Pardubice - krajské kolo
27.4.2021, 18:00, (Úterý), ONLINE přenos

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Lada Vondrová - Hvězda Pardubice

  1. místo halové mistrovství ČR v atletice – 200 m, 1. místo halové mistrovství ČR v atletice – 400 m, 4. místo v evropských a 9. místo ve světových tabulkách dospělých na 400 metrů

Jan Jeřábek - FK Pardubice

Dlouholetý hráč FK Pardubice a jeden z pilířů ligového nováčka nejen na hřišti. Jako kapitán FK Pardubice dovedl pardubický klub po 51 letech k postupu do nejvyšší soutěže.

Ondřej Rolenc - TJ Synthesia Pardubice

  1. místo MČR dlouhý závod v kanoistice C2, 1. místo MČR sprint v kanoistice C2, 1. místo MČR sprint v kanoistice C1 muži, 1. místo MČR sprint v kanoistice 3xC2 muži"

Pavlína Flamíková - ČVK Pardubice

  1. místo na ME ve veslování do 23 let na dvojce bez kormidelnice, 10. místo na ME dospělých ve veslování na čtyřce bez kormidelnice, v roce 2020 již  členka nejužší české špičky dospělých, nejlepší skifařka kategorie U23 

Lukáš Gdula - Hvězda Pardubice

  1. místo Mistrovství ČR v atletice v chůzi na 20 km, 2. místo Mistrovství ČR v atletice chůzi na 50 km

Petra Hančová - LOB, OK Lokomotiva Pardubice

  1. místo na Mistrovství Evropy v lyžařském orientačním běhu na klasické trati, 4. místo na Mistrovství Evropy v lyžařském orientačním běhu ve štafetách, 1. místo na Mistrovství ČR v lyžařském orientačním běhu, 1. místo v Českém poháru  v lyžařském orientačním běhu

    Ondřej Kopecký - AC Pardubice

    1. místo halové mistrovství ČR v atletice v sedmiboji, 3.místo halové mistrovství ČR v atletice 60 m překážek, 5 x 4.místo na mistrovství ČR a atletice (60 m, 100 m, desetiboj, tyč, 110 m př.)

    Tomáš Koudelka - FK Chrudim

    český reprezentant ve futsalu - postup na MS, 1. místo VARTA futsal liga 2019/20, postup do jarní části UEFA Futsal Champions League 2020/21

    Jiří Vondráček - Hvězda Pardubice

    1. místo mistrovství ČR v atletice - trojskok, 1. místo halové mistrovství ČR v atletice - trojskok, 4. místo mistrovství ČR v atletice - dálka

    Tomáš Vyoral - BK JIP Pardubice

    nejužitečnější hráč a druhý nejlepší střelec Kooperativa Národní basketbalové ligy, člen národního týmu České republiky v basketbale

    David Bílek - Jiskra Ústí nad Orlicí

    •1.místo na MČR v běhu do vrchu, 1.místo v ČR v dorosteneckých tabulkách na 5000 m

    Simona Bundová - TJ Synthesia Pardubice

    • 1 místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod C2 ženy
    • 3. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod C1 ženy
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint C2 ženy
    • 2. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint C1 ženy
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint 3xC2 dorost
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod dorost

    Jan Doležálek - Hvězda Pardubice

    • 1. místo mistrovství ČR juniorů v atletice – kladivo
    • 2. místo Mistrovství ČR juniorů  v atletice – koule
    • 2. místo Mistrovství ČR juniorů  v atletice – disk
    • 2. místo Mistrovství ČR do 22 let  v atletice – kladivo
    • vylepšil český rekord v hodu kladivem
    •6. místo ve světových juniorských tabulkách v hodu kladivem

    Mikuláš Karlík - Klub biatlonu Letohrad

    •2., 5. a 8. místo na MS juniorů (sprint,stíhací závod a supersprint) v biatlonu na kolečkových lyžích
    •6., 9. a 10. místo na MS juniorů v biatlonu (stíhací závod,sprint a štafety)
    •12. a 25. místo na ME juniorů v biatlonu
    •2x 2. místo na MČR v biatlonu na kolečkových lyžích

    Jakub Klec - ROB Pardubice

    • 1. místo mistrovství ČR dorostu v radiovém orientačním běhu na klasické trati v pásmu 3,5 MHz
    • 1. místo mistrovství ČR dorostu v radiovém orientačním běhu  na krátké trati v pásmu 3,5 MHz
    • 1.místo mistrovství ČR dorostu v radiovém orientačním běhu  na krátké trati v pásmu 144 MHz
    • 2. místo mistrovství ČR dorostu v radiovém orientačním běhu  ve foxoringu

    Lucie Krpatová - TJ Sokol Polabiny

    • 5. místo mistrovství Evropy juniorů v badmintonu
    • 1. místo Hungarian Junior Interational v badmintonu
    • 3. místo mistrovství ČR dospělých v badmintonu

    David Kubeš - Tesla Pardubice

    Alpské disciplíny – sjezdové lyžování
    A) YOG 2020 (Lausanne Švýcarsko) Světová Olympiáda dětí a mládeže:
    • 5.místo „Super G“, 13.místo „obří slalom“, 13. místo „Alpská kombinace“, 19. místo „slalom“
    B) Mistrovství světa juniorů 2020 (Narvik Norsko) U18:
    • 2.místo „Super G“, 3.místo „Sjezd“, obří slalom, slalom a alpská kombinace byly zrušeny kvůli COVID-19
    C) Mistrovství České republiky:
    • 1. místo „Super G“ U 18, 1. místo „Super G“ U21, 4. místo „Super G“ dospělí

