Ústí nad Orlicí
20.1.2020, 17:00, (Pondělí), KD Lanškroun

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Radim Mikulecký

35 let, Stacionář Ústí nad Orlicí

Na české speciální olympiádě v Šumperku se kvalifikoval na světové hry SO, uskutečnily se ve Spojených arabských emirátech ve městech Abú Dhabí a Dubaji ve dnech 7.3. - 22.3. 2019. ČR reprezentoval v atletice – v běhu na 100 m a skoku do dálky. Ve velké konkurenci získal ve skoku do dálky 4. místo a v běhu na 100 m byl 7., ale s výborným časem 15,13 s

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Holub

19 let, SO UNO Ústí nad Orlicí –plavání – přebor Prahy 3x1.místo, přebor v Chrudimi 5x1.místo, MČR v Liberci 5x1.místo, na MČR v paraplavání v Brně 4.místo,na Evropských hrách mládeže 2.místo, Mistrovstní Slovenska 4.a 5.místo, na Prague cup 5. A 8.místo.V celkovém umístění ČR v paraplavání je na 18.místě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nikola a Karolína Málkovy

15 let, SK Žamberk, kanoistika – 1x mistryně ČR na K4 na trati 500m,1x2.místo na trati 200m,1x3.místo na trati 500m,1x4.místo na 5km (vše na MČR), v ČP 2x1.místo na K4 500m a K2 200m, 1x3.místo na K2 na 500m,1x4.místo na K2 500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Jurco

16 let, FBK Orlicko-Třebovsko –repre brankář,nyní hostuje v Tatranu Střešovice,vybrán do širšího kádru repre ČR do 17 let, nově zařazen do výběru ČR U19, který se připravuje na MS 2021, zúčastnil se mezinárodního turnaje TOP4 a předvedl velmi dobré výkony, i nadále působí a pomáhá v mateřském klubu FBK

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Šmíd

17 let, FBK Orlicko-Třebovsko-stal se ústřední postavou týmu dorostenců FBK při postupu, hrál i v týmu juniorů, nastupuje již i za muže, dále je členem krajské reprezentace a dostal příležitost i v širším kádru repre ČR do 17 let, začal trénovat s FBŠ Bohemians Praha

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít Škrkoň

19 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, judo – Mistr ČR ve váze do 81kg, dále získal zlatou medaili na ČP v Jablonci n.N., ve švédském Stockholmu a bronz na MT v Dánsku . Na MČR mužů vybojoval 7.místo, je členem juniorské repre ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Šedová

18 let, TTC Ústí nad Orlicí – bronzová medaile na MČR dorostenek v Havířově, je nejlepší hráčkou v lize žen a na střídavý start již startuje v nejvyšší soutěži, tedy extralize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Bílek

16let, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika – Mistr ČR juniorů v běhu do vrchu, účast na ME(Švýcarsko), MS (Argentina) – vždy členem družstva umístěného na 7.místě, zúčastnil se SP dorostu v Itálii. Je oporou družstva mužů na vytrvaleckých tratích, trenérem je Jan Vencl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Dvořáček

17let, Falcon Kickbox, Vysoké Mýto

Repre ČR asociace WAKO , 3.místo ME WAKO v K-1 st.junioři -81Kg 2019,Vítěz WAKO

World Grand prix – K-1 junioři -81Kg , Mistr ČR v K1 2019 junioři -81Kg,Vítěz světového

poháru WAKO v Rakousku – K-1 junioři -81Kg, 2.místo na Světovém poháru WAKO

v Maďarsku, K1 junioři -81Kg, 1.místo German open 2019-K1 junioři do 81K

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Moravcová

16 let, TOSK Žamberk, od sezóny 2019/2020 členka klubu Precheza Přerov – startuje v kategorii dorost (13 turnajů) i dospělí(14 turnajů), mj. vítězství ve čtyřhře na Pardubické juniorce, zúčastnila se 6-ti mezinárodních turnajů ITF, je vítězkou halového přeboru žen VčOTS,čímž se nominovala na MČR. Odehrála 4 mistrovská utkání v Itálii

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Nový

16 let, BUDOS Letohrad,karate – medailista ME v Dánsku-2x3.místo a na MS v Bratislavě-2.místo v juniorech nad 70 kg,3.místo v týmech, medailista domácích i mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Krátká

16 let, BUDOS Letohrad,karate – medailistka ME v Dánsku-3.místo do 60 kg, na MS v Bratislavě 3.místo, medailistka domácích i mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Bečka

16 let SK Hokejbal Letohrad – 3. místo na Světovém poháru hráčů do 16 let v České Třebové a Litomyšli 2019 (27. – 30.6.2019), asistent kapitána národního týmu České republiky hráčů do 16 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Radim Dostál

16 let SK Hokejbal Letohrad – 3. místo na Světovém poháru hráčů do 16 let v České Třebové a Litomyšli 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vanesa Halbrštátová

