 6x rekord ČR, Daniel Lehar 2. na ME na 4x400m, 2. na MU. Šárka Somrová 1. na MČR na 1500m přrkážek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kamil Černý Sportovní centrum Nové Strašecí z.s. Box

9. místo EH Minsk, 16-17 místo MS Yekateringburg, Mistr ČR do 75kg (vše jako trenér Miloše Bartla), držitel mistrosvkého profi pásu UBO, Mistr ČR do 81kg (vše jako trenér Karla Hořejška)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marián Přibyl TJTZ Rakovník, z.s. Silový trojboj

TJTZ Rakovník - mistři ČR v benchpressu, mistři ČR v silovém trojboji, mistři Evropy v silovém trojboji, držitelé evropského a národního rekordu v benchpressu a silovém trojboji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Kučera sdružení kontaktních sportu z.s. kickbox

2x 1.místo a 2x 2.místo MS Kickbox, 1. místo a 2. místo MS sanda wushu, 9x 1.místo MČR kickbox

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Dinga AC Mladá Boleslav z.s. atletika

trenér L. Töpfera (2. místo ME juniorů, 1. místo na MČR juniorů, 2. místo na MČR 22, 1. místo na mezistátním utkání), P. Medáčka (2. místo na MČR dorostenců, 3. místo na MČR dorostenců, účastním mezistátního utkání, J. Kolína (3. místo na MČR dorostenců a 1. místo na mezistátním utkání)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Martinec BK 1973 DELTACAR Benátky n/J badminton

5.místo na Mistrovství Evropy družstev, 1.místo v Extralize, trenér BCM Středočeského kraje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Novotný Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

- trenér superligového týmu Technology Florbal Mladá Boleslav od sezony 2019/2020 (do té doby kapitán týmu, osobnost, ikona českého florbalu)
- v roce 2019 vyhrál se svým týmem 18 z 19 superligových zápasů a míří k vítězství k základní části
- v roce 2019 také s týmem postoupil do finále Poháru Českého florbalu (triumf 21. ledna 2020)
- vítěz mezinárodního turnaje Bohemia Trophy 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Jedlička OK Kamenice, z.s. Orienatční běh

Dlouhodobý trenér výběrů žactva DH12-14 Středočeské oblasti
Zajištění reprezentace Stč.kraje na celostátních závodech 2019 (Letní Olympiáda dětí a mládeže, Vyzývací pohár, Mistrovství ČR štafet a oblastních výběrů
Uspořádání Akademie OB 3.-.5.5.2019 Kamenice
Uspořádání letního tábora s orientačním během Kovářka 2019
Uspořádání Akademie OB 20.-22.9.2019 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Olga Kepková REBELS O.K. ROPE SKIPPING, z.s. Rope Skipping

Svěřenci  Olgy Kepkové přivezli z MS v Norsku 11 stříbrných a 11 brozových medailí.
Svěřenci  Olgy Kepkové přivezli z China Open mezinárodního  šampionátu  - 9 stříbrných a 8 bronzových.
Svěřenci  Olgy Kepkové přivezli z mezinárodní soutěže v Szombathely v Maďarsku - 10 zlatých + 6 stříbrných + 5 bronzových.
Svěřenci  Olgy Kepkové  excelovali na MČR – mnoho zlatý+ stříbrných+bronzových medaile v každé kategorii.
Svěřenci  Olgy Kepkové  získali na mezinárodním  šampionátu v Německu Spargel Cup mnoho zlatých, stříbrných a bronzových medailí.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Simona Pokorná TJ LOKOMOTIVA BEROUN z. s. Plavání

Tři reprezentační plavci: Tomáš Míka, David Ludvík (dorostenecká reprezentace ČR) a Tomáš Ludvík (seniorská reprezentace ČR), několik medailí z MČR svěřenců v bazénovém plavání, 11. místo na Mistrovství Evropy v dálkovém plavání svěřenece David Ludvík.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Prášek Sportovní klub ZLOBR Sedlčany Silový trojboj

1. Vedoucí sedlčanského sportovní centra mládeže České svazu silového trojboje (vedení 30 reprezentantů v oblasti v mládeže).
2. Vedoucí a státní trenér mládeže. Pod jeho vedením v roce 2019 získala reprezentace mládeže na MS a ME 7 zlatých, 5 stříbných a 15 bronzových medailí.
3. Vedoucí a trenér Sportovního klubu ZLOBR Sedlčany, který byl v roce 2019 vyhlášen největším oddílem v silovém trojboji.
4. Se sportovním klubem ZLOBR Sedlčany získal v silovém trojboiji a benčpresu na 28 soutěží 16 zlatých, 16 stříbrných a 15 bronzových medailí.
5. Se svými svěřenci ze sedlčanského klubu pokořil jeden evropský a dva české juniorské rekordy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Doucek TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu nohejbal

Trenér juniorské reprezentace a mužského extraligového týmu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eva Klučinová DDM Mělník majorettes sport

Hlavní trenérka týmu Mažoretky Mělník, které pod jejím      vedením dosáhly mnoha úspěchů. Tím nejcennějším je      předloňský titul vicemistryň světa z Kapského města      v Jihoafrické republice. Loňským pátým místem na ME      v Záhřebu se její svěřenkyně nominovaly na letošní ME      ve Slovinsku a MS v Kazachstánu. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jitka Kubištová TJ Kralupoy volejbal

Její svěřenkyně v uplynulém roce dosáhly na vynikající      3. místo na MČR mladších žákyň. Toto družstvo dále      vyhrálo Krajský přebor a další její tým obsadil 1. místo      v krajském přeboru v mini volejbalu. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Limprecht Hansoo Mělník taekwondo

Vizitkou jeho dlouholeté práce je osm členů klubu je v      národní reprezentaci pro rok 2020. Šest členů klubu je
zařazeno ve Sportovním centru mládeže pro rok 2020.      Tři závodníci klubu jsou vítězi Extraligy za rok 2019, tři       závodníci klubu jsou vítězi Národní ligy za rok 2019. Je      majitelem šestého Danu, mezinárodní rozhodčí II. třídy,      mezinárodní instruktor, mezinárodní zkušební komisař a      trenér Para Taekwondo.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martina Martincová Načítají se data. Počkejte pár sekund a pokuste se o vyjmutí nebo kopírování znovu.

Dlouholetá trenérka KVM 1881 Martina Martincová      svou tvrdou prací v klubu připravila nespočet mladých      veslařů, vychovala desítky mistrů republiky, naposledy      nominované trio (Nováková, Daňková, Kulíková). Čas,      který tráví společně s dětmi v klubu, je neocenitelný.      Svým zápalem tak dělá vše pro to, aby se na Mělníku, ale      nejen tam, o veslování ještě dlouho vědělo. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Gabriela Miková Jezdecký klub Mělník jezdectví

Trenérka celoživotně spjatá s Jezdeckým klubem Mělník.      V aktivní závodní kariéře dosáhla na řadu umístění       v mistrovstvích České republiky. V současné době se      věnuje výuce a trénování těch nejmenších, které učí      k lásce a základním dovednostem v jezdeckém sportu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zbyšek Petržilek SK Shotokan Neratovice karate

Trenérem karate v klubu SK Shotokan Neratovice je již      jednatřicet let, tedy po celou dobu trvání klubu.       V současné době trénuje v klubu víc jak dvě stě třicet      svěřenců do 23 let, celý klub pak eviduje víc jak tři sta      členů. Jeho svěřenci za dobu jeho trenérského působení      získali sto dvacet čtyři zlatých, sto třináct stříbrných a sto      dvacet šest bronzových medailí z významných       světových, evropských a národních šampionátů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petra Techlovská TO SK Mělník tenis

Petra působí v Tenisovém oddíle SK Mělník od svých      dětských let, nejprve jako aktivní hráč a posledních      několik roků i jako trenér. Letos se stala hlavním       trenérem klubu, tuto štafetu přebrala v nelehké době      klesajícího zájmu mládeže o tenis a sport vůbec.       Doufáme, že její profesionální a nadšený přístup dokáže      přivést nové zájemce o hru, motivovat je a zlepšit       výkonost naši hráčů a závodních družstev. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bohuslav Rom Příbram Bobcats Americký fotbal - flag fotbal

trenér týmu žen Příbram Bobcats - mistři ČR 2019
trenér reprezentace ČR - 9. místo ME Israel 2019
trenér reprezentace ČR - 9. místo MS Panama 2018

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Oren Amiel Basketball Nymburk basketbal

trenér nejlepšího týmu Basketball Champions League
1.místo v Kooperativa NBL
1.místo v Českém poháru mužů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav Sokolovský Basketball Nymburk basketbal

postup s týmem U20 na ME divize B do divize A
čtvrtfinále MČR s týmem U19 Baskewtbalové akademie Nymburk 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jozef Weber FK Mladá Boleslav Fotbal

