Rychnov nad Kněžnou
22.4.2022, 18:00, (Pátek), Pelclovo divadlo

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Marie Havlíčková - FAT PIPE Florbal Chodov

Deštné v Orlických horách

- vicemistryně extraligy žen

- 3. místo na juniorském světovém šampionátu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Maňásek - Badminton Rychnov nad Kněžnou

2. MÍSTO MČR DOSPĚLÝCH ČTYŘHA MUŽI

2. MÍSTO MČR U17 – DVOUHRA MUŽI

16. MÍSTO ME U17 JEDNOTLIVCI – ČTYŘHRA MUŽI

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petra Maixnerová - Badminton Rychnov nad Kněžnou

3. MÍSTO DRUŽSTVA ME U17 – ČLEN DRUŽSTVA

5. MÍSTO ME U17 JEDNOTLIVCŮ - DVOUHRA ŽENY

1. MÍSTO MČR U17 – DVOUHRA ŽENY

2. MÍSTO MČR U19 – DVOUHRA A ČTYŘHRA ŽENY

3. MÍSTO MČR DOSPĚLÝCH 2021 DVOUHRA A ČTYŘHRA ŽENY

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Paleček - SK Dobruška, RFOBL Team

Atletika - 8. místo na mezinárodním halovém meetingu zemí V4 (1500m - Bratislava)

Orientační běh - 2. místo na MČR v horském orientačním běhu (Ústí nad Labem) - 9. místo na MČR v orientačním běhu na krátké trati (Česká Kamenice) - zisk licence R

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zdena Blašková - SK Dobré

Mistr ČR ve dvouhře juniorek do 21 let pro rok 2020 obhájila i pro rok 2021

Mistr ČR ve čtyřhře žen pro rok 2020 (s tehdy oddílovou spoluhráčkou A.Širučkovou)

1.místo ve čtyřhře na IITF CZECH OPEN 2021 (mezin.mistrovství ČR)

1.místo ve dvouhře na Akademickém Mistrovství ČR 2021

  • reprezentantka ČR, účast na Mistrovství Evropy dospělých 2021,

    • aktuálně nejlepší hráčka Extraligy žen s úspěšností 93,5% (29/2)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Disman - TJ Sokol Deštné

Výstup na Gasherbrum II, 8034 m n.m., Pákistán

Bez použití kyslíku, bez výškových nosičů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Kaucký - Ragnarok Gym

Účast na dvou mezinárodních soutěžích pořádané naturální federací ICN Mezinárodní mistrovství ČR v Českých Budějovicích 2021 - 1.místo v kategorii Men's physique NOVICE - 1.místo v kategorii Men's physique OPEN - Absolutní vítěz ze všech kategorií Men's physique + zisk PRO card (karta profi závodníka) Mezinárodní mistrovství Evropy v Karlových Varech 2021 - 1.místo v kategorii Men's physique OPEN = mistr České republiky a mistr Evropy za rok 2021

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Petrů - Rychnov nad Kněžnou - taneční sport

Velká cena MZ DanceTeam - Super taneční liga“ – Praha, Kategorie „mládež“ 12. místo ze 45 tanečních párů

„Velká cena MZ Dance Team“ Praha, Kategorie „dospělí“ výkonnostní třídy „A“ 2.místo z 20 tanečních párů

 „ Mistrovství Prahy“ – Praha Kategorie „dospělí“ výkonnostní třída „A“ – 5.místo z 16 tanečních párů

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Erik Provazník - REGION RACING s.r.o