18 let Hokejbal Letohrad, z.s. – 1. místo na Světovém poháru dívek do 18 let v České Třebové a Litomyšli 2019 ,získala s družstvem titul mistryně světa ,3. místo na Mistrovství světa žen v Košicích na Slovensku 2019 (nejmladší hráčka seniorského výběru světového šampionátu)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Radka Kalousková

16 let SK Hokejbal Letohrad – 1. místo na Světovém poháru dívek do 18 let v České Třebové a Litomyšli 2019 , získala s družstvem titul mistryně světa

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Bílek

16 let - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí oddíl atletiky

Mistr ČR juniorů v běhu do vrchu (nejmladší závodník v kategorii juniorů - prvním rokem dorostenec), na základě výsledků se zúčastnil ME v běhu do vrchu ve Švýcarsku, Světového poháru v běhu do vrchu nahoru a dolů dorostu v Itálii a MS v běhu do vrchu nahoru a dolů dorostu v Argentině. Na ME a MS byl členem družstva , které se umístilo vždy na 7. místě. Je oporou družstva mužů na vytrvaleckých tratích. Trenér Jan Vencl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mikuláš Karlík

20 let – Klub biatlonu Letohrad

MS juniorů v letním biatlonu v Raubichi ve sprintu 2.místo, 5.místo ve stíhacím závodě, na MS juniorů v Osrblie 6.místo ve štafetě, 1.místo na MČR v běhu na lyžích sprint volně, 8.místo v IBU cup Martell,3.místo na MČR ve sprintu , 2.místo v žebříčku ČP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Mikyska

19 let – Klub biatlonu Letohrad

MS dorostu v Osrblie ve sprintu 5.místo, 6.místo ve štafetě, na MS juniorů v letním biatlonu v Raubichi ve sprintu 6.místo,na IBU juniorů ve sprintu 6.místo, na MČR ve sprintu 2.místo a 2x1.místo na letním biatlonu ve sprintu a stíhacím závodě, 2.místo v žebříčku ČP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Luděk Abrahám

17 let – Klub biatlonu Letohrad

ZON Osrblie v závodě s hromadným startem 2.místo, 3.místo ve sprintu,9.místo EYOF v Sarajevu ve stíhacím závodě a 10.místo ve sprintu,2x1.místo na MČR v závodě s hromadným startem a ve sprintu, 1.místo žebříčku ČP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Semirád

16 let – Klub biatlonu Letohrad

ZON Osrblie ve sprintu 1.místo, 1.místo na MČR v letním biatlonu ve sprintu,3.místo na MČR ve sprintu volně,3.místo na kolečkových lyžích stíhací závod 3.místo,4x1.místo na závodech ČP, 2.místo v žebříčku ČP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Svatava Mikysková

16 let – Klub biatlonu Letohrad

ZON Osrblie 2x3.místo ve sprintu a závodu s hromadným startem,3.místo na MČR ve stíhacím závodě,2x3.místo v letním biatlonu ve sprintu a stíhacím závodě, v žebříčku ČP na 1.místě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta MARKOVÁ

25 let , SDH Dolní Čermná – požární sport

Na MS v Požárním sportu v ruském Saratovu-2.(družstva žen ČR) a 3.místo (jednotlivci v požárním útoku), na MČR –absolutní mistryně ČR ve výstupu na cvičnou věž s novým čs.rekordem a 2.místo v běhu na 100m s překážkami, na akademickém MČR 2x1.místo a 1x2.místo, v seriálu závodů ČP 2.místo v celkovém hodnocení , a další pódiová umístění

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Monika Simonová

30 let , Cyklotrénink F. Trkal Lanškroun – 1.místo na MS amatérů v Itálii, Evropské hry Masters také v Itálii -2x1.místo a 1x2.místo, 3.místo na MS Masters Rakousko v časovce,3.místo na MČR amatérů v Krnově, absolvovala 35 závodů, z toho 25 vítězných, vítězka Moravského a Dobrušského poháru a extraligy Masters

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Stránská

28 let, Českotřebovský běžecký klub Iscarex – na MS v běhu do vrchu (Argentina) 4.místo v jednotlivcích a 4.místo v družstvech, na MČR v běhu do vrchu 1.místo, v silničním závodě Běchovice –Praha 4.místo, na MČR v půlmaratonu 4.místo, na RED BULL 400 1.místo, běh Náchod-Hronov 1.místo, dále 2x1.místo na významných závodech v zahraničí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdeněk Vaňous

33 let, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, fotbal – kapitán a opora mužstva v České fotbalové lize, technický a chytrý hráč, veliký bojovník, je příkladem pro všechny mladé fotbalisty, v posledním roce 2x zraněn, vždy se dokázal na hřiště vrátit a rozdávat fotbalovou radost

