Semily
2.3.2021, 18:00, (Úterý), ONLINE přenos

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Jakub Šafář - AC Turnov - atletika

splněný limit na ME dorostu ve skoku o tyči (471 cm) a v desetiboji (6836 bodů),

mistr ČR v desetiboji a ve skoku o tyči, halový mistr ČR v sedmiboji a ve skoku o tyči,

ačkoliv v kategorii o rok mladší, obhájil všechny tituly MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Tůmová - ČKS SKI Jilemnice

účastnice MS juniorů v Oberwiesenthalu (72. místo), 2 x 3. místo z MČR,

2 x 3. místo v Českém poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Koldovská - Jiskra Harrachov

  1. místo na olympiádě mládeže YOG, 20. místo na MS juniorů , mistryně ČR

(vždy v severské kombinaci)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Půbalová - ČKL Harrachov

3 x mistryně ČR, vítězka Českého poháru v dorostu, dvakrát mistryně ČR na kolečkových lyžích,

  1. místo v MČR MTB

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Svobodová - ČKS SKI Jilemnice

účastnice YOG v Lausanne (40. místo), 4. místo z MČR, 1. místo v Českém poháru,

  1. místo na atletickém MČR (běh na 1500 metrů)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Konvalinka - Jiskra Harrachov

  1. místo na olympiádě mládeže YOG v severské kombinaci, 10. místo na MS juniorů (družstva),
mistr ČR ve skocích

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jáchym Hrdina - LSK Lomnice n.Popelkou

       4 x 1. místo z MČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Hák - KB Jilemnice

na OH mládeže v Lausanne (YOG) 35. místo v rychlostním závodě, mistr ČR ve sprintu,

vítěz hodnocení Českého poháru 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Martínková - AC Turnov

splněný limit na MS juniorek v chůzi na 10 km (48:27,65), mistryně ČR v chůzi na 10 km a 3 km, bronzová v chůzi na 20 km, překonání rekordu národního šampionátu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Kudrnáč - KB Jilemnice

na OH mládeže v Lausanne (YOG) 26. místo v rychlostním závodě a 5. místo v SingleMix,

  1. místo ve sprintu i individuálním závodě při MČR, 2. místo v hodnocení Českého poháru 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Semily - kanoistika žáci

trio Štěpán Novotný, Daniel Slavík (oba 2006) a Šimon Pleštil (2007)

 se staložákovskými mistry ČR ve   sjezdu na divoké vodě

a vicemistrem ČR ve sprintu družstev v kategorii K1 žáci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

LSK Lomnice nad Popelkou

Šimon Kabeláč a Štěpán Janata (oba 2009) se stali mistryČeské republiky.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

LSK Lomnice nad Popelkou

Jáchym Hrdina (2007) a Dominik Bláha (2006) se stali mistry České republiky.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Ponocný - SKI KLUB Masters Rokytnice n.Jizerou

  1. místo v kombinaci na Deaf Evropském poháru, dvakrát 2. i 3. místo v kategorii juniorů,

krajský přebor ve fotbale,

účast na Deaf olympiádě neslyšících v St. Caterine

22. místo v obřím slalomu, 24. místo v super-G v kategorii dospělých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ŠK Zikuda Turnov

tým dospělých ve složení Tomáš Kraus, Zdeněk Maršálek, Tomáš Studnička, Pavel Šimáček,

 Lukáš Vlasák, Jan Vykouk, František Zikuda – dvakrát 1. a jednou 2. místo na mistrovství ČR,

 mimořádné výkony na MČR družstev v bleskové hře, rapid šachu a klasickém šachu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ČKS SKI Jilemnice - dospělí

mistři ČR smíšených družstev dospělých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

AC Turnov - atletika muži

1.místo ve II. lize, skupině D, soutěž suverénně vyhráli již potřetí v řadě,

zvítězili ve všech třech kolech,

opory týmu F. Doubek, J. Dvořák, J. Egrt, L. Gaisl, M. Hanyk, J. Šafář a další

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Koudelka - LSK Lomnice n.Popelkou

6., 8., 11., 16. a 17. místo ve Světovém poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tereza Voborníková - KB Jilemnice

na MS juniorů v Lenzerheide 17. místo ze stíhacího závodu a 5. místo ve štafetě,

na MS juniorů v Hochfilzenu 4. místo ve vytrvalostním závodě a

4. místo v rychlostním závodě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Lukeš - ČKS SKI Jilemnice

2 x 11. místo z MS juniorů v Oberwiesenthalu, 3. a 4. místo na Evropském poháru (OPA),

2 x start na Světovém poháru, čtyřnásobný mistr ČR, dvojnásobný vítěz Českého poháru,

  1. místo v celkovém hodnocení Českého poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vítězslav Hornig - KB Jilemnice

na MS juniorů v Lenzerheide 17. místo z vytrvalostního závodu a 10. místo ze stíhacího závodu,

juniorský mistr Evropy z Hochfilzenu ve vytrvalostním závodě,

 vicemistr Evropy v rychlostním závodě.

 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Portyk - LSK Lomnice nad Popelkou

11., 13., 18. a 25. místo ve Světovém poháru, mistr ČR.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josef Vejnar - ČSK Vysoké nad Jizerou

na Světových zimním hrách v Innsbrucku 6. místo v závodě skate 7,5 km,

        1.místo skate 15 km a 3. místo skate 30 km,     

na Orlickém maratonu v závodě na 20 km volně 1. místo vkategorii a celkové 8. místo,

 na Jilemnické 50 klasicky 2. místo v kategorii a celkové 17.  místo,

ve skate závodě 1. místo v kategorii a celkové 17. místo.

V běhu na kolečkových lyžích při seriálu závodů SKI VISMA Classic jednoznačně ovládl

veteránskou soutěž o zelený Skiservis Mára dres,

          11.místo v celkovém pořadí (1970 bodů, nejvíc napříčvšemi kategoriemi).

V závodech na horských kolech 1. místo v kategorii Masters II při Jičínské 50

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Čech - KB Jilemnice

na MS Masters v Seefeldenu/Innsbrucku 1. místo ve sprintu, 2. místo v individuálním závodě a

  1. místo ve štafetě,

na mistrovství ČR 2. místo ve sprintu a 2. místo v závodě s hromadným startem.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!