Trenér ligového týmu FKMB, postup do předkol Evropské ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

artin Cimprich Boroughmuir Bears-skotsko ragby

Martin hraje druhou nejvyšší skotskou ragbyovou ligu.
Je to v součastnosti český nejúspěšnější ragbista

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Drábková ČISTÝ SPORT kids racing team Cyklistika MTB

Seriál závodů ČESKÝ POHÁR - celkově 2.místo
Seriál závodů KOLO PRO ŽIVOT - celkově 1.místo
Seriál závodů PRAŽSKÝ POHÁR - celkově 1.místo
MISTROVSTVÍ ČR MTB XCO - 3.místo
Seriál závodů Baby Bikers Čerčany - 1.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ronen Ginzburg Basketball Nymburk basketbal

dvojnásobný trenér roku
dlouhodobý trenér A-týmu Basketbalu Nymburk

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zachary Hankins Basketball Nymburk basketbal

vítěz Slam Dunk Contest při All Star Game 2019
lídr Kooperativa faktoru - soutěže o nejatraktivnějšího hráče baskertbalu v ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nikolay Komlichenko FK Mladá Boleslav Fotbal

Nejlepší střelec Fortuna ligy 2029 - 29 branek, nějlepší útočník Fortuna ligy 2019, významný přestup do Dynama Moskva

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Loukotka Delfín Brno Hydro GP – vodní motorismu

3.místo Mistrovství světa   3.místo Mistrovství Evropy F350  1.místo Mistrovství České republiky 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tadeáš Neliba Lokomotiva Beroun plavání- dálkové plavání

Vícemistr ČR dorostu v dálkovém plavání na 10km
Učastník MEJ v dálkovém plavání v Račicích - 8.Místo MEJ v Račicích ve smíšené štafetě 4x1250m
Český pohár v dálkovém plavání 2019 kategorie dorostu 2.Místo
V srpnu 2019 po MEJ odjezd do USA kde na Havaji nyní studuje a plave na Hawaii Preparatory Academy pod vedením Marka Noetzela
NA Havaji závody DP: KUKIO BLUE WATER SWIM na 1,2míle v oceánu - absolutní vítězství z 239 mužů USA.
Na Havaji : Státní Seniorské Havajské Mistrovství - bronz ve štafetě na 4x50yardů a 11.místo 400OPZ - mistrovství zde není děleno na kategorie dorostu a dospělých jak v ČR, ale celé je OPEN.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Nepejchal Dukla Plzeň, původně SSK DDM Kolín sportovní střelba

Evropské hry 2x bronz, stříbro Mistrovství Evropy, vítěz ankety Zlatý terč, vítěz Světového poháru v Číně, junirský mistr Evropy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Elizaveta Tarasova BK 1973 DELTACAR Benátky n/J badminton

5.místo na Mistrovství Evropy družstev, 1.místo v Extralize, opora extraligového týmu, působí v Benátkách nad Jizerou již 3 roky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Tondrová Slávia VŠ Plzeň Plavání

7 titulů Mistryně ČR staršího dorostu. Nejmladší česká účastnice Mistrovství Evropy v Glasgow

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Ulik Expres CZ-Tufo Team Kolín cyklistika

1. místo mistrovství Slovenska cyklokros, 2. místo mistrovství Slovenska MTB XCO, 1. místo ČP MTB XCO kat. U23, 2. místo slovenský pohár cyklokros celkové pořadí, 12. místo ME MTB XCO kat. U23, reprazentant Slovenska MTB + cyklokros, člen olympijského družstva Slovenska pro LOH 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eva Datinská Spolek Elite handicap sport Atletika

MS v para atletice Dubai 5.místo vrh koulí,  Grand Prix Dubai 1. místo hod diskem, 2. místo vrh koulí,  IWAS světové hry Sharjah 2. místo vrh koulí,  3 místo hod diskem 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Koudelka AC Mladá Boleslav z.s. atletika

2. místo na MS transpalntovaných na 400 metrů, účastní MS transplantovaných na 400 a 800 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Radim Kozlovský "Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Těžce tělesně postižení rybáři Kladruby Kladruby

1.  Místo na mistrovství světa ve sportovním rybolovu handicapovaných v plavané – Itálie Pisa
1. Místo ve sportovním rybolovu v plavené mezi handicapovanými za celou sezonu
1. Místo ve 2. lize v družstvech (mezi nepostiženými) v plavané
7. Místo na mistrovství ČR handicapovaných v plavané
Postup do 1. Ligy v plavané (mezi nepostiženými)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Nosek SK Karate Dragon Neratovice karate

3. místo MS kata individual kat. tělesně postižený sportovec
1. místo ME kata individual kat. tělesně postižený sportovec

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Tománek Handbiker

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anastasja Vištalová

Splnění kvalifikačních limitů na LPH Tokio 2020, Mistrině ČR v paradrezuře pro rok 2019, Jezdec roku 2019 v kategorii paradrezura,  11. místo na Mistrovství Evropy v Rotterdamu, Vítěžka paradrezurního poháru 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dorostenky TJ Sokol Bakov - házená

1. místo - mistryně republiky v zimní lize dorostenek
2. místo - vícemistryně republiky MČR dorostenek
1. místo - semifinále zimní ligy dorostenek
1. místo oblastní přebor dorostenek Stř.č. Kraje 2018/19
1. místo obl. přebor dorostenek Stř.č. Kraje podzim 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika, Štafeta 4x400 metrů juniorek ASB

2. místo na MČR juniorů a juniorek ve štafetě na 4x400 metrů
3. místo na MČR žen do 22 let ve štafetě na 4x400 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Kladno mažoretkový sport, Květinky TJ Sokol Kladno

Mistryně Světa  v mažoretkovém sportu 2019
II. Vícemystrině ČR v mažoretkovém sportu 2019
1. místo kvalifikace MČR v mažoretkovém sportu 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SDH Písková Lhota Hasičský sport

1)Stříbrné medaile - družstvo dívek, Olympiáda hasičské mládeže v klasických disciplínách CTIF, Martigny, Švýcarsko, 23 států 2)Nejrychlejší štafeta 9x50 m - družstvo chlapců, Olympiáda hasičské mládeže v klasických disciplínách CTIF, Martigny, Švýcarsko, 23 států
3)Titul mistryň republiky - družstvo dorostenek, MČR v požárním sportu dorostu, Svitavy
4)Stříbrné medaile - družstvo dorostenců, MČR  v požárním sportu dorostu, Svitavy
5)Stříbrná medaile - družstvo žáků, disciplíny 4 x 60 m a požární útok CTIF, MČR ve sportovních disciplínách mladých hasičů, Vlašim 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Juniorky ADASTRA Cycling Team - cyklistika

1. místo – celkové pořadí Český pohár MTB Cross Country 2019 (z 25 týmů)
 
6x 1. místo – ve všech jednotlivých závodech ČP 2019 (Kutná Hora, Město Touškov, Pec pod Sněžkou, Zadov, Bedřichov, Hlinsko)

obě dvě juniorky jsou členkami reprezentačního výběru ČR v MTB Cross Country

účast na Světových pohárech juniorek (3., 4., 8., 10., 11., 12., 12. místo), Mistrovství Evropy a Mistrovství světa

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SCM MP Hořovice moderní pětiboj, reprezentční družstvo ČR - juniorky

3. místo štafety  na MSJ  Drzodkow

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Výběr sportovců z klubů Středočeského kraje Rychlobruslení, Rychlobruslení ZODM 2020

zlatá medaile na ZODM 2020 dívky i chlapci          individuální disciplíny:                                                 Brichová-1. místo 500m, 2.místo 111m a 333m                                                                              Šapovalivová - 2. místo 500m, 3.místo 333 m                Němec 2.místo 111m, 1.místo 333 m                                   Hulej 2. místo 111m, 2.místo 500m  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

1.CKVS Pramice, Krindypindy

1. ČP Východočeský maraton - 1. místo
2. ČP Kolín - Sandberk - 2. místo
3. ČP Rajhard - 1. místo
4. ČP Divoká Orlice - 1. místo
5. ČP Lovosice - 1. míszo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

1.CKVS Pramice, Rychlá pádla

1. ČP východočeský maraton - 1. místo
3. ČP Rajhard - 2. místo
4. ČP Divoká Orlice - 1. místo
5. ČP Lovosice - 1. místo
Mistrovství ČR Čelákovice - 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mažoretky Hraběnky Kamenie, z.s. mažoretky