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Suchánek

26 let, Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto

Opora seniorského reprezentačního družstva ČR. Účast na MS ve Španělsku-3.místo 3xC2 muži sprint a 5.místo v C2 sprint , na ME ve Slovinsku -1.místo v C2 dlouhý sjezd a 3.místo v C2 sprint, mistra ČR ve dlouhém sjezdu a 3.místo ve sprintu. Se svým partnerem Ondřejem Rolencem (Pardubice) patří v této kategorii bezesporu k absolutní světové špičce. 1.místo v ČP ve sjezdu na divoké vodě(dlouhý sjezd a sprint), na mezinárodním Krumlovském maratonu 1.místo v kat.C2 muži spolu s F.Jelínkem

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Křivda

20 let ,Klub orientačního běhu K.O.B. CHOCEŇ – člen reprezentace ČR juniorů, na MS 9.místo ve sprintu a s tříčlennou štafetou ČR na 5.místě, na MČR 3x1.místo(na krátké trati, v klasice a noční) , v Českém poháru 1.místo, ve svazovém hodnocení ankety vyhlášen „Nejlepší orientační běžec roku 2019 v kat.junior“

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jitka Fricová

40 let, zimní plavání, oddíl: Otužilci Česká Třebová

výsledky: 2.místo na 750m Slavkov u Brna 12.10.2019, 1.místo na 750m Jičín 19.10.2019 3.místo na 750m Blansko 2.11.2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karel Hartman

42 let, zimní plavaní, oddíl: Otužilci Česká Třebová

výsledky: 1.místo na 750m Slavkov u Brna 12.10.2019, 2.místo na 750m Horní Cerekev 26.10.2019, 1.místo na 750m Blansko 2.11.2019, 2.místo na 750m Plumlov 16.11.2019, 2.místo na 750m Hradec Králové 30.11.2019.

Všechny výsledky byly dosaženy v Českém poháru v zimním plavání, organizovaném ČSPS.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Krátký

41let, Karate Team KCK, TJ Jablonné nad Orlicí

Na MS v Karlových Varech 3. místo v kata, na MS v Bratislavě 5.místo v kata, na MČR 1.místo v kata, Velká cena města Ústí nad Orlicí 1.místo v kata masters 3.místo v kata, na závodech ve Vamberku 2x1.místo ,Velká cena města Trutnova v karate 3. Místo v kata

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Unzeitig

19 let – Sokol Česká Třebová II.volejbal – opora druholigového mužstva TJ Sokol, reprezentant ČR U19, ústřední hráč extraligových družstev kadetů a juniorů VK Ostrava

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Hana Wiedermanová

Lokomotiva Česká Třebová, kuželky – 3.místo na SP jednotlivců v Přerově,1.místo na MČR a 1.místo v kombinaci, 4.místo na MS družstev, 1.místo s družstvem v rakouské lize a 1.místo v rakouském poháru družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Renata Čadová

53 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, oddíl ROB

Tituly MČR získala na dlouhé,krátké a 2x i na klasické trati , další umístění na

mistrovských soutěžích – 2x 2.místo,3x 3.místo a 4.a 9.místo na ME ve foxoringu a

sprintu, 2.místo v národním žebříčku ROB

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Mařík,

45 let, Dolní Dobrouč (AMK Hořice?) – 1.místo na MČR Klasic do 750ccm

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vladimír Nebola

49 let, TJ Spartak Letohrad, benčpres,váhová kategorie do 93 kg

Mistrovství ČR v Ostravě - 1.místo, výkonem 200 kg, Mistrovství ČR v Jihlavě – 3.místo

výkonem 202,5 kg

Mistrovství světa (masters nad 40let), Tokyo, Japonsko 18. - 30.5.2019 – 6.místo, výkon

202,5kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Matyášová

54 let,Spol. Silvita spol. s r.o. Ústí nad Orlicí, běh do vrchu, kros a silnice

V Kopaběhu v Lanškrouně 1.místo, na Králickém Lískovci 1.místo, celková vítězka

Iskarex cupu 2019 ve své kategorii za rok 2019

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Strnad

73 let ,KVS Žamberk- kategorie kanoe C - veteráni

Mistrovství Evropy Dračích lodí Sevila Španělsko-4x2.místo (200m,500m,2000m a 500m

mix , na MČR Dračích lodí 3x2.místo (200m,500m a 1000m) a 1x 1.místo v mixu, vítěz

ČP v Krumlovském maratonu(prestižní vodácký závod), 6.místo na pramicích P5

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdeňka Hicklová

47 let, Ski team Česká Třebová alpské disciplíny – na SP Masters ve

své kategorii zajela v celkovém hodnocení všech žen celkové 4.místo, ve své kategorii

získala 1.místo a zlatý pohár ve slalomu i v obřím slalomu . Na mezinárodních závodech

Usic 2019 5. a 6.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Glaser

49 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, plavání

Získal 3.místo v aquabiku na ME v Rumunsku (1,9 km plavání a 90 km na kole)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Jedličková

11 let, SK Žamberk- kanoistika, kat. benjamínka B

5-ti násobná mistryně ČR a to na MK1 na trati 2 km,500m,200m a K2 na trati 2km a

500m , 1x2.místo na MČR na 1km ,6x1.místo na závodech ČP na 200m a 500m

Stejně jako v roce minulém, tak i letos nebyla ve své hlavní kategorii tj.singlu MK1

v rámci ČR poražena.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Hartmanová

