Pardubice
26.1.2022, 18:00, (Středa), KD Hronovická

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Johana Klecová - ROB Pardubice

• 3.místo ME – sprint - pásmo 3,5 MHz
• 6.místo ME – klasická trať – pásmo 144 MHz
• 2 x 2.místo MČR (sprint 3,5 MHz a foxoring)
• 2 x 3.místo MČR (klasická trať 144 MHz a krátká trať 144 MHz)
• 3.místo v národním žebříčku 2021

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Gracík - SCPAP Pardubice

• 3. místo MEJ na 50 motýlek
• 2x překonaný ČR rekord juniorů na 50 motýlek
• Mistr ČR na 50 motýlek v kategorii dospělých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Cimburek - Klub potápěčů Pardubice

• 2x juniorský vicemistr světa v plavání s ploutvemi
• 2x vítězství na světovém poháru 2021
• překonání českého juniorského rekordu
• 3x titul Mistra ČR v kategorii seniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Panchártek - ČVK Pardubice

• 4.místo na MEJ Mnichov na osmiveslici (jako dorostenec reprezentoval mezi juniory)
• Mistr ČR na trenažéru dorostenců
• Mistr ČR na čtyřce bez korm. juniorů
• Mistr ČR na čtyřce s kormidelníkem juniorů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Hrádek - HC Dynamo Pardubice

• Účastník mistroství světa do 20 let 2021
• Přes 40 zápasů v nejvyšší seniorské lize (Tipsport extraliga ledního hokeje)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vojtěch Havlíček - TJ Sokol Polabiny

3 místo na Mistrovství Evropy družstev do 17 let Podčetrtek, Slovinsko jako člen družstva
3 místo ve dvouhře ,čtyřhře i mixu Slovak Youth U17 International 2021, 1. – 3. 10. 2021, Trenčín, Slovensko
3 místo čtyřhra a mix Adria U17 International 2021, 29. – 31. 10. 2021, Opatija, Chorvatsko
3 místo mix MČR U17 Český Krumlov
• GPA U17 Pardubice 1. v singlu, 1. v deblu a 3.v mixu.
• Oliver Czech U17 International 2021 Český Krumlov 3.v deblu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Kasal - Karate Lions

• 2. místo – MS WSF 2021 – kumite dorostenci -63 kg
• 3. místo – MČR – olymp. Org. - kumite dorostenci -63 kg
• 1. místo – MČR Shotokan – kumite dorostenci
• 2. místo - MČR Shotokan – kumite muži

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Mikuláš Plšek - Beachpoint

• 1. místo na MČR U16
• 1. místo Mistrovství střední Evropy do 16 let
• 5. místo na MČR U18
• 1. místo Kadetský pohár Pankrác

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Doležálek - Hvězda Pardubice

• 1. místo Mistroství světa juniorů – hod kladivem
• 5. místo Mistrovství Evropy juniorů – hod kladivem
• 12. místo Evropský pohár ve vrzích do 22 let – hod kladivem
• 1. místo MČR do 22 let - hod kladivem
• 1. místo MČR juniorů – hod kladivem
• 3. místo MČR juniorů – hod diskem.
• Překonal český rekord v hodu kladivem v kategorii juniorů a patří mu 7. příčka ve světových tabulkách juniorů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Simona Ručová - Hvězda Pardubice

• 2. místo Mezistátní utkání dorostenek – skok vysoký
• 1. místo MČR dorostenek – skok vysoký
• 5. místo MČR dorostenek – skok daleký
• 9. místo MČR dospělých – skok vysoký

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Čejka - SCPAP Pardubice

• 2x semifinále na ME v plavání v Budapešti
(2x 9. místo), 5. na MS v Abú Zabí na 200 znak. 
• 18. místo na OH 2020 v Tokiu na 200 znak
• ČR rekord na 50, 100 i 200 metrů znak
• Limit pro MS (koná se od 16. 12. 2021)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Rolenc - Synthesia Pardubice