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu 2.místo,                Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu 1. místo,             Bohemia Grand Prix mažoretkového sportu 1. místo,                                                        Mistrovství světa mažoretkového sportu 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Atletika Líbeznice z.s.- přípravka A

1. místo na Krajských přeborech družstev přípravek Středočeského kraje dne 22.9.2019 v Berouně
Jde o  Finále Krajského přeboru družstev, které následuje po 4 kolech závodů družstev přípravek jako vrchol této soutěže, pořáda ČAS

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Expres CZ-Tufo Team Kolín, družstvo kadetek

1. místo ČP MTB XCO celkové pořadí kat. kadetky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TŠ Twist Říčany, z.s. Akrobatický rokenrol, Dívčí formace junior - Madonna

2.místo MS  dívčích formací junior do 15 let, 5.10.2019, Praha
4.místo Světový pohár dívčích formací do 15 let, 9.4.2019, Polsko
1.místo MČR dívčích formací junior do 15 let
1.místo Sportovec roku ČSAR 2019
1.místo Zlatý oříšek Středočeského kraje

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BA Nymburk, Gymnázium Nymburk, Výběr Gymnázia Nymburk pro SLŠ basketbal

vítěz Středoškolské ligy (mistr ČR) v basketbalu - kategorie V. - leden 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BA Nymburk, ZŠ Komenského basketbal

Výběr ZŠ Komenského 589, Nymburk pro JrNBA 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BA Nymburk - kadeti U17, basketbal

čtvrté místo na Mistrovství ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aerobik studio Dvojka Sedlčany (Alena Novotná, z.s.) Sportovní aerobik, Juniorské trio sportovního aerobiku

čtvrté místo na Mistrovství ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aerobik studio Dvojka Sedlčany (Alena Novotná, z.s.) Sportovní aerobik, Juniorské trio sportovního aerobiku

2.místo MS Leiden - junioři tria
3.místo ME Krakow - junioři tria
2.místo MČR Praha - junioři tria
2x2.místo republikový závod nejvyšší výkonnostní třídy Praha, Plzeň

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

MZ Dance Praha Standardní a latinskoamerické tance

1.místo evropského žebříčku DSE za rok 2019 ve standardních tancích
2.místo evropského žebříčku za rok 2019 v latinskoamerických tancích
1.místo ve standardních tancích na Mezinárodní soutěži DSE Open v Hradci Králové
1.místo ve standardních tancích na Mezinárodní soutěži WDSF Open v Ústí nad Labem
1.místo Taneční liga Trutnov 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Black Tigers Cheerleaders, TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV z.s. Cheerleading

MČR - 2.Místo Team Pom dance
MČR - 2.Místo Team hip hop dance
PCO - 2.Místo Team Pom dance
EVO - 1.Místo Team Pom dance
Účastník ME - Rusko

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Mladá Boleslav U15, fotbal

Účastník celostátní soutěže starších žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TO SK Mělník tenis, družstvo dorostu

Tenisové družstvo dorostu ve složení Koudelka Jaroslav,      Štelzig Adam, Vít František, Fiala Matyáš, Šulcová      Valerie a Kaňková Natálie završilo šestileté snažení a      poprvé v historii klubu postoupilo do nejvyšší       dorostenecké soutěže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TO SKKVM 1881 Mělník Mělník veslování, družstvo žákyň

Družstvo st. žákyň KVM 1881 Mělník ve složení René      Nováková, Alena Daňková, Zuzana Kulíková ve       společenství s Janštovou zvítězily v MČR čtyřka párová      (celý rok neporaženy!)
     1. místo Pražské primátorky
     1. místo MČR Nováková, Daňková na dvouskifu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo HD18 OK Kamenice, OK Kamenice, z. s. Orientační běh

1.místo na MČR klubů 6.10.2019
1.místo štafeta D18 na MČR štafet 2019
2.místo H18 na MČR štafet 2019
5.místo D18 v Českém poháru štafet 2019
4.místo v H18 v Českém poháru štafet 2019 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Cvočkaři Hořovice - MŽ+přípravka inline hokej

Tým mladších žáků postoupil ve své kategorii z  1. místa v divizi Čechy, které jim zajistilo postup na Mistrovství České republiky. Zde získali titul  Mistrů České republiky v inline hokeji v kategorii mladších žáků pro rok 2019.  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Cvočkaři Hořovice - MŽ+přípravka

Tým přípravky postoupil ve své kategorii z  1. místa v divizi Čechy, které jim zajistilo postup na Mistrovství České republiky.Zde získali titul  Mistrů České republiky v inline hokeji v kategorii přípravka  pro rok 2019.  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Cvočkaři Hořovice, z.s. inline hokej, Reprezentační týmy U16,U18 + junioři ( hráči HC Cvočkaři Hořovice)

Hráči z týmu HC Cvočkaři Hořovice byli vybráni do reprezentačních výběrů na Mistrovství světa ve Španělsku , Mistrovství Evropy U16 a Mistrovství Evropy U18 v Itálii. Ve všech těchto kategoriích získali zlaté medaile, tudíž i tituly Mistrů světa a 2 titulů  Mistrů Evropy.   

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Párová osmiveslice mladšího žactva Mix s kormidelníkem, TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. veslování

Pražské Primátorky - vítězství
MČR žactva - vítězství  / již potřetí obhajoba vítězství za sebou/
Smíchovská regata  -  vítězství

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

CK Příbram Fany Gastro silniční cyklistika

2.místo celkové pořadí Českého poháru 2019
4.místo MČR časovka dvojic

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Florbal Benešov z.s. florbal, A- tým mužů

2. místo - v sezóně 2018-19 tým v Divizi zvítězil v 18-ti z 22-zápasů
V baráži pak porazil Kadaň 2:1 na zápasy a postoupil do Národní ligy, třetí nejvyšší soutěže v ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

C2 - kanoe dvojic, TJ Lokomotiva Nymburk rychlostní kanoistika

2 x titul mistr světa  v kategorii masters C2 200 a 1000m Szeged 2019,
mistři ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Expres CZ-Tufo Team Kolín, muži Elite, cyklistika

2. místo ČP MTB XCO celkové pořadí kat. muži Elite, ČP cyklokros celkové pořadí kat. muži Elite

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Taneční Klub Sokol Carola Dobříš, Tělocvičná jednota SOKOL Dobříš Taneční sport

1) Mistrovství ČR SUT plesových choreografií 4.5.2019 Chrudim kat. Plesové choreografie - 8. místo /formace Shrek / Stanislav Jílek
2) Festival tanečního mládí 2019 – Praha a Středočeský kraj, 1. REGIONÁLNÍ KOLO FTM 2019 - Regionální kolo Praha a Středočeský kraj 13.4.2019 Sportovní hala Lužiny Praha 5 - kat. Mládež - Plesová předtančení - 1. místo /formace Shrek / Stanislav Jílek 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BA Nymburk - družstvo mužů, basketbal

zisk 16. titulu Mistra ČR - bez jediného prohraného zápasu
zisk 13. Českého poháru
nejlepší tým základní části Basketbal Champions League (liga mistrů)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Malibu Mladá Boleslav, futsal

6. místo ve II. Nejvyšší české soutěži futsalu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Triton Beroun - Podvodní rugby, Potápěči Triton Beroun Podvodní rugby

"Letos berounští rugbisté vybojovali post vicemistra České republiky a vicemistra Česko-Slovensko-Rakousko-Italsko-Maďarské ligy v podvodním rugby.
Nejlepším střelcem celé mezinárodní soutěže se stal Robert Polák s 36 vstřelenými góly v 16-ti zápasech, následovaný celkově druhým Janem Soukupem s 15 vstřelenými góly.
Na 11. mistrovství světa CMAS v podvodním rugby v Grazu  2019 (ČR vybojovala 10. místo), se probojovalo do 15-ti členného reprezentační týmu šest hráčů Tritonu
Beroun (Dan Beneš, Jan Dopirák, Karel Endršt, Robert Polák, Jan Soukup, Vladimír Soukup). Ze 40-ti vstřelených gólů reprezentace přispěli berounští rugbisté 26 góly (Dan Beneš 1, Jan Dopirák 3, Karel Endršt 4, Robert Polák 9, Jan Soukup 6, Vladimír Soukup 3)."



















Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Mladá Boleslav, fotbal

Pravidelná účast v nejvyšší fotbalové lize, Účast v domacím poháru, Účast v předkolech Evropské lize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ EMĚ Mělník volejbal, družstvo mužů

Družstvo mužů postoupilo v sezóně 2017/2018 z       krajského přeboru 2. třídy do krajského přeboru 1. třídy.      Jako nováček ovládli celou tuto soutěž, když za celou      sezónu 2018/2019 ztratili pouhé 3 zápasy ze 32 zápasů.      Vybojovali si tak historický postup do národní ligy. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Mělník fotbal, družstvo žen

Tým vedený trenérem René Finkousem dosáhl v roce      2019 na II. místo v divizi žen a postoupil do České       fotbalové ligy žen – třetí nejvyšší soutěž v ČR. Postup je      historickou odměnou za dlouhodobou práci s mládeží.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dragon Neratovice karate, družstvo žen

tým ve složení Denisa Brejchová, Eliška Mihalčatinová a      Eliška Fidlerová získal tato umístění:
     2. místo MS SKDUN
     2. místo MS WUKF
     1. místo ME WUKF
     1. místo MČR ČSKe olympijské karate

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mažoretky DDM Mělník majorette sport, družstvo žen

5. místo ME Záhřeb, postup na MS do Kazachstánu 2020
1. místo MČR baton classic
3. místo MČR baton classic defile

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Julie Bambousková OK Dobříš, z. s. Orienatční běh

1.místo v jarním žebříčku žactva Stč.oblasti 2019
1.místo v podzimním žebříčku žactva Stč.oblasti 2019
9.místo na krátké trati na Letní olympiádě LODM 2019
1.místo v roce 2019 na Mistrovství oblasti ve sprintu (6.4.)
1.místo v roce 2019 na Mistrovství oblasti na krátké trati (8.5)
1.místo v roce 2019  na klasické trati (25.5.)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Bartáková TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. veslování

MČR žactva v Račicích - skif žaček 14let  - zisk zlaté medaile a Mistrovského titulu a FA dvojskif 5.místo (s Alexandrou Laubovou)
Mistrovství oblasti povodí Vltava - skif žaček 14let  - vítězství a zlatá medaile,  dvojskif 3.místo ( s Alexandrou Laubovou)
Mezinárodní regata juniorů Brno  -  skif žaček 14let - stříbrná medaile
MČR žactva - párová osmiveslice mix staršího žactva  -  vítězství
Jarní regata v Neratovicích  -  skif žaček 14let  - zlatá medaile

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolina Bedrníková Expres CZ-Tufo Team Kolín cyklistika

1. místo MČR MTB XCE kat. kadet, 3. místo MČR MTB XCO kat. kadet, 3. místo ČP MTB XCO celkové pořadí kat. kadet, 4. místo ČP cyklokros celkové pořadí kat. ženy, 23. místo ME cyklokros kat. junior, reprezentantka ČR cyklokros

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Bejvl SK Los Mělník orientační sport

16. místo MČR v nočním orientačním běhu
     2. místo celkově Středočeská oblast noční orientační běh
     3. místo v celk. pořadí žebříčku B Čechy v roce 2019 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Beneš Taekwondo Hansoo taekwondoo

Absolutní vítěz Národní ligy 2019
     1. místo Hirundo Cup 2019
     1. místo Prague Open 2019
     1. místo Hansoo Cup 2019
     1. místo TNT cup Rakousko 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Bodnárová JUDO Příbram judo

3. místo na Mistrovství Evropy v kategorii dorostu, 1. místo Mistrovství ČR, na evropských pohárech se světovou účastí 2.místo Teplice, 3.místo Tula (Rusko), 5.místo Bialsko- Biala (Polsko)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Brzobohatý 1.ČKVS Formula Future

1. Místo v MČR kategorie Delfín 6 - 7let
5x vyhrál závod v MČR z pěti závodů MČR kategorie Delfín 6 - 7let
Celkově 4. místo na MS Formula Future - motorové čluny mládež 6-7let v Rusku V Petrohradě 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Dvořák A.C. TEPO Kladno atletika

1. na MU na 100m př. V Ptuji, rekord ČR na 60m př. V hale 7.99, rekord ČR na dráze na 100m př. 12.65, 5x mistr ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Fiedlerová Klub biatlonu Trefa biatlon

3.místo v konečném pořadí ČP v biatlonu žactva (vzduchovka), 2.místo v konečném pořadí ČP v letním biatlonu dorost (malorážka), 2.místo v konečném hodnocení Evropského poháru v letním biatlonu, vítěz ČP na kolečkových lyžích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Luboš Hanus Aerobik studio dvojka Sedlčany Sportovní aerobik

1. místo sportovní aerobik sólo muži junior a 2. místo SAE tria junior - MS 2019, 1. místo SAE sólo muži junior a 3. místo SAE tria junior - ME 2019,1.místo SAE sólo muži MČR 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Heteš TJ Aero Odolena Voda skoky na trampolíně


2. místo Mistrovství ČR starší žáci
3. místo Mistrovství ČR žactva - synchronní dvojice
3. místo Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 -kat. jednotlivci
3. místo Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 -kat. družstvo chlapců
4. místo 5. juniroský pohár 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Johana Hnátková Neratovický plavecký klub plavání

2. místo MČR dálkové plavání 3 km
 1. místo Český pohár dálkové plavání celkově

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Kajzrová Hnátková Hong He Hong Jia Quan kung-fu

3x1. místo Open International Chan Wu Maďarsko
     1. místo Moravský pohár Brno
     2x2. místo Moravský pohár Brno
     2. místo Juniorská liga Kuřim
     3. místo Juniorská liga Kuřim

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Hodboď SKP Nymburk, z.s. atletika

1. místo MČR U20, 3000 m SC
2. místo Mezistátní utkání U20 (ČR-HU-SVK-SLO), 3000 m SC
2. místo HMČR U20, 1500 m
22. místo Mistrovství Evropy U20, 3000 m SC
3. místo MČR U23, 3000 m SC

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Holec ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

13. místo na Evropském festivalu olympijských nadějí v běhu na 400 metrů překážek
1. místo na Mezistátním utkání dorostenců v běhu na 400 metrů překážek
Mistr ČR dorostu pro rok 2019 v běhu na 300 metrů překážek
4. místo na halovém MČR dorostu v běhu na 400 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Hradil TJ Lokomotiva Nymburk rychlostní kanoistika

4.místo mistrovstvé Evropy  a 8.místo mistrovství světa na K4 500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Hradil TJ Hostivice orientační běh

Středočeský oblastní žebříček (jaro) 2019 - vítěz, kategorie H10. Oblastní středočeské závody - 1x vítěz, 3x bronz, kategorie H10.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Emílie Chrastinová SK Sporting Příbram z.s. atletika

Mistryně ČR v hodu oštěpem

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Jech ADASTRA Cycling Team Cyklistika

9. místo - Mistrovství Evropy MTB Cross Country štafety
1. místo - Mistrovství ČR v cyklokrosu
1. místo - Český pohár v cyklokrosu
1. místo - Český pohár MTB Cross Country
3. místo - Mistrovství ČR MTB Cross Country

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Jirdásek FC Malibu Mladá Boleslav futsal

člen druholigového celku 6. místo, člen širšího kádru reprezentace U19

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Kábrt Basketball Nymburk basketbal

účast na ME U18
člen seniorského výběru A-týmu Basketbalu Nymburk
4.místo na MČR - kadeti U17 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Kalinová, SK Shotokan Neratovice karate

1. místo ME JKA kata tým 17-18 let
     6. místo ME JKA kata individual
     1. místo VC Bochum ippon Cup kata tým kadetky
     5. místo MČR kumite juniorky do 53 kg
     3. místo Evropský pohár kata individual

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Magdaléna Kindlová TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. veslování

ME juniorů v Essenu - veslovod reprezentační osmiveslice ČR  s kormidelníkem - bronzová medaile
MČR juniorů Račice - skif juniorek - stříbrná medaile, dvojskif junorek - bronzová medaile ( s Terezou Lamprechtovou)
MČR ve sprintu - skif juniorek -bronzová medaile, dvojskif juniorek - bronzová medaile ( s Terezou Lamprechtovou)
Mezinárodní regata Mnichov - reprezentační osma s kormidelníkem a čtyřka bez kormidelníka - shodně 4.místo ( byla jako veslovod v obou posádkách)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klaudie Kmentová TJ Neratovice vodní lyžování

Startovala na 10 závodech kde ve své kategorii, vždy      zvítězila včetně MČR juniorů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Kopecký TJ Auto Škoda Mladá Boleslav JUDO

Mistrovství světa kadetů Almaty (KAZ) - 2019 1. místo
Mistrovství Evropy kadetů Varšava (POL) - 2019 1. místo
Světový pohár  Zagreb-CRO, Berlin-GER, Györ -HUN, Coimbra - POR  2019  1.místo   2x 3.místo CZE, ESP
Dorostenecký Mistr  ČR 2019
Judista roku v kategorii dorost 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Korelová ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