10 let, SK Žamberk-kanoistika,kat.benjamínka C

3x mistryně ČR a to na MK1 na trati 2 km, K2 na trati 2km a 500m,1x 2.místo na mistrovství ČR na K2 na trati 1 km, 5x 1.místo na závodech ČP na MK1 na tratích 200 a 500 m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Andrea Trnková

15 let, HC Spartak Choceň – členka a kapitánka repre ČR v ledním

hokeji, která dosáhla významných úspěchů(Německo,Příbram) , na kvalifikačních

testech pro ZOM 2020 v Lausanne zvítězila tím se kvalifikovala na tuto akci (nový

formát hokeje 3x3).V dovednostních testech dosáhla druhý nejlepší čas na světě,

současně již nominována do repre ČR do 18 let na turnaj do Finska .

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sabina Šnýdrová

Mistryně české republiky v překážkových závodech, 10 let, TJ Lanškroun, atletika-extrémní překážkové závody,2x

vyhrála závody Spartan Race, absolvovala 18 překážkových závodů z nich 15

vyhrála,2.místo a 1x 4.místo, zúčastnila se ještě atl,.závodů – Zemská míle(3. a

6.),Běh do Zámeckého vrchu(2.)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Kraus

11 let ,KVS Žamberk- Benjamínci B 2008 - 1. místo na MČR C1 -500m- ,

1. místo na MČR C1 -1000m , 2. místo na MČR C2 -500m - Benjamínci B+C ( Patrik Bříza )

2. místo na MČR C2- 1000m - Benjamínci B +C ( Patrik Bříza )

V letošním roce ve své kategorii na C1 neporažen několik startů se Slovenskou a Moldavskou konkurencí bez porážky.Celkový počet medailí ze všech závodů -24x první, 11x druhý, 1x třet

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Patrik Bříza

10 let, KVS Žamberk - Benjamínci C 2009 -3. místo na MČR C1 -500m - Benjamínci C +B , 1. místo na MČR C1. -1000m, 2. místo na MČR C2- 500m - Benjamínci C +B ( Jan Kraus ) ,2. místo na MČR C2 -1000m - Benjamínci C+B ( Jan Kraus )

Celkový počet medailí ze všech závodů -18x první, 9x druhý, 1x třetí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Břízová

13 let, KVS Žamberk - 3. místo na závodech ČP Dlouhé tratě 3500m -

dorostenky, 2. místo na závodech ČP Dlouhé tratě 9000m – žákyně , za výsledky ve své

kategorii nominována do SCM po následných fyzických testech zařazena do výběru SCM

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Zemanová

13let Falcon Kickbox, Vysoké Mýto

Reprezentant ČR asociace WAKO ,1.místo na mistrovství Evropy WAKO - Maďarsko

Vítězka mezinárodního turnaje Czech Open / Praha,Mistryně ČR v ringové disciplíně K-1 a Low-Kick / Praha,Mistryně ČR v tatami diciplíně LC a KL / Praha,Vítězka Hungary Kickboxing World Cup – WAKO 2019 / Maďarsko,Vítězka Světového poháru Austrian Classics WAKO 2019 / Rakousko,Vítězka mezinárodního turnaje Prague Open / Praha ,Vítězka mezinárodního turnaje Slovak Open / Slovensko,Vítězka German Open / Mnichov

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Hýblová

14 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, plavání

V roce 2019 získala na letním a zimním MČR čtrnáctiletého žactva 1 stříbrnou medaili na 200m motýlek. Je několikanásobnou přebornicí pardubického a královéhradeckého kraje /3

zlaté, 6 stříbrných a 3 bronzové medaile/. Účastnice LODM, zde získala pro Pardubický kraj /1 x 2. místo a 1 x 3. místo/. Její doménou jsou motýlkářské a kraulařské tratě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šárka Stolínová

10 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová , plavání

V roce 2019 získala na letním a zimním Poháru ČR desetiletého žactva 1 zlatou medaili na 50m volný způsob a 1 stříbrnou medaili na 400m volný způsob. Je několikanásobnou přebornicí pardubického a královéhradeckého kraje /7 zlatých, 3 stříbrné, 2 bronzové medaile/. Její doménou jsou veškeré kraulařské tratě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Kvapil a Jáchym Vosmek

12 let, Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto

Oba mladí závodníci kromě společné kategorie C2 závodí i v další kategorii. Ondřej především na singlkánoi, kde byl rovněž velmi úspěšný, Jáchym na kajaku.Jedná se o mladé velmi perspektivní závodníky.