2020: 2 MÍSTO MČR SUPERMTO, 1. MÍSTO HRUŠOVANY – SUPERMOTO, 3. MÍSTO SLOMCZYM – POLSKO

1. MÍSTO MOHAUPT CUP MOTOCROSS

2021: 2. MÍSTO MMČR SUPERMOTO, 1. MÍSTO HRUŠOVANY – SUPERMOTO, 4. MÍSTO MS NÁRODŮ PAŘÍŽ

5. MÍSTO RAKOUSKÉ MISTROVSTVÍ SUPERMOTO

INSTRUKTOR MOTORIDERS ACADEMY

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Sazimová - SK Dobré

Mistr ČR ve dvouhře starších žákyň do 15 let pro rok 2021

- reprezentantka ČR na Mistrovství Evropy kadetek 2021 ve Varaždinu,

- členka družstva starších žákyň - 2. místo na MČR 2020,

- členka družstva dorostenek SK Dobré - 3. místo na MČR 2021,

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Václav Kroulík - REGION Panda

mistr České republiky v rapid šachu do 10 let, září 2021 v Praze, hotel Don Giovani, soutěž na 3 dny, hráli jen 3 nejlepší chlapci z každého kraje (3. místo Tomáš Mík, Panda). V soutěži startovalo 40 nejlepších chlapců z ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Zuzana Pekárková - Wikov Ski Skuhrov nad Bělou

5. a 6. místo na Olympiádě dětí a mládeže ČR konané v lednu 2020 v Karlovarském kraji

7. místo na MČR v běhu na lyžích staršího žactva (únor 2020)

1. místo v Poháru Královéhradeckého kraje lyžařů běžců (březen 2020)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Štěpán Kroulík - REGION Panda

2.MÍSTO MČR CHLAPCŮ DO 8 LET v NOVÝCH Hradech u Českých Budějovic

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Hrčka - Slatina nad Zdobnicí

2020 – 3. místo celkově – MČR

2021 – 1. místo – MISTR ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Daniel Čada - Badminton Rychnov nad Kněžnou

1. MÍSTO SLOVAK YOUTH U 13 2021 – ČTYŘHRA CHLAPCI, 3. MÍSTO SLOVAK YOUTH U 13 2021 – SMÍŠENÁ ČTYŘHRA A DVOUHRA CHLAPCI, 1. MÍSTO MČR U 13 – ČTYŘHA CHLAPCI, 3. MÍSTO MČR U 13 – DVOHRA CHLAPCI,

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Eva Holubářová - Badminton Rychnov nad Kněžnou

2. místo MČR U13 – smíšená čtyřhra, 5. místo MČR U13 – dvouhra dívky, 5. místo MČR U13 – čtyřhra dívky,

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Holub - TK Kvasiny

Vítězství na celostátních turnajích v Chlumci n. C.,v Kolíně a v Horních Měcholupech-dvouhra v Letohradě,v Chlumci,v Kolíně a Dolní Dobrouči-čtyřhra. Finále v Letohradě a v Ústí n. O. Celkem má dohromady 13 medailových umístění.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Čáp - SK Dobruška

Za rok 2020: 2. místo MČR na 3km v hale, 6. místo MČR na 1500m v hale, 3. místo MČR na dráze 10km, 3. místo MČR na dráze 3km překážek

Měl běžet na MS veteránů v atletice v Torontu, ale kvůli covidu závod pořadatelé zrušili bez náhrady, taktéž i podzimní MČR veteránů v půlmaratonu, kde měl obhajovat stříbro.

Za rok 2021 dosáhl těchto výsledků: 2. místo na MČR veteránů v silničním běhu na 10km (35:59 min) Havířov, 3. místo na MČR veteránů na dráze 10km Šumperk, 4. místo na MČR veteránů v půlmaratonu Havlíčkův Brod ( 1:21:52), Mezinárodní mítink Lovosice 5x 1.místo ( 1km. 1míle, 3km, 10km, běžecký trojboj)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Libor Filip - SOOB Rychnov nad Kněžnou

MČR ve sprintu kategorie H50 – 1. místo (rok 2021)

Krajský žebříček Východočeského poháru – 1. místo kategorie H35C (rok 2021)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Pochobradský - Skialpinklub Orlické Hory

2020:

Celkově v Českém poháru ve skialpinismu, kategorie veteráni – 2. místo,

Celkově v hodnocení středečního poháru v tiatlonu, kategorie muži C – 3. místo,2021 vyhrál triatlony v Letohradu, Litomyšli, Ústí nad Orlicí