10. místo na Mistrovství Evropy juniorů v běhu na 400 metrů překážek
2. místo na Mezistátním utkání juniorů a juniorek v běhu na 400 metrů překážek
Vicemistryně republiky mezi juniorkami v běhu na 400 metrů překážek
Halová vicemistryně republiky mezi juniorkami v běhu na 800 metrů
3. místo na MČR do 22 let v běhu na 400 metrů překážek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Viktorie Dorotea Korolevyčová, TJ Auto Škoda Black Tigers Cheerleaders sportovní cheerleading

Obhajoba titulu mistryně republiky v kategorii Doubles Freestyle Pom Peewee, v této kategorii také vítězství na všech cheerleadingových soutěžích loňské sezóny. V září 2019 pozvánka do české národní reprezentace, s níž bude bojovat v dubnu na mistrovství světa v cheerleadingu v USA.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Korych, Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

- aktuálně člen kádru české florbalové reprezentace do 19 let (v roce 2019 také člen české florbalové reprezentace do 17 let)
- tahoun juniorského týmu Technology Florbal Mladá Boleslav
- v Superlize florbalu 2019/2020 zasáhl do 11 zápasů (k 15.1.2020), připsal si už i premiérový gól

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Kotoučová Neratovický plavecký klub plavání

15. místo ME vodní záchrana Itálie 200 m superlife
 1. místo Český pohár v dálkovém plavání celkově
 3. místo MČR dálkové plavání 5 kilometrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominik Král TJ Sokol Kolín-atletika atletika

Mistr České republiky v hodu kladivem mužů do 22 let vahou 7,26 kg i juniorů vahou 6 kg, na MČR mužů obsadil 4. místo, na mezistátním utkání juniorů Maďarsko – Slovinsko – Slovensko – Česká republika vybojoval 3. místo, překonal kolínský historický rekord v hodu kladivem juniorů výkonem 67,60 m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Krejcar SK Shotokan Neratovice karate

3. místo MS WSKA kumite bez rozdílu vah youth
     5. místo VC Fujimura Swiss ippon Shobu v kumite      bez rozdílu vah U21
     1. místo VC Bochum Ippon Cup kumite dorost
     2. místo Evropský pohár kumite

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Kučera Expres CZ-Tufo Team Kolín cyklistika

3. místo MČR MTB XCO kat. junior, 2. místo MČR MTB XCO štafeta, 34. místo ME MTB XCO Brno kat. junior, reprezentant ČR MTB XCO

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Kučerová TJ Neratovice atletika

1. místo - European Kids Athletics Games - hod kriketovým míčkem, 4. místo – skok vysoký
1. místo - republikové finále Čokoládové tretry  - hod oštěpem Vortex (raketka)
1. místo - Krajské přebory mladšího žactva - hod kriketovým míčkem (závodila s 2 roky staršími dívkami r. 2006 a 2007)
1. místo - Krajské přebory mladšího žactva -  hod oštěpem (závodila s 2 roky staršími dívkami).
Svými výkony vede republikové tabulky v hodu kriketovým míčkem a raketkou. Na středočeské úrovni v loňském roce v hodu kriketovým míčkem předvedla nejlepší výkon sezóny v kategorii ml. žákyň, ač věkově patřila do kategorie přípravka.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Lipenská Neratovický plavecký klub plavání

3. místo MČR dálkové plavání 5 kilometrů
 3. místo Český pohár dálkové plavání celkově
 3. místo MČR dálkové plavání štafety 4x1,25 km
 1. místo MČR vodní záchrana štafety
 3. místo MČR vodní záchrana

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hanus Luboš Aerobik studio Dvojka Sedlčany (Alena Novotná, z.s.) Sportovní aerobik

1.místo MS Leiden - junioři muži
1.místo ME Krakow - junioři muži
1.místo MČR Praha - junioři muži
4x1.místo republikové závody nejvyšší výkonnostní třídy Plzeň, Louny, Otrokovice, Brno - junioři muži

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Viki Mašková SK Shotokan Neratovice karate

2x1. místo ME JKA kumite a kumite tým 12-13 let
     2. místo ME JKA kata individual 12-13 let
     2x1. místo MČR kumite st. žačky a kata tým st. žačky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Matura TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu nohejbal

Mistr světa v nohejbale v juniorech v kateforii trojic

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Patrik Medáček AC Mladá Boleslav z.s. atletika

2. místo na MČR dorostenců na 200 metrů, 3. místo na MČR dorostenců v dálce, účastník mezistátního utkání

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Miková Spartak Hořovice Moderní pětiboj (a další)

Moderní pětiboj: 1. místo na MČR a celkové vítězství v ČP kategorie U13
Atletika: 1. místo na MČR v přespolním běhu ml. žákyň (2000 m) a 4. místo na MČR st. žákyň na dráze 1500 m
Triatlon: 1. místo na MČR a celkové vítězství v ČP v Aquatlonu v kategorii 12-13 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Mittner TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - oddíl plavání Plavání

3.místo MČR 13-ti letých
3.místo LODM

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tadeáš Neliba Lokomotiva Beroun plavání- dálkové plavání



Vícemistr ČR dorostu v dálkovém plavání na 10km

Učastník MEJ v dálkovém plavání v Račicích - 8.Místo MEJ v Račicích ve smíšené štafetě 4x1250m
Český pohár v dálkovém plavání 2019 kategorie dorostu 2.Místo
V srpnu 2019 po MEJ odjezd do USA kde na Havaji nyní studuje a plave na Hawaii Preparatory Academy pod vedením Marka Noetzela

NA Havaji závody DP: KUKIO BLUE WATER SWIM na 1,2míle v oceánu - absolutní vítězství z 239 mužů USA.

Na Havaji : Státní Seniorské Havajské Mistrovství - bronz ve štafetě na 4x50yardů a 11.místo 400OPZ - mistrovství zde není děleno na kategorie dorostu a dospělých jak v ČR, ale celé je OPEN.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Novotná ADASTRA Cycling Team Cyklistika

2. místo - Mistrovství Evropy MTB Cross Country
9. místo - Mistrovství Evropy MTB Cross Country štafety
9. místo - Mistrovství Evropy v cyklokrosu
1. místo - Mistrovství ČR MTB Cross Country
1. místo - Český pohár MTB Cross Country

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Theodora Oudová, SPARTAN RACE

5.místo MS Spartan kids v USA,1.místo winter Predátor,1.místo Spartan race Dolní Morava,1.místo winter Spartan Liberec,1.místo Spartan Kutná Hora,2.místo Spartan Dolní Morava

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Pech FK Mladá Boleslav Fotbal

Člen reprezentace ČR, U18,U19,U21, člen ligového týmu FKMB

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Pisárová KST Rakovník stolní tenis

Mistryně ČR v kategorii mladšího žactva v jednotlivcích a čtyřhře;
1. místo ve dvouhře, družstvech,
3. místo ve smíšené čtyřhře na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Bára Placatková SK Sporting Příbram z.s. atletika

2. místo M ČR 3000 m př.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Pumannová Neratovický plavecký klub plavání

3. místo MČR dálkové plavání 5 kilometrů
 2. místo Český pohár dálkové plavání celkově
 3. místo MČR dálkové plavání štafety 4x1,25 km
 1. místo ČP Račice 5 kilometrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

František Rylich Basketball Nymburk basketbal

účast na ME U18
člen seniorského výběru A-týmu Basketbalu Nymburk
4.místo na MČR - kadeti U17 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Cristian Savin BK 1973 DELTACAR Benátky n/J badminton

17.místo ve dvouhře na 2.Evropských hrách v Minsku, 5.místo ve dvouhře na Mezinárodním Mistrovství Islandu, 1.místo v extralize družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Skalička SK Sporting Příbram z.s. atletika

Mistr ČR v běhu na 10 km - silnice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Smejkal TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. veslování

MČR žactva v Račicích - skif žáků 13let - stříbrná medaile, párová osmiveslice mix starších žáků - vítězství
Mistrovství oblasti povodí Vltava - skif žáků 13let  - zlatá medaile
Mezinárodní regata junorů Brno - skif žáků 13let  - zlatá medaile
Jarní regata v Neratovicích - skif žáků 13let  - zlatá medaile
Polabský Pohár v Brandýse nad Labem - skif žáků 13let - zlatá medaile

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Sotona 1.ČKVS Formula Future

1. Místo v MČR Celkově Formula Future 2019 kategorie M1 8 - 9let
4. vyhrané závody z pěti v rámci MČR Formula Future 2019 kategorie M1
Reprezentant na MS v Rusku v Petrohradě celkově 6té místo v kategorii M1

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Steinsová SK Sporting Příbram z.s. atletika