na MČR : 2.místo C2 žáci mladší sprint(Kvapil – Vosmek), 2.místo C2 žáci mladší dlouhý sjezd(Kvapil – Vosmek), 2.místo 3xC2 žáci sprint(Kvapil – Vosmek, Syrový – Zrzavý, Zedníčková - Kotrba),3.místo 3xK1 žáci mladší dlouhý sjezd(Kvapil ,Vosmek, Syrový), 2.místo C1 žáci mladší dlouhý sjezd(Kvapil),2.místo C1 žáci mladší sprint(Kvapil)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michaela Zedníčková

14 let Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto

pro rok 2020 nominována do reprezentačního juniorského družstva ČR sjezd na divoké vodě. Jedná se o závodnici která dosahuje vynikajících výsledků ve všech třech kategoriích.

na MČR : 1.místo C2 žačky starší dlouhý sjezd (partnerka Laura Žďárská),1.místo C2 žačky starší sprint, 2.místo C2 dorost mladší dlouhý sjezd,2.místo 3xC1 žáci starší sprint,2.místo 3xC2 žáci starší sprint,3.místo K1 žačky starší dlouhý sjezd,3.místo C1 žačky starší sprint

1.místo C2 žákyně Český pohár ve sjezdu a sprintu na divoké vodě

1.místo C2 dorostenky Český pohár ve sjezdu a sprintu na divoké vodě

Žákovský Krumlovský maraton-3.místo K1 žačky

Trenéry byli Luděk Roleček a Filip Krejsa

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matyáš Maršík

10 let, TK Česká Třebová

3.místo na MČR v Rakovníku kategorie babytenis(účast 40 hráčů a 40 hráček)

Na kanářích nadějích východočeského tenisového svazu oceněn za mimořádné výsledky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Náhlík

12let, Karate Team KCK TJ Jablonné nad Orlicí – na MS v K.Varech 1.místo,na MS v Bratislavě 3.místo, na MČR 1.místo,Národní pohár žactva Hodonín 1.místo,

VC města Ústí nad Orlicí 1. místo,Shotokan Cup Vamberk 1. místo kumite a 2.místo v kata

MMoravy a Slezska v karate (starší žáci a mladší) 2x1. Místo,VC Trutnova 1. a 3.místo

Pardubice Open (mladší žáci) 1. místo (kata) a 3.místo starší žáci, Pohár nadějí Č.Lípa 2. a 3.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Mareš

9let, Karate Team KCK TJ Jablonné nad Orlicí – na MČR 1.a 2.místo v kata a kumite, VC města Ústí n.O. 3x1.místo, Shotokan Cup Vamberk 2. místo (kumite)

MMoravy a Slezska v karate (starší žáci) 1. Místo, mladší žáci 1.místo, VC Trutnova 1.místo

Pardubice Open (mladší žáci) 1. a 3.místo, Pohár Nadějí Č. Lípa (mladší žáci) 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Kubelková

9let,Karate team KCK TJ Jablonné nad Orlicí – na MS v Bratislavě 5.místo, na ME v Dánsku 2.místo, na MČR 3. a 7.místo, VC města Ústí n.O.3x1.místo ,

Shotokan Cup Vamberk 1. místo a 2x3.místo, VC města Trutnov -3.místo, Pardubice Open 2.místo a v Poháru Nadějí Česká Lípa (mladší žáci) 2. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sára Viktorie Serbousková

15 let , Atletický klub ISCAREX Česká Třebová

Letní olympiáda dětí a mládeže - 2. místo 800m (2:14,90), na MČR 800m hala – 6. místo

MČR 800m dráha – 5. Místo , KP žactva 800m dráha – 1. místo

Iscarex pohár starší žákyně – 1. místo

Absolvovala 20 běžeckých závodech v Iscarex poháru a ve všech zvítězila

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Müller

15 let, BUDOS Letohrad,karate – Mistr Evropy(Dánsko) v jednotlivcích BRH,3.místo do 70kg, 3.místo v týmech station , na MS v Bratislavě-3.místo v týmech,medailista domácích a mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Müller

15 let, BUDOS Letohrad,karate –medailista ME v Dánsku-2.místo v týmech , MS Bratislava,mistr ČR SKIF a WKF, medailista domácích i mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Celarová

15 let BUDOS Letohrad,karate – medailistka ME v Dánsku-2.místo v týmech, finalistka ligy týmů ČR-2.místo, medailistka domácích i mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpánka Vávrová

14 let, BUDOS Letohrad,karate – medailistka ME v Dánsku-2.místo v týmech,finalistka ligy týmů ČR -2.místo, medailistka domácích a mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

František Marek

14 let , BUDOS Letohrad,karate – na MS v Bratislavě 3.místo v týmech,1.místo v kvalifikačním žebříčku kumite,medailista domácích i mezinárodních turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Novotný

12 let, Plavecký klub Vysoké Mýto

MČR v dálkovém plavání 5km (duben), Praha 2.místo,15-ti násobný přeborník PK a KHK

Na MČR mladšího žactva3x mistr ČR(100,200 a 150m volný způsob),plus přivezl čtyři stříbrné a tři bronzové medaile,na ODM v Liberci dvě zlaté medaile (100m volný způsob, 200m volný způsob), jednu stříbrnou (400m volný způsob) a jednu bronzovou (50m volný způsob), hostuje v prestižním plaveckém klubu SSV Ulm 1846 v Německu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Winkler

