Vyškov
9.2.2022, 18:00, (Středa), kino Sokolský dům

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Tereza Cibulková - TJ Pustiměř

sportovní lezení -

1. na MČR v lezení na rychlost v kat. juniorek i žen, 11. na MS juniorek v Rusku v českém rekordu, reprezentantka ČR v kat. juniorek

Jan Jakub Čáp - Orel jednota Vyškov

atletika -

1. na MČR v hodu oštěpem, 4. na MČR ve vrhu koulí, 6. na MČR v hodu diskem v kat. dorostu, reprezentant ČR na Mezistátním utkání ČR, Maďarsko, Polsko, Slovensko v hodu oštěpem v kat. dorostu, 5. na MČR v hodu oštěpem na MČR mužů do 22 let

Kristýna Dorazilová - šachy, Sportovní klub Vyškov

3. na MČR mládeže do 16 let, 7. na Mistrovství Evropské unie mládeže v šachu, 1. v Krajském přeboru mládeže v rapid šachu, 8. na MČR mládeže v rapid šachu, členka širší reprezentace mládeže v šachu, vše v kat. D12

Mario Hajzler - atletika - AK AHA Vyškov

1. na MČR dorostenců v hale ve skoku o tyči, 3. na MČR dorostenců ve skoku o tyči, 12. na MČR mužů ve skoku o tyči, 1. na MMaS dorostenců v desetiboji, medailista řady atletických mítinků v ČR

Jaromír Honzák - BMX, Bikros Team Vyškov

1. na MČR v kategorii B13

Dana Hyláková - triatlon

1. na ME v Rakousku v ½ Ironman, 4. na ME v Olympijském triatlonu ve Španělsku,

1. na MČR v Olympijském triatlonu ČP, 1. na MČR ve Sprint triatlonu ČP, 1. na MČR v duatlonu ČP, vše v kat. 55 – 59 let

Marek Kalous - atletika - AK AHA Vyškov

3. na MČR mužů v hale v běhu na 1 500 m, 3. na MČR do 22 let v běhu na 1 500 m, 5. na MČR mužů v běhu na 1 500 m, 11. na MČR v krosu mužů – mílařů, 1. na atletickém mítinku v Rakousku v běhu na 1 000 m, 2. v halové lize v běhu mužů na 1 500 m, úspěšně hostoval za Kladno v extralize mužů

Pavlína Klempířová - moderní gymnastika, SK Trasko Vyškov

členka reprezentačního družstva společné skladby juniorek, účastnice MEJ 2021 ve Varně, účastnice 2 světových pohárů 2021 (Sofia, Bukurešť)

Jiří Pantůček - ragby, JIMI RC Vyškov

opora extraligového „A“ mužstva, nejlepší pětkař, patří mezi nejlepší hráče ČR v kat. mužů

Jolana Šubová - judo, TJ Sokol Dědice

2. na Přeboru České republiky v kat. starších žákyň, 5. na MČR v kat. dorostenek, 3. na Přeboru ČOS, medailistka mezinárodních turnajů, členka republikového reprezentačního výběru ČR v kat starších žákyň

Eliška Veselá - plavání - Klub plaveckých sportů Vyškov

2 x 1., 2 x 2. 2 x 4. na Zimním MČR na 200 m polohový závod, 200 m prsa, 100 m polohový závod, 400 m polohový závod, 800 m kraul a 100 m znak, 2. v Soutěži všestrannosti ČR v rámci celé republiky v kat. 12ti leté žactvo – ml. žákyně

BAsketbalový klub Vyškov - chlapci U14

3. v nejvyšší žákovské soutěži v ČR ve skupině E

Bikros Team Vyškov

2. na MČR družstev BMX, největší úspěch v historii klubu

JIMI RC Vyškov - muži "A"

2. na MČR extraligy

Kuželkářský klub Vyškov - muži "A"

4. po podzimní části 1. kuželkářské ligy, nejvyšší soutěže v ČR

MFK Vyškov - muži "A"

v sezóně 2020/21 postup do druhé nejvyšší soutěže v ČR, 12. po podzimní části této soutěže, což je dobrý odrazový můstek k danému cíli záchraně v soutěži

SK Trasko Vyškov

moderní gymnastika – seniorky – účastnice MS v estetické skupinové gymnastice 2021 v Helsinkách, 3. na MČR v ESG