Mistryně ČR na 800m v hale, 3. místo 800m MČR na dráze, 3. místo na MČR v krosu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpán Svoboda SK Dragon Neratovice karate

2. místo MS kata individual
     2. místo ME kata individual
     6. místo ME kata tým
     2x1. místo MČR kata individual a kata duo
     2. místo MČR kata individual
    

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anežka Šimková SK Los Mělník orientační běh

2x3. místo ME lesníků ve sprintu a na krátké trati
     1. místo MČR na klasické trati v přesné orientaci
     2. místo Český pohár celkově v přesné orientaci
     2. místo na Fin5 Trail-O (5-denní závody v přesné       orientaci, Tahko, Finsko)  

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Špinar Lukostřelecký klub Votice lukostřelba

Mistr ČR v terčové lukostřelbě žáků
Vícemistr ČR v terčové lukostřelbě dorostu (mix tým)
Vícemistr ČR v terénní i halové lukostřelbě žáků
Vítěz Poháru Českého Lukostřeleckého Svazu v terčové lukostřelbě žáků
Vítěz Poháru Českého Lukostřeleckého Svazu v terénní lukostřelbě žáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lucie Šulcová VK Benátky, VK Dukla Liberec Volejbal, Beach volejbal

1. místo extraliga kadetek ČR – volejbal
1. místo ČR U20 – beach
5. místo ME – beach
2. místo extraliga juniorky ČR – volejbal

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Švásta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - oddíl plavání Plavání

2 x 3.místo na MČR 12ti letých
2. a 3.místo LODM 100znak a 200znak

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Tomšík Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

brankář dorosteneckého týmu Středočeského kraje na závěrečném turnaji krajských výběrů (1. místo)
- aktuálně člen kádru české florbalové reprezentace do 19 let a do 17 let
tahoun juniorského a dorosteneckého týmu Technology Florbal Mladá Boleslav

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matouš Tůma LARS Kladno Moderní pětiboj

4.MÍSTO ME
2.MÍSTO DRUŽSTVA ME
3. MÍSTO MEZINÁRODNÍ MÍSTROVSTVÍ ČR
1.MÍSTO ZÁVOD OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ
3. MÍSTO ČESKÝ POHÁR (CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ ZA CELÝ ROK)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Turek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - oddíl plavání Plavání

2. a 3. místo na MČR 13letých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Tužilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - oddíl plavání Plavání

11 zlatých Mistrovství ČR 14ti letých
5 zlatých LODM a nejlepší sportovec Středočeského kraje
2 x 3.místo    M4U – Čtyřutkání mladších juniorů Olympic hopes meeting (CZE, HUN, POL, SVK)
překonání 2 českých rekordů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Valentina Vacková VV Team Valentiny Vackové bojové sporty , MMA

čtvrté místo MS juniorů MMA
čtvrté místo SVĚTOVÝ POHÁR v kickboxu kategorie K1

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Valečka Lokomotiva Beroun plavání

1) 2x titul mistra republiky
2) 2x stříbro z ODM a MČR
3) 3x bronz z ODM a MČR
4) 7x zlato 6x stříbro 3x bronz z přeboru Středočeského kraje
5) stříbrná medaile v MČR družstev II liga

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Leoš Vedral SK Shotokan Neratovice karate

8. místo MS WSKA kumite bez rozdílu vah v Portugalsku
1. místo VC Fujimura Swiss ippon Shobu v kumite bez rozdílu vah dorost
5. místo ME JKA kumite bez rozdílu vah dorost
1. místo MČR kumite bez rozdílu vah dorost

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Venc Kajak klub Brandýs n/L. kanoistika - slalom

2. místo na MČR žáků, kanoe jednotlivci, žáci mladší
2. místo na MČR žáků, deblkanoe mix, žáci mladší (Saifrtová - Venc)
4. místo v celkovém ČP žáků, kanoe jednotlivci, žáci mladší 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Verner TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - oddíl plavání Plavání

3.místo MČR 12ti letých 1500m vz
2.míto LODM 200m Motýl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Veselá ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

Semifinále na Mistrovství Evropy juniorů v běhu na 400 metrů překážek
1. místo na Mezistátním utkání juniorů a juniorek v běhu na 400 metrů překážek
Juniorská mistryně republiky pro rok 2019 v běhu na 400 metrů překážek
3. místo na halovém MČR juniorů a juniorek v běhu na 400 metrů
5. místo na MČR do 22 let v běhu na 400 metrů překážek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Vítek TJ Sokol Kolín-atletika atletika

Na mistrovství Evropy juniorů do 19 let obsadil 17. místo ve skoku o tyči, v evropských tabulkách roku 2019 skončil v novém kolínském historickém rekordu mužů 515 cm na 15. příčce, je dvojnásobným mistrem České republiky juniorů v této disciplíně v hale i na dráze, na MČR mužů do 22 let skončil čtvrtý, zvítězil na mezistátním utkání juniorů Maďarsko – Slovinsko – Slovensko – Česká republika

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Vlčková SK Vlčáci Mníšek p. Brdy Atletika

14.10.2019 1.místo  Dukla PH – 200m
14.10 2019 1.místo Dukla PH – kriket
21.3. 2019  2.místo Olymp PH – 600m
22.5. 2019  2.místo Eden PH – dálka
19.9.2019  3.místo  Eden PH – 800m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Vychová TJ Neratovice Jachting

Mistrovství světa lodní třídy CADET, Polsko, 16.místo
Mistrovství ČR lodní třída CADET, Lipno. 1.místo
Mistrovství Německa lodní třída CADET, Ribnitz, 1.místo
Europan Cadet Cup 2019, účast POL,CER,CZ, 1.místo
Pohář ČR lodní třídy 420, 1.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Richard Wohanka Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z.s. orientační sporty – MTBO

Mistr světa ve štafetách na Juniorském mistrovství světa v MTBO v kat. M20 v Dánsku
2. místo ve štafetách na Mistrovství Evropy juniorů v MTBO v Německu
6. místo na Mistrovství Evropy juniorů v MTBO na krátké trati v Německu
3. místo na Mistrovství České republiky na klasické trati v MTBO v kat. M20
Nominován na Mistrovství Evropy v MTBO v Polsku mezi dospělé (21. místo v disciplíně hromadný start)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Zoufalý Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

kapitán dorosteneckého týmu Středočeského kraje na závěrečném turnaji krajských výběrů (1. místo)
- aktuálně člen kádru české florbalové reprezentace do 19 let 
- v roce 2019 také člen české florbalové reprezentace do 17 let)
tahoun juniorského a dorosteneckého týmu Technology Florbal Mladá Boleslav

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Olga Maria Folkmanová CJF JK Gavota jezdectví

12. místo na mezinárodních  závodech v Mnichově Pferd International

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miloš Bartl Sportovní centrum Nové Strašecí z.s box

9. místo EH Minsk, 16-17 místo MS Yekateringburg, Mistr ČR do 75 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Bartoš TS Nebužely jezdectví

1.místo Velká pardubická 2019, 1.místo1. místo Velká pardubická 2019
     1. místo Gran Premio Merano (největší dostih       v Itálii)
     Popáté vítězství v italském šampionátu překážkových      jezdců (38 vítězství)
     Sedm set vítězství v překážkových závodech – rekord      v historii českých překážkových jezdců

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Bauer Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

- brankář české florbalové reprezentace
- stříbro v Tipsport Superlize 2018/2019 (vítěz základní části)
- vítěz mezinárodního turnaje Bohemia Trophy 2019
- jeho tým je jasným lídrem v aktuální superligové sezoně 2019/2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Bláhová Neratovický plavecký klub plavání

1. místo ME vodní záchrana 200 m ploty Itálie
 2. místo ME vodní záchrana 50 m záchrana Itálie
 3. místo ME vodní záchrana plážový sprint Itálie
 2. místo ME vodní záchrana pomocí lana Itálie

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

JIří Boháč SK Shotokan Neratovice karate

5. místo MS WSKA kumite juniorů v Portugalsku
     2x5. místo VC Fujimura Swiss ippon Shobu v kumite      seniorů a v kata individual junioři
     1. místo VC Bochum Ippon Cup kata tým junioři
     3. místo VC Bochum Ippon Cup kumite junioři

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaromír Boháčík Basketball Nymburk basketbal

6.místo na Mistrovství světa v basketbalu
člen nejúspěšního sportovního kolektivu ČR
účast v olympijské kvalifikaci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Brejcha SK Dragon Neratovice karate

1. místo MS kata individual
     2. místo MS kata tým a kata tým mix
     1. místo ME kata individual a kata tým
     3. místo ME kumite individual
     3x1. místo MČR kata individual, kata tým a kata duo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