13 let - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí oddíl atletiky

Celostátní olympiáda dětí a mládeže - 1. místo ve skoku vysokém, 1. místo v celostátních tabulkách ve skoku vysokém, opora družstva mladších žáků.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pankrác Boháč

13 let - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí oddíl atletiky

Celostátní olympiáda dětí a mládeže – 2. místo v hodu oštěpem, 5. místo v celostátních tabulkách v hodu oštěpem, opora družstva mladších žáků. V roce 2019 vytvořil nový krajský rekord v hodu oštěpem.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Novotný

13 let – TJ Spartak Letohrad, oddíl karate – medailista MS v Bratislavě WUKF – 3.místo do 50 kg, na MS v K.Varech-2.místo v kata a 3.místo v kumite, vítěz řady turnajů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Natálie Dušková

13 let – TJ Spartak Letohrad, oddíl karate-na ME v Dánsku 1.místo v kumite, 2.místo v kumite station a 3.místo nad 50 kg, na MS karate shotokan 3.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karina Denčylja

13 let – TJ Spartak Letohrad, oddíl karate -3.místo na MS V Bratislavě a 3.místo ME v Dánsku, kategorie žákyň do 50 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít Suchodol

15 let – Klub biatlonu Letohrad

Na MČR ve sprintu a závodě s hromadným startem 2x 2.místo,v žebříčku ČP 2.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michael Málek

12 let – Klub biatlonu Letohrad

Na MČR ve sprintu a závodě s hromadným startem 2. a 4.místo, v žebříčku ČP 2.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Šimon Knápek

12 let – Klub biatlonu Letohrad

Na MČR v závodě s hromadný startem 3.místo, v žebříčku ČP 3.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Krummerová

15 let – Tacl team Letohrad,bowling – na MČR juniorů získala

zlato a stříbro

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Libchavy, fotbal

V činnosti TJ jsou družstva dospělých,dorostu,žactva,přípravky a fotbalové školičky, o družstva se stará celkem 19 trenérů a řada dalších činovníků, v aktivní činnosti je 111 hráčů a hráček , ti trénují 2-3x týdně . Klub se za vydatné podpory obce vzorně stará o dvě travnatá hřiště a nezbytné zázemí.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Žichlínek,volejbal mladší a starší žákyně

1.místo v KP ml.žákyň, 7.místo v KP starších žákyň , další úspěchy na veřejných turnajích (Česká Třebová,Lupenice,Náchod,Uherské Hradiště,Svitavy…), po kvalifikaci jsou ve druhé sedmičce ČP žákyň pro oblast „východ ČR“, trenérkou je Iveta Marková

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Muži K.O.B. CHOCEŇ

štafety na MČR 8.místo ,v celoroční soutěži klubů na 12.míst

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Lokomotiva Česká Třebová

hokejbal, družstvo žen – 2.místo na MČR . Tým poprvé v historii východočeského mezinárodního open přeboru žen RSHb Východ dokázal své loňské prvenství obhájit. V bronzovém týmu žen ČR na MS v Košicích hrály hráčky TJ Lokomotiva Kvasničková,Rudová a Držmíšková. Trenérem je Michal Broulík.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Lokomotiva Česká Třebová

muži kuželky 3.místo Interliga kuželek( mezinárodní soutěž Česko Slovensko), Mistr české republiky v kuželkách, vítěz a obhájce Superpoháru, 10.místo na světovém poháru družstev. Po podzimní části 2.místo v české lize a 4.místo v interlize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Hokejbal Letohrad - muž

celkové 4. místo z 12 nejlepších týmů v CROSSDOCK Extralize (Mistrovství České republiky mužů), vypadli v semifinále z Kert Parkem Praha , Trenérem je Tomáš Friml

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí oddíl atletiky

družstvo mužů vybojovalo ve II. lize 5. místo, družstvo žen vyhrálo Krajský přebor.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Atletický klub Vysoké Mýto

účastník 1.ligy žen, nejlépe tabulkově postavený ženský atletický klub okresu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Česká Třebová II

volejbal muži – omlazené mužstvo je na 2.místě ve II.lize a je tak nejlepším mužským družstvem v soutěži dospělých v Pardubickém kraji, jsou druhým nejlepším celkem Sokola v ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FBK Orlicko-Třebovsko

dorost – postup do nejvyšší celostátní soutěže do 1.ligy, trenérem je Jiří Typl

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FBK Orlicko-Třebovsko

junioři – postup do 2.nejvyšší soutěže v ČR (2.liga juniorů)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Lanškroun , volejbal

družstvo kadetek – v sezóně 18/19 vyhrálo družstvo 1.část extraligy(nejvyšší kadetská soutěž v ČR) a ve 2.části obsadilo vynikající 5.místo ve finále MČR,trenéry jsou Libor Tomiška a Šárka Chládková

