Dačice
22.4.2021, 17:00, (Čtvrtek), ONLINE přenos

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Štěpán Borovka - Basket J.Hradec

Po návratu z Prostějova si vybojoval pozici hlavního rozehrávače v I. Lize, juniorský reprezentant, odchovanec J. Hradce

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Anežka Čurdová - Taekwon-do Třeboň

  1. místo – Pohár českého svazu ve sportovním boji, 1. Czech OPEN ve sportovním boji, 1. Moravia OPEN ve sportovním boji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Iveta Fairaislová - Vajgar J.Hradec

triatlon , 1. místo - Český pohár Triathlon Fest Račice - INTERVAL

  • 5. místo - Český pohár Triathlon Fest Račice - FINÁLE

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Janák - SK Suchdol

hokejbal -

  • brankařská opora seniorského týmu mužů v I. lize,

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adam Kolařík - SKB Hydrokov Třeboň

  • mistr ČR v super těžké váze, reprezentant ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Korbel - Sokol Studená

  • 1. místo - Krajské přebory jednotlivců a ve čtyřhře

  • Nejlepší hráč II. ligy sk. A s úspěšností 92% vítězství

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Klára Křížová - Centropen Dačice

  • Účast ve finále Českého poháru dorostu v r. 2020, opora družstva dorostu 1. ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

František Linduška - TC Vajgar J.Hradec

  • 4. místo - Evropský pohár – nejlepší z ČR

  • 16. místo - Mistrovství světa Hamburk - štafeta

  • 29. místo - Světový pohár v K. Varech nejlepší výkon z ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Máchová - Taekwon-do Třeboň

  • 1. místo - Pohár Českého svazu ve sportovním boji, 1.- Moravia Open ve sportovním boji

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Němec - Centropen Dačice

Kapitán družstva hrající 1. KL, dlouholetá opora, v rozehrané sezoně se umístil na 3. místě v pořadí jednotlivců

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavla Schorná - KB Staré Město pod Landštejnem

  • 1. místo - Mistrovství ČR ve sprintu a vytrvalostním závodě, letní biatlon

- Mistrovství Slovenska v závodě s hromadným startem

- Mistrovství ČR ve sprintu a ve skup. závodě – zimní biatlon

-  v republikovém žebříčku za r. 2020 v kategorii ženy A, na

všech závodech získala celkem 13 medailí (10-2

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Luboš Schorný - KB Staré Město pod Landštejnem

  • 1. místo - Mistrovství ČR ve sprintu a vytrvalostním závodě v kategorii

mužů M36, letní biatlon

- Mistrovství ČR ve sprintu a ve skup. závodě – zimní biatlon

-  v republikovém žebříčku za r. 2020 v kategorii M36, na

všech závodech získal celkem 13 medailí (10-3-0), ve všech

republikových závodech v letním biatlonu zvítězil

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Strnad - TJ Nová Včelnice

atletika -

  • 1. místo - Mistrovství ČR v běhu na 800m

  • Překonal Jihočeské rekordy juniorů na tratích 600, 800, 1000 a 1500m. Reprezentant České republiky na mezistátním utkání juniorů – 800m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Šetlík - Centropen Dačice

stolní tenis,

  • 1. místo - Krajská soutěž dvojic – celkem 32 dvojic

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Votava- FK J.Hradec

fotbal,

  • jedna z hlavních opor, kapitán divizního týmu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Sokol Studená - muži

  • v sezóně 2019/2020 účastník II. ligy, dlouhodobý účastník republikových soutěží, družstvo je složeno převážně z mladých hráčů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Centropen Dačice - kuželky muži

  • v rozehrané sezóně 2019/2020 byli ve vedení I. ligy ČR s dosahem na postup do Interligy. Soutěž byla následně uzavřena bez možnosti postupu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TCV J.Hradec - triatlon

  • 2. místo - Český pohár družstev ve štafetách žáků

  • 4. místo - Mistrovství ČR družstev žáků

  • 5. místo - Český pohár v klubových štafetách žáků družstev

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VK Vajgar J.Hradec - veslování

ml.žákyně,

  • 1. místo - v Českém poháru ve veslování 2020 z 33 českých a moravských klubů, celkem bodovalo 7 mladších žákyň  VK Vajgar