František Bulava TJ Lokomotiva Beroun Triatlon

Mistrovství Evropy
Xterra Czech - Prachatice            3.08.2019      6.místo         M50+
Světový pohár
Xterra China  - Kunming              22.09.2019     1.místo         M50+
Mistrovství ČR
Terénní triatlon  - MČR Plzeň       15.06.2019     1.místo         M50+
Český pohár - celkové pořadí
Xterra teréní triatlon 2019                                  1.místo         M50+    
Český pohár 2019 - jednotlivé závody
Terénní triatlon
            :  Hus muž Křišťanovice   18.05.2019     1.místo         M50+                                                                                                                                                 
            :  Ostrov nad Ohří                8.06.2019     1.místo         M50+       
            :  Xterra Hradec Králové   28.07.2019     1.místo         M50+
            :  Xterra Opava                  24.08.2019     1.místo         M50+     

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Curney Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

- stříbro v Tipsport Superlize 2018/2019 (vítěz základní části)
- vítěz mezinárodního turnaje Bohemia Trophy 2019
- rekordman v počtu bodů v základní části v jedné sezoně (18/19): 87 bodů (35+52)
- rekordman v počtu asistencí v základní části v jedné sezoně (18/19): 52 nahrávek
- jeho tým je jasným lídrem v aktuální superligové sezoně 2019/2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Čechová SK Sporting Příbram z. s. Frisbee ultimate

1. místo: ME women U17
3. místo: venkovní MČR mix
3. místo: juniorské MČR women

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Češpivová TJ Neratovice vodní lyžování

9. místo na MS 2019 slalom
     8. místo na ME 2019 slalom
     1. místo AMČR slalom, figury a kombinace
     Držitelka Českého rekordu ve slalomu, který v letošní      sezoně vylepšila o 0,5 bodu. Vybojovala si účast na      Akademickém mistrovství světa 2020. 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Fröhlich, BK 1973 DELTACAR Benátky n/J badminton

2.místo ve dvouhře na Mistrovství ČR, 1.místo v Extralize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Hádek Jarsen team klub v AČR Enduro

Mistr Evropy 2019 - třída E3 senior, Mistr ČR 2019 - třída E3 senior, Mistrovství světa - 5 místo - třída E3 senior, ME Portugalsko - 1. den - 1.místo, 2. den - 1. místo, ME Slovensko - 1.den - 1.místo, 2. den - 1 místo 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpán Hampl TJ Sokol Kolín-atletika atletika

V uplynulé sezóně se stal mistrem České republiky mužů do 22 let v běhu na 100 metrů a s kolegy z kolínské štafety na 4x100 metrů se stal mistrem České republiky také v kategorii mužů. Nominoval se na Mistrovství Evropy mužů do 22 let, na němž skončil v běhu na 100 metrů na 23. místě. Na mezinárodním mítinku v Bernu si odbyl také reprezentační premiéru v mužské štafetě ČR na 4x100 metrů vynikajícím časem 39,03 s. V běhu na 100 metrů překonal vlastní kolínský historický rekord časem 10,36 s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karel Hořejšek Sportovní centrum Nové Strašecí z.s. box

mistovský pás profi organizace UBO, Mistr ČR do 81 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Hruban Basketball Nymburk basketbal

6.místo na Mistrovství světa v basketbalu
člen nejúspěšního sportovního kolektivu ČR
účast v olympijské kvalifikaci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adriana Huňatová TJ Auto Skoda Mladá Boleslav z.s. Cheerleading

MČR - 2.MÍSTO Double pom
MČR - 2.Místo Team Pom
MČR - 2.Místo Team Hip Hop
EVO - 1.Místo Team Hip Hop
Učastník ME

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anna Kajzrová Hong He Hong Jia Quan kung-fu

4. místo ME v Moskvě kungfu/wushu
     1. místo MČR Praha kungfu/wushu
     3x1. místo Moravský pohár kungfu/wushu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jaroslav Kekrt Hong He Hong Jia Quan kung-fu

3. místo MS v Číně kungfu/wushu
     2x3. místo MČR Praha kungfu/wushu
     2x2. místo Moravský pohár kungfu/wushu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Klíma Sportovní klub ZLOBR Sedlčany Silový trojboj

1. Bronzový medailista ve dřepu na Mistrovství světa v silovém trojboji juniorů v Kanadě
2. Národní rekordman ve dřepu v kategorii juniorů do 74 kg
3. Juniorský mistr ČR v klasickém silovém trojboji a silovém trojboji. Jako jedinému junioru se podařilo získat titul mistra ČR v obou soutěžních divizích.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Richard Kobr TJ Lokomotiva Beroun cyklistika

mistr ČR - silnice, vítěz ČP silnice +dráha, vítěz olympiady dětí, MČR  dráha - 500 m,OH sprint,stíhací závod, MEDISON

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Kočí SK BOXING Neratovice BOX

vícemistr ČR, vítěz MT v Německu a vítěz olympíjských nadějí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Kolenský TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu nohejbal

Mistr ČR v nohejbalu - kategorie jednotlivců

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Kopecký TJ Auto Škoda Mladá Boleslav JUDO

Mistrovství světa kadetů Almaty (KAZ) - 2019 1. místo
Mistrovství Evropy kadetů Varšava (POL) - 2019 1. místo
Světový pohár  Zagreb-CRO, Berlin-GER, Györ -HUN, Coimbra - POR  2019  1.místo   2x 3.místo CZE, ESP
Dorostenecký Mistr  ČR 2019
Judista roku v kategorii dorost 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Kraft TJ Lokomotiva Nymburk rychlostní kanoistika

3 x mistr světa na K1 200 a 1000m na K2 200m v kategorii masters

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karel Král Hong He Hong Jia Quan kung-fu

2. místo MS v Číně kungfu/wushu
     3. místo ME v Moskvě kungfu/wushu
     2x1. místo MČR Praha kungfu/wushu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eduard Krčmář AK v AČR Slaný Plochá Dráha

Vícemistr Evropy Dvojic,Vícemistr ČR jednotlivců seniorů,Vícemistr ČR družstev,semifinalista ME a čtvrtfinalista MS

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Krsek A.C. TEPO Kladno atletika

2. místo na ME v Boras na 4 x400m v kategorii juniorů výkonem 3:08.50 rekord ČR, 4. místo na ME v Boras na 400m 46.37 rekord ČR, 5x mistr ČR, šestinásobný rekordman ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Kučera sdružení kontaktních sportu z.s. kickbox

3x 1. místo a 1x 2. místo na MS v kickboxu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Kundrátová DDM Mělník majorettes sport

4. místo ME Záhřeb sólo baton
     5. místo MČR sólo baton
     3. místo MČR baton classic defilé jako kapitánka týmu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Lešák Workout Mělník workout

1. místo MČR ve street workoutu nad 75 kg
     1. místo Street Workout Battle Freestyle Rakovník 2019     2. místo Street Workout Battle Freestyle Karviná 2019
     Český reprezentant ve street workoutu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdeněk Liehne SBTS městský klub Beroun, p.s. Sporotvní střelba- dynamická střelba dle pravidel IPSC

1. místo Mistrovství Evropy - Srbsko - Bělehrad - Team ČR Standard Division
3. místo Mistrovství Evropy - Srbsko - Bělehrad - jednotlivci - Standard Division
1. místo XI. EXTREME Euro Open 2019 - Standard Division - Hodonice
1. místo IV. EXTREME Eurasia Open 2019 - Standard Division - Jekatěrinburg
1. místo seriál mezinárodních závodů CZECH SUPERLIGUE 2019
2. místo Mistrovství ČR - Hodonice, jednotlivci, 1. místo Mistrovství ČR - Team ČR 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Limprecht Hansoo Mělník chanbara

3. místo ME Bělorusko, Minsk
     1. a 3. místo Trenčín Open
     3x1. místo Protivín Cup, titul Grandmaster turnaje
     4. místo MČR v kategorii seniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Loužecká HO Kralupy nad Vltavou horolezectví

3. místo MS ledolezení junioři
     1. místo MČR ledolezení rychlost ženy
     3. místo EP ledolezení ženy obtížnost
     5. místo mistr. Ruska ledolezení ženy kombinace
     9. místo Světový pohár ledolezení rychlost

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Patrik Markvart Jarsen team klub v AČR Enduro

Mistr Evropy 2019 - třída E1 senior, Mistr ČR 2019 - třída E1 senior, Mistrovství světa - 6. místo - třída E1 senior, ME Portugalsko - 1. den - 1. místo, 2. den - 1. místo, ME Slovensko - 1.den - 1. místo, 2. den - 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Matějovský FK Mladá Boleslav Fotbal