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Lanškroun , volejbal

družstvo juniorek – v sezóně 18/19 po vítězství v 1.lize juniorek postoupilo družstvo do 1.kola baráže o extraligu(nejvyšší juniorská soutěž v ČR), trenéry jsou Libor Tomiška a Martina Dolečková

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Basketbalového klubu Ústí nad Orlicí

nejmladší minižactvo U11 Smíšené družstvo vyhrálo bez porážky východočeskou kvalifikaci o postup na MČR minižactva mixů ( hrají společně chlapci i dívky). Bylo to vůbec poprvé, kdy se družstvo minižactva místního basketbalového klubu probojovalo na finálový turnaj pro nejlepších 12 týmů z celé ČR. Po těžké základní skupině, pak ve skupině o 9. až 12. místo jsme však nenašli přemožitele a s bilancí 3 výher a 2 proher odjížděli z MČR s pěkným 9. místem.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

OFS Ústí nad Orlicí

Fotbalový výběr okresu Ústí nad Orlicí U12 -Mistr ČR v přeboru okresních výběrů U12, hráči postoupili přes krajské dvě kola , republikové semifinále až na finálový turnaj do Prahy. Na této suverénní cestě odehráli celkem 17 těžkých utkání a neztratili ani bod. Tento úspěch je pro OFS i KFS opravdu výjimečný.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Hokejbal letohrad - junioři

celkové 5. místo z 15 nejlepších týmů v Extralize Juniorů (Mistrovství České republiky juniorů), trenérem je Filip Červinka

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klub biatlonu Letohrad

družstvo žactva (4. místo v ČP) družstvo dorostu (2. místo v ČP)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tacl team Letohrad, bowling

kolektiv juniorů (Krummerová,Seidl,Knap,Štěpánek)-3.místo v Juniorské bowlingové lize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Česká Třebová II. volejbal

junioři obsadili 2.místo ve 2.lize, 2.místo na MČR České obce sokolské, juniorky 5.místo v 1.lize kadetek, v současné době se hraje základní část (4.místo),kadeti 12.místo v extralize,v současné době 15.místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominik Záleský

24 let - reprezentant Univerzity Brno- 6.misto v běhu na 100m Neapol a

6. misto štafetě na 4x100m. Neapol, 12.misto na MS štafet v Yokohamě

let starý čs. rekord. Dominik zaběhl historicky 3.nejrychlejší čas v běhu na 100m, 10,24 s.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Filipi

Sportovní úspěchy v roce 2019:

2.místo na krajských závodech v Trutnově, v kategorii Kata junioři

5.místo na MČR v Karlových Varech, v kategorii Kata open junioři

4.místo na MČR v Karlových Varech, v kategorii Kata best of best muži

2.místo na MČR v Karlových Varech, v kategorii Kata open muži

2.místo na MČR v Karlových Varech, v kategorii Kata shotokan muži

1.místo na MČR v Karlových Varech, v kategorii Kata shotokan junioři

5.místo Národního poháru v České Lípě, v kategorii Kumite tým muži -84

5.místo Národního poháru v České Lípě, v kategorii Kata muži U21

5.místo Národního poháru v České Lípě, v kategorii Kumite junioři +76

3.místo Národního poháru v České Lípě, v kategorii Kumite muži

3.místo na MČR v Hradci Králové, v kategorii Kumite tým muži

2.místo na MČR v Hradci Králové, v kategorii Kata muži

3.místo na Mezinárodním turnaji v Ústí nad Labem, v kategorii Kumite U21

3.místo na MS v Bukurešti, v Rumunsku, v kategorii team kumite 18 and over malé

5.místo na MS v Bukurešti, v Rumunsku, v kategorii 18 and over years malé WKF kumite -84

5.místo na MS v Bukurešti, v Rumunsku, v kategorii 18 and over years malé shonu sanbom kumite -84

3.místo na MS v Bukurešti, v Rumunsku, v kategorii 18 and over years malé shonu ippon kumite -84

2.místo na MS v Bukurešti, v Rumunsku, v kategorii 18 and over years malé individual kata

2.místo na Národním poháru v Hradci Králové, v kategorii Kumite tým muži

2.místo na Národním poháru v Hradci Králové, v kategorii Kata muži U21

3.místo na Mezinárodním turnaji v Pardubicích, v kategorii Kumite individual male seniors open

3.místo na Mezinárodním turnaji v Pardubicích, v kategorii Kumite individual male seniors U21 -84

2.místo na Mezinárodním turnaji v Pardubicích, v kategorii Kumite individual male seniors U21 OPEN

3.místo na Mezinárodním turnaji v Pardubicích, v kategorii Kata seniors malé

3.místo na Mezinárodním turnaji v Pardubicích, v kategorii Kata individual male seniors U21

2.místo na Národním poháru v Praze, v kategorii Kumite tým Muži

3.místo na Národním poháru v Praze, v kategorii Kumite muži U21 -84

5.místo na Národním poháru v Praze, v kategorii Kata muži

6.místo na MS v Karlových Varech, v kategorii Kata junioři 18-20 let

3.místo na ME ve Skopje, v Severní Makedonii, v kategorii Team kumite 18 and over malé