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Smutná - OB Vamberk

MISTRYNĚ SVĚTA

Srpen 2021 – Maďarsko – Velence – kategorie W55 – 3 ZLATÉ MEDAILE ( SPRINT, LESNÍ DISCIPLÍNY A KLASICKÁ TRAŤ)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Kopecký - Motorsport Kopecký

- Spolujezdec Jan Hloušek

2. místo - absolutní mistrovství automobilových soutěží v České republice (2020)

1. místo MISTR ČR – absolutně v mistrovství automobilových soutěží v České republice (2021)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Janda - KOB Dobruška

- 2. místo na Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu (kat. H40)

- 6. místo na Mistrovství České republiky na klasické trati (kat. H40)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Pavel Čiháček - Sokol Deštné

- vítěz Světového poháru 2019/2020. Člen TJ Sokol Deštné zvítězil v konečném pořadí SP už potřetí.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Michal Mareš - FG Nebeská Rybná

2020 - 2.místo - Česká fotbalgolfová liga - kategorie děti do 15 let. Liga se skládala ze 6 turnajů po celé ČR. Umístění na turnajích-2x 1.místo, 3x2.místo, 1x4.místo 

2020 - 3.místo - Česká fotbalgolfová liga, kategorie - dvojice. Tato kategorie je pouze v dospělé katogorii - dvojice - Mareš Michal, Mareš Petr - 

2021 - 1. místo - Česká fotbalgolfová liga- kategorie děti do 15 let. Liga se skládala z 9 turnajů po celé ČR . Umístění na turnajích - 6x1.místo, 3x2.místo 

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Aneta Havlíčková - Sokol Deštné

- vítězka Světového poháru 2019/2020.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Stanislava Preclíková - Skibob klub Dobruška

konečné 4. místo ve Světovém poháru 2019/2020.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Marek Brich - FC Santus Dobruška

futsal -

- nejlepší střelec krajského přeboru Královéhradeckého kraje. V 8 odehraných zápasech zatížil konta soupeřů 32 góly.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobruška - atletika muži

kapitán: Petr Čáp

- 2. místo v krajském přeboru družstev KH kraje - složení družstva: Čáp Petr, Bílek Slavomír, Seidl Lukáš, Locker Ondřej, Touc Jiří, Kopecký Robert, Čáp Ondřej, Weiss Robin, Pacina Jakub, Ovčarik Adam

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kuželkářský klub Dobruška

- vítězné družstvo jubilejního 10. ročníku Senior ligy Královéhradeckého kraje 2021 v konkurenci 11 týmů, před Draky Trutnov a Kumpány Vrchlabí.

Dobrušský tým navázal na svá vítězství z let 2017 a 2019. Startoval ve složení: Jan Králíček, Vladimír Gütler, Marie Frydrychová a Jan Sedláček., vedoucí týmu: Vladimír Gütler

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Solnice - žáci

Po 4 roky se mladí fotbalisté účastní celostátního turnaje Ondrašovka CUP a v loňském roce skončili na velice pěkném 8.místě

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FBC Dobruška - dorostenky

- svěřenkyně trenérů Jana Černého a Tomáše Vidláka získaly pohár za druhé místo ve své kategorii na 10. ročníku největšího florbalového turnaji na světě Gothia innebandy cupu 2020, který se koná ve švédském Goteborgu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobruška/Spartak Opočno - starší žáci

renéři: Miroslav Horák a Petr Zilvar

- vítězové prvního ročníku Zimní ligy 2019–2020 v kategoriích U12 a U13, kterou uspořádal Okresní fotbalový svaz Náchod na hřištích s umělou trávou v Dobrušce a Hronově. Mladší žáci Dobruška/Opočno během podzimních zápasů a jarních soubojů nasbírali celkem 47 bodů a suverénně ovládli pořadí před druhou Solnicí (36 b.) a třetím Náchodem (32 b.). Na dalších místech skončily týmy Letohradu, Třebše, České Skalice a Nového Města nad Metují.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobruška - starší žákyně

- 4. místo v krajském přeboru Královéhradeckého kraje z devíti družstev

- sestava týmu: Horská, Stejskalová, Fejová, M. Frejvaldová, Weber, B. Frejvaldová, Čtvrtečková, Štětinová, Ovčariková, K. Dvořáková, Popová a R. Skálová