Kapitán FKMB, Osobnost ligy, Člen Klubu Legend

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Matura TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu nohejbal

Mistr světa v nohejbale v juniorech v kateforii trojic

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Michl TO SK Mělník Tenis

35. místo aktuálně na žebříčku dospělých ČR
     Hlavní opora týmu dospělých TO SK Mělník

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Miřatský Hong He Hong Jia Quan kung-fu

10. místo MS Čína kungfu/wushu
     1. místo MČR Praha kungfu/wushu
     1. místo Moravský pohár kungfu/wushu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Johana Nápravníková Kořanová, TJ Neratovice jachting

8. místo ME Fireball (47 lodí) Lipno (2. mix)
     6. místo MČR Fireball (28 lodí) Nové Mlýny (1. mix)
     3. místo mistrovství Itálie Fireball (23 lodí) Marina di      Salivoli / Piombino
     1. místo mistrovství Slovinska Fireball (9 lodí) Portorož

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Natov Technology Florbal Mladá Boleslav Florbal

- stříbro v Tipsport Superlize 2018/2019 (vítěz základní části)
- vítěz mezinárodního turnaje Bohemia Trophy 2019
- rekordman v počtu gólů v základní části v jedné sezoně (18/19): 49 branek
- jeho tým je jasným lídrem v aktuální superligové sezoně 2019/2020
- kapitán týmu od sezony 2019/2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Odstčilová KVM 1881 Mělník veslování

1. místo MČR dvojka bez korm. 6000 metrů
     2. místo MČR nepárová čtyřka bez korm. ve       sprintu (500m)
     2. místo MČR osma družstev 2000 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Opatrná Jezdecká stáj Opatrný Hořovice Jezdectví - parkur

Mistrovství Evropy dětí a juniorů 2019 v Holandsku ( Zuidwole) ,CSI Šamorín SVK, Vítězství v poháru národů - dětí ve Zduchovicích, 3. místo při  Grand Prix Zduchovice 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Paprstka Expres CZ-Tufo Team Kolín cyklistika

2. místo MČR cyklokros, 2. místo MČR MTB XCO štafeta, 4. místo ČP MTB XCO celkové pořadí, 3. místo ČP cyklokros celkové pořadí, 41. místo ME MTB XCO Brno, reprezentant ČR MTB XCO + cyklokros, člen širšího RD ČR pro LOH 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Placatková SK Sporting Příbram Atletika

Halové MČR žáků a žákyň Ostrava 1. místo
MČR v přespolním běhu Mladá Boleslav 2. místo
Přebor stř. kraje hala - Praha Strahov 1. místo
Mezikrajové utkání žáků a žákyń Praha Stromovka 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Prípadová TJTZ Rakovník, z.s. Silový trojboj

mistryně ČR v benchpressu, absolutni mistryně Čech v silovém trojboji, národní rekordmanka v benchpressu do 63 kg., vítězka Sedlčany CUP v benchpressu juniorky,  14. místo mistrovství Evropy v silovém trojboji, 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Olívia Prokopová PGC JM 20 Minigolf

Absolutní vítězka US OPEN 2019 - PRO
Absolutní vítězka US OPEN 2019 - ženy
1. místo ve dvojicích US Masters 2019
5. místo na US Masters - PRO
Vítězka Czech Masters 2019 - PRO

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Roček TJ Neratovice jachting

6. místo MS Fireball (42 lodí) Montreal, Kanada
     2. místo ME Fireball (47 lodí) Lipno

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Řenč Vanaman Kladno

Obájil české tituly v dlouhém a středním triatlonu. Na mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu (3,8 km plavání, 180 km kolo, maraton běh) skončil v Holandsku druhý a v závodě světové série Ironmann ve Švédsku skončil pátý v českém rekordu 7:54:07 hod.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Sedlmajer TJ Neratovice vodní lyžování

2. místo na MS v kombinaci
     Byl vyhlášen jako nejlepší vodní lyžař světa
     Držitel Českého rekordu ve skoku
     Startoval na 4 závodech v Americe 2x1,1x3, 1x4.
    

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Šindelář Sportovní klub ZLOBR Sedlčany Silový trojboj

1. Bronzový medailsta na Mistrovství Evropy v klasickém benčpresu v Lucembursku.
2. Pokoření národního rekordu v klasickém benčpresu v kategorii juniorů do 83 kg
3. Absolutní juniorský mistr České republiky pro rok 2019
4. Juniorský mistr České republiky v klasickém silovém trojboji pro rok 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Škop SK Box Mělník box

2. místo MČR juniorů
     2. místo Pohár osvobození v Plzni
     1. vítězství za reprezentaci ČR (porazil mistra Austrálie)
     Několik vítězství na prestižních galavečerech 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marie Šmolíková SK Sporting Příbram z. s. Frisbee ultimate

1. místo: ME women U17
3. místo: venkovní MČR mix
3. místo: juniorské MČR women

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Linda Štětková-Horňáková, Neratovický plavecký klub plavání

2. místo ME vodní záchrana pomocí lana Itálie
 2. místo ME vodní záchrana 50 m záchrana Itálie
 3. místo ME vodní záchrana praporky Itálie
 3. místo ME vodní záchrana 2 km Itálie

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Tesař ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

2. místo na Evropských hrách - smíšená štafeta ČR na 4x400 metrů
10. místo na Štafetové mistrovství světa - štafeta mužů ČR na 4x400 metrů
11. místo na Mistrovství světa - štafeta mužů ČR na 4x400 metrů
Halový mistr republiky pro rok 2019 v běhu na 400 metrů
Vicemistr republiky pro rok 2019 na dráze v běhu na 400 metrů překážek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ladislav Töpfer, AC Mladá Boleslav z.s. atletika

2. místo na mistrovství Evropy v národním rekordu ve štafetě 4x 400 m, 1. místo na MČR juniorů na 400 m, 2. místo na MČR 22 na 400 m, 1. místo na mezistátním utkání juniorů, krajský juniorský rekordman na 400 m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Trojáková, sdružení kontaktních sportu z.s. kickbox

1.místo MS Wtka kickbox kicklight -55kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Tvarůžková, Expres CZ-Tufo Team Kolín cyklistika

3. místo MČR MTB XCO kat. U23, 2. místo MČR MTB XCO štafeta, 4. místo ČP MTB XCO celkové pořadí kat. U23, 25. místo ME MTB XCO Brno kat. U23, reprezentantka ČR MTB, členka širšího RD ČR MTB XCO pro OH 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Veselý, ATLETIKA STARÁ BOLESLAV, z.s. Atletika

Mistr republiky do 22 let v běhu na 400 metrů na dráze
Vicemistr republiky v běhu na 400 metrů na dráze
Adademický mistr republiky v běhu 400 metrů na dráze
7. místo na halovém MČR v běhu na 400 metrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Vítková, Autoklub ČR Motokros

Mistryně ČR 2019,
Německý šampionát 2019 3. místo , 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Vlach, TJ Lars z.s. KMP

NOMINOVÁN NA OLYMPIJSKÉ HRY 2020 TOKIO
3.MÍSTO ME
3.MÍSTO ME DRUŽSTVO
12.MÍSTO FINÁLE SVĚTOVÉHO POKÁRU
12.MÍSTO SVĚTOVÝ POHÁR KÁHIRA

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Volf, FC Malibu Mladá Boleslav futsal

Kapitán 6. celku II. Ligy západ ve futsalu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Vychová, TJ Neratovice jachting

16. místo MS Cadet (62 lodí) Krynica Morska, Polsko      1. místo Mistrovství Německa Cadet (27 lodí)      1. místo MČR Cadet (12 lodí) Lipno
     1. místo Central European Cadet Cup (CECC) 2020
     1. pohár ČR 420 
 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Zitková, SK Shotokan Neratovice karate

8. místo MS WSKA kata kadetky
     2. místo ME JKA kata individual
     5. místo MS WSKA kumite tým kadetky
     3x1. místo MČR kadetky kombinace kata kumite, kata      starší dorostenky, kata tým st. dorostenky


Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Novotná - PK Příbram, moderní pětiboj

3.místo ve štafetách na JMS v pětiboji
1.místo ve štafetách na JME v pětiboji, 1.místo JMČR, 1. v jednotlivcích v pětiboji, Účast na SP v moderním pětiboji(Praha), 4.místo na MČR v atletice na 3 000m, dorostenky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sadské Vosy U11 - basketbal

Mistři ČR.vítězové krajských soutěží, vítězky mezinárodního turnaje v Ostravě a ME mládežnických týmů v Dánsku

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sadské Vosy U14 - basketbal

Vícemistři ČR.vítězky ME mládežnických týmů v Dánsku, členky krajských výběrů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!