1.místo na ME ve Skopje, v Severní Makedonii, v kategorii 18 and over years malé shonu sanbom kumite -84

3.místo na ME ve Skopje, v Severní Makedonii, v kategorii 18 and over years male shonu ippon kumite -84

2.místo na ME ve Skopje, v Severní Makedonii, v kategorii 18 and over years malé WKF Kumite -84

2.místo na ME ve Skopje, v Severní Makedonii, v kategorii 18 and over years malé individual kata

1.místo na MČR v České Lípě, v kategorii Kata duo muži 18 a výše

3.místo na MČR v České Lípě, v kategorii Kata muži 18-39 let, 6kyu-Dan

3.místo na MČR v České Lípě, v kategorii Modelové situace muži 18 a výše

2.místo na MČR v Praze, v kategorii Kumite U21 -84

3.místo na MČR v Praze, v kategorii Kata U21

5.místo na MČR v Praze, v kategorii Kumite -84

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Vašina,20 let – volejbal

český reprezentant, který je součástí družstva U19(titul ME), vicemistra ME(U20), 2xmistr ČR. Je nejmladší hráč reprezentačního celku připravujícího se na olympijskou kvalifikaci, ústřední hráč VK Karlovarsko, výrazný talent současného českého volejbalu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr BOUŠKA

funkcionář moto sportu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika CINKOVÁ

33 let – FK Česká Třebová – bývalá fotbalistka DFC Lanškroun, po úraze začala trénovat mladší žáky a přípravku v FK Č.Třebová, je trenérkou okresních výběrů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Fogl

61 let, BUDOS Letohrad – dlouholetý a zasloužilý trenér dorostu a juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Dostál

26 let, Klub biatlonu Letohrad – trenér dorostu, který se výrazně podílel na jejich výsledcích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Radka Doskočilová

41 let, Klub biatlonu Letohrad – dobrovolná trenérka skupiny nejmladšího žactva,pravidelně na trénincích,soustředěních a závodech, zodpovědný a aktivní přístup

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Holec

45 let, Klub biatlonu Letohrad – mezinárodní rozhodčí biatlonu –dlouhodobě ředitel všech závodů pořádaných klubem v areálu biatlonu,každoročně ve funkci mezinárodního rozhodčího na SP a IBU cupech

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Severa,Jaroslav Morávek

Tacl team Letohrad,bowling-trenéři družstva juniorů, které skončilo na 3.místě v juniorské lize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lubomír Vašina

59 let, Sokol Česká Třebová II. volejbal – trenér repre mužstva ČR připravujícího se na světovou univerziádu 2021, v roce 2019 v Neapoli skončili s mužstvem na 6.místě, šéftrenér VK Ostrava

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Družstvo žáků (klub 4 SPORTS TEAM Svitavy)

svými výkony na Českém poháru v triatlonu (TT) a aquatlonu (AQT) dostali do programu Talentované mládeže a v našem klubu bylo zřízeno Sportovní středisko talentované mládeže Českého triatlonového svazu, které je jediné v Pardubickém kraji. Několikrát obsadili pódiová umístění a získali i tituly více mistrů republiky. Udělali tím vzornou reprezentaci nejen klubu, ale i městu Svitavy. Mezi hlavní bodující závodníky Českého poháru patří: Pavlína Dvořáková – 2. místo AQT, 3. místo TT, Štěpán Budig – 1. místo TT, Lukáš Marek – 14. místo AQT, 14. místo TT, Jáchym Ryšávka – 19. místo AQT, 10. místo TT, Viola Datinská – 16. místo AQT, 17. místo TT

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Basketbal Svitavy (mini žáci U13)

3. místo Oblastní přebor PU a HK kraje, účast v národním finále.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ SVITAVY (fotbalový oddíl – družstvo dorostu U17)

1. místo v republikové divizi mladšího dorostu, nominujeme do Vaší ankety družstvo dorostenců U17, které se druhým rokem účastnilo v sezóně 2018/2019 celostátní soutěže Česká divize dorostu U17 ve skupině C. V loňské sezóně se naši mladíci rozkoukávali a v novém soutěžním ročníku bylo jejich působení velice úspěšné.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC LITOMYŠL (hokej, junioři)

1. místo v reg. lize juniorů, od nové sezóny jsou účastníky juniorské extraligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Dolní Újezd (volejbal ženy)

V roce 2019 získaly po třetí za sebou titul přebornic krajského přeboru I. třídy žen.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

DEKSTONE Tuři Svitavy (basketbal muži)

3. místo po základní části ligy, 4. místo v playoff ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VPS NOVABRICK POLIČKA (sálová kopaná)

3.místo v celostátní lize, 4. místo v evropské lize mistrů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ORION RACING TEAM LITOMYŠL

4. místo na MMČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!