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Sokol Dobruška - mladší žákyně, národní házená

- kapitánka Magdaléna Čtvrtečková

1. místo v Oblastním přeboru mladších žákyň, 2. místo v Poháru České republiky mladších žákyň

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobruška - přípravka atletika

kapitánka: Monika Skálová (Mělčany 3, 51801 Dobruška)

- 2. místo v krajském přeboru Královéhradeckého kraje (2020)

- 2. místo v krajském přeboru družstev KH kraje – (2021)

Sestava družstva: Lucie Odlová, Monika Skálová, Noemi Koďousková, Veronika Škopová, Karla Šanovcová, Adéla Hlávková, Sabina Hlávková, Natálie Drašnarová

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Čáp - SK Dobruška

- v krajských tabulkách dorostu se umístil na 1. místě v běhu na 1500 metrů, 2. místě na 2000 metrů překážek a třetím místě v hodu oštěpem

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Patzák - Sokol Dobruška badminton

- 9. místo ve dvouhře a smíšené čtyřhře a 5. místo ve čtyřhře na Mistrovství ČR v kategorii U15

- oblastní přeborník ve dvouhře, stříbrný ve čtyřhře a bronzový ve smíšené čtyřhře

- konečné 9. místo ve dvouhře i čtyřhře, 15. místo ve smíšené čtyřhře na žebříčcích GP 2021

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Markéta Kuncová - Sokol Dobruška badminton

- 1. místo na přeboru České obce sokolské ve čtyřhře v žákovské kategorii U15

- 3. místo na přeboru České obce sokolské ve dvouhře v žákovské kategorii U15

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jindřiška Andělová - Sokol Dobruška badminton

- 2. místo na přeboru České obce sokolské ve dvouhře v žákovské kategorii U15

- 1. místo na přeboru České obce sokolské ve čtyřhře v žákovské kategorii U15

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Vrzáčková - Sokol Dobruška badminton

- přebornice České obce sokolské 2020 ve dvouhře v žákovské kategorii U15

- 3. místo na přeboru České obce sokolské 2020 ve čtyřhře v žákovské kategorii U15

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Lukáš Rousek - Sokol Dobruška badminton

- žákovský přeborník České obce sokolské 2020 ve dvouhře v kategorii U15 na turnaji Czech Sokol Cup v Dobřanech u Plzně

- 3. místo na přeboru České obce sokolské 2020 ve čtyřhře

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Barbora Dvořáková - SK Dobruška

- 2. místo v přeboru kraje v běhu na 800 metrů (2:44,71)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Magdaléna Ovčaríková - SK Dobruška

- krajská přebornice v běhu na 300m, krajská přebornice v běhu na 1500m, 10. místo na Evropských atletických hrách v běhu na 800m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kateřina Štětinová - SK Dobruška

- 18. místo na Mistrovství ČR v běhu na 800 m, 2. místo v krajském přeboru v běhu na 800 m, členka stříbrné štafety 4x300 m v krajském přeboru, členka bronzové štafety 4x60 m v krajském přeboru, 9. místo na Evrop. atletických hrách v běhu na 1500m

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martina Frejvaldová - SK Dobruška

několik nejlepších výkonů v krajských tabulkách, držitelka krajského rekordu v hodu oštěpem 400g mladších žákyň

- krajská přebornice v hodu oštěpem 400g, krajská přebornice v běhu na 60m překážek, krajská přebornice v pětiboji, vítězka mezikrajového utkání mladšího žactva v hodu oštěpem, 2. místo v krajském přeboru v hodu oštěpem 500g (v soutěži starších žákyň ještě jako ml. Žák.)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nela Lažová - Sokol Borohrádek

Mistryně České republiky v zápase volný styl váha 43 kg,

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Dominik Hloušek - Sokol Borohrádek

3. místo v MČR Havlíčkův Brod v zápase řecko-římském, Váha 57 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Erik Hloušek - Sokol Borohrádek