  • Děvčata v této kategorii získala na MČR v Račicích 2020 3 mistrovské tituly a velmi kvalitní pořadí ve finále A. V této kategorii obsadili na MČR v Račicích 1.místo-skif r.2009, dvojskif a čtyřka párová s korm.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VK Vajgar J.Hradec - veslování

starší žákyně,

  • 1. místo - v Českém poháru ve veslování 2020 z 33 českých a moravských klubů, celkem bodovalo 11 starších žákyň  VK Vajgar

  • Děvčata v této kategorii získala na MČR v Račicích 2020 mistrovské tituly a velmi kvalitní pořadí ve finále A. Jedná se o historický úspěch v této kategorii.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Házená J.Hradec - st.žákyně

  • Tým v uplynulé sezoně 2019/2020 předvedl vynikající výkon a dlouhodobě figuroval na průběžném 1.-2. místě. Titul Mistra ČR byl nadosah.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Házená J.Hradec - ženy

  • účastník I. ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

GBA Lions J.Hradec - basket muži

Družstvo I. Ligy vyhrálo základní část, následně po ukončení nástavby došlo k přerušení soutěže a anulování výsledků, bez možnosti postupu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

GBA Lions J.Hradec - basket junioři

historická účast v nejvyšší soutěži juniorské kategorie, družstvo po dlouhodobé základní části figurovalo na 2. místě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiskra Třeboň - házená

účastník II. ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Suchdol nad Lužnicí - hokejbal

účastník I. ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HBC Olymp J.Hradec - hokejbal

  • účastník II. ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Loko České Velenice - kuželky

účastník I. kuželkářské ligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK J.Hradec 1910

  • účastník divize

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

KB Staré Město pod Landštejnem

  • Družstvo dorostenců + juniorů je nejlepším družstvem v soutěži družstev této kategorie v letním biatlonu v České republice za rok 2020 a obhájilo tak prvenství z roku 2019 a 2018.

  • V roce 2020 získali členové družstva dorostenců + juniorů v republikových soutěžích v letním a zimním biatlonu, (mimo regionálních soutěží), 46 medailí, z toho 17 zlatých, 13 stříbrných a 16 bronzových.

  • Družstvo zvítězilo v republikovém žebříčku Českého poháru, kdy jeden člen družstva republikový žebříček vyhrál, jeden obsadil 2. místo a dva 3. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ivo Bouchal - Jiskra Třeboň, veslování

  • 2. místo - Mistrovství Evropy indoor rowning Praha ve sprintu 500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eliška Dvořáková - Házená J.Hradec

  • Jmenovaná hraje na postu pivota nebo pravé spojky, patřila mezi nejlepší hráčky našeho týmu starších žákyň sezóny 2019/20. Byla členkou výběru reprezentace ČR kategorie starších žákyň. V soutěžním ročníku 2020/21 hraje za tým mladších dorostenek a je součástí širšího výběru reprezentace ČR v této kategorii.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Laura Dvořáková - Jiskra Třeboň, házená

  • Opora týmu 2. ligy ml. dorostenek TJ Jiskry Třeboň, členka týmu 1. ligy ml. dorostenek TJ ČZ HBC STRAKONICE 1921 Reprezentantka ČR do 17 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Gröschl - TCV J.Hradec

  • 2. místo - Mistrovství Jč. poháru

- Mistrovství Českého poháru

  • 3. místo - Mistrovství Českého poháru v celkovém pořadí

- Mistrovství České republiky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kyrill Gončaruk - TCV J.Hradec

  • 2. místo - Mistrovství Jč. poháru – Jindřichohradecký triatlon

- Mistrovství Českého poháru

  • 5. místo - Mistrovství Českého poháru ve štafetě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Valentýna Hauserová - Házená J.Hradec

jmenovaná hraje na postu střední spojky a patřila mezi nejlepší hráčky našeho týmu starších žákyň sezóny 2019/20. V soutěžním ročníku 2020/21 nastupuje rovněž za tým starších dorostenek.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Simona Kohoutová - Jiskra Třeboň - veslování

  • 1. místo - Kontrolní závody, nejlepší juniorka v ČR

  • 2. místo - 3x na Mistrovství ČR na osmě, dvojskifu a párové čtyřce

- Mistrovství ČR ve sprintu na čtyřce bez kormidelnice

  • 3. místo - Mistrovství Evropy na osmě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Samuel Krejčíř - VK Vajgar J.Hradec

  • 1. místo - Mistrovství ČR na dlouhé dráze ve skifu

  • 4. místo - Mistrovství Evropy indoor rowing na párové čtyřce

  • 5. místo - Mistrovství Evropy indoor rowing na dlouhé dráze

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Kůrková - TCV J.Hradec

  • 1. místo - Mistrovství Jč. kraje – triatlon

  • 2. místo - Mistrovství Jč. kraje – aquatlon

- Mistrovství Českého poháru - triatlon

  • 5. místo - Mistrovství Českého poháru v celkovém pořadí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít Masař - Karate J.Hradec

  • 1. místo – 1. kole Národního poháru v kategorii Kata junioři a senioři

2. kole Národního poháru všech stylů v kategorii Kata junioři

  • 2. místo - 2. kole Národního poháru všech stylů v kategorii Kata senioři

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Mazánková - Házená J.Hradec

jmenovaná hraje na postu pravé spojky a patří mezi nejlepší hráčky našeho týmu mladších dorostenek, je tahounem týmu a tvůrcem hry. Tým mladších dorostenek hraje nejvyšší soutěž v ČR – 1. ligu mladších dorostenek, umisťuje se v první části tabulky. Valentýna hraje zároveň i za náš tým starších dorostenek, je univerzální hráčkou a velkou posilou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Novotná - KB Staré Město pod Landštejnem

  • 1. místo - závod Olympijských nadějí ve sprintu na Slovensku

- Mistrovství ČR ve vytrvalostním závodě v kategorii W16

- Mistrovství Slovenska s hromadným

  • 2. místo - v republikovém žebříčku Českého poháru

- Mistrovství ČR na kolečkových lyžích ve sprintu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Novotná - KB Staré Město pod Landštejnem

  • 2. místo - závod Olympijských nadějí ve sprintu a ve sprintu s časovým

Intervalem v kategorii 17-19

- Mistrovství Slovenska s hromadným startem a ve sprintu

  • 3. místo - Mistrovství ČR ve sprintu v kategorii W19

- Mistrovství ČR na kolečkových lyžích ve sprintu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jordan Oupoh - Basket J.Hradec

hlavní opora mužstva, jeden z největších talentů ve své kategorii, zařazen do širšího výběru GBA

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Žaneta Pivcová - SKOK J.Hradec

  • . místo - halové Mistrovství ČR v Praze (výkon 12,28 m)

  • 4. místo - Mistrovství ČR na dráze v Třinci (výkon 12,92 m)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matyáš Puchner - Sokol Dačice

  • 1. místo - Přebor Jč. kraje st. žáků do 60kg

  • 2. místo - Přebor Jč. kraje dorostu do 55kg

  • 5. místo - Český pohár Ostrava v kategorii do 55kg

  • V roce 2020 účast na 7 soutěžích, z celkových 27 zápasů, 21 vítězství, člen Regionálního výběru mládeže Jihozápadního regionu, člen Jihočeského družstva juda na Olympiádě mládeže 2019 v Liberci a součást výběru pro Olympiádu mládeže 2021 v Olomouci.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Rožboudová - Taekwon-do Třeboň

  1. místo - Pohár Českého svazu - technické sestavy a sportovní boj

- Moravia OPEN - technické sestavy a sportovní boj

- Czech OPEN - technické sestavy a sportovní boj

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Schorný - KB Staré Město pod Landštejnem

  • 1. místo - Mistrovství ČR ve vytrvalostním závodě a ve sprintu žáků M11

- Mistrovství Slovenska s hromadným startem

  • 2. místo - na poháru Viessman na Slovensku v kategorii žáků A

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Simona Schreibmeierová - Jiskra Třeboň

  • Opora týmu 2. ligy ml. dorostenek TJ Jiskry Třeboň, v této soutěži je nejlepší střelkyní, členka týmu 1. ligy ml. dorostenek TJ ČZ HBC STRAKONICE 1921 Reprezentantka ČR do 17 let

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Svoboda - TJ Nová Včelnice

atletika,

  • 1. místo - Mistrovství ČR v sedmiboji, devítiboji a v ve skoku do dálky

  • 3. místo - Mistrovství ČR v běhu na 60m a ve skoku do dálky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!