MS sprint – Čunovo (Slovensko):
1.misto – C1 sprint
1.misto – C2 sprint
2. místo – 3xC1 sprint
ME klasik + sprint (Španělsko):
1.misto – C1 dlouhý závod
2. místo – C2 dlouhý závod
2. místo – C1 sprint
3. místo – C2 sprint
1. místo – 3x C1 dlouhý závod
2. místo – 3x C1 sprint

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavlína Flamíková - ČVK Pardubice

• 2. Místo Světový pohár na dvojce bez k. 2021- celkové umístění
• 8. místo na ME 2021 Zagreb na 2-
• Účastnice závěrečné kvalifikace na OH 2021
• Dvojnásobná mistryně ČR 2021 ( dvojskif, skif)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Stehlíková (Knapová) - OK Lokomotiva Pardubice

• 5. místo na Mistrovství světa ve štafetách
• 5. místo na Mistrovství světa ve sprintových štafetách
• 8. místo na Mistrovství světa na klasické trati
• 4. místo na Mistrovství Evropy ve sprintových štafetách
• 2x 1. místo na M ČR (+ 2x 2. místo) 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Turek - Softball Pardubice

• 1. místo ME v softballu mužů
• 1. místo Extraliga softballu mužů za Žraloci Ledenice (hostování) 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Milan Tesař - Karate Lions

• 1. místo – MS WSF 2021 (Istanbul) – kumite muži +84 kg
• 1. místo – MČR WKF (olymp. Org.)– kumite muži +84 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Jeřábek - FK Pardubice

• Dlouholetý hráč FK Pardubice a jeden z pilířů FK Pardubice nejen na hřišti.
• Kapitán kádru ligového týmu A-týmu (7. místo FORTUNA:LIGA v premiérové sezóně).

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jiří Vondráček - Hvězda Pardubice

• 1. místo MČR na dráze - trojskok
• 1. místo MČR v hale - trojskok
• 3. místo MČR v hale - dálka
• 5. místo MČR na dráze - dálka

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Vyoral - BK Pardubice

• člen basketbalového reprezentačního týmu mužů na letních olympijských hrách v Tokiu 2021
• nejlepší sřelec Kooperativa Národní basketbalové ligy mužů 2020/2021 (průměr 19,6 bodu na zápas)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Činková - ČVK Pardubice

• 6. mísro SP Sabaudia na dvojskifu LV
• 6. místo na skifu LV na ME U23 Duisburg
• 11. místo na skifu LV MS U23 Račice
• Mistryně ČR na skifu LV U23

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vítězslav Marek - Cermen Racing Team

• 1.místo – Mistrovství Evropy / Sardinie
• 2.místo – Mistrovství světa / Řecko
• 1.místo – Mistrovství Německa - vše třída 85 ccm

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Pardubice - A tým

V minulé sezoně skončil v celkovém pořadí 7. (pouze o skore, jinak stejně bodů jako 6. Liberec)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HC Dynamo Pardubice - A tým

V minulé sezoně skončil v celkovém pořadí na 7. místě, rok 2021 zakončili v elitní čtyřce Extraligy

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BK Pardubice - A tým

6. místo v celkovém pořadí minulé sezony, účastník Aple Adria cupu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK Pardubice U19

• 1. místo po polovině sezóny (před Slavií, Spartou, Baníkem, Plzní a dalšími týmy nejvyšší dorostenecké soutěže)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Enge - Atletika Bez Bariér

• 7. místo v hodu kuželkou na Paralympiádě v Tokiu
• 7. místo v hodu kuželkou na Mistrovství Evropy v Polsku
• 4. (disk) a 5. místo (kuželka) na Světovém poháru v Dubaji
• 2. místo (disk) a 3. místo (kuželka) na mezinárodním Mistrovství České republiky v Olomouci.
• 1. místo v Českém poháru ČATHS
• 4 x překonal český rekord v hodu kuželkou

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Wheelchair basketbal Studánka Pardubice

Tým vozíčkářů, který obhájil titul v Českém poháru a zopakoval tak loňský úspěch

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!