3. místo v MČR Havlíčkův Brod 25.9.2021 v zápase řecko-římském, Váha 43 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Sedlár - Sokol Borohrádek

2. místo v MČR Třinec 2.10.2021 v zápase řecko-římském

Váha 48 kg

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FC Santus Dobruška - futsal

(kapitán: Martin Eimann, 2. místo v krajském přeboru Královéhradeckého kraje v konkurenci 8 mužstev

Klub FC Santus v létě 2020 (rozvolnění po I. vlně epidemie covid-19) uspořádal na městském stadionu v Dobrušce jubilejní 30. ročník turnaje Dobrušský pohár, kterého se zúčastnilo celkem 46 družstev z České republiky v kategoriích mužů, žen a veteránů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Michlová - Wikov Ski Skuhrov nad Bělou

2020 – 4.místo ČP staršího žactva – norský sprint)

2021 – 5. místo (Evropský pohár AUSTRIA CUP – individuální závod)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobré - ženy

V sestavě Zdena Blašková (r.2001), Konstantina PARIDIOVÁ (Řecko, r. 1996), Dagmar Blašková (r.1993), Daniela Vítovcová (r. 1993) – konečné 3. místo v Extralize družstev žen r. 2020/21 (Mistrovství ČR družstev)

V sestavě Zdena Blašková (r.2001), Konstantina PARIDIOVÁ (Řecko, r. 1996), Eliška Koďousková (r.2003) – 2. místo v Českém poháru družstev 2021 - aktuálně je toto družstvo na 4. místě po polovině základní části Extraligy žen r. 2021/22

Bronzové medaile v Extralize 2020/21 i stříbrné v Českém poháru 2021 jsou nejlepší výsledky v historii oddílu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Dobré - družstvo dívek

Eliška KOĎOUSKOVÁ (r.2003), Adéla SAZIMOVÁ (r.2006), Vendula ŠICHANOVÁ (r.2007)

Mistrovství ČR starších žákyň do 15 let pro rok 2020 – 2.místo (Sazimová, Šichanová),

Mistrovství ČR starších žákyň do 15 let pro rok 2021 – 3. místo (Sazimová, Šichanová)

Mistrovství ČR dorostenek do 18 let pro rok 2021 – 3.místo (Koďousková, Sazimová, Šichanová)- všechny tři jsou reprezentantkami ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

VKM Réma Rychnov nad Kněžnou

hrají dvě soutěže. Jednu, vkategorii dospělých na krajské úrovni, kde po první polovině soutěžedrží první příčku v pětičlenné skupině a druhou na republikové úrovni, v mládežnické kategorii. Jedná se o I.ligu juniorek. I tady jsou zatím bezporážky. Nadstavbou volejbalové sezóny je Český pohár. Jedná se o republikovou soutěž v rámci jednotlivých kategorií. Dlouhodobě je v dívčím volejbale velká konkurence. A proto je obrovským úspěchem, že se Rychnovským volejbalistkám tento víkend podařilo dostat mezi 8 nejlepších týmů v republice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

REGION Panda - starší žáci, šachy

Vítěz KP a na MČR v Praze na 2. místě

Tým v sestavě: Michal Dušánek 2009, Václav Kroulík 2011, Tomáš Mík 2011, Daniel Jan Krautschneider 2010, Štěpán Kroulík 2013 – trenér Jiří Daniel Všichni již startují pravidelně i v týmu dorostu a dospělých

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Peklo nad Zdobnicí - nohejbal mládež

2020: 1.místo krajský přebor mládeže v nohejbale, Účast play-off Botas dorostenecká liga, 3.místo Mistrovství ČR dvojic starších žáků, 2.místo Mistrovství ČR trojic starších žáků

2021: 1.místo krajský přebor mládeže v nohejbal, 3.místo pohár Českého nohejbalového svazu mladších žáků, 3.místo Botas dorostenecká liga, 4.místo Mistrovství ČR jednotlivců (dorost) 4.místo Mistrovství ČR dvojic (dorost), 4.místo Mistrovství ČR trojic (dorost)

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!