    Jana Peterová - OK Lokomotiva Pardubice

    •1. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - sprint a krátká trať
    •1. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - krátká trať
    •2. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - klasická trať
    •2. místo na mistrovství ČR žen v orientačním běhu - štafety

    Martin Roudný - OK Lokomotiva Pardubice

    •1. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - sprint a krátká trať
    •1. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - krátká trať
    •1. místo na mistrovství ČR juniorů v orientačním běhu - klasická trať
    •V roce 2020 vyhrál všechny závody své kategorie (junioři)

    Lydie Štěpánková - SC PAP Pardubice

    •třikrát překonala juniorský rekord ČR v plavání - 50 m prsa a 2x 100 m prsa
    •4x 1. místo na 50, 100 a 200 P a 50 M na trojutkání juniorů v plavání ve Vídni
    •1. místo na 50 P na čtyřutkání dospělých v plavání v Budapešti
    •mistrovství v plavání byla v roce 2020 zrušena...

    Jakub Dudycha - AC Vysoké Mýto

    •2x 1. místo na mistrovství ČR žactva v běhu na 1500 m (v hale a venku)
    •vítěz European athletic games v Brně v atletice
    •lídr českých tabulek v běhu na 1500 m, 3000 m a 400 m v kategorii žactva, 2. místo na 800 m

    Eliška Zemanová - Falcon kicbox Vysoké Mýto

    •1. místo největší turnaj na světě v tatami disciplínách Irish open v disciplíně Points fighting
    •5x 1. místo na mistrovství ČR v kickboxu – 3x ve starších žákyních a 2x v juniorkách

    Laura Žďárská - TJ Synthesia

    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod C2 dorost
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod C2 žáci
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý závod K1 žačky
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint C2 dorost
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint C2 žáci
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint K1 žačky
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice sprint 3xC2 žáci
    • 1. místo mistrovství ČR v kanoistice dlouhý 3x C2 žáci

    FK Pardubice

    • V sezóně 2019/20 postup do nejvyšší soutěže ve fotbale po 51 letech
    • Mistr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY 2019/2020.
    • 5. místo po podzimní části FORTUNA:LIGY 2020/21.

    BK JIP Pardubice

    •vítěz Alpe Adria Cupu 2019/2020 v basketbalu (historicky první triumf klubu v evropském poháru)
    •4. místo v Kooperativa NBL 2019/2020

    FK Chrudim

    •1. místo VARTA futsal liga 2019/20
    •postup do jarní části UEFA Futsal Champions League 2020/21

    BUDOS Letohrad

    •Družstvo dorostenek:
    - 1. místo KATA TEAM na mistrovství světa KARATE v polském Štětíně
    tým tvořily: Krátká Adéla, Žaneta Jantačová a Nela Celarová
    - 1. místo KUMITE TEAM na mistrovství světa KARATE v polském Štětíně
    tým tvořily: Krátká Adéla, Nela Celarová, Barbora Kerbelová
    - 2. místo KUMITE TEAM ROTATION na mistrovství světa KARATE v polském Štětíně
    tým tvořily: Krátká Adéla, Nela Celarová, Barbora Kerbelová
    - 2. místo nejvyšší ligy ČR v kumite družstev - dorostenek kategorie 16-17 let

    TJ Lanškroun

    •1. místo v 1. lize juniorek ve volejbalu 2019/2020, vítěz kvalifikace o postup do Extraligy juniorek(březen) a následná účast v této nejvyšší soutěži v ČR

    Ondřej Veselý-Radek Němec

    • 1. místo mistrovství ČR v kanostice - sprint 3xC2 dospělí
    • 3. místo mistrovství ČR v kanostice dlouhý závod C2 dorost
    • 3. místo mistrovství ČR v kanostice sprint C2 dorost
    • 1. místo mistrovství ČR v kanostice sprint 3xC2 dorost
    • 1. místo mistrovství ČR v kanostice dlouhý závod 3x C2 dorost

    Vojtěch Kovárník-Anna Jišková

    •Mistři České republiky v latinskoamerických tancích kategorie Junior II
    •1.místo v Ranklistu ČR kategorie Junior II v latině
    •1.místo Superliga Tanečního sportu v latině Junior II
    •3 x 1.místo Taneční liga v latině Junior II

    Lukáš Vašina - VK Karlovarsko

    •má titul na mistrovství Evropy U19 ve volejbale
    •vicemistr mistrovství Evropy a 7. místo na místrovství světa - U20 volejbal
    •2x mistr ČR ve volejbale
    •ústřední hráč a kapitán družstva Karlovarska, v současné době hodnocen jako nejlepší přihrávající smečař v české extralize volejbalu

    Jaroslav Petrouš - Atletika Bez bariér Pardubice

    • 1. místo v hodu diskem a 1. místo ve vrhu koulí na Mezinárodním atletickém mítinku v Maroku (únor 20)
    • 1. místo v hodu diskem na MČR spastiků v Bílině (pouze vybrané kategorie) – závod v mezinárodním kalendáři
    • 1. místo v hodu diskem - Velká cena města Pardubic – závod v mezinárodním kalendáři.
    • 1. místo v hodu diskem na mezinárodním mistrovství ČR (oficiální MČR) v Olomouci
    • 2. místo v hodu kuželkou na HANDI Zlaté tretře Ostrava
    • 1. v disku na Pardubice Bez Bariér OPEN – závod v mezinárodním kalendáři

    Wheelchair Basketball Studánka Pardubice

    • 1. místo Český pohár 2019/2020. I přes omezení spojená s covid 19, byla odehrána celá soutěž a mistrovský titul tak získali pardubičtí hráči v roce kdy klub slaví 10.výročí od svého založení