Strakonice
17.2.2022, 17:00, (Čtvrtek), KD

V této události můžete hlasovat až pro 5 nominovaných.

Přehled nominovaných

Sára Parkosová - HC Strakonice

 2. místo Český pohár - Velká cena Nejdku.
 4. místo Český pohár - Velká cena Příbrami
 5. místo Český pohár - Velká cena Prahy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Oliver Timon Bensch - Fezko Strakonice

1. Mistr republiky 2021
 1. místo Český pohár minižáků

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Veronika Vávrová - HBC Strakonice 1920

 Reprezentantka ČR ME W17 Černá Hora
 Nejlepší střelkyně II. Ligy žen

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Samuel Drančák - HC Strakonice

Reprezentace ČR U 16
 Hráč extraligy dorost ČEZ Motor České Budějovice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Matěj Novák - SKI club Strakonice

 Přeborník JČ kraje kategorie žák
 Český Pohár MTB 4. místo
 Šumavský pohár MTB 1. místo

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Monika Kalousová - TJ Blatná

 Mistryně JČ kraje starší žákyně
 Pohár mladých nadějí celostátní 6. místo
 Pozvánka na reprezentační kemp mládeže

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Škop - KK Otava Strakonice

1. místo celostátní závody Plzeň
 2. místo celostátní závody Tábor
 3. místo KP Tábor

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Filip Hokr - TJ Radomyšl

 Mistr světa juniorů trojic
2. místo BDL nejvyšší dorostenecká soutěž
 opora týmu Šacung Benešov extraliga mužů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jakub Mirvald - MX-Enduro Park Jinín

3. místo Mezinárodní MČR v endurosprintu (Přípravný podnik dětí - kubatura 50ccm).
 Mistrovství Horního Rakouska 3. místo
 TOMANON CUP Merklín 3. místo kubatůra do 50 ccm

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vladimír Váňa - MX Enduro Park Jinín

 JČ kraj 2. místo kubatůra do 65 ccm
 Blanka CUP 5. místo kubatůra do 85 ccm
 TMANON CUP 8. místo kubatůra do 85 ccm

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Nella Bernasová - BK Strakonice

 Opora extraligových kadetek i juniorek BK Strakonice
 Reprezentantka ČR U16
 Nelepší střelkyně podzimu 135 bodů.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vítek Mikeš - Fbc Strakonice

1. liga starších žáků v čele bodování 15 zápasů/69 bodů
II. Liga dorostu 8. v bodování 6 zápasů/23 bodů
Talent strakonického florbalu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HBC Strakonice - muži

Sezona 2021/2022 po podzimní části 1. místo. A o postup do nejvyšší soutěže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

HBC Strakonice - ženy

Pro sezonu 2021/2022 nově složené mužstvo, po podzimní části na 1. místě. Mužstvo převážně tvoří hráčky st. A ml. dorostu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Fezko Strakonice - ženy

16 ti násobné mistryně České republiky. Vítězky Českého poháru.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

ČZ Strakonice Elektrostav - muži

Družstvo mužů ČZ Strakonice Elektrostav hrající III. ligu 2021/2022 ukončilo podzimní část na prvním místě s plným počtem bodů. Vyhrálo všech 13 utkání.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Slavoj Stožice - muži

Mistr České republiky v metané na asfaltu. 1. místo v poháru ČSM 2021 na ledě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Slavoj Stožice - ženy

1. místo v poháru ČSM 2021 na ledě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BK Strakonice - ženy

Záchrana v nejvyšší Basketbalové lize.Tradiční účastník ženské basketbalové ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

SK Otava Katovice - muži

6. místo v celostátní divizi. Zisk 25 bodů v 15 utkáních. Nejvyšší návštěvnostna domácích utkáních v regionu.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

FK JUNIOR Strakonice - U11

Postup do finále republikového poháru mládeže. 3. místo v KP 1. místo v OP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Fezko Strakonice - minižáci

1. místo ČR, 1. místo Poháru ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

TJ Radomyšl - dorost

2. místo nejvyšší dorostenecké soutěže.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

BK Strakonice - kadetky

4. místo po podzimní části extraligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Miroslav Motejzík

Mistr světa terenní triatlon Havaj 2021 handicapovaných

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Šejna - Denní stacionář STrakonice

Mistrovství ČR 1. místo časovka cyklistika, 6. místo SP v Belgii časovka cyklistika, MS 8. místo časovka cyklistika. Závody pořádané ČF Spastic handicap 1.m.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Karolína Hlavatá - Fezko Strakonice

16 x mistryně republiky

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Ondřej Dlouhý - HC Strakonice

Nejužitečnější hráč sezony 2021
4. místo KP

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Nejdl - HBC Strakonice

Mistr ČR 2021
Mistr ČR 2019,2020,2021.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Havlík - ČZ Strakonice Elektrostav

2020/2021 III. liga 9 výher 0 proher 100%
2021/2022 III. liga 18 výher 0 proher 100%

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Iva Drnková - Fezko Strakonice

Mistryně republiky
Mistryně Českého poháru

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jana Pichlíková - GHOST

2. místo XTERRA CZECH Prachatice
1. místo Kolo pro život Ralsko
1. místo JČ pohár Podroužek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Josefina Holá - Fezko Strakonice

14. místo ME W17 Šibenik
 2. místo EUN W17 , nejlepší hráčka turnaje,
 Mistryně republiky žen i dorostenek

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jan Kvěch - AK Markéta

 1. místo Zlatá Přilba Slovenska
 2. místo Mistrovství ČR dvojic
 3. místo extraliga družstev Markéta Praha

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Patrik Šebesta - HC Strakonice

 2. místo v kanadském bodování 2021/2022
 Dlouhodobá opora a týmu HC Strakonice

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Petr Pešek - SK JUDO 1990 Strakonice

 3. místo Akademického MČR v Olomouci
 2. místo Český pohár mužů v Brně
 5. místo MČR mužů v Olomouci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Antonín Hanuš - Biatlon Strakonice

 3 místo MČR v letním biatlonu vytrvalostní závod muži
 4. místo v žebříčku ČP kategorie mužů
 4. místo v 2. ČP v letním biatlonu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Vít Krejčí - Oklahoma City Thunder

reprezentant ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Julie Reisingerová - UNI Girona

reprezentantka ČR

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Martin Faměra - vodní pólo

 Účastník OH v Tokiu
 Mistr Španělské ligy.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

David Braun - TJ Blatná Datels

 1. v bodování 2. ligy západ hokejbalu
 12. v bodování extraligy hokejbalu
 Nominace reprezentace ČR v hokejbalu

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Roman Častoral - Autoklub Otava Katovice

 Mistr zony střední Evropy
 Mezinárodní mistr ČR
Mistr Itálie

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Kristýna Plechatá - DTJ Santoška

 Mistryně republiky 1. liga žen
 Mistryně Světa 2020

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Adéla Junková - BK Strakonice

 Opora žen BK Strakonice 50 bodů sezona 2021
 Opora juniorek nejlepší střelkyně 171 bodů
 Reprezentantka ČR U 17

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Jindřich Kadula - SK Otava Katovice

 Člen nejlepšího mužstva na okrese Strakonice
 2. místo s 11 brankami mezi střelci

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!

Tomáš Mráz - Slavoj Stožice

 Mistr ČR družstev na asfaltu
 Mistr ČR v hodu na cíl.
 2. místo ČR na ledě.

Hlasování ukončeno.
Děkujeme